Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre egy sima Barca győzelem, ilyet se láttam mostanában túl gyakran 😛
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-maximum-25-fos-keretek-az-nb-i-ben-magyar-kupa-reform-2745045

balfaszok 😀

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 957
Nem pont a jatekosok arai miatt, de az utobbi evekben kezdek eltavolodni a focitol, pedig a foci volt a mindenem, de mara mar zavar, hogy 90 percbol sokat alibiznek es nem olyan elvezetes, mint bizonyos sportagak. A szineszkedes meg sem akarom emliteni.
Picit hulyen hangzik tudom, de okosabban nem tudtam megfogalmazni 😀

Kivancsi leszek a PL-re a brexit utan.
 index.hu/sport/2020/01/29/brexit_nagy-britannia_futball_premier_league_forma-1_f1/
ZoliMP
Minden NFL követőnél bekövetkezik ez 😀
Toca
Csak nalam hosszu ido alatt alakult ez ki. 90-es volt az elso VB-m ami az egyik legszarabb volt 😀
93-as volt az leso SB-om. 95-ben kezdtem focizni, kb 96-97-ben hivtak a budapest cowboys-ba.....par eve meg soccer biro is voltam meg 😀
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 714 — Vikings fan
Nem pont a jatekosok arai miatt, de az utobbi evekben kezdek eltavolodni a focitol, pedig a foci volt a mindenem, de mara mar zavar, hogy 90 percbol sokat alibiznek es nem olyan elvezetes, mint bizonyos sportagak. A szineszkedes meg sem akarom emliteni.
Picit hulyen hangzik tudom, de okosabban nem tudtam megfogalmazni 😀

Kivancsi leszek a PL-re a brexit utan.
 index.hu/sport/2020/01/29/brexit_nagy-britannia_futball_premier_league_forma-1_f1/
ZoliMP
Minden NFL követőnél bekövetkezik ez 😀
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 957
Nem pont a jatekosok arai miatt, de az utobbi evekben kezdek eltavolodni a focitol, pedig a foci volt a mindenem, de mara mar zavar, hogy 90 percbol sokat alibiznek es nem olyan elvezetes, mint bizonyos sportagak. A szineszkedes meg sem akarom emliteni.
Picit hulyen hangzik tudom, de okosabban nem tudtam megfogalmazni 😀

Kivancsi leszek a PL-re a brexit utan.
 index.hu/sport/2020/01/29/brexit_nagy-britannia_futball_premier_league_forma-1_f1/

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
És újra előhozom a pár hónappal korábbi kérdésem, vajh’ melyik évben lesz az első 1 milliárdos játékos?
Sobri Jóska
'25
Negritis
2030 után.
Kiegészíteném azzal, hogy nem hogy 1 milliárdos még 500 milliós focistát se látok most (hangsúlyozom most) akiért ennyit kifizetnének, sőt talán a felét se. De nem vállalok vele nagyot ha azt mondom, hogy ha nem sérül meg és ilyen ütemben folytatódik a fejlődése akkor Haaland következő klubváltása fogja megdönteni az akkori transzer rekordot.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 324 — The Mathematician
És újra előhozom a pár hónappal korábbi kérdésem, vajh’ melyik évben lesz az első 1 milliárdos játékos?
Sobri Jóska
'25

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
És újra előhozom a pár hónappal korábbi kérdésem, vajh’ melyik évben lesz az első 1 milliárdos játékos?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 324 — The Mathematician
100 millió Richarlisonért. Na elmentek a picsába.Mikor takarodik már el ez a vezetés.
Kenny
lesz az 130 is érte 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
100 millió Richarlisonért. Na elmentek a picsába.Mikor takarodik már el ez a vezetés.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
És még Piatek-et is behúzza a Hertha?? Szegény Dárdai meg Selkét kapta anno. 🤪
Tony Adams
Ezt azért sem értem mert a LÜkebakio is csatár, tehát vmeikuk vszeg padozni fog miközben ketten külön külön többe kerülnek mint amennyit egy szezonban korábban kiadtak. Amúgy az egyik leggyengébb posztja a Herthanak mindig a csatár volt (talán Ibisevicnek volt egy jó első szezonja), Dárdai sosem kapott ilyen játékost a kezei közé.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/oeste/status/1222666846702383107

skill lvl over 100000

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/GFFN/status/1222546079255879680

Ez az ember hihetetlen.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 459
Ahogy a City játékosok gólhelyzetben inkább passzolnak (vagy cseleznek), de még véletlenül sem lőnek, az a Guardiola-futball esszenciája.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Matic golt lő de inkább kiállíttatja magát.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem egy kutyaütő ez a vészkapus. 😊 😊 😊
 twitter.com/OFalafel/status/1222124323508572161
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
És még Piatek-et is behúzza a Hertha?? Szegény Dárdai meg Selkét kapta anno. 🤪
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
A Spurstől a heti 250k-t nem fogadta el. Oké, hogy mindenképp lépni akart, de nem hiszem, hogy feleennyiért aláírt volna egy gyengébb csapathoz.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊
FLZOLI
Többfélét írnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízható infok:

 sportmob.com/en/news/embed/219691-christian-eriksen-s-inter-contract-details-revealed-as-dane-edges-closer-to-tottenham-exit

 sempreinter.com/2020/01/25/inter-ceo-marotta-irons-out-final-details-of-eriksens-transfer-with-intermediaries/

 the18.com/soccer-entertainment/christian-eriksen-inter-milan-contract

Gondolom az olaszok máshogy könyvelnek, mint a britek 😊 erről híresek
Fast Willie
De Gea a legjobban fizetett játékos a PL-ben 375k-val az elviekben kőgazdag csapatoknál, de egy rongyos olasz csapat, aki nem vitézkedett mostanában a BL-ben erősen meglepne, ha annyit ki tudna perkálni

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊
FLZOLI
Többfélét írnak, de nem tudom, hogy mennyire megbízható infok:

 sportmob.com/en/news/embed/219691-christian-eriksen-s-inter-contract-details-revealed-as-dane-edges-closer-to-tottenham-exit

 sempreinter.com/2020/01/25/inter-ceo-marotta-irons-out-final-details-of-eriksens-transfer-with-intermediaries/

 the18.com/soccer-entertainment/christian-eriksen-inter-milan-contract

Gondolom az olaszok máshogy könyvelnek, mint a britek 😊 erről híresek
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊
FLZOLI
Jaja, persze, 180K, koszi.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 18 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.
Stez
Gondolom 180k akart lenni az a 18.
 www.spotrac.com/epl/liverpool-f.c/payroll/

Amúgy szerintem csak benéztek valamit, mert amúgy 125k-t fog keresni az Interben 😊

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 077 — nabege2@yahoo.com
Ki szidta itt múltkor Woodwardot?😊

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-dobbenetes-a-szurkolok-megtamadtak-ed-woodward-hazat-video-2744757
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Legalább nem a realba jött a másik kutyaütő, Hazard mellé. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.
Duff
😂😂😂😂😂
Mikey
Ez azért elképesztő ár ... ennyire nem jó játékos
csebi
Sajnos de. Szerintem jelenleg a legjobb szervező TKP De Bruyne mellett. Az elmúlt fél szezonbeli teljesítményét ne nézzük, a BL döntő óta folyamatosan az ment, hogy hova fog eligazolni, így nem is játszott sokat.
Duff
Hat azert ennyire akkor sem jo jatekos. 😊 Ez a fizetes kb. top20-as minden posztot figyelembe veve. Szerintem ennyit Mbappe nem keres, Aguero egyenesen sokkal kevesebbet peldaul, ha mar sztarok, de Bruyne meg nem sokkal tobbet. Van Dijk keres 180 ezret, Mane 100 ezret. Aztan hol van Eriksen ezekhez kepest... Sehol.

Raadasul mindjart 28 eves, o a legjobb evein mar tul van. Igazabol gaz, amit az Inter csinal, az elmult ket evben az irrealis fizeteseket nyomja mindenkinek. Meg Modricot irrealis penzekkel akartak meggyozni, ahogy csomo nevesebb kiszemeltjuket is PSG-sem akarjak megoldani.

Azert hosszu tavon ez megint csak gazos lesz, a jelenlegi elszallt fizetesek, es meg irrealisabb vetelarak mellett a BL-ben keresett 40-50 millio euro mar piti penznek szamit, egy ilyen kiadasu csapat nem fog tudni szintet tartani. Ha meg az eredmenyek nem kezdenek el gyorsan jonni, a tulaj is meg fogja unni a penzkidobast, aztan racsesztek.

Szerkesztette: Stez