Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Ja amugy teszem hozza tegnap a szetfikazott Ignatenko egy egesz korrekt meccset hozott le.
Remelem o lesz a kovetkezo Tokmag aki szinten beragadt az elejen most meg a csapat legjobbja julius ota.
Kenny
Szerintem tegnap is szar volt az Ignatyenkó.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
A tegnapi fradi eredmeny egy abszolut korrekt eredmeny. Nalam nem vart.
Nem kell azzal foglalkozni, hogy az espanyol kezdojeben kik es hanyan voltak.
Jol nez ki az 1-1 bar sztem nem ez a meccs volt a legnehezebb.


Viszont Dibusz kijoveteli tenyleg aggodalomra adhat okot a jovore nezve
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Botka csonthártya sérülés, ez a srác nálunk egyszerűen nem tud egészséges maradni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 355 — Omar's Coming Yo!
Ja amugy teszem hozza tegnap a szetfikazott Ignatenko egy egesz korrekt meccset hozott le.
Remelem o lesz a kovetkezo Tokmag aki szinten beragadt az elejen most meg a csapat legjobbja julius ota.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A ludo meg mit csinal 0-1 -rol 5-1 😀
ZoliMP
Érik a komoly visszavágás 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 355 — Omar's Coming Yo!
Kb ennyit tudunk, ennel jobban,szervezettebben nem hiszem, hogy tudunk jatszani, persze az espanyol egy csoportkorre valo lehetoseget baszott el. Dibusz kijovetelei es jelenlete tobb mint aggaszto, tovabba ez az Isael hamis kilences egesz jol mukodott. Bizakodo vagyok mert ilyen jatekkal meg elcsiphetunk par pontot ami nagykn jo lenne.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 351
És elérkezett a 94.perc, a bíró a sípjába fúj... eközben a VIP-ben, Kubi Szolihoz fordul:
- Mit is mondtak az UEFA-nál, mennyit utalnak a döntetlenért?

És kajak tök életszerű.

Szép volt, még legalább egy idegenbeli bravúr kell, itthon meg ütni mindenkit a tábor előtt és nem kizárt a 2.hely sem.

Tegyetek még egy kis pénzt Paliék zsebébe fiúk 😀
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Idegenben jó az X 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a Rebrov tolmács botrányos. Ez nem tud semmit angolul.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Említsük meg azért a Wolfsberger ACt is, ami a forduló legnagyobb eredménye azért szerintem.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Dollnál eddig sem jutottunk el, Rebrovnál legalább partiban vagyunk még mindig egy nemzetközi kupameccsen. Én nem hittem azt sem, hogy az Espanol ellen eddig tartjuk magunkat.
Burkus
azért az Espanyol nem egy top csapat, rengeteg helyzetet elpuskáznak, de azért látszik, hogy még így is fényévekkel előrébb vannak a mennyeinél.
Rebrov legalább most belátta, hogy neki is védekezni kell, nem pedig nekimenni mindenkinek.
petey
Igen Rebrov végre mutatott vmi újat nem csak ezt a rakkolos támadó focit. Konkrétan a gol előtti helyzet kialakítása sztem begyakorolt volt.
Ez az Espanyol jobb csapat mint a tavalyi Paok vagy Bate.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 972 — Csodabogár
ez korrekt volt, szegények az uccsó 30 percet már oxigénen kellett volna töltsék.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Slovan is meghúzta a végét
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akármi is lesz, helytállt a csapat.
Gergőbácsi
Szép volt fiúk! Megérdemelt, hogy gólt rúgtak a spanyolok, de a döntetlen is megérdemelt.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na ez szép volt.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Akármi is lesz, helytállt a csapat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
A ludo meg mit csinal 0-1 -rol 5-1 😀
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dollnál eddig sem jutottunk el, Rebrovnál legalább partiban vagyunk még mindig egy nemzetközi kupameccsen. Én nem hittem azt sem, hogy az Espanol ellen eddig tartjuk magunkat.
Burkus
azért az Espanyol nem egy top csapat, rengeteg helyzetet elpuskáznak, de azért látszik, hogy még így is fényévekkel előrébb vannak a mennyeinél.
Rebrov legalább most belátta, hogy neki is védekezni kell, nem pedig nekimenni mindenkinek.
petey
Pont ezért vártam ,hogy hazai pályán rúgnak 3-4 gólt a Fradinak. Mégiscsak egy spanyol bajnokságban játszó csapat, amelyik időnként elkapja a Barcát is.

Hozzáteszem, a Fradi is rúghatott volna legalább hármat, ha kicsit több szerencséje van.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 972 — Csodabogár
Dollnál eddig sem jutottunk el, Rebrovnál legalább partiban vagyunk még mindig egy nemzetközi kupameccsen. Én nem hittem azt sem, hogy az Espanol ellen eddig tartjuk magunkat.
Burkus
azért az Espanyol nem egy top csapat, rengeteg helyzetet elpuskáznak, de azért látszik, hogy még így is fényévekkel előrébb vannak a mennyeinél.
Rebrov legalább most belátta, hogy neki is védekezni kell, nem pedig nekimenni mindenkinek.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dollnál eddig sem jutottunk el, Rebrovnál legalább partiban vagyunk még mindig egy nemzetközi kupameccsen. Én nem hittem azt sem, hogy az Espanol ellen eddig tartjuk magunkat.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 355 — Omar's Coming Yo!
Dibusz reg volt ilyen vakon.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Dvalinak a második kurva jó támadópassza

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
nem néztem egy ideig, Botkának mi volt a baja?
slowmotion
Derekát jegelték ha jól láttam. Rosszul esett
gordon
aszittem lekönyökölték, nem láttam rendesen a visszajátszásban
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
nem néztem egy ideig, Botkának mi volt a baja?
slowmotion
Derekát jegelték ha jól láttam. Rosszul esett
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
nem néztem egy ideig, Botkának mi volt a baja?