Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
dande
Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.

Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.
roberto23
Bíztam benne hogy zidane a barca meccs után végre profin áll hozzá, és képes lesz félretenni a személyes konfliktusait, de továbbra sem. Sajnálom, mert még mindig őt tartom minden idők legjobb focistájának, de amit edzőként művel számomra vérlázító.

Folyamatosan erőlteti a hullafáradt Benzemát, Casemirot, Ramost és még sorolhatnám...a francia 1-szer talált be 10 meccs alatt, a szezon elején meg sorra lövöldözte a gólokat, de még véletlenül sem pihentetné még 20 percre sem, képtelen leültetni. Casemiro detto, egész szezonban hibátlan, a city meccs óta meg csak kóvályog...Véletlenül sem azért mert kb 1 meccset hagyott ki egész szezonban, azt is mert összegyűlt az 5 sárga.

Lucas Vasquez kb az eibar kezdőbe sem férne be, az nb1-be is csak azért játszana mert legalább hajt, de persze végignyomta most is a meccset, a padon meg ott ül Bale, de ZZ még annyiba se veszi, hogy csereként pályára küldje legalább fél órára. A walesiben legalább benne van az esély, hogy villan, de ez a spanyol annyira nulla, hogy sorsdöntő helyzetben még a juve ellen sem verte be 3 méterről, inkább megvárta hogy felökleljék hátulról. Nincs a játéknak olyan aspektusa amivel indokolná hogy játsszon, valahol a világban felsír egy kisgyerek minden beadásánál, tegnap is volt legalább 15 beadása, mindegyik elakadt az első emberben 😀 Na ez a csávó bezzeg végignyomta a meccset.

Mindeközben persze a Barca is egy hulladék szar, de nekik legalább elcsalják a meccset. Ne legyen igazam, de szerintem itt nyerte meg a Barca a bajnokságot.
eaglesmcnabb
Mar megint elfogult vagy. De komolyan, egy kicsit gondolj mar bele: te frankon eroltetnel olyan jatekost, aki az edzeseken lathatoan nem ad bele mindent, egyaltalan nem szakad meg ugy, mint mondjuk a tobbiek? Szemelyes problema? Ugy adod ezt elo, mintha a kedvenc Bale-ed nem tojna magasrol a Madridra, es amugy csuszna-maszna az edzeseken azert, hogy Zidane ne nezzen at rajta es jatszassa.

Es ne mondjad, hogy Bale mekkora asz, mert senkit sem erdekel, mekkora asz, ha baszik magasrol mindenre es mindenkire, es az edzesen meg lotyog. Zidane tulsztarolt edzo, de igenis a helyen van a toke azzal, hogy azt mondja, neki mutatni is kell valamit az edzeseken, nem eleg az, hogy valaki sztarkent erkezett. Ez igenis igy a helyes, ne az legyen mar, hogy barki barmit megtehet, mert ugy is kezdeni fog, mert o a csapat klasszisa. Ez tisztara Pogba-szitu, amikor a jatekos minden tettevel tokre egyertelmuen ramutat, hogy nem erdekli az adott csapat, szive szerint elhuzna a viharba, csak epp nem teheti meg, mert tul sokba fajt anno megvasarolni ot, ezert most az adott csapata nem akarja olcson elengedni, igy pedig ott ragadt, ahol nem akar lenni.

Bale abszolut raszolgal es raszolgalt arra, hogy tojjon ra Zidane. Oke, hogy fasza jatekos es fontos golokat szerzett, de ez akkor sem mentseg, hogy ilyen komolytalanul es unprofin viselkedjen. Mindezt ugy, hogy olyan felelmetes penzt kap, hogy no comment.

Es azert is megertem Zidane-t, hogy hiaba megy szarul a csapatnak, ha ranez a kispadra, akkor is azt fogja beallitani, akinel mondjuk az edzesen azt latta, hogy hajt, kuzdott, bizonyitani akart, nem pedig azt, aki tingli-tanglizik minden nap.
Stez
Ez tök jogos, de kétlem, hogy Brahim vagy éppen Mariano ne szakadna meg edzésen. És bármikor állította be őket a pályán is hajtottak mint az állat. Plusz eredményesek is voltak. Tavaly amikor folyamatosan játékban volt Brahim olyan dolgokat nyomott, hogy a szám tátva maradt. Szvsz sokkal jobb játékos lehetne, mint mondjuk Vinicius, ha ő is legalább ennyit játszana. De mivel Zidane valamiért egyiket se bírja nem játszanak, csak szökőévente.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
dande
Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.

Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.
roberto23
Bíztam benne hogy zidane a barca meccs után végre profin áll hozzá, és képes lesz félretenni a személyes konfliktusait, de továbbra sem. Sajnálom, mert még mindig őt tartom minden idők legjobb focistájának, de amit edzőként művel számomra vérlázító.

Folyamatosan erőlteti a hullafáradt Benzemát, Casemirot, Ramost és még sorolhatnám...a francia 1-szer talált be 10 meccs alatt, a szezon elején meg sorra lövöldözte a gólokat, de még véletlenül sem pihentetné még 20 percre sem, képtelen leültetni. Casemiro detto, egész szezonban hibátlan, a city meccs óta meg csak kóvályog...Véletlenül sem azért mert kb 1 meccset hagyott ki egész szezonban, azt is mert összegyűlt az 5 sárga.

Lucas Vasquez kb az eibar kezdőbe sem férne be, az nb1-be is csak azért játszana mert legalább hajt, de persze végignyomta most is a meccset, a padon meg ott ül Bale, de ZZ még annyiba se veszi, hogy csereként pályára küldje legalább fél órára. A walesiben legalább benne van az esély, hogy villan, de ez a spanyol annyira nulla, hogy sorsdöntő helyzetben még a juve ellen sem verte be 3 méterről, inkább megvárta hogy felökleljék hátulról. Nincs a játéknak olyan aspektusa amivel indokolná hogy játsszon, valahol a világban felsír egy kisgyerek minden beadásánál, tegnap is volt legalább 15 beadása, mindegyik elakadt az első emberben 😀 Na ez a csávó bezzeg végignyomta a meccset.

Mindeközben persze a Barca is egy hulladék szar, de nekik legalább elcsalják a meccset. Ne legyen igazam, de szerintem itt nyerte meg a Barca a bajnokságot.
eaglesmcnabb
Sajnos teljesen egyetértek.

És akkor tegyük hozzá, hogy Jovic, Mariano, Brahim, Rodrygo lassan a keretbe se kerülnek be, de ha valami csoda folytán mégis játszanak max 15 percet. Ez egy vicc. Állandó mantrám Solari továbbra is. Nála megszünt végre a bérelt kezdő státusz, a sztárokat is simán leültette ha szarul játszottak, és meg is volt az eredménye. A kupában sokkal jobban játszottak, mint a mostaninál klasszisokkal jobb Barca, baromi pech volt, hogy mégis kiestek. Egyedül az Ajax elleni meccs volt trauma, de egy ilyen fiatal csapatnál simén benne van a hasonló. De vele legalább látszott, hogy tart valahová a csapat. Erre jött Zidane a bérelt kezdőkkel, és szépen lassan az összes fiatal kopik ki és kerülnek ugyan azok a kezdőbe, akik az elmúlt 5-6 évben is. Valverde is lassan de biztosan szorul ki, és jön vissza az acélos Modric-Kroos kettős.

Nagyon sajnálom, hogy visszajött Zidane, mert egyre inkább bebizonyosodik, hogy pont jókor átvett egy Ancelotti által tökéletesen összerakott keretet, aminek pont az ő tekintélyére volt szüksége ahhoz, hogy korszakalkotó brigád legyen. De sajnos most nagyon kijön, hogy ő nem tud csapatot építeni. Semmi érzéke nincs a fiatalok beépíséhez. Ne legyen igazam, de szépen lassan le fogja dönteni a saját szobrát.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
dande
Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.

Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.
roberto23
Bíztam benne hogy zidane a barca meccs után végre profin áll hozzá, és képes lesz félretenni a személyes konfliktusait, de továbbra sem. Sajnálom, mert még mindig őt tartom minden idők legjobb focistájának, de amit edzőként művel számomra vérlázító.

Folyamatosan erőlteti a hullafáradt Benzemát, Casemirot, Ramost és még sorolhatnám...a francia 1-szer talált be 10 meccs alatt, a szezon elején meg sorra lövöldözte a gólokat, de még véletlenül sem pihentetné még 20 percre sem, képtelen leültetni. Casemiro detto, egész szezonban hibátlan, a city meccs óta meg csak kóvályog...Véletlenül sem azért mert kb 1 meccset hagyott ki egész szezonban, azt is mert összegyűlt az 5 sárga.

Lucas Vasquez kb az eibar kezdőbe sem férne be, az nb1-be is csak azért játszana mert legalább hajt, de persze végignyomta most is a meccset, a padon meg ott ül Bale, de ZZ még annyiba se veszi, hogy csereként pályára küldje legalább fél órára. A walesiben legalább benne van az esély, hogy villan, de ez a spanyol annyira nulla, hogy sorsdöntő helyzetben még a juve ellen sem verte be 3 méterről, inkább megvárta hogy felökleljék hátulról. Nincs a játéknak olyan aspektusa amivel indokolná hogy játsszon, valahol a világban felsír egy kisgyerek minden beadásánál, tegnap is volt legalább 15 beadása, mindegyik elakadt az első emberben 😀 Na ez a csávó bezzeg végignyomta a meccset.

Mindeközben persze a Barca is egy hulladék szar, de nekik legalább elcsalják a meccset. Ne legyen igazam, de szerintem itt nyerte meg a Barca a bajnokságot.
eaglesmcnabb
Mar megint elfogult vagy. De komolyan, egy kicsit gondolj mar bele: te frankon eroltetnel olyan jatekost, aki az edzeseken lathatoan nem ad bele mindent, egyaltalan nem szakad meg ugy, mint mondjuk a tobbiek? Szemelyes problema? Ugy adod ezt elo, mintha a kedvenc Bale-ed nem tojna magasrol a Madridra, es amugy csuszna-maszna az edzeseken azert, hogy Zidane ne nezzen at rajta es jatszassa.

Es ne mondjad, hogy Bale mekkora asz, mert senkit sem erdekel, mekkora asz, ha baszik magasrol mindenre es mindenkire, es az edzesen meg lotyog. Zidane tulsztarolt edzo, de igenis a helyen van a toke azzal, hogy azt mondja, neki mutatni is kell valamit az edzeseken, nem eleg az, hogy valaki sztarkent erkezett. Ez igenis igy a helyes, ne az legyen mar, hogy barki barmit megtehet, mert ugy is kezdeni fog, mert o a csapat klasszisa. Ez tisztara Pogba-szitu, amikor a jatekos minden tettevel tokre egyertelmuen ramutat, hogy nem erdekli az adott csapat, szive szerint elhuzna a viharba, csak epp nem teheti meg, mert tul sokba fajt anno megvasarolni ot, ezert most az adott csapata nem akarja olcson elengedni, igy pedig ott ragadt, ahol nem akar lenni.

Bale abszolut raszolgal es raszolgalt arra, hogy tojjon ra Zidane. Oke, hogy fasza jatekos es fontos golokat szerzett, de ez akkor sem mentseg, hogy ilyen komolytalanul es unprofin viselkedjen. Mindezt ugy, hogy olyan felelmetes penzt kap, hogy no comment.

Es azert is megertem Zidane-t, hogy hiaba megy szarul a csapatnak, ha ranez a kispadra, akkor is azt fogja beallitani, akinel mondjuk az edzesen azt latta, hogy hajt, kuzdott, bizonyitani akart, nem pedig azt, aki tingli-tanglizik minden nap.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
dande
Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.

Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.
roberto23
Bíztam benne hogy zidane a barca meccs után végre profin áll hozzá, és képes lesz félretenni a személyes konfliktusait, de továbbra sem. Sajnálom, mert még mindig őt tartom minden idők legjobb focistájának, de amit edzőként művel számomra vérlázító.

Folyamatosan erőlteti a hullafáradt Benzemát, Casemirot, Ramost és még sorolhatnám...a francia 1-szer talált be 10 meccs alatt, a szezon elején meg sorra lövöldözte a gólokat, de még véletlenül sem pihentetné még 20 percre sem, képtelen leültetni. Casemiro detto, egész szezonban hibátlan, a city meccs óta meg csak kóvályog...Véletlenül sem azért mert kb 1 meccset hagyott ki egész szezonban, azt is mert összegyűlt az 5 sárga.

Lucas Vasquez kb az eibar kezdőbe sem férne be, az nb1-be is csak azért játszana mert legalább hajt, de persze végignyomta most is a meccset, a padon meg ott ül Bale, de ZZ még annyiba se veszi, hogy csereként pályára küldje legalább fél órára. A walesiben legalább benne van az esély, hogy villan, de ez a spanyol annyira nulla, hogy sorsdöntő helyzetben még a juve ellen sem verte be 3 méterről, inkább megvárta hogy felökleljék hátulról. Nincs a játéknak olyan aspektusa amivel indokolná hogy játsszon, valahol a világban felsír egy kisgyerek minden beadásánál, tegnap is volt legalább 15 beadása, mindegyik elakadt az első emberben 😀 Na ez a csávó bezzeg végignyomta a meccset.

Mindeközben persze a Barca is egy hulladék szar, de nekik legalább elcsalják a meccset. Ne legyen igazam, de szerintem itt nyerte meg a Barca a bajnokságot.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Ramos mit csinált az első gól előtt? Nagyon vicces volt, szinte minden meccsen kapnak róla egy gólt.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
dande
Komolyan lassan én is örülök ha kikapnak, mert ha megint lebőgés lesz a szezon Perez papa hátha vérengzést csinál. Ha a szezon végén semmit nem nyer megint a csapat és megköszönném Zidane munkáját. Semmit nem lépett előre a csapat az elmúlt 1 évben, sőt.

Én továbbra is tartom, hogy Solari-t kellett volna hagyni tavaly dolgozni. Meggyőződésem, hogy vele sokkal előrébb tartanánk most.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz Betis, mindig is szerettem a zöld fehért 😀 és a (s)intért is sikerült verni szép az este 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 470
Ezzel a rangadóval vallatni lehet komolyan. Értem én, hogy labdabirtoklás mindenek fölött, de 5 percen belül mind a két csapat eljátssza azt, hogy majdnem az ellenfél szögletétől elvégzett bedobásból 3 labdaérintés után a saját kapusuknál van a labda és már megint a 2 középső védő gurigázik egymással. Hihetetlen bazdmeg...
MarioAna
nem olyan gázok azok a 20 érintéses támadások, most is volt 2 olyan ami máshol elképzelhetetlen lett volna (meg goool is)
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Ez a Bruno srác még valamire is jó lehet. Egész máshogy nézett ki a MU amikor náluk volt a labda a portugállal.
Egyben ez valszeg Pogba éra végét is fogja jelenteni de mint csapat kell is ez a Unitednek.
alatriste
Bruno fazont adott ennek a középpályának (csak így tovább), nagyon más szinten van futball intelligenciában és képességekben mint Periera, Lingard és társai, végre volt 2 átigazolási időszak ahol látszik a koncepció és úgy néz ki be is válnak az igazolások. Sok pénzt el lehet verni könnyedén, ezt már láthattuk az előző években...aztán ahhoz képest Ole megér megszabadulni ezektől a játékosoktól (lehet még az idei nyár is kevés lesz hozzá). Pogba-Fernandes egyszerre pályán szép is lenne, de erre kevés az esély és Pogba biztos nem gürizett volna így mint ahogy tették ma a srácok! Lehet hogy a legjobb játékosunk, de nyáron eladnám ha lenne értelmes ajánlat, mert a vele járó poggyász már túl sok az embernek, és helyette kellene egy jobb szélső mert az még mindig nincs a csapatnak 😊

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a Bruno srác még valamire is jó lehet. Egész máshogy nézett ki a MU amikor náluk volt a labda a portugállal.
Egyben ez valszeg Pogba éra végét is fogja jelenteni de mint csapat kell is ez a Unitednek.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
9 meccs, 22 pont
Negritis
akarod mondani két győzelem
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
9 meccs, 22 pont

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Megvaaaan. Újra csapat van a Unitednél!

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha lehozzák a Madrid elleni meccset szerintem sok ember elfelejti ezt a mai megye2 szintet 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ederson egy allat 😆

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
yesssssss idén 3x is megvertük a kékeket, ha valaki ezt mondja nekem szezon előtt kiröhögöm 😀
nagyot mentünk ezen a meccsen, újabb clean sheet...Bruno igazolás után úgy érzem előrébb léptünk végre 😊

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Ederson az új Karius 😀 Ilyen gólokat bekapni

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Na, a Budafok is elkezdte...
😀
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
húú Ederseon vazze...franc nyugodtabb lennék ha már 2:0 lett volna 😕

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Fred eseset vajh miert nem nezte vissza a VAR???
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan Guardiolanak vasarolnia kell valami iranyitot, mert valami siralmas, hogy KDB nelkul mire kepes ez a City.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
nem nézek gyakran bundesz meccseket, a bajoroknál mi ez a szellemírásos mez?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 452
A Bayern meccsen remek kontrasztot alkot a gondolom a DFB által erőltetett "Tolerance, Respect, Diversity, Fairplay" központi reklámtábla és a Bayern ultrák áthúzott DFB logós molinója
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.
Beki
Sok olasz focit nem nézek mióta a diginél van a jog de este gondoltam a rangadót már csak meglesem főleg, hogy azzal akár még be is érhetné az inter a juvét, de biztos baromi furcsa/kellemetlen lesz egy ilyen meccset egy zsír üres stadionban látni.
alatriste
mennyei hangulat lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Serie A-ban is van káosz, nem is kicsi...Parma-SPAL meccsen 1 perccel kezdés előtt a játékvezető kérésére játékosok visszamentek az öltözőbe. Állítólag az olasz sportminiszter kérte a ligát, hogy függesszék fel a meccsek lejátszását. Több infó még nincs.
Beki
Sok olasz focit nem nézek mióta a diginél van a jog de este gondoltam a rangadót már csak meglesem főleg, hogy azzal akár még be is érhetné az inter a juvét, de biztos baromi furcsa/kellemetlen lesz egy ilyen meccset egy zsír üres stadionban látni.


Liverpool Fc fan