Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"

warr_b
Az a 268 játékos és 15 menedzser nagyon durván sok 16 év alatt. 😲

Amúgy baromira örülök hogy végre visszajutottak, ma este iszok is majd valami finomat a sikerükre.
Mikey
Voltak amúgy harmadosztályúak is, onnan jöttek vissza

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683

warr_b
Az a 268 játékos és 15 menedzser nagyon durván sok 16 év alatt. 😲

Amúgy baromira örülök hogy végre visszajutottak, ma este iszok is majd valami finomat a sikerükre.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
ZoliMP
Na, Malaga bent maradt, mennyire van öröm?
slowmotion
Amennyire fanatikus vagyok😀szoval nem bontottam pezsgot es nem is orditottam.konstataltam es remelhetoleg jovore osszeszedik magukat.februar ota 3 vereseg csak ami nem rossz (13 meccsbol)de mellette van 6 dontetlen ami nekem azert sok.
A depor meg kiesohelyen az utolso fordulo elott.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
A neten a következő cím: Spanyol és olasz csapatok elől sikerült megszerezni az albán válogatott szélsőt. 😊
ozibozi
akkor stabil tarcsi

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
ZoliMP
Na, Malaga bent maradt, mennyire van öröm?
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Grat a Madridnak ezt szépen megcsinálták. Barca meg shame.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kikapott a WBA, így feljutott a Leeds 👍😀❤️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Megnyílhat az út a Brentford előtt, ha üti a Stroke City-t
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
 index.hu/sport/futball/2020/07/17/debrecen_dvsc_sajtotajekoztato_szabo_peter_elnok_tozser_daniel_sportigazgato_uj_igazolasok_atalakitas/

Dzsudzsi nem megy a dvsc eponaba.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 019 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Schürrle visszavonult, 29 évesen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
A neten a következő cím: Spanyol és olasz csapatok elől sikerült megszerezni az albán válogatott szélsőt. 😊
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amikor az apuka leigazolja a fiát a saját csapatába:


#JC6
Transfermarkt 800k-ra saccolja az erteket es a Fradi 1.8M eurot fizet szerintuk (~630M forint). Nem tudom h tenyleg ennyi-e, de ha igen akk tenyleg kurva nagy spiler lehet, meg gyorsan el is ver egy rakat penzt a Fradi.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Zsuzsi nem megy Debrencenbe focit imitálni 😊 punktum ma megaszondták
dande
 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRMNfcmyohUygnMkgv232220GtnYZzbzj9bIQ&usqp=CAU
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zsuzsi nem megy Debrencenbe focit imitálni 😊 punktum ma megaszondták
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Amikor az apuka leigazolja a fiát a saját csapatába:



Szerkesztette: - JC6
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
<3
 index.hu/kultur/media/2020/07/17/szeptemberben_indul_az_m4_sport_minden_nbi-es_meccset_kozvetit_majd_a_kozteve/
Löfli
Hatalmas magyar sportsiker ez is, annyira boldog vagyok!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Eddig sem bírtam a tagot, ezekután meg végképp...

 semlegesterfel.com/index.php/cikkek/1570-wagner-adam-az-utanpotlasrol-es-nagy-adamrol



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
Uzuni meg is erkezett a szelre.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 m.nemzetisport.hu/legiosok/szoboszlai-jelen-allas-szerint-salzburgban-kezdem-a-felkeszulest-2772949

Régen fikáztam a srácot, amiért itt is elnézést kérek tőle, de mára én lettem az egyik legnagyobb szurkolója.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy elkeserítő az a cirkusz, amit a magyar közeg és a NER-média csinál vele. Nincs olyan nap, hogy minimum 3 cikket ne hozna le vele az NSO. Persze ők csak segíteni akarnak... Szánalmas ez a vergődés, jó lenne valahogy tényleg burokba tenni Dominiket, hogy sehogy se jussanak el hozzá ezek a Szőllőgyurinak új Puszkasz kell cikkek...
#JC6
ide szertnem rakni....
Es Korhut? El-bol lehet nb2.😅😂
Money, money, money..
ZoliMP
Állítólag havi 8millát ígér a Loki Dzsudzsáknak. MB2ben....
Kósa kinyitotta rendesen a bukszát.
Bazzani
A város bukszáját....!
zemanla
Az államét.
Nagy közös buksza ez.
Bazzani
DB7 lesz akkor ezek szerint a legjobban fizetett köztisztviselő...
Lambourokrata 😊

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 m.nemzetisport.hu/legiosok/szoboszlai-jelen-allas-szerint-salzburgban-kezdem-a-felkeszulest-2772949

Régen fikáztam a srácot, amiért itt is elnézést kérek tőle, de mára én lettem az egyik legnagyobb szurkolója.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy elkeserítő az a cirkusz, amit a magyar közeg és a NER-média csinál vele. Nincs olyan nap, hogy minimum 3 cikket ne hozna le vele az NSO. Persze ők csak segíteni akarnak... Szánalmas ez a vergődés, jó lenne valahogy tényleg burokba tenni Dominiket, hogy sehogy se jussanak el hozzá ezek a Szőllőgyurinak új Puszkasz kell cikkek...
#JC6
ide szertnem rakni....
Es Korhut? El-bol lehet nb2.😅😂
Money, money, money..
ZoliMP
Állítólag havi 8millát ígér a Loki Dzsudzsáknak. MB2ben....
Kósa kinyitotta rendesen a bukszát.
Bazzani
A város bukszáját....!
zemanla
Az államét.
Nagy közös buksza ez.

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 m.nemzetisport.hu/legiosok/szoboszlai-jelen-allas-szerint-salzburgban-kezdem-a-felkeszulest-2772949

Régen fikáztam a srácot, amiért itt is elnézést kérek tőle, de mára én lettem az egyik legnagyobb szurkolója.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy elkeserítő az a cirkusz, amit a magyar közeg és a NER-média csinál vele. Nincs olyan nap, hogy minimum 3 cikket ne hozna le vele az NSO. Persze ők csak segíteni akarnak... Szánalmas ez a vergődés, jó lenne valahogy tényleg burokba tenni Dominiket, hogy sehogy se jussanak el hozzá ezek a Szőllőgyurinak új Puszkasz kell cikkek...
#JC6
ide szertnem rakni....
Es Korhut? El-bol lehet nb2.😅😂
Money, money, money..
ZoliMP
Állítólag havi 8millát ígér a Loki Dzsudzsáknak. MB2ben....
Kósa kinyitotta rendesen a bukszát.
Bazzani
A város bukszáját....!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 m.nemzetisport.hu/legiosok/szoboszlai-jelen-allas-szerint-salzburgban-kezdem-a-felkeszulest-2772949

Régen fikáztam a srácot, amiért itt is elnézést kérek tőle, de mára én lettem az egyik legnagyobb szurkolója.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy elkeserítő az a cirkusz, amit a magyar közeg és a NER-média csinál vele. Nincs olyan nap, hogy minimum 3 cikket ne hozna le vele az NSO. Persze ők csak segíteni akarnak... Szánalmas ez a vergődés, jó lenne valahogy tényleg burokba tenni Dominiket, hogy sehogy se jussanak el hozzá ezek a Szőllőgyurinak új Puszkasz kell cikkek...
#JC6
ide szertnem rakni....
Es Korhut? El-bol lehet nb2.😅😂
Money, money, money..
ZoliMP
Állítólag havi 8millát ígér a Loki Dzsudzsáknak. MB2ben....
Kósa kinyitotta rendesen a bukszát.
Bazzani
Szóval mostantól a magyar adófizetők állhatják az autószerelői díjat minden egyes "koccanása" után...
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 m.nemzetisport.hu/legiosok/szoboszlai-jelen-allas-szerint-salzburgban-kezdem-a-felkeszulest-2772949

Régen fikáztam a srácot, amiért itt is elnézést kérek tőle, de mára én lettem az egyik legnagyobb szurkolója.
Csak annyit szeretnék mondani, hogy elkeserítő az a cirkusz, amit a magyar közeg és a NER-média csinál vele. Nincs olyan nap, hogy minimum 3 cikket ne hozna le vele az NSO. Persze ők csak segíteni akarnak... Szánalmas ez a vergődés, jó lenne valahogy tényleg burokba tenni Dominiket, hogy sehogy se jussanak el hozzá ezek a Szőllőgyurinak új Puszkasz kell cikkek...
#JC6
ide szertnem rakni....
Es Korhut? El-bol lehet nb2.😅😂
Money, money, money..
ZoliMP
Állítólag havi 8millát ígér a Loki Dzsudzsáknak. MB2ben....
Kósa kinyitotta rendesen a bukszát.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
De most őszintén: az elmúlt 5 év leggyengébb játékával lett valaki spanyol bajnok nem?
NB2
De most őszintén, nem mindegy?