Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elbalfaszkodjuk, ahogy az egész szezon végét... 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Nem bírom abbahagyni a rohogest. XD

 www.facebook.com/troll0foci/videos/362857291030144/?__xts__[0]=68.ARDywfNjRAmhYceev3RMnh-jVxPIbhAmyO2KGLYkBBlrMWFBDmZcOii1VINvDYCCGwIC3hQJCs7ak1QhtighmQkAx-62aO0Gke8YDlmDqHUBckkmc111k3DjJuLUEEEnNpMxuo6lz4OqgMhjGOz-6u8qBPFslvfsMfYcdvXZe3pUZp1bT1-cqSZ4J98MOAMRj-HZ8TkeYBG_X31Ouw16MJCtdaGo9sYylVNwBvr0sTbZNR4dP9syNuhxBEzTaqViKl8jc23Xl9syd44Fjk3yE5fRmja9lIyh88Dgr2DdrHE66ayTj-buMGFO6KN24ZM322DPmuZOQHIimRBG22eGfFvxnLVMTa3dtokD6g&__tn__=-R
Stez
ha elég gyorsan szerzek egy porschét, akkor talán még én is meg tudom húzni ezt a csajt mielőtt betölti a 40-t.
Amadeus
Minek ehhez Porsche?!
Elég 1000€ készpénz.
Sobri Jóska
annyi még nekem is van.
Amadeus
Meg is kaphatod a magyar „celebek”, modellek, influencerek es hasonlo izek 90 szazalekat azert, de rengeteget meg kevesebbert is 1-2 oracskara, ugyanis legtobb hosnonk nem titkoltan jarogat dubajozni, meg tevekenykedik luxusprostikent (persze szamukra ez biztos csunya megfogalmazas, ugyhogy legyen „sugardaddy” mondjuk), bar azert szerintem ezzel tisztaban voltal eddig is. 8D Es igen, konkretan kozvetiton keresztul be tudod oket cserkeszni. <3

Ugyhogy usgyi, ha erdekel valamelyik. xD
Stez
Erről ez jut eszembe: JustGotPaid



Z- Linda az egyszemélyes magyar BlackHole - több értelemben (középen ő, bal oldalon Guzmó, jobbon Dzsu)

 www.google.hu/search?client=opera&hs=4fg&biw=1491&bih=826&tbm=isch&sa=1&ei=WFTcXKOGKtHgUfL6heAB&q=black+hole+raiders&oq=black+hole+raiders&gs_l=img.1.0.0i19l2j0i5i30i19j0i8i30i19l4.24963.26418..27904...0.0..0.103.670.7j1......0....1..gws-wiz-img.......0j0i67j0i30.Ec5-YKdj870#imgrc=hIUeWFnLqmVocM:

Ezt meg Mozartnak - annyira nem áll messze az érdeklődési körötök

 www.borsonline.hu/celeb/szuperszexi-ruhat-valasztott-zimany-linda-a-jogaszbalra-fotok/170013
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
Rózsa Sándor (betyár)
Én nem tudtam tovább olvasni mikor ehhez a kérdéshez jutottam.
"És amíg a kortársai osztálykirándulásra mentek, esetleg moziba vagy biliárdozni?"

Annyira primitívek a kérdések, hogy fáj. Persze NSOtól mit várok, nem is néztem volna meg ha nem linkelik 😀
Toca
NSO színvonala olyan amilyen !
Nekem a Dominik hozzáállása az ami nagyon szipatikus.+apuka + a Gróf úr menedzser "földön járása"
Persze amennyire a nyilatkozataiból ezt meglehet/tudom itélni.
Ezek alapján az értékitéletem nagyon pozítív velük kapcsolatban.
De az idő úgy is eldönti majd a dolgokat .


+1😃 " hozzáállása " azt a leborúlt szivar végét de piszkosul nehéz egy szó !!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Palermo jól megszívta a zseni tulaja miatt, Serie B playoff és esetleges feljutás helyett jövőre Serie C
*taps*


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
Rózsa Sándor (betyár)
Én nem tudtam tovább olvasni mikor ehhez a kérdéshez jutottam.
"És amíg a kortársai osztálykirándulásra mentek, esetleg moziba vagy biliárdozni?"

Annyira primitívek a kérdések, hogy fáj. Persze NSOtól mit várok, nem is néztem volna meg ha nem linkelik 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
úgy hogy nincs jogerős ítélet, úgy erőszakolt nőt mint CR.
eaglesmcnabb
Azert Robinhonal tudtommal az ugy komolyabb volt, es nem pusztan valami ribanc azt kozolte, hogy na, akkor a focista gyerek megkurt, en pedig nem akartam, mint CR-nel. Es nem veletlen, hogy az egyiket eliteltek, meg ha perpill ez nem is jogeros, mig a masik ugyben kb. a biro is rohogve fogja a fejet, annyira kellemetlen mar.

Mas a hatter.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
úgy hogy nincs jogerős ítélet, úgy erőszakolt nőt mint CR.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
Rózsa Sándor (betyár)
De most mit mondjanak ha faszságot kérdeznek tőlük?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A szívem csücskévé vált ez az egész "bagázs". Apukástól, menedzserestől, Dominikestől. Hogy miért? A cikkben leírtak válaszolják meg.

 m.nemzetisport.hu/legiosok/at-kellett-esni-a-nehezsegeken-exkluziv-interju-szoboszlai-dominikkel-2700481
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
Mit csinált?
Amadeus
Nőt erőszakolt.

 444.hu/2017/11/23/nemi-eroszak-miatt-9-ev-bortonre-iteltek-robinhot

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
 www.youtube.com/watch?v=1OQGQ-ANhsA

Manchester kék (profi játékosok?!?!) fele kérem szépen. Taps. Igazi rohadt aljas férgek, akik ebben részt vettek. 😊 Miért nem tudnak korrektül ünnepelni...


kristóf17
Mit énekelnek ? Vagy ezt miért mondod ? (Minimállisan beszélek csak angolul)
Rózsa Sándor (betyár)
Hát, ezt lefordítani jól nem annyira megy, de nagyjából:
Végig Kijveig az úton,
Hogy ott végül kikapjanak,
sírjanak a lelátókon,
És elverjék őket az utcákon. | (Ez itt vonatkozhat azokra, akiket Kijevben szétvertek, illetve a srácra, akit Rómában késeltek meg az elődöntőkör, gyönyörű metafora 😊 ) |
Kompany lesérítette Salah-t
ők meg áldozatai lettek
Sterling duplázott
míg a scouserek lófaszt sem nyertek
Allez....

Elég fos így leírni/olvasni, és igyekeztem a rímeket tartani (bár itt ők párost használnak én meg keresztet, de na 😀 )

Szerkesztette: kristóf17
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
Mit csinált?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.
Stez
Nincs kiadatási egyezmény?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nekem meg nem sikerult megfejtenem, hogy Robinho hogy a fenebe lehet meg szabadlabon.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=1OQGQ-ANhsA

Manchester kék (profi játékosok?!?!) fele kérem szépen. Taps. Igazi rohadt aljas férgek, akik ebben részt vettek. 😊 Miért nem tudnak korrektül ünnepelni...


kristóf17
Mit énekelnek ? Vagy ezt miért mondod ? (Minimállisan beszélek csak angolul)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀
eaglesmcnabb
Ok, látom mindenkinek megvan a maga perverziója 😛

Én elég sok bajnokságot követek, de a török az pont sosem volt közöttük.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...
warr_b
Dehogynem,

Ha a Basaksehir megbassza a Galatát akkor bajnok! Múlt meccsen Robinho megint győztes gólt rúgott!!!

Grízember már a Sociedadban kedvenc volt, csak utána elbaszta a karrierjét, de nincsen még minden veszve úgy látszik 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom, hogy lehet Grizi a PSG-be megy😊
NB2
Ámen 😊

Nem csípem na, nem tehetek róla 😀 Pont Neymar mellé való 😊
dande
Te nagyon "(elvakult)" Barca szurkolo vagy 😃 Na 😎
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
ZoliMP
Miért, mondjuk a török bajnokságot ki a tököm nézi? A csapatok nevét se lehet kimondani nagy többségében...

Remélem este bedaráljuk a szutykos Derby-t, aztán irány a Wembley, és végre feljutunk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Most olvasom, hogy lehet Grizi a PSG-be megy😊
NB2
Ámen 😊

Nem csípem na, nem tehetek róla 😀 Pont Neymar mellé való 😊
dande
Hat ha szerinted ok ketten hasonlitanak mentalitast tekintve, akkor nem nagyon lattad Griezmannt a palyan es azon kivul az elmult jo par evben.
Stez
Nem csípi Neymart és nem csípi Grizit szóval egymás mellé valók, mit nem értesz már ? 😀
Egyébként én örülnék ha nem a Barcába menne, mert túl jó oda 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvasom, hogy lehet Grizi a PSG-be megy😊
NB2
Ámen 😊

Nem csípem na, nem tehetek róla 😀 Pont Neymar mellé való 😊
dande
Hat ha szerinted ok ketten hasonlitanak mentalitast tekintve, akkor nem nagyon lattad Griezmannt a palyan es azon kivul az elmult jo par evben.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olvasom, hogy lehet Grizi a PSG-be megy😊
NB2
Ámen 😊

Nem csípem na, nem tehetek róla 😀 Pont Neymar mellé való 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Most olvasom, hogy lehet Grizi a PSG-be megy😊
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
termeszetesen penzrol beszelunk, de nem hiszem, hogy egy portugal stb bajnoksagot tobben neznenek, mint egy championshippet vagy annak a rajatszasat. FA kuparol meg ne is beszeljunk..
a 10 sportcsatorna kozul egyk sem adja 😀
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Atletico Madrid közben Twitteren lehozta h Griezmann közölte távozási szándékát és videóban el is köszönt drukkerektől. -> Barcába 125 misiért
Beki
Nem vágytam rá................................ő is egy primadonnatípus. Tavaly örültem, hogy megúsztuk, meglepődnék, ha megtalálná nálunk a számítását.
dande
Minek ő a Barcába? Kinek a helyére?
Amadeus
Ez is Valverde zseniális ötlete lenne, tényleg mehetne a fenébe (már mondta, hogy nem fog...) Talán Suarez távozására készülnénk??? Suarez olyan amilyen, de 100x jobb, mint ez a csigazabáló
dande
Annak az ajaxos belső védőnek örülnék...ennek a francia srácnak kevésbé 😕
Kicsit vissza kellene már térni az alapokhoz és nem 100+ millás játékosokat hozni, szerintem igencsak feleslegesen


Klaci79
Mik az alapok? Mert azon kívűl, hogy a barca beletaknyolt egy irgalmatlan aranygenerációba mindig is ugyanazt csinálták mint mindenki: ész nélkül adták-vették a játékosokat.
peach
Nyilván az utánpótlásnevelés nem véletlenül kapott mindig nagy figyelmet Barcelonában. A világelittel nem tudsz lépést tartani csak azzal, (hacsak nem taknyolsz bele) de azért szimpatikus amikor egy fiatalt be tud építeni egy csapat. Azóta is azért vannak példák...kevés sajnos, de azért Alba vagy Pique, utánuk Roberto is itteni nevelés, még ha máshol is értek be.
De korábban ott volt akár Guardiola
Klaci79
Jó példák, az egyiket a Valencia, a másikat az MU építette fel 😀
Az, hogy az oviban a jelük mellé amúgy Barca matrica volt ragasztva semmit sem ér., ha 16-17-18 évesen elmennek máshová.

Szerintem a Barca semmivel sem jár előrébb mint a Real, Bayern, Juve és hasonló csapatok az utánpótlással, csak ez a több mint egy klub baromság teljesen átszövi a világlátásuk.
flzoli
Mivel Spanyolországban nincs szabályozva a 18 év alatti játékosok átigazolásának kérdése (a mai napig 16-17 éves srácokat visznek tömegével Angliába) ezért nehéz azt tisztán látni, hogy mondjuk egy Pique befuthatott volna e a Barcaba. Illetve az is igaz, hogy itt kevés a türelem, hiszen azonnal eredmény kell. Így jó ugródeszka egy másik spanyol csapat. Amúgy ha jól tudom 18 évesen került el a Barcától, tehát eléggé kérdéses, hogy a Valencia építette fel kijelentés mennyire helytálló. De az tény, hogy ott lett első osztályú focista, de ha nem lettek volna jó alapok, ezt nem 18 évesen szokták kezdeni.
Nem nehéz kihámozni, hogy nem vagy egy Barca fan, így azt hiszem nyilvánvaló, hogy ez neked hülyeség...igazad van 😊
Klaci79
Az tény, hogy nem vagyok fan, de semmi bajom nem volt igazából a csapattal, a Ronaldinhos korszakban például jó is volt a meccseiket nézni. De aztán ez a tili-tolis játék és a mi bezzeg csak az utánpótlásra építünk mert mi mások vagyunk önhype a Pep korszaktól gyomorforgató volt. Laporta politikus volt, így persze jól jött neki ez az egész a katalán öntudat erősítéséhez meg a hatalmi ambícióihoz.
flzoli
Ez tényleg szerencse kérdése volt, mert egy csapatra való saját nevelésű sztár 20-30 évente lehet egy klubnál. Az ugyanakkor tényleg szimpatikus volt, hogy talán a szokásosnál jobban építettek az utánpótlásra, ugyanakkor az is igaz, hogy vagy bejön valaki, mint Roberto most vagy nem és akkor azonnal vásárolni kell. A Neymar féle transzfer után leművelt Dembele+Cou nekem nagyon nem jött be....de ha már úgy 30 éve lassan szurkolok nekik, most nem kezdek válogatni