NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Kele Janek:

"A magyar Eb-részvétel óta Varga Kevin a hatodik hazai játékos, aki 850 ezer euró feletti összegért igazolt külföldre. A horvátoknál ugyanennyi idő alatt volt 40, a lengyeleknél 33, a szerbeknél 24, Romániában 21, a cseheknél 18, de még Szlovéniában is 7. Hagyok időt."

"Egyébként az is megér egy misét, hogy a Kevin előtti öt jatekosból három (Nagy Á., Nagy D., Lang) azonnal az Eb-t követően tudott lépni, egy (Sallai) pedig a következő szezon végén. Azóta egyetlen Schäfert tudunk felmutatni..."
Tony Adams
De tuti nalunk van tobb uj stadion. Meg a jatekosfizetesekben is elottuk jarunk.
Innen mar csak ido kerdese es odaerunk!
Borbinho
Az hogy van stadion rohadt jó dolog, nem hiába irigykedik Ausztrián kívül az összes szomszéd ránk. Ami baj hogy az utánpótlást a már megbukott szakmára bízták.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kele Janek:

"A magyar Eb-részvétel óta Varga Kevin a hatodik hazai játékos, aki 850 ezer euró feletti összegért igazolt külföldre. A horvátoknál ugyanennyi idő alatt volt 40, a lengyeleknél 33, a szerbeknél 24, Romániában 21, a cseheknél 18, de még Szlovéniában is 7. Hagyok időt."

"Egyébként az is megér egy misét, hogy a Kevin előtti öt jatekosból három (Nagy Á., Nagy D., Lang) azonnal az Eb-t követően tudott lépni, egy (Sallai) pedig a következő szezon végén. Azóta egyetlen Schäfert tudunk felmutatni..."
Tony Adams
De tuti nalunk van tobb uj stadion. Meg a jatekosfizetesekben is elottuk jarunk.
Innen mar csak ido kerdese es odaerunk!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Kele Janek:

"A magyar Eb-részvétel óta Varga Kevin a hatodik hazai játékos, aki 850 ezer euró feletti összegért igazolt külföldre. A horvátoknál ugyanennyi idő alatt volt 40, a lengyeleknél 33, a szerbeknél 24, Romániában 21, a cseheknél 18, de még Szlovéniában is 7. Hagyok időt."

"Egyébként az is megér egy misét, hogy a Kevin előtti öt jatekosból három (Nagy Á., Nagy D., Lang) azonnal az Eb-t követően tudott lépni, egy (Sallai) pedig a következő szezon végén. Azóta egyetlen Schäfert tudunk felmutatni..."
Tony Adams
Ez már az első csapaton is látszik, nincs egyszerűen normális játékos.
És ami a legmegdöbbentőbb számomra hogy védőket sem tudunk képezni, pedig azt azért a legkönnyebb. Számomra ezzel lehet legjobban megmutatni mennyire gyenge a képzés, főleg az elméleti része.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/a-fradi-es-a-vidi-korabbi-edzoje-vette-at-az-eto-iranyitasat-hivatalos


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Kele Janek:

"A magyar Eb-részvétel óta Varga Kevin a hatodik hazai játékos, aki 850 ezer euró feletti összegért igazolt külföldre. A horvátoknál ugyanennyi idő alatt volt 40, a lengyeleknél 33, a szerbeknél 24, Romániában 21, a cseheknél 18, de még Szlovéniában is 7. Hagyok időt."

"Egyébként az is megér egy misét, hogy a Kevin előtti öt jatekosból három (Nagy Á., Nagy D., Lang) azonnal az Eb-t követően tudott lépni, egy (Sallai) pedig a következő szezon végén. Azóta egyetlen Schäfert tudunk felmutatni..."
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Most játszottam az nso-n az állítsd össze a kezdőt című hülyeséggel és szembesültem vele, hogy annyira szar a keret, hogy se 4, se 3 védős rendszerhez sincs konrkétan fiolán kívül egy ember sem akinek legalább messziről hunyorítva a cb lenne a posztja 😄
peach
Ugye hogy mondtam, hogy nem tudnék 11 válogatott játéksot felsorolni, anélkül, hogy nézegetném a keretet, vagy neveket... S nrm azért mert egyáltalán ne követném a focit.... vicces vagy inkább szánalmas, hogy itt tartunk...
dande
Inkább az a fura, hogy rossi az elmúlt kb 3 napban naponta kibaszott 2-3 embert a keretből és gyakorlatilag az összes cb így járt. Botka, Korhut, Hangya, Bolla, Bese így fejből, tudtommal pedig csak botka sérült.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most játszottam az nso-n az állítsd össze a kezdőt című hülyeséggel és szembesültem vele, hogy annyira szar a keret, hogy se 4, se 3 védős rendszerhez sincs konrkétan fiolán kívül egy ember sem akinek legalább messziről hunyorítva a cb lenne a posztja 😄
peach
Ugye hogy mondtam, hogy nem tudnék 11 válogatott játéksot felsorolni, anélkül, hogy nézegetném a keretet, vagy neveket... S nrm azért mert egyáltalán ne követném a focit.... vicces vagy inkább szánalmas, hogy itt tartunk...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Most játszottam az nso-n az állítsd össze a kezdőt című hülyeséggel és szembesültem vele, hogy annyira szar a keret, hogy se 4, se 3 védős rendszerhez sincs konrkétan fiolán kívül egy ember sem akinek legalább messziről hunyorítva a cb lenne a posztja 😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ennek a Nemzetek Ligájának amúgy most pont semmi értelme, számomra felfoghatatlan miért nem törölték az egészet.
Kenny
Elvileg bizonyos csoportelsők majd kvalifikálhatnak a vb-pótselejtezőre, ha a sima selejtezőkből ez nem sikerülne.

De egyébként az egész sorozat a végletekig túlkomplikált, pláne, ha még a nagy tornák selejtezőivel is megpróbálják összekapcsolni. Mind a mai napig nem értem, hogy milyen lebonyolításnak köszönhetően jött létre pl. a bolgár-magyar párharc, bár valami köze biztos van ahhoz, hogy a finnek egyenes ágon kijutottak az EB-re a saját selejtezőcsoportukban. 😀
Kampman
Kicsit lehetne egyszerűbb az tény, de inkább mint a ratyi barátságos meccsek.
Heisman Trophy
kb annyira tétmeccsek ezek, mint a szuperkupák


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 200 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ennek a Nemzetek Ligájának amúgy most pont semmi értelme, számomra felfoghatatlan miért nem törölték az egészet.
Kenny
Elvileg bizonyos csoportelsők majd kvalifikálhatnak a vb-pótselejtezőre, ha a sima selejtezőkből ez nem sikerülne.

De egyébként az egész sorozat a végletekig túlkomplikált, pláne, ha még a nagy tornák selejtezőivel is megpróbálják összekapcsolni. Mind a mai napig nem értem, hogy milyen lebonyolításnak köszönhetően jött létre pl. a bolgár-magyar párharc, bár valami köze biztos van ahhoz, hogy a finnek egyenes ágon kijutottak az EB-re a saját selejtezőcsoportukban. 😀
Kampman
Kicsit lehetne egyszerűbb az tény, de inkább mint a ratyi barátságos meccsek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Ennek a Nemzetek Ligájának amúgy most pont semmi értelme, számomra felfoghatatlan miért nem törölték az egészet.
Kenny
Elvileg bizonyos csoportelsők majd kvalifikálhatnak a vb-pótselejtezőre, ha a sima selejtezőkből ez nem sikerülne.

De egyébként az egész sorozat a végletekig túlkomplikált, pláne, ha még a nagy tornák selejtezőivel is megpróbálják összekapcsolni. Mind a mai napig nem értem, hogy milyen lebonyolításnak köszönhetően jött létre pl. a bolgár-magyar párharc, bár valami köze biztos van ahhoz, hogy a finnek egyenes ágon kijutottak az EB-re a saját selejtezőcsoportukban. 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
Ennek a Nemzetek Ligájának amúgy most pont semmi értelme, számomra felfoghatatlan miért nem törölték az egészet.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 200 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vidinek meg a Reims jönne a Hibernians után. Franciaverésben ők mondjuk jó (pl Bordeaux) 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 572
Qarabag (azeri)/Molde FK (norvég)–FERENCVÁROS/Dinamo Zagreb (horvát)
Fenti ellenfelek egyike lenne a Fradinak, ha átverekedné magát a Dinamon.
Beki
ez meg a lehető legjobb sorsolás, csak érjünk el odaáig.

choose life
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a Honvéd túljutna valahogy a Malmőn, akkor a Lokomotív Zagráb ellen játszana.

Di María, Paredes és David Silva is koronavírusos:  rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/09/01/koronavirus-psg-david-silva/
empty taxi
Parádés...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Qarabag (azeri)/Molde FK (norvég)–FERENCVÁROS/Dinamo Zagreb (horvát)
Fenti ellenfelek egyike lenne a Fradinak, ha átverekedné magát a Dinamon.
Beki
Ráadásul idegenben lehetne kezdeni... nem tudom mikor lesz újra ekkora esély a BL csoportra, valahogy meg kell ragadni ezt a lehetőséget.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Qarabag (azeri)/Molde FK (norvég)–FERENCVÁROS/Dinamo Zagreb (horvát)
Fenti ellenfelek egyike lenne a Fradinak, ha átverekedné magát a Dinamon.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azt álmodtam, hogy a Balatonon összefutottam Messivel és mondtam neki, hogy jöjjön a Fraidiba, mert pont hiányzik egy támadó. Ha jól emlékszek, akkor az arcára kiült reakció alapján komolyan elgondolkodott rajta.
Szóval ha itt kezdené a következő szezont, akkor szívesen! 😆😆
MarioAna
pénzünk végülis van rá (nem fradistaként, magyarként írom)
Borbinho
Egy törpe diktátor exfocista bőven elég azért 😊

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Azt álmodtam, hogy a Balatonon összefutottam Messivel és mondtam neki, hogy jöjjön a Fraidiba, mert pont hiányzik egy támadó. Ha jól emlékszek, akkor az arcára kiült reakció alapján komolyan elgondolkodott rajta.
Szóval ha itt kezdené a következő szezont, akkor szívesen! 😆😆
MarioAna
Ha annyit védekezik mint a Barcába akkor csereként, az utolsó 15-20 percre jó lehet.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Di María, Paredes és David Silva is koronavírusos:  rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/09/01/koronavirus-psg-david-silva/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt álmodtam, hogy a Balatonon összefutottam Messivel és mondtam neki, hogy jöjjön a Fraidiba, mert pont hiányzik egy támadó. Ha jól emlékszek, akkor az arcára kiült reakció alapján komolyan elgondolkodott rajta.
Szóval ha itt kezdené a következő szezont, akkor szívesen! 😆😆
MarioAna
pénzünk végülis van rá (nem fradistaként, magyarként írom)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
baszki én azt hittem a skótokat kapta a Vidi 😊
NB2
Hibernian a skót és Hibernians a máltai csapat 😊
Heisman Trophy
Ja de hogy megtévesztő legyen, az elsőt Hibs-nek becézik 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 200 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
baszki én azt hittem a skótokat kapta a Vidi 😊
NB2
Hibernian a skót és Hibernians a máltai csapat 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
baszki én azt hittem a skótokat kapta a Vidi 😊
NB2
Azt a boss-t már kempelessel legyoztuk a zöld rablóval varazsloval

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
baszki én azt hittem a skótokat kapta a Vidi 😊