Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
NB2
Van egy szurkolod! Kiraly lehet.
ulpianus
:'D :'D
Sziasztok.
Eddig még nem írtam ide mert láttam, hogy sok szó nem volt róla de vannak még itt olyan beteg emberek mint én akik NB2es szurkolók? 😀
adamfaragoo
Hogy a viharba ne lenne. Csak a Bfok!
dawyd728
Na, ezt örömmel hallom. 😀
Hajrá Vasas!
adamfaragoo
Simán. Piroskékekáléálééé 😁⚽️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 837 — Csodabogár
 www.facebook.com/392016870930528/videos/2349484505173229/

a magyar foci!
Negritis
üres kapura nem illik. respekt!

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
meanwhile a Maccabi otthon kikapott 1-2-re a Sūduvatól

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Ha érdekel valakit PL fantasy liga.

Liga: Bowl.hu
Kód: o96oi5

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
NB2
Van egy szurkolod! Kiraly lehet.
ulpianus
:'D :'D
Sziasztok.
Eddig még nem írtam ide mert láttam, hogy sok szó nem volt róla de vannak még itt olyan beteg emberek mint én akik NB2es szurkolók? 😀
adamfaragoo
Hogy a viharba ne lenne. Csak a Bfok!
dawyd728
Na, ezt örömmel hallom. 😀
Hajrá Vasas!
adamfaragoo
Hala az új stadionnak legalább nem kell az erkélyen megszerelni a lámpát 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Frankfurt már 5-nél jár Vaduzban és még nincs vége...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
NB2
Van egy szurkolod! Kiraly lehet.
ulpianus
:'D :'D
Sziasztok.
Eddig még nem írtam ide mert láttam, hogy sok szó nem volt róla de vannak még itt olyan beteg emberek mint én akik NB2es szurkolók? 😀
adamfaragoo
Hogy a viharba ne lenne. Csak a Bfok!
dawyd728
Na, ezt örömmel hallom. 😀
Hajrá Vasas!
adamfaragoo
Csak a Dorog semmi más.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
 www.facebook.com/392016870930528/videos/2349484505173229/

a magyar foci!
Negritis
A kapus vizért ment? 😃


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/67447988_2349488895172790_2761830465735229440_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=z2exFuYP31oQ7kNvgHeWvHL&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfA_CEBMymptKFHxdbVYZs7v-isprYS6-BJ5TTuDcLU5kA&oe=663052A1
Lencse üres kapus helyzete | Lencse a teljesen üres kapura vezette a labdát, mégsem lett gól a vége.⚽️ Ismersz valakit, aki szintén kihagyta volna ezt a helyzetet?🙃 Élő közvetítés:... | By M4 SportFacebook
Lencse a teljesen üres kapura vezette a labdát, mégsem lett gól a vége.⚽️ Ismersz valakit, aki szintén kihagyta volna ezt a helyzetet?🙃 Élő közvetítés:...


a magyar foci!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
NB2
Van egy szurkolod! Kiraly lehet.
ulpianus
:'D :'D
Sziasztok.
Eddig még nem írtam ide mert láttam, hogy sok szó nem volt róla de vannak még itt olyan beteg emberek mint én akik NB2es szurkolók? 😀
adamfaragoo
Hogy a viharba ne lenne. Csak a Bfok!
dawyd728
Na, ezt örömmel hallom. 😀
Hajrá Vasas!
több mint 4 éve
dawyd728 3 695
Sziasztok.
Eddig még nem írtam ide mert láttam, hogy sok szó nem volt róla de vannak még itt olyan beteg emberek mint én akik NB2es szurkolók? 😀
adamfaragoo
Hogy a viharba ne lenne. Csak a Bfok!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
NB2
Van egy szurkolod! Kiraly lehet.


Sziasztok.
Eddig még nem írtam ide mert láttam, hogy sok szó nem volt róla de vannak még itt olyan beteg emberek mint én akik NB2es szurkolók? 😀
adamfaragoo


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Sziasztok.
Eddig még nem írtam ide mert láttam, hogy sok szó nem volt róla de vannak még itt olyan beteg emberek mint én akik NB2es szurkolók? 😀
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 317
Lanza megy, csak a fizuja kérdés.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
A Bristol pedig (akik az esetek 90%ában 4-2-3-1et játszanak), eladja az egyik kezdő szűrőjét a Cardiffnak...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Az Everton eddig is komolyan igazolt. A legvegen meg egy ervenyes igazolasa volt Iwobi (Arsenal). Meg varok a hivatalos megerositesre.
ulpianus
 twitter.com/afcstuff/status/1159501064749617153

Bár nem volt a kedvenc játékosom a csapatból, de tehetséges, és fiatal, kár volt elengedni, jobban örültem volna egy kölcsönadásnak.. 😕
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Az Everton eddig is komolyan igazolt. A legvegen meg egy ervenyes igazolasa volt Iwobi (Arsenal). Meg varok a hivatalos megerositesre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Arsenalnal akkor Tierney (WB), es meg nem hivatalos David Luiz. Luiz jopofa volt, mert mar reggel pofazott errol, amire kozolte a Chelsea, hogy nem az elso csapat tagja tobbe. 😀
Ja, es meg 3 perc van hatra az igazolasi idoszakbol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Lanza megy vissza Kispestre?😊
NB2
Nyár elején hallottam ilyen infókat, hogy BL után megy, mert megromlott ( soha nem volt jó?) a viszonya Rebrovval. Csak hát ki kell vásárolni, és kétlem, hogy olcsón adnánk.
Kenny
mitől lenne drága ? felesleges a fradinak nincs jó viszonyban az edzővel és 32 éves.. 7. körös pick
gordon
Sok pénzért vettük, nem fogjuk olcsón adni. ha tippelnem kéne akkor 5-600 ezer euró környékén

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 837 — Csodabogár
 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2019/08/07/bajnokok-ligaja-bl-bl-csoportkor-ferencvaros-dinamo-zagreb-fradi-ftc-labdarugas-foci/

egy jó elemzés. kicsit túlzásba esik néha az író, de korrektül elemez.

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Tökös döntés Áditól, szvsz már rég nem igaz hogy ez egy hatalmas húsdaráló. Ő is azt emelte ki hogy itt futballozni akarnak. Hasznára válik majd az biztos, még mindig nagyon fiatal. Bologna meccseket nézni rendesen kínzás volt, maga az anti futball, ez egy más világ lesz amit kiváncsian várok.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Lanza megy vissza Kispestre?😊
NB2
Nyár elején hallottam ilyen infókat, hogy BL után megy, mert megromlott ( soha nem volt jó?) a viszonya Rebrovval. Csak hát ki kell vásárolni, és kétlem, hogy olcsón adnánk.
Kenny
mitől lenne drága ? felesleges a fradinak nincs jó viszonyban az edzővel és 32 éves.. 7. körös pick
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dybalat és Bruno Fernandest is bukta a Spurs anyagi okokból (😀), maradt Lo Celso aki elvileg már 99%, h jön. Őt annyira nem vágom, van aki ismeri, mennyire jó spíler?
Duff
Én speciel nem szeretem a játékát így Arsenal drukkerként örülnék ha vinné a Spurs. Igazából ha Eriksen tényleg megy valahova (MU/Real), akkor helyére jön CAM-nak, viszont azért Eriksen egy klasszissal jobb játékos. Lo Celso amúgy a PSG-től került a Betishez, tipikus fiatal akit megvettek a katariak aztán nem játszott a "sztárok" mellett. A Tottenham nagyobb igazolása középpályára inkább Ndombele, igaz ő védekezőbb szerepbe játszik, oda kellett is mert Moussa Dembélé elment és Wanyama se igazán vált be. Sissoko tavalyi feltamadásával a középpálya box-to-box része jó lesz. Viszont Lo Celso nem fogja tudni pótólni Eriksent.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lanza megy vissza Kispestre?😊
NB2
Nyár elején hallottam ilyen infókat, hogy BL után megy, mert megromlott ( soha nem volt jó?) a viszonya Rebrovval. Csak hát ki kell vásárolni, és kétlem, hogy olcsón adnánk.
Kenny
Dehogy megy vissza. Sandor kollega megmondta, hogy nem megy, szoval nincs itt semmi latnivalo.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Lanza megy vissza Kispestre?😊
NB2
Nyár elején hallottam ilyen infókat, hogy BL után megy, mert megromlott ( soha nem volt jó?) a viszonya Rebrovval. Csak hát ki kell vásárolni, és kétlem, hogy olcsón adnánk.