Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
A gázfröcss mellett más is lehetett:
 nb1.hu/hazai-labdarugas/piasan-vezetett-lekapcsoltak-a-zsaruk-detari-lajost

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
„A heti edzéseken láttuk, hogy felvette a ritmust, egyértelmű, hogy sokkal gyorsabban mozog, mint amikor idekerült – mondta Baloghról Grant McCann menedzser még a hét végi, QPR elleni hazai bajnoki mérkőzésre (2–3) készülődve. – Nagyon-nagyon keményen tréningezik, és a konditeremben is alaposan megdolgoztatja magát.”

„Már megvan az új autója, lassan az új otthonába is beköltözhet – érzékeltette McCann, hogy a magyar csatár kezd gyökeret ereszteni Kelet-Yorkshire-ben. – A párja is megérkezett, szóval kezd ismét kiegyenesedni az élete."

Zseni a csávó, esküszöm. Csak egy kérdésem lenne: amíg nem volt csapata, mi a szent szart csinált?
Mire felépítik vége a bajnokságnak.
O1G
Nehany napja epp szoba kerult Balogh, azt neztem, hogy mar sok hete szerzodtettek ot az angolok, mondvan, el volt tole ajulva az edzo, azota valami egyszer raktak be a keretbe osszesen, de nem jatszott akkor sem, azon kivul meg oda sem fert be. Ugyhogy ezt az igazolast nehezen tudom ertelmezni, Baloghnak pedig ujabb elvesztegetett ido lesz, mert hogy nem fog tudni konstansan jatekba kerulni, az is tuti.
Stez
Amúgy ennek a gyereknek azon kívül hogy egyszer látens szerelembe esett vele egy palermoi rabszolgakereskedő milyen skillje van, amitől jobb mint egy Bajner szint?
flzoli
Ahhoz kepest, hogy magas, technikas is. Ez a ket tulajdonsag altalaban nem jar egyutt, ugyhogy rogton ranyalaztak nehanyan. Mint latod, olyanok is, akiknek a szava er valamit, igy Balogh futball nelkul megalapozza az eletet. 8D

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
„A heti edzéseken láttuk, hogy felvette a ritmust, egyértelmű, hogy sokkal gyorsabban mozog, mint amikor idekerült – mondta Baloghról Grant McCann menedzser még a hét végi, QPR elleni hazai bajnoki mérkőzésre (2–3) készülődve. – Nagyon-nagyon keményen tréningezik, és a konditeremben is alaposan megdolgoztatja magát.”

„Már megvan az új autója, lassan az új otthonába is beköltözhet – érzékeltette McCann, hogy a magyar csatár kezd gyökeret ereszteni Kelet-Yorkshire-ben. – A párja is megérkezett, szóval kezd ismét kiegyenesedni az élete."

Zseni a csávó, esküszöm. Csak egy kérdésem lenne: amíg nem volt csapata, mi a szent szart csinált?
Mire felépítik vége a bajnokságnak.
O1G
Nehany napja epp szoba kerult Balogh, azt neztem, hogy mar sok hete szerzodtettek ot az angolok, mondvan, el volt tole ajulva az edzo, azota valami egyszer raktak be a keretbe osszesen, de nem jatszott akkor sem, azon kivul meg oda sem fert be. Ugyhogy ezt az igazolast nehezen tudom ertelmezni, Baloghnak pedig ujabb elvesztegetett ido lesz, mert hogy nem fog tudni konstansan jatekba kerulni, az is tuti.
Stez
Amúgy ennek a gyereknek azon kívül hogy egyszer látens szerelembe esett vele egy palermoi rabszolgakereskedő milyen skillje van, amitől jobb mint egy Bajner szint?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
„A heti edzéseken láttuk, hogy felvette a ritmust, egyértelmű, hogy sokkal gyorsabban mozog, mint amikor idekerült – mondta Baloghról Grant McCann menedzser még a hét végi, QPR elleni hazai bajnoki mérkőzésre (2–3) készülődve. – Nagyon-nagyon keményen tréningezik, és a konditeremben is alaposan megdolgoztatja magát.”

„Már megvan az új autója, lassan az új otthonába is beköltözhet – érzékeltette McCann, hogy a magyar csatár kezd gyökeret ereszteni Kelet-Yorkshire-ben. – A párja is megérkezett, szóval kezd ismét kiegyenesedni az élete."

Zseni a csávó, esküszöm. Csak egy kérdésem lenne: amíg nem volt csapata, mi a szent szart csinált?
Mire felépítik vége a bajnokságnak.
O1G
Nehany napja epp szoba kerult Balogh, azt neztem, hogy mar sok hete szerzodtettek ot az angolok, mondvan, el volt tole ajulva az edzo, azota valami egyszer raktak be a keretbe osszesen, de nem jatszott akkor sem, azon kivul meg oda sem fert be. Ugyhogy ezt az igazolast nehezen tudom ertelmezni, Baloghnak pedig ujabb elvesztegetett ido lesz, mert hogy nem fog tudni konstansan jatekba kerulni, az is tuti.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
„A heti edzéseken láttuk, hogy felvette a ritmust, egyértelmű, hogy sokkal gyorsabban mozog, mint amikor idekerült – mondta Baloghról Grant McCann menedzser még a hét végi, QPR elleni hazai bajnoki mérkőzésre (2–3) készülődve. – Nagyon-nagyon keményen tréningezik, és a konditeremben is alaposan megdolgoztatja magát.”

„Már megvan az új autója, lassan az új otthonába is beköltözhet – érzékeltette McCann, hogy a magyar csatár kezd gyökeret ereszteni Kelet-Yorkshire-ben. – A párja is megérkezett, szóval kezd ismét kiegyenesedni az élete."

Zseni a csávó, esküszöm. Csak egy kérdésem lenne: amíg nem volt csapata, mi a szent szart csinált?
Mire felépítik vége a bajnokságnak.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Klopp Atkinson döntéséről:
"Nagyon kiváncsi lennék, hogy mások hogyan látták ezt az esetet. Mikor Rashford a hálóba jutatta a labdát, először nyugodt voltam, gondoltam itt van a VAR, ami felülbírálja Atkinson döntését, nyugtatgattam mindenkit, nyugi srácok, fault volt, ezt majd a videószobában is látják, de nem így lett, akkor már nem voltam nyugodt. Ma megnéztem mégegyszer, még mindig tartom azt, hogy le kellett volna fújni az esetet, s abban is biztos vagyok, ha nem lenne VAR, nem engedte volna tovább az akciót."


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Vezet a Sheffield, szogletbol. tipikus.
ulpianus
Ennyi. Mar a tamadas se megyen. Hiaba allt be Lacazette.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sennheiser nem játszódik a bárdok ellen. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A Spíleren eredeti kommentárral megy a Sheffield - Arsenal meccs
Kampman
sajnos már nem 😕
alatriste
Vezet a Sheffield, szogletbol. tipikus.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 650 — Illegális gyakorló
Volt-e már valami hír hogy az MLSZ mennyi millió euróra büntizi meg a Fradit pyro/tüzijáték használata miatt?
Coolearie
A büntetési tételek már egy ideje nem nyilvánosak.
(amúgy kedden, vagy csütörtökön lesz a pogácsa-gyűlés)

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Spíleren eredeti kommentárral megy a Sheffield - Arsenal meccs
Kampman
sajnos már nem 😕


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
A Spíleren eredeti kommentárral megy a Sheffield - Arsenal meccs
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Volt-e már valami hír hogy az MLSZ mennyi millió euróra büntizi meg a Fradit pyro/tüzijáték használata miatt?

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szegény Várhidi... múlthéten levontak az Ózdtól 6 pontot, így tök utolsók két ponttal (11M/0/8/3)

Kiváncsi vagyok meddig bírja.
😀
O1G
Gondolom a hazai öltözőben a hely sajátosságai miatt nem igen lehet mágnestáblával és fémkorongokkal taktikát szemléltetni... 😊

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Szegény Várhidi... múlthéten levontak az Ózdtól 6 pontot, így tök utolsók két ponttal (11M/0/8/3)

Kiváncsi vagyok meddig bírja.
😀
O1G
Megverte az olaszokat,nem érted!!!!!

több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Szegény Várhidi... múlthéten levontak az Ózdtól 6 pontot, így tök utolsók két ponttal (11M/0/8/3)

Kiváncsi vagyok meddig bírja.
😀
O1G
A mai, zömében külföldiekkel felálló Füzesgyarmat elleni 3-0-át követő nyilatkozata szerint semmi baj nincs: "Gratulálok a csapatomnak magyar játékosok ellen hét forduló óta még mindig veretlenek vagyunk. Hajrá magyar fiatalok!"

A magyar edzői kar megtisztulása ezeknek az embereknek a kihalásával fog elkezdődni. Ha egyáltalán el fog...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
Szegény Várhidi... múlthéten levontak az Ózdtól 6 pontot, így tök utolsók két ponttal (11M/0/8/3)

Kiváncsi vagyok meddig bírja.
😀
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
íííí Radjának megint "lecsúszott" 😀 😀 . Szerintem meglőtte az év gólját olaszba'.
 twitter.com/oeste/status/1185912561906192384

pici erőt vihetett volna bele, meg azért helyezhette is volna jobban 😀
Borbinho
MarioAna
ez az ember genetikailag alkalmatlan kis gólok szerzésére... 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 386
inkább Bbristolban sérült le, itt meg nem egészségesen játszatták tök feleslegesen
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
kicsit a semmiből sikerült egyenlíteni, de sikerült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
lol

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Nagy Ádámmal mivan? Él még?
O1G
Megsérült a válogatottnál, aztán Rossi összeugatott a Bristol edzőjével, azóta partvonalon kívül van.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
meg itt van ez a fogalmatlan gyerek, aki a fotelből benyögi, hogy "ez kontaktsport".
no igen, ha valaki játszott már életében focit, akkor pontosan tudja, mennyire fáj az, ha térdenrúgnak, és mennyire tud a labdára fókuszálni az, aki kapja.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Hol játszák a meccset, Varchesterben?
Vagy csak a világoskék sejk lépett egyet, mert nyílik az olló...
Stoki
Mané gólját nem szabadott megadni, ez tiszta. a VAR egyébként nem bírálja felül a bíró döntését, ha nem a les/nemles, vagy a kéz/nemkezet kell megítélni.

sajnos a rendszer akarva vagy akaratlanul hackelhető, mert kurva nagy biztonsági rés van rajta, és most éppen bejutott rajta egy komolyabb vírus. ez van.

amit nem lehet abszolúte megérteni, az Ratkinson, ha szar a bíró, akkor legyen szar, de következetes, ez az NFL-ben is igaz.
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Ez a perreira gyerek hogy került PL közelbe?
MarioAna
Úgy hogy ennyire üres a Manchesteri középpálya 😀 😀