Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Ennyire szarul reg lattam jatszani a Fradit. Rebrov alatt talan meg egyszer se.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
A Maccabi mi a búbánatos faszt csinált ezek ellen hogy kaptak négy gólt?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Torino-Wolves - az egyik kiesik, a sudova fradi parharcbol vki bejut. igazsagtalan a futball 😀
ZoliMP
Ennyit szamit ha a BL-bol jossz. Nyerjenek bajnoksagot es mehetnek a csoportkorbe mindketten😃

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Hát nem tudom eddig mi a difi a 2 csapat közt
petey
Egy jelentős különbséget említett Hajdú B. még a meccs elején.
A litván csapat költségvetését az európai kupaszereplésért kapott UEFA-jutalom kb. fedezi is.
A Fradi költségvetéséről mintha nem mondott volna semmit.
Kampman
A Fradinak még csak szülsége sincs a működéséhez az európai kupaszereplésért kapott UEFA-jutalomra.
Sobri Jóska
Van, amit nem lehet közpénzért megvenni. Minden másra ott a közpénz.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Torino-Wolves - az egyik kiesik, a sudova fradi parharcbol vki bejut. igazsagtalan a futball 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Hát nem tudom eddig mi a difi a 2 csapat közt
petey
Egy jelentős különbséget említett Hajdú B. még a meccs elején.
A litván csapat költségvetését az európai kupaszereplésért kapott UEFA-jutalom kb. fedezi is.
A Fradi költségvetéséről mintha nem mondott volna semmit.
Kampman
A Fradinak még csak szülsége sincs a működéséhez az európai kupaszereplésért kapott UEFA-jutalomra.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Tudom, egy fos a Transfermarkt, de:
-Fradi 20,4 M ojrós keret
-Sudova 5,3 M
-Na helyezzük ezt MB1-es kontextusba:
-Kaposvár 3,7 M
-ZTE 4,7 M
-Kisvárda: 5,3 M
-Diósgyőr: 5,8 M

...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Nem akartam, de muszáj lesz megfogadnom a Suduva sikert, ha itt valamit akarunk a fraditól...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
iranyito nelkul nem megy. szlovak fiu probalkozik, de elore keves.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerencsére lassan lemegy egy félidő kapott gól nélkül. Szépen tartjuk az eredményt.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Hát nem tudom eddig mi a difi a 2 csapat közt
petey
Egy jelentős különbséget említett Hajdú B. még a meccs elején.
A litván csapat költségvetését az európai kupaszereplésért kapott UEFA-jutalom kb. fedezi is.
A Fradi költségvetéséről mintha nem mondott volna semmit.
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Hát nem tudom eddig mi a difi a 2 csapat közt
petey
A litvánok fehérben vannak.

Ha ők lövik az elsőt, akkor kb végünk is, az ilyen 80 emberrel védekező csapatok ellen ezer éve képtelenek vagyunk bármit is csinálni.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Hát nem tudom eddig mi a difi a 2 csapat közt
petey
Hát ez az, nem is tudom értelmezni, mi ez, ami a pályán zajlik. Szinte labda nincs, ami nem pattan el méterekre.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Hát nem tudom eddig mi a difi a 2 csapat közt

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
"gatyafelkotos" a fradi ellenfele.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Schafer meg elment a seria b-be. Faszert kellett kiigazolnia. Nem is ertem az ilyet.
Kenny
Az anyukája a fogorvosom apukája meg a fog technikusom! Szóval tudnék pár millió indokot !De nem ez volt a meghatározó ha érdekel.
Rózsa Sándor (betyár)
Nincs véletlen egy lány testvér abban a családban, ha már ennyire orál centrikus az a család? 😊
flzoli
...és ha a gyerek mondjuk idegsebész szeretne lenni, akkor kitagadnák? 😊
slowmotion
Focista lett a gyerek egy orvos családban.... Gondolom már akkor sejtették, hogy nem a legélesebb a kés a fiókban, de legalább a zselézett kis hajára tök jól fel lehetett akasztani a kulcscsomót 😊
flzoli
sose lehet tudni, Gulácsi is valszeg jobb képességekkel van megáldva, mint itt a fórumozók jelentős része, aztán mégis nemcsak hogy focista lett belőle, hanem egyből kapus... meg mi van, ha van testvér? arra is vonatkozik 😊

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Schafer meg elment a seria b-be. Faszert kellett kiigazolnia. Nem is ertem az ilyet.
Kenny
Az anyukája a fogorvosom apukája meg a fog technikusom! Szóval tudnék pár millió indokot !De nem ez volt a meghatározó ha érdekel.
Rózsa Sándor (betyár)
Nincs véletlen egy lány testvér abban a családban, ha már ennyire orál centrikus az a család? 😊
flzoli
...és ha a gyerek mondjuk idegsebész szeretne lenni, akkor kitagadnák? 😊
slowmotion
Focista lett a gyerek egy orvos családban.... Gondolom már akkor sejtették, hogy nem a legélesebb a kés a fiókban, de legalább a zselézett kis hajára tök jól fel lehetett akasztani a kulcscsomót 😊

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Schafer meg elment a seria b-be. Faszert kellett kiigazolnia. Nem is ertem az ilyet.
Kenny
Az anyukája a fogorvosom apukája meg a fog technikusom! Szóval tudnék pár millió indokot !De nem ez volt a meghatározó ha érdekel.
Rózsa Sándor (betyár)
Nincs véletlen egy lány testvér abban a családban, ha már ennyire orál centrikus az a család? 😊
flzoli
...és ha a gyerek mondjuk idegsebész szeretne lenni, akkor kitagadnák? 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Schafer meg elment a seria b-be. Faszert kellett kiigazolnia. Nem is ertem az ilyet.
Kenny
Az anyukája a fogorvosom apukája meg a fog technikusom! Szóval tudnék pár millió indokot !De nem ez volt a meghatározó ha érdekel.
Rózsa Sándor (betyár)
Nincs véletlen egy lány testvér abban a családban, ha már ennyire orál centrikus az a család? 😊

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Az anyukája a fogorvosom apukája
Rózsa Sándor (betyár)
Na itt ugrottam neki még egyszer a mondatnak 😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
 index.hu/sport/futball/2019/08/22/rus_adrian_mol_fehervar_fc_cosmin_contra_magyar_valogaott_roman_valogaott_buntetes/
Atik15
Nem lepődnék meg ha így lenne, aki nincs velünk, az ellenünk van.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
 index.hu/sport/futball/2019/08/22/rus_adrian_mol_fehervar_fc_cosmin_contra_magyar_valogaott_roman_valogaott_buntetes/
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
konnyebb ut?
Stieber ZTE 😊
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-26-szoros-valogatott-tamadoval-erosit-a-zte-2717703
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Schafer meg elment a seria b-be. Faszert kellett kiigazolnia. Nem is ertem az ilyet.
Kenny
Az anyukája a fogorvosom apukája meg a fog technikusom! Szóval tudnék pár millió indokot !De nem ez volt a meghatározó ha érdekel.
Rózsa Sándor (betyár)
Andras meg a protko beszallitod Olaszorszagbol?

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Schafer meg elment a seria b-be. Faszert kellett kiigazolnia. Nem is ertem az ilyet.
Kenny
Az anyukája a fogorvosom apukája meg a fog technikusom! Szóval tudnék pár millió indokot !De nem ez volt a meghatározó ha érdekel.