Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
Élvezzük. De örülni majd akkor szabad, ha meglesz a behozhatatlan előny. Ami csak idő kérdése, de akkor is.
Mikey
Sosem szabad megnyugodni, gondolj csak bele, hogy majus vegere behozza mindenki a Poolt, amikor lenullazzak a tabellat, aztan augusztusban johet ismet a parazas, hogy keves az elony. ☺️
Stez
Eszemre hallgatva már rég nyugodt lennék. De ez az egyetlen dolog (Hogy bármennyivel is vezetünk, tuti a vége), amiben nem tudok reálisan érezni az életben 😀 Tudom, hogy done, de akkor sem hiszem el. Évtizedes berögződés. Nem lehet mit tenni. Biztos többen vannak ezzel így. De kurvára élvezem ezt az időszakot, ezt a szezont.
Csak ne emeljétek ki menyasszonyomnak, hogy nem biztos, hogy az esküvő lesz az évem fénypontja. Biztos tudja, mert igen okos, de nem baj, ha nincs emlékeztetve 😀 😀
kristóf17
Esetleg egy CWS WSW?
slowmotion
Jöhet.
Mikey
Nem vagyok jó rövidítésekben, segítsetek, mi ez a káromkodás?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Liverpool-Heart
·
Trent Alexander-Arnold now has more Premier League assists than Mo Salah, Luis Suarez and Xabi Alonso 🤯

Reminder he's a 21-year-old right bac
Negritis
Mondjuk azert a tegnapi meccs ujfent megmutatta, hol sebezheto a Liverpool, mert amit Robertson es TAA muvel vedekezes cimen, az lokaka. Tegnap mindketto fegyelmezetlen volt, ment elore, mint a gep, de nem ertek vissza sokszor, vagy harmat kaphatott volna rajtuk a csapat. Rohadt jok mindketten, de a vedekezesbeli hianyossagaik azert gyakran kitunnek, hosszu tavon ott javulniuk kellene, mert egy csapat, ami szelen nagyon erolteti es gyors jatekosai vannak, buntetni fogja oket. Foleg, mert kozepen Gomez nem rossz, de helyezkedesbeli hibai gyakorta vannak, rendre rosszul is lep ki, olykor totalis kaosz van kozepen. Matip biztosabb nala, de mondjuk en is Gomezt jatszatnam, mert fiatal es angol, nagyobb benne a potencial, de meg igy is eleg labilis.

A City lett volna a tokeletes csapat arra, hogy kihasznalja ezeket a gyengesegeket, csak Sane kiesese oriasi veszteseg volt, o szvsz nagyon meg tudna talalni a Pool szelso vedelmeben rejlo lyukakat. De azert az latszik, hogy ilyen brutalis csapattal is boven tud meg hova fejlodni a Pool, mint ahogy szerintem a kozeppalyan is tudna hova, mert az a vicc, hogy a ket eve meg mindenki altal lenezett Henderson nelkul a csapatresz egyszeruen nem hatekony, nem kepes megfeleloen szurni. Keita elkepesztoen hullamzo, szvsz arnyeka csak a regi onmaganak es annyira nem passzol a rendszerbe, de en Wijnaldum helyen is el tudnek kepzelni egy Ndidit peldaul, tamadasban es vedekezesben is tobbet hozzatenne szerintem.

Es hat az a kemeny, hogy meg igy is ennyire jo a Pool.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
101 masodperc alatt Szalah ket elveszitett lavda es egy rossz passz. Acelos formaban nyomja.
Stez
Egész szezonban ez van. És még így is relatív eredményes tud lenni. A rendszer segíti. De a támadásokat tekinte idén Mané az ász. Firmino meg minden évben a "motor".
shagi0206
Eredmenyes... Persze, ha a kanadai tablazatot nezed. De ha megnezed, hany elveszitett labdaja van, hany helyzetbol lo golt, mennyire hatekony, akkor szerintem a beka popsija alatt lehet. Egeszen elkepeszto, minden heten nezem es nem igazan van meccse, ahol nincs legalabb tiz rossz megmozdulasa.
Stez
akkor olyan mint hazard, csak néha lő gólt is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
Élvezzük. De örülni majd akkor szabad, ha meglesz a behozhatatlan előny. Ami csak idő kérdése, de akkor is.
Mikey
Sosem szabad megnyugodni, gondolj csak bele, hogy majus vegere behozza mindenki a Poolt, amikor lenullazzak a tabellat, aztan augusztusban johet ismet a parazas, hogy keves az elony. ☺️
Stez
Eszemre hallgatva már rég nyugodt lennék. De ez az egyetlen dolog (Hogy bármennyivel is vezetünk, tuti a vége), amiben nem tudok reálisan érezni az életben 😀 Tudom, hogy done, de akkor sem hiszem el. Évtizedes berögződés. Nem lehet mit tenni. Biztos többen vannak ezzel így. De kurvára élvezem ezt az időszakot, ezt a szezont.
Csak ne emeljétek ki menyasszonyomnak, hogy nem biztos, hogy az esküvő lesz az évem fénypontja. Biztos tudja, mert igen okos, de nem baj, ha nincs emlékeztetve 😀 😀
kristóf17
Esetleg egy CWS WSW?
slowmotion
Jöhet.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Liverpool-Heart
·
Trent Alexander-Arnold now has more Premier League assists than Mo Salah, Luis Suarez and Xabi Alonso 🤯

Reminder he's a 21-year-old right bac

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
Élvezzük. De örülni majd akkor szabad, ha meglesz a behozhatatlan előny. Ami csak idő kérdése, de akkor is.
Mikey
Sosem szabad megnyugodni, gondolj csak bele, hogy majus vegere behozza mindenki a Poolt, amikor lenullazzak a tabellat, aztan augusztusban johet ismet a parazas, hogy keves az elony. ☺️
Stez
Eszemre hallgatva már rég nyugodt lennék. De ez az egyetlen dolog (Hogy bármennyivel is vezetünk, tuti a vége), amiben nem tudok reálisan érezni az életben 😀 Tudom, hogy done, de akkor sem hiszem el. Évtizedes berögződés. Nem lehet mit tenni. Biztos többen vannak ezzel így. De kurvára élvezem ezt az időszakot, ezt a szezont.
Csak ne emeljétek ki menyasszonyomnak, hogy nem biztos, hogy az esküvő lesz az évem fénypontja. Biztos tudja, mert igen okos, de nem baj, ha nincs emlékeztetve 😀 😀
kristóf17
Esetleg egy CWS WSW?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
Élvezzük. De örülni majd akkor szabad, ha meglesz a behozhatatlan előny. Ami csak idő kérdése, de akkor is.
Mikey
Sosem szabad megnyugodni, gondolj csak bele, hogy majus vegere behozza mindenki a Poolt, amikor lenullazzak a tabellat, aztan augusztusban johet ismet a parazas, hogy keves az elony. ☺️
Stez
Eszemre hallgatva már rég nyugodt lennék. De ez az egyetlen dolog (Hogy bármennyivel is vezetünk, tuti a vége), amiben nem tudok reálisan érezni az életben 😀 Tudom, hogy done, de akkor sem hiszem el. Évtizedes berögződés. Nem lehet mit tenni. Biztos többen vannak ezzel így. De kurvára élvezem ezt az időszakot, ezt a szezont.
Csak ne emeljétek ki menyasszonyomnak, hogy nem biztos, hogy az esküvő lesz az évem fénypontja. Biztos tudja, mert igen okos, de nem baj, ha nincs emlékeztetve 😀 😀
kristóf17
A megoldas adott, halasztani kell jovore az eskuvot, aztan bizni benne, hogy a kovetkezo idenyben nem lesz ennyire jo a csapat. 😀

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
Élvezzük. De örülni majd akkor szabad, ha meglesz a behozhatatlan előny. Ami csak idő kérdése, de akkor is.
Mikey
Sosem szabad megnyugodni, gondolj csak bele, hogy majus vegere behozza mindenki a Poolt, amikor lenullazzak a tabellat, aztan augusztusban johet ismet a parazas, hogy keves az elony. ☺️
Stez
Eszemre hallgatva már rég nyugodt lennék. De ez az egyetlen dolog (Hogy bármennyivel is vezetünk, tuti a vége), amiben nem tudok reálisan érezni az életben 😀 Tudom, hogy done, de akkor sem hiszem el. Évtizedes berögződés. Nem lehet mit tenni. Biztos többen vannak ezzel így. De kurvára élvezem ezt az időszakot, ezt a szezont.
Csak ne emeljétek ki menyasszonyomnak, hogy nem biztos, hogy az esküvő lesz az évem fénypontja. Biztos tudja, mert igen okos, de nem baj, ha nincs emlékeztetve 😀 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
Élvezzük. De örülni majd akkor szabad, ha meglesz a behozhatatlan előny. Ami csak idő kérdése, de akkor is.
Mikey
Sosem szabad megnyugodni, gondolj csak bele, hogy majus vegere behozza mindenki a Poolt, amikor lenullazzak a tabellat, aztan augusztusban johet ismet a parazas, hogy keves az elony. ☺️

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Negyed órával a vége előtt sok edző nem a szurkolókat akarja kiszolgálni, és megy előre, hanem próbál idegenben egy pontocskát csippenteni, ami lehet a bentmaradás jelentheti majd a végén. Elképzelhető akkor is hogy kikapnak, de az esély is nagyobb lett volna statisztikailag, hogy talán kihúzzák.
Kár lenne ha kiesnének...
ozibozi
szerintem is kár lenne egy újabb olyan csapatért, ami méterekről csúszik be nyújtott lábbal, talppal előre, mer' ez a férfias, meg mer' az idióta bíró is vevő rá.
ja nem.
slowmotion
Jajjistenem. Nézzél akkor barkelónát meg reklámmargitot.
😊
warr_b
nem nézek, mert utálom a színészeket, úgyhogy a lányliga elvből kiesik (a Cadiz meccseit szoktam nézni spanyolkettőből sztrímen, de ott ugyanaz megy).
viszont a kemény és a veszélyes játék között azért van egy viszonylag érzékelhető határvonal, és azt azért nem kellene átlépni. ilyen Shawcross-típusú emberek nem kellenek a PL-be.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 618 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Negyed órával a vége előtt sok edző nem a szurkolókat akarja kiszolgálni, és megy előre, hanem próbál idegenben egy pontocskát csippenteni, ami lehet a bentmaradás jelentheti majd a végén. Elképzelhető akkor is hogy kikapnak, de az esély is nagyobb lett volna statisztikailag, hogy talán kihúzzák.
Kár lenne ha kiesnének...
ozibozi
szerintem is kár lenne egy újabb olyan csapatért, ami méterekről csúszik be nyújtott lábbal, talppal előre, mer' ez a férfias, meg mer' az idióta bíró is vevő rá.
ja nem.
slowmotion
Csak a Stoke és a WBA vissza ne jusson🙏🏻 Vagy Pulis vonuljon vissza

Szerk : megneztem a WBA vezeti a ligát, mögötte a Leeds.
Heisman Trophy
WBA kapja be, meg a Fulham is.
De leginkább a Millwall meg a Derby 😀

Leeds meg jusson végre föl, mert kurva mérges leszek, ha idén is sikerült elbaszni a végén...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 618 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Negyed órával a vége előtt sok edző nem a szurkolókat akarja kiszolgálni, és megy előre, hanem próbál idegenben egy pontocskát csippenteni, ami lehet a bentmaradás jelentheti majd a végén. Elképzelhető akkor is hogy kikapnak, de az esély is nagyobb lett volna statisztikailag, hogy talán kihúzzák.
Kár lenne ha kiesnének...
ozibozi
szerintem is kár lenne egy újabb olyan csapatért, ami méterekről csúszik be nyújtott lábbal, talppal előre, mer' ez a férfias, meg mer' az idióta bíró is vevő rá.
ja nem.
slowmotion
Jajjistenem. Nézzél akkor barkelónát meg reklámmargitot.
😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
Élvezzük. De örülni majd akkor szabad, ha meglesz a behozhatatlan előny. Ami csak idő kérdése, de akkor is.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
attól még vannak hibák, főleg Salah játékában. Én ha veretlenül lehozzák a bajnokságot, akkor is kritikus leszek velük. Ahogy mindig is voltam kedvenceimmel minden sportágban (kivéve teniszben Rafaval, vele nem nagyon tudok 😀 )
shagi0206
márpedig pont az a lényeg h reálisan lásd Szalah mekkora probléma a játékra nézve mert ott lehet látni extra potenciált
amúgy még mindig kell 4 győzelem hogy elhiggyem
Negritis
Szerintem nagyobb baj lenne, ha nem lennének hibák a játékában, mert az azt jelentené, hogy a csapat kimaxolta képességei határát. Így viszont még vannak rejtett tartalékok 😛
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
100 ponttal vezettek, élvezzétek már picit Pool-fanok. Szalah így, Szalah úgy... el vagytok egész szezonban kényeztetve 😛
LoveSobri
attól még vannak hibák, főleg Salah játékában. Én ha veretlenül lehozzák a bajnokságot, akkor is kritikus leszek velük. Ahogy mindig is voltam kedvenceimmel minden sportágban (kivéve teniszben Rafaval, vele nem nagyon tudok 😀 )
shagi0206
márpedig pont az a lényeg h reálisan lásd Szalah mekkora probléma a játékra nézve mert ott lehet látni extra potenciált
amúgy még mindig kell 4 győzelem hogy elhiggyem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Pulis pont 1 vagy 2 szezonnal azután jött a WBA-ba hogy Gera elment. Mindegy én utálom a csavot meg ezt a rugjuk szarrá egymást. Szegény Ramsey például, akinek Shawcross kettétörte a lábát szó szerint... undorito. Szerencsere a Stoke-Boro (ahol most van Pulis) duó a tökéletes 19.-20. helyeket foglalják el a Championshipben.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Csak a WBA!!!
LoveSobri
WBA? a Fulham sem áll szarul, ugye náluk alkotott nagyobbat Gera Zoli
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Csak a WBA!!!
LoveSobri
Nocsak nem is gondoltam volna 😂
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Csak a WBA!!!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Negyed órával a vége előtt sok edző nem a szurkolókat akarja kiszolgálni, és megy előre, hanem próbál idegenben egy pontocskát csippenteni, ami lehet a bentmaradás jelentheti majd a végén. Elképzelhető akkor is hogy kikapnak, de az esély is nagyobb lett volna statisztikailag, hogy talán kihúzzák.
Kár lenne ha kiesnének...
ozibozi
szerintem is kár lenne egy újabb olyan csapatért, ami méterekről csúszik be nyújtott lábbal, talppal előre, mer' ez a férfias, meg mer' az idióta bíró is vevő rá.
ja nem.
slowmotion
Csak a Stoke és a WBA vissza ne jusson🙏🏻 Vagy Pulis vonuljon vissza

Szerk : megneztem a WBA vezeti a ligát, mögötte a Leeds.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Negyed órával a vége előtt sok edző nem a szurkolókat akarja kiszolgálni, és megy előre, hanem próbál idegenben egy pontocskát csippenteni, ami lehet a bentmaradás jelentheti majd a végén. Elképzelhető akkor is hogy kikapnak, de az esély is nagyobb lett volna statisztikailag, hogy talán kihúzzák.
Kár lenne ha kiesnének...
ozibozi
szerintem is kár lenne egy újabb olyan csapatért, ami méterekről csúszik be nyújtott lábbal, talppal előre, mer' ez a férfias, meg mer' az idióta bíró is vevő rá.
ja nem.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
Negyed órával a vége előtt sok edző nem a szurkolókat akarja kiszolgálni, és megy előre, hanem próbál idegenben egy pontocskát csippenteni, ami lehet a bentmaradás jelentheti majd a végén. Elképzelhető akkor is hogy kikapnak, de az esély is nagyobb lett volna statisztikailag, hogy talán kihúzzák.
Kár lenne ha kiesnének...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Még 4 😊

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, akkor most meg egy gol Szalahtol.
Stez
nem érdemli meg. A labdaértékesítők is elsülyedhetnek szégyenükben, Salah kenterbe verte őket.
shagi0206
De en es a fantasym megerdemelne. 😆

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Na, akkor most meg egy gol Szalahtol.
Stez
nem érdemli meg. A labdaértékesítők is elsülyedhetnek szégyenükben, Salah kenterbe verte őket.