NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csodás a reggeli DB7 interjú Balazsekkal.
Hála Istennek az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!
Sinisa
link van? 😀
Negritis
Csak "link" van!😀😀😀
(Ez olyan lett, mint egy koreai gyorskorcsolyázó neve...😀)

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Csodás a reggeli DB7 interjú Balazsekkal.
Hála Istennek az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!
Sinisa
link van? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mondjuk aki olasz focit néz, az meg is érdemli a szenvedést, csapattól függetlenül 😀
Mi jön még, Ligue 1et is néz valaki?! c'mon bruh
Borbinho
Remélem ebből árad az irónia. 😊
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Csodás a reggeli DB7 interjú Balazsekkal.
Hála Istennek az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mondjuk aki olasz focit néz, az meg is érdemli a szenvedést, csapattól függetlenül 😀
Mi jön még, Ligue 1et is néz valaki?! c'mon bruh

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak nekem tűnt úgy, hogy szarul állították meg a videót a második inter gól esetében, és amúgy les volt?
Duff
Szerintem is les volt, de mar megszoktuk.

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Csak nekem tűnt úgy, hogy szarul állították meg a videót a második inter gól esetében, és amúgy les volt?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem láttam csak az eredményt s már kezdtem magamban fogalmazni a dolgot, hogy rég örültem ennyire ACM győzelemnek Juve drukkerként.....rég örültem volna.... 😕

De legalább a Betist sikerült legyőzni idegenben, ez se rossz.
dande
Juve+Barca, te jó ég 😀

Ez most visszahozott az életbe 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 521 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem láttam csak az eredményt s már kezdtem magamban fogalmazni a dolgot, hogy rég örültem ennyire ACM győzelemnek Juve drukkerként.....rég örültem volna.... 😕

De legalább a Betist sikerült legyőzni idegenben, ez se rossz.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon remélem, hogy azok, akik ezt a csapatot ide süllyesztették, elvonulnak a picsába a futball környékéről.

Hogy az Inter egy félidőn át a pályán sem léve, olyan játszi könnyedséggel bassza agyon a Milant 0–2-ről, hogy meg sem kell izzadnia, az vérlázító.

Persze, amikor az ellenfélbe ilyen Eriksenek állnak be a kispadról, a Milanban pedig egy értelmes játékos sincs, akkor ezen nincs semmi meglepő.

De ez a meccs kiábrándítóbb volt bárminél az elmúlt években tapasztalt szarokhoz képest is, ez pedig félelmetes.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Ezt a meccset simán elcsalaták a Sintérnek, brávó!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Lazio win
👍😀
zemanla
Úgy néz ki jövőre egy kedvező sorsolás után mehetünk Lazio BL meccsre a környékre. Prága,Salzburg,Zagráb adná nagyon.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
az ucsó már kb kispályás alazó göl volt
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pioli tenyleg egeszen zsenialis koponya, 20 perc alatt nyal harmat a csapata, o nem cserel. 30 perce szenved a csapata, nem cserel.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Tok cuki, hogy ugyanazok a jatekosok, akik evek ota alibiznek a Milanban, Ibra mellett hirtelen komolyan veszik a jatekot es nem mernek leszarom modban teljesiteni, mert fosnak, hogy a sved megcsapja oket. Es lam, hirtelen a Milan csapatnak nez ki. Ez sok mindent elmond a futballistak mai felfogasarol, miket megtehetnek. De sokat elmond a bohoc Piolirol is, akinek koze sincs az edzoskodeshez, csak Ibra miatt fegyelem uralkodik a csapatnal, jonnek is a W-k.

Na Suso mellett ki kellene baszni a fel keretet es Piolit az ideny vegen, Ibraval meg hosszabbitani, aztan rendet rakni vegre.
Stez
hogy aztá, 3 percenként kapjanak 2 gólt...csak kellene azért egy edző is 😊
ozibozi
Szerintem azzal, hogy "ki kellene baszni Piolit", lefedtem azt a reszt, hogy kellene egy normalis edzo. 😀
Stez
jaja, ucsó bekezdés lemaradt a telón vhgy
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tok cuki, hogy ugyanazok a jatekosok, akik evek ota alibiznek a Milanban, Ibra mellett hirtelen komolyan veszik a jatekot es nem mernek leszarom modban teljesiteni, mert fosnak, hogy a sved megcsapja oket. Es lam, hirtelen a Milan csapatnak nez ki. Ez sok mindent elmond a futballistak mai felfogasarol, miket megtehetnek. De sokat elmond a bohoc Piolirol is, akinek koze sincs az edzoskodeshez, csak Ibra miatt fegyelem uralkodik a csapatnal, jonnek is a W-k.

Na Suso mellett ki kellene baszni a fel keretet es Piolit az ideny vegen, Ibraval meg hosszabbitani, aztan rendet rakni vegre.
Stez
hogy aztá, 3 percenként kapjanak 2 gólt...csak kellene azért egy edző is 😊
ozibozi
Szerintem azzal, hogy "ki kellene baszni Piolit", lefedtem azt a reszt, hogy kellene egy normalis edzo. 😀

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Tok cuki, hogy ugyanazok a jatekosok, akik evek ota alibiznek a Milanban, Ibra mellett hirtelen komolyan veszik a jatekot es nem mernek leszarom modban teljesiteni, mert fosnak, hogy a sved megcsapja oket. Es lam, hirtelen a Milan csapatnak nez ki. Ez sok mindent elmond a futballistak mai felfogasarol, miket megtehetnek. De sokat elmond a bohoc Piolirol is, akinek koze sincs az edzoskodeshez, csak Ibra miatt fegyelem uralkodik a csapatnal, jonnek is a W-k.

Na Suso mellett ki kellene baszni a fel keretet es Piolit az ideny vegen, Ibraval meg hosszabbitani, aztan rendet rakni vegre.
Stez
hogy aztá, 3 percenként kapjanak 2 gólt...csak kellene azért egy edző is 😊
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Csak 1-2 dolog: azért Gulat is lehetett látni a pesti éjszakában Nemeth-tel és Filkorral (?????) együtt. Sőt bevallottan a feleségét is egy romkert buli vége után szedte össze lepattanokent.

Másik Sobri: de van olyan aki visszalép. Én pl kb fele annyiért mentem a kkmbe dolgozni mint amit a hivatalnál vezetőként kaptam. Több ok mellett Hosszútávú befektetésként tekintettem arra h majd egy normális külföldi helyeken kulszolgalaton visszahozza a fizu azt amiről lemondtam. Szóval ha vki hosszú távon tekint jövőre, karrierre igen is meg kell tudjon hozni ilyen döntéseket.
csebi
Neked még van 30 éved pénzt keresni a szakmádban, Dzsudzsáknak csak a töredéke.
Nekem is volt ingyen, befektetésként végzett munkám, ami később megtérült. Meg olyan is, ami nem. De mi évtizedekkel tudunk tervezni, egy sportoló években.
Sobri Jóska
Jóska, te miről beszélsz?
A sportolók 35 felett rokkantnyugdíjba mennek?
Tiltja nekik valaki, hogy képezzék magukat?
Zsuzsinak is vannak ingatlanbefektetései..
Egyszerűen hiteltelen az ember..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tok cuki, hogy ugyanazok a jatekosok, akik evek ota alibiznek a Milanban, Ibra mellett hirtelen komolyan veszik a jatekot es nem mernek leszarom modban teljesiteni, mert fosnak, hogy a sved megcsapja oket. Es lam, hirtelen a Milan csapatnak nez ki. Ez sok mindent elmond a futballistak mai felfogasarol, miket megtehetnek. De sokat elmond a bohoc Piolirol is, akinek koze sincs az edzoskodeshez, csak Ibra miatt fegyelem uralkodik a csapatnal, jonnek is a W-k.

Na Suso mellett ki kellene baszni a fel keretet es Piolit az ideny vegen, Ibraval meg hosszabbitani, aztan rendet rakni vegre.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Lazio win
👍😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Gula ezen vedeseit hianyolom a valogatottbol.

La Liga123, a depor full utolsobol a 14. lett 4 pontra a kiesestol.Az utolso 5 meccsbol 5 w 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
ez a Lipcse lenne a kihívója a Bayern-nek???
és az a durva, hogy még így is nyerhettek volna 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Tehetséges futballistáknál ugyanúgy előfordul, mint csinos nőknél h elmennek dubajozni.
Dzsudzsi ezt választotta.
Azt meg embere válogatja h ez kifogásolható-e morálisan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Neked még van 30 éved pénzt keresni a szakmádban, Dzsudzsáknak csak a töredéke.
Sobri Jóska
Véleményem szerint nem is azzal van a gond, amit leírsz, mert ezt sokan tudják, amit leírtál.
Dzsudzsák esetében az előadási mód a probléma. Már rég ki kellett volna mondania, hogy ő már inkább az anyagi jövőt helyezi előtérbe és nem a karriert. Ennyit kellene tennie és akkor nem rohanna bele állandóan a pofonokba, mint a Fortuna Sittard esetében. Akkor is előadta, hogy "jaj, nem a pénz miatt igazolt az Al-Ittihad csapatához, hanem szakmai döntés volt, nem érdeklődött igazán más csapat utána, stb". Aztán mégis kiderült, hogy lett volna más csapat, csak ott kevesebb pénzt kapott volna.
Dzsudszi a tökéletes iskola példája egy rosszul működő marketing gépezetnek.
Tejesember
a marketing jó, a pr szar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Azert a 3 (36) vs 10 (120) milla oriasi kulonbseg szerintem, en gondolkozas nelkul uttobbit valasztanam.

NBA-ben amugy milyen penzekrol mondanak le jatekosok, tehat nagysagrendileg milyen tortenetek vannak? Ez nem ironia, komolyan kerdezem.
Hendrix
lusta vagyok számokat pontosan összeszedni
de most volt ugye irving-kd aki kevesebbért írt alá h jöjjön deandre
james-wade-bosh is kevesebbért hogy Haslem maradjon
KCP 1 évre kevesebbért írt alá a lakers-hez miután eljött a pistonsból (nem jött be neki)

David West kilépett a 12.6millás player optionből hogy 1.4ért aláírjon a GSW-hez (és legyen gyűrű)
Negritis
Gondoltam hogy ilyen nevek lesznek...Azert ezek az arcok vilagsztarok, dollar tizmilliokat keresnek evente. Szep dolog hogy lemondanak par milliorol neha, de valojaban nulla jelentosege van.

Persze van kivetel, de ritka hogy egy atlag jatekos komoly penzrol mondjon le.

Dzsudzsak sokadrangu focista, van 10 jo eve penzt keresni, ertheto hogy maximalizalni akarja a keresetet. Ezek a fogyatekos nyilatkozatok nem kellenenek, de igazabol ezert se lehet bantani, ennyi esze van, ennyit tud.
Hendrix
mert zsuzsi nem szedte hülyére magát? dehogynem
3 éve simán dönthetett volna úgy hogy elmegy kutyagolni és rendbe teszi a karrierjét-hagyatékát
ehelyett harácsol tovább
ami mint mint munkásember érthető
mint sportoló gáz
és a legnagyobb probléma hogy úgy adja elő mintha sportolóként maxolná ki ami benne van
Negritis
Amit zsu nagy munka aran megszerzett, azt lindus kis munka aran elcsaplizta 😆
Stez
a szépség és a szörnyeteg nincs ingyééé sehol a világon. még olcsóóban megúszta, vesznek még el tőle sokat, hiszen még előtte az élet...😊

Szerkesztette: ozibozi