Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért mekkora szégyen hogy az index napról - napra lekörözi MO sportlapját..

 index.hu/sport/futball/2020/02/06/athletic_bilbao-barcelona_kiraly_kupa/

 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/kiraly-kupa-bilbao-barcelona-2746225

Gondolok itt pl a Piqué esetre vagy hogy videókat illesztenek be, pl a gólról is..
LoveSobri
Nem nagyon kene olyanba belekotnod, aminek a hattererol fingod sincs. Nem veletlenul nincs a spanyol meccsekben video, ellenben minden mas topligas meccsben pedig rogton. Na vajh veletlen? Na ugye.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Azért mekkora szégyen hogy az index napról - napra lekörözi MO sportlapját..

 index.hu/sport/futball/2020/02/06/athletic_bilbao-barcelona_kiraly_kupa/

 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/kiraly-kupa-bilbao-barcelona-2746225

Gondolok itt pl a Piqué esetre vagy hogy videókat illesztenek be, pl a gólról is..
LoveSobri
indexen tech, sport és kúltúra rovat kuka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Azért mekkora szégyen hogy az index napról - napra lekörözi MO sportlapját..

 index.hu/sport/futball/2020/02/06/athletic_bilbao-barcelona_kiraly_kupa/

 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/kiraly-kupa-bilbao-barcelona-2746225

Gondolok itt pl a Piqué esetre vagy hogy videókat illesztenek be, pl a gólról is..
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Hogy égetné le a haját a hajsütő..... 😛

Mondjuk legalább a Bilbao a 2. kedvenc spsnyol csapatom, remélem megnyerik......
dande
Van harmadik kedvenced is, meg negyedik?
😆
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
slowmotion
Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...

Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.
Duff
fejben előbb dönti el hogy esni fog mielőtt látná hogy a labda tovább megy
davemayer
Vagy elveszti az egyensúlyát, kibillen, tempót veszt, stb.
Sobri Jóska
aha. ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy naiv vagy-e vagy csak trollkodsz, és leginkább az utóbbira szoktam tippelni.
slowmotion
Egyikse.
Általában -ahogy a kérdésben volt- ez az ok.
Én is fociztam, nekem is volt ilyen, hogy a lendület meg az irányváltoztatási szándék diszharmóniája elesest eredményezett.
Sobri Jóska
Feltételezem, láttad az esetet. (Igazából dehogy feltételezem, mert akkor nem írnál blődségeket. Amikor az ember elveszti az egyensúlyát, akkor is lépni próbál még, csak már nem tud úgy kitámasztani, hogy valahogyan talpon maradjon*. Szon nem is lépett, meg kontakt sem volt. A videobíró meg valószínűleg megbukott fizikából, mert ha két test találkozik, annak vannak látható következményei a testek mozgásában.)

* kivéve, ha hátrafelé, vagy oldalirányba mozog, mert akkor kézzel támaszt ki reflexből, de itt nem ez volt a helyzet
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
évek óta mondom, hogy a spanyol és az olasz kupa vicckupa
valahol persze sajnálatos, hogy nem veszik komolyan a csapatok
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Micsoda penzek ropkodnek az nso forumon

"Nagyburgundi
A havi 10 nekem kevésnek tűnik, Gróf 8 ért ül a padon, Huszti havi 18-ért jött haza 34 évesen.
Szerintem a havi 20 lehet a reális.
Imrehee632020-02-06 15:28:37
Lesjak 4, Radó 4, Ikoba 3, Bedi, Babati, Mitro 3-4, a legalacsonyabb 1,2.
Az kevés, a Stieber is 8-ért játszik Zegen."
ZoliMP
Többé kevésbé reális fizetések egy kiesőjelöltnél.
Huszti fizetése ennél több,Grófét nem tudom.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogy égetné le a haját a hajsütő..... 😛

Mondjuk legalább a Bilbao a 2. kedvenc spsnyol csapatom, remélem megnyerik......

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Marcelo kezdett, egyből 4-et kapott a Real... Hihetetlen hogy leépült a brazil, életveszély komolyabb csapat ellen játszatni

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
De a feleségem most minősítőzik ped2 be, hogy bruttó 280 (most mondtam vmit) legyen a fizetése..... ez a vérlázító......
dande
hát rossz pályát választott. MBI-es focistának kellett volna állnia.
slowmotion
Vagy sajtószóvivőnek, mint a szöszi Újpesten, aki 8 kilót visz haza
LoveSobri
mi az a ped2?
ZoliMP
Off

Pedagógus életpálya modellben a 2. szint, amibe még kötelező a pedagógusnak átminősíttetni magát, ha érvényben akarja tartani a pedagógus diplomáját.... csomó felesleges munka, idő stb, s nem sokat árul el arról, hogy milyen pedagógus az illető... elvileg nagyobb fizetéssel is jár, mint a ped1, de ahhoz képest....

On
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 930
De a feleségem most minősítőzik ped2 be, hogy bruttó 280 (most mondtam vmit) legyen a fizetése..... ez a vérlázító......
dande
hát rossz pályát választott. MBI-es focistának kellett volna állnia.
slowmotion
Vagy sajtószóvivőnek, mint a szöszi Újpesten, aki 8 kilót visz haza
LoveSobri
mi az a ped2?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
De a feleségem most minősítőzik ped2 be, hogy bruttó 280 (most mondtam vmit) legyen a fizetése..... ez a vérlázító......
dande
hát rossz pályát választott. MBI-es focistának kellett volna állnia.
slowmotion
Vagy sajtószóvivőnek, mint a szöszi Újpesten, aki 8 kilót visz haza
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
slowmotion
Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...

Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.
Duff
fejben előbb dönti el hogy esni fog mielőtt látná hogy a labda tovább megy
davemayer
Vagy elveszti az egyensúlyát, kibillen, tempót veszt, stb.
Sobri Jóska
aha. ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy naiv vagy-e vagy csak trollkodsz, és leginkább az utóbbira szoktam tippelni.
slowmotion
Egyikse.
Általában -ahogy a kérdésben volt- ez az ok.
Én is fociztam, nekem is volt ilyen, hogy a lendület meg az irányváltoztatási szándék diszharmóniája elesest eredményezett.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
slowmotion
Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...

Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.
Duff
fejben előbb dönti el hogy esni fog mielőtt látná hogy a labda tovább megy
davemayer
Vagy elveszti az egyensúlyát, kibillen, tempót veszt, stb.
Sobri Jóska
aha. ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy naiv vagy-e vagy csak trollkodsz, és leginkább az utóbbira szoktam tippelni.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
De a feleségem most minősítőzik ped2 be, hogy bruttó 280 (most mondtam vmit) legyen a fizetése..... ez a vérlázító......
dande
hát rossz pályát választott. MBI-es focistának kellett volna állnia.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
De a feleségem most minősítőzik ped2 be, hogy bruttó 280 (most mondtam vmit) legyen a fizetése..... ez a vérlázító......
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Aztán csodálkozik mindenki hogy nem szakadnak meg azért hogy külföldre menjenek ahol ennyi pénzért edzésen is hajtani kell.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 930
Micsoda penzek ropkodnek az nso forumon

"Nagyburgundi
A havi 10 nekem kevésnek tűnik, Gróf 8 ért ül a padon, Huszti havi 18-ért jött haza 34 évesen.
Szerintem a havi 20 lehet a reális.
Imrehee632020-02-06 15:28:37
Lesjak 4, Radó 4, Ikoba 3, Bedi, Babati, Mitro 3-4, a legalacsonyabb 1,2.
Az kevés, a Stieber is 8-ért játszik Zegen."
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Luxus lakás Fehérváron
😀😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
Niko fehervar.
Jo volt a PL-es cikk, h erdekpodnek utana
ZoliMP
Érdeklődtek, csak ő színvonalas bajnokságba akart menni.
Matthew99
Az a durva hogy mennyi pénzt fog keresni...
LoveSobri
Ez így semmit sem ér, írd be az összeget vagy tartsd meg a kocsmai beszélgetésekhez...

Hogy lesz így majd pénz a nemzet lambós tevehuszárjára? 😮
FLZOLI
Nem vágom ezt a kocsmai szitut, de biztos.
Van pár ismerősöm, most egy noname fórumra ahol senki nem ismer, beírhatom azt a pár infót nem, amit kapok? Úgyis mindig a reflektorfényre vártam meg a sok sok like-ra, és itt megkapom.
Facepalm.

35 ezer euro plusz bónusz, luxuslakás Fehérváron és egy kocsi.
Volt aláírás pénz is.
LoveSobri
Mikor kiesnek az el 2. Körében jó befektetés lesz még mindig?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
hát ez valami igazán szánalmas. nem is tudom, melyik a nagyobb szégyen: ahogy Szon hasra vágta magát, vagy ahogy a bíró beszopta, és a VAR is.
slowmotion
Én azt nem értem, hogy ha nem értek hozzá, akkor ilyenkor miért esnek el a játékosok? Ha nem dobják fel magukat, és mennek tovább, akkor üres kapu és gól...

Amúgy borzalmas nézni ezt a mourinho féle spurst. 😕 Egy southampton lefocizta őket.
Duff
fejben előbb dönti el hogy esni fog mielőtt látná hogy a labda tovább megy
davemayer
Vagy elveszti az egyensúlyát, kibillen, tempót veszt, stb.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Ez a Bódog Kisvárda házasság ez mi? A tulaj kibírja, hogy ne szóljon bele, vagy Bódog beül csicskának a padra? Egyiket sem nagyon hiszem. Érdekes lesz....
gabokocka
Okádék, amit csinál a Várda. Minden napra jut valami fincsi infó velük kapcsolatban, azért ennyire pofátlanul egy klub se csinálja..
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Ez a Bódog Kisvárda házasság ez mi? A tulaj kibírja, hogy ne szóljon bele, vagy Bódog beül csicskának a padra? Egyiket sem nagyon hiszem. Érdekes lesz....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Niko fehervar.
Jo volt a PL-es cikk, h erdekpodnek utana
ZoliMP
Érdeklődtek, csak ő színvonalas bajnokságba akart menni.
Matthew99
Az a durva hogy mennyi pénzt fog keresni...
LoveSobri
Ez így semmit sem ér, írd be az összeget vagy tartsd meg a kocsmai beszélgetésekhez...

Hogy lesz így majd pénz a nemzet lambós tevehuszárjára? 😮
FLZOLI
Nem vágom ezt a kocsmai szitut, de biztos.
Van pár ismerősöm, most egy noname fórumra ahol senki nem ismer, beírhatom azt a pár infót nem, amit kapok? Úgyis mindig a reflektorfényre vártam meg a sok sok like-ra, és itt megkapom.
Facepalm.

35 ezer euro plusz bónusz, luxuslakás Fehérváron és egy kocsi.
Volt aláírás pénz is.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
Niko fehervar.
Jo volt a PL-es cikk, h erdekpodnek utana
ZoliMP
Érdeklődtek, csak ő színvonalas bajnokságba akart menni.
Matthew99
Az a durva hogy mennyi pénzt fog keresni...
LoveSobri
Ez így semmit sem ér, írd be az összeget vagy tartsd meg a kocsmai beszélgetésekhez...

Hogy lesz így majd pénz a nemzet lambós tevehuszárjára? 😮
FLZOLI
500 millio forint evente.
Kenny
Az heti 30ezer euró ha jól számolom. Nekem volt olyan fm 15-os francia ligakupagyoztes csapatom a 15/16osnszezonban ahol senki sem keresett ennyit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.