Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Ludogorec 43. perc két piroska, 0:2

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Skvarka meg h lehet ennyire hulye? Ezért összeszedni sárgát ...
csebi
Úgy néz ki mindenki igyekszik sárgulni

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 856
Strem-et tudna valaki?
O1G
jó lenne please valaki?
petey
 www.sport247.live/en/home
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Skvarka meg h lehet ennyire hulye? Ezért összeszedni sárgát ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Lovre mennyire gyamoltalan ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Nem rosszak ezek a Zubkov védők mögé ívelt labdák

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Strem-et tudna valaki?
O1G
jó lenne please valaki?

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Strem-et tudna valaki?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
3-1-ről? Vicc...
O1G
Itt csesztek el a továbbjutást ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
Toto21
Értem én hogy nem egy szint a két csapat de ilyen bután játszani egy elitligás csapattól ultragáz. Emberelőnyben, az ellenfél kapus nélkül kb., és a labda nem volt náluk.
eaglesmcnabb
Oké nem volt szép a játékunk de kérdem én mit csináljon a csapat amikor kapus nélkül van az utolsó 15 percben és helyette egy hátsóvédőnek kell beállnia?
Biztos visszaáll a normális játékára ugye? Beállították a buszt nem véletlen mert ha az Atalantának esetleg lett volna annyi esze hogy lövöldözzön mint az állat még akár simán be is húzhatták volna a meccset. De nem tették amit nem is értek, a City meg felvette a hátsó sündisznó pózt, nem támadtak ki, csak passzolgattak, érezték hogy cumi van/vagy lehet, nyilván ilyenkor az ember csak azt kívánja hogy menjen már le az az x perc. Nem tudom hibáztatni őket, amit tudtak kihoztak a végén, az Atalantát viszont tudom, mert tényleg a kezükbe volt a meccs de nem éltek a jogaikkal.
Coolearie
a jogaikkal igen, ellentétben a lehetőségeikkel...
slowmotion
Mondjuk tényleg sérült az egyenlőség elve, szóval jogosan hiányolja a jogorvoslatot... 😀

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
Toto21
Értem én hogy nem egy szint a két csapat de ilyen bután játszani egy elitligás csapattól ultragáz. Emberelőnyben, az ellenfél kapus nélkül kb., és a labda nem volt náluk.
eaglesmcnabb
Oké nem volt szép a játékunk de kérdem én mit csináljon a csapat amikor kapus nélkül van az utolsó 15 percben és helyette egy hátsóvédőnek kell beállnia?
Biztos visszaáll a normális játékára ugye? Beállították a buszt nem véletlen mert ha az Atalantának esetleg lett volna annyi esze hogy lövöldözzön mint az állat még akár simán be is húzhatták volna a meccset. De nem tették amit nem is értek, a City meg felvette a hátsó sündisznó pózt, nem támadtak ki, csak passzolgattak, érezték hogy cumi van/vagy lehet, nyilván ilyenkor az ember csak azt kívánja hogy menjen már le az az x perc. Nem tudom hibáztatni őket, amit tudtak kihoztak a végén, az Atalantát viszont tudom, mert tényleg a kezükbe volt a meccs de nem éltek a jogaikkal.
Coolearie
a jogaikkal igen, ellentétben a lehetőségeikkel...
slowmotion
Látom sikerült a lényeget kiragadni.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
Toto21
Értem én hogy nem egy szint a két csapat de ilyen bután játszani egy elitligás csapattól ultragáz. Emberelőnyben, az ellenfél kapus nélkül kb., és a labda nem volt náluk.
eaglesmcnabb
Oké nem volt szép a játékunk de kérdem én mit csináljon a csapat amikor kapus nélkül van az utolsó 15 percben és helyette egy hátsóvédőnek kell beállnia?
Biztos visszaáll a normális játékára ugye? Beállították a buszt nem véletlen mert ha az Atalantának esetleg lett volna annyi esze hogy lövöldözzön mint az állat még akár simán be is húzhatták volna a meccset. De nem tették amit nem is értek, a City meg felvette a hátsó sündisznó pózt, nem támadtak ki, csak passzolgattak, érezték hogy cumi van/vagy lehet, nyilván ilyenkor az ember csak azt kívánja hogy menjen már le az az x perc. Nem tudom hibáztatni őket, amit tudtak kihoztak a végén, az Atalantát viszont tudom, mert tényleg a kezükbe volt a meccs de nem éltek a jogaikkal.
Coolearie
a jogaikkal igen, ellentétben a lehetőségeikkel...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
Toto21
Értem én hogy nem egy szint a két csapat de ilyen bután játszani egy elitligás csapattól ultragáz. Emberelőnyben, az ellenfél kapus nélkül kb., és a labda nem volt náluk.
eaglesmcnabb
Oké nem volt szép a játékunk de kérdem én mit csináljon a csapat amikor kapus nélkül van az utolsó 15 percben és helyette egy hátsóvédőnek kell beállnia?
Biztos visszaáll a normális játékára ugye? Beállították a buszt nem véletlen mert ha az Atalantának esetleg lett volna annyi esze hogy lövöldözzön mint az állat még akár simán be is húzhatták volna a meccset.
Coolearie
szerintem félreértettél, a city játékát nem kritizáltam, az falcons játszott olyan szinten ész nélkül, ami ezen a szinten vicc szvsz
eaglesmcnabb
Bocsi, Totonak szántam volna.
Hallottad hogy Tony Gonzalez visszavonult? 😕

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
Toto21
Értem én hogy nem egy szint a két csapat de ilyen bután játszani egy elitligás csapattól ultragáz. Emberelőnyben, az ellenfél kapus nélkül kb., és a labda nem volt náluk.
eaglesmcnabb
Oké nem volt szép a játékunk de kérdem én mit csináljon a csapat amikor kapus nélkül van az utolsó 15 percben és helyette egy hátsóvédőnek kell beállnia?
Biztos visszaáll a normális játékára ugye? Beállították a buszt nem véletlen mert ha az Atalantának esetleg lett volna annyi esze hogy lövöldözzön mint az állat még akár simán be is húzhatták volna a meccset.
Coolearie
szerintem félreértettél, a city játékát nem kritizáltam, az falcons játszott olyan szinten ész nélkül, ami ezen a szinten vicc szvsz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
Toto21
Értem én hogy nem egy szint a két csapat de ilyen bután játszani egy elitligás csapattól ultragáz. Emberelőnyben, az ellenfél kapus nélkül kb., és a labda nem volt náluk.
eaglesmcnabb
Oké nem volt szép a játékunk de kérdem én mit csináljon a csapat amikor kapus nélkül van az utolsó 15 percben és helyette egy hátsóvédőnek kell beállnia?
Biztos visszaáll a normális játékára ugye? Beállították a buszt nem véletlen mert ha az Atalantának esetleg lett volna annyi esze hogy lövöldözzön mint az állat még akár simán be is húzhatták volna a meccset. De nem tették amit nem is értek, a City meg felvette a hátsó sündisznó pózt, nem támadtak ki, csak passzolgattak, érezték hogy cumi van/vagy lehet, nyilván ilyenkor az ember csak azt kívánja hogy menjen már le az az x perc. Nem tudom hibáztatni őket, amit tudtak kihoztak a végén, az Atalantát viszont tudom, mert tényleg a kezükbe volt a meccs de nem éltek a jogaikkal.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MacAree/status/1192185794028605441?s=19

Kattogott mar az oreg a meccs vegere 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
Toto21
Értem én hogy nem egy szint a két csapat de ilyen bután játszani egy elitligás csapattól ultragáz. Emberelőnyben, az ellenfél kapus nélkül kb., és a labda nem volt náluk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Dave, nem azt irtam hogy esélyünk van.
Hanem arra céloztam, hogy akkor tok fölösleges minden ami válogatott, kapitány se kell, hisz ha nem jutunk ki, akkor is marad Rossi, amíg meg nem hal.
Közben meg ez volt a cél. Es ha nem érjük el, hiába szimpibb mint a balga belga, mennie kell. Egy szövkap hozott anyagból dolgozik, sok köze nincs. En nem szimpatizálok vele. Nem a hangzatos nyilatkozatok kellenek, meg face irogatas.

Feczkot simán el tudom képzelni, ráadásul magyar, nyelvi akadály sincs..
O1G
Nem szimpatizálsz vele, ezt az egyet elfogadom indokként, csak tudod ez meg szubjektív.
A tények meg azok hogy a balga belgával nevetségesen elszálltunk volna ebből a csoportból ideje korán, vagy ennyire kihagy a memóriád hogy nem tudod felidézni azokat a meccseket?
Rossival ebben a csoportban egyedüli 4. kalaposként az utolsó meccsig van esélyünk kijutni az EB-re, ezt a csoport indulása előtt minden józan gondolkodású ember aláírta volna szerintem. Az egyetlen meccs ami az ő sara is a játékosok mellett az a legelső idegenbeli szlovák meccs, ott a védelemmel próbált kísérletezni, de ehhez is illik hozzátenni azért hogy a felkészülési szakaszt azt sikerült elkúrnunk a balga belgára, neki menet közben kellett ráérezni dolgokra - és még így is versenyben vagyunk.
Ha nála is szétesik a játék és jön a komplett eredménytelenség akkor menesztve lesz ő is ahogy a többi, de extra teljesítmény hiánya miatt kirakni szerintem felelőtlenség lenne.
Majd ha úgy látszik hogy nem hozza ki a gárdából a maximumot akkor jogos lenne a felvetésed, de szted ebben a jelenlegi válogatottban ennél több van??? őszintén

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Én a helyetekben inkább azon gondolkodnék hogy mi lesz a válogatottal jövő ilyenkor amikor Szalai lemondja a válogatottságot, Ha Szoboszlai beérik és hozza amit várnak tőle akkor a középpálya talán megoldott de befejező csatárunk még sokad osztályú sincs.
davemayer
Akkor végre elfelejthetjük a "picsánrúgjuk a labdát és majd Szalai verje meg a két középső védőt egyedül" csatáros 4231/433 szerű mókát amit játszunk?
Abszolút tisztelem a mentalitását és azt a profizmust amit képvisel, de ha ő és Dzsudzsi távozik, akkor rá leszünk kényszerítve a változtatásra és elfelejteni ezt, ami akár jól is kisülhet. Legtöbbször mi vagyunk az esélytelenebbek, a fenti két felállás meg inkább a labdatartásra és a dominanciára épít, amihez nekünk nincs technikai tudásunk. Valószínűleg egyszerűbb lenne találni két nagyon gyors csatárt a válogatottba és kontrákra játszani, sem mint 1db éknek használható 9-est.
MarioAna
Gondolom sok ilyen rohangál most is a magyar pályákon. Azért ő játszik évek óta, mert a többi kutyaütő, vagy megyei szintű helyen királykodik fél évig. Talán nincs is olyan magyar játékos jelenleg, aki fizikailag valamiben extra lenne (a magasságot ne nézzük) amire lehetne építeni. Talán Kleinhesler, Varga J. a három tüdővel, de ők szellemileg károsodottak a focihoz.
flzoli
na ez az, hogy ok itt felvázolsz egy taktikát amit kellene/lehetne játszani de ha nincs SENKI aki válogatott szintet képviselne akkor kenheted a hajadra. Én jelenleg nem látok csatárt aki legalább ezt a meglévő (szintén nemzetközi szint alatti) szintet hozni tudná (esetleg emelné...?!).
Majd ilyen Holender-féle őstehetségekkel fogjuk felvenni a versenyt és az az elvárás hogy jussunk ki a vb-re? meg hogy van esélyünk? B-válogatottak ellen nem lenne...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Menkeszteri csapatoktól mit várjon az ember ugye.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
3-1-ről? Vicc...
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Azért hányni tudnék a City-től... Atalanta is nagyon asszisztált ehhez a végén. Egy távoli lövést nem voltak képesek elengedni.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A Zagrab simava teszi a meccset.
Mikozben az Atletico szepit, bar mindegy.
ulpianus
akarod mondani az ukránok lőttek két gólt 3 perc alatt 😀
Kenny
Az egy tizi volt, ami megsem az ,de aztan megis az. Ezert jo a VAR, mert a vegere mar ember nem tudja mi van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Undorító utolsó 15 perc volt de másképp nem igen lehetett ezt kibírni.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
A Zagrab simava teszi a meccset.
Mikozben az Atletico szepit, bar mindegy.
ulpianus
akarod mondani az ukránok lőttek két gólt 3 perc alatt 😀