Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Amúgy holnap lehet izomból szurkolni a litvánoknak, különben necces lesz az EL is...
gabokocka
ja meg nekünk nem tenne jót egy izraeli csapat ellen játszani...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy holnap lehet izomból szurkolni a litvánoknak, különben necces lesz az EL is...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ja és lett volna fél órája hogy tesztelje Bolit egy jó csapat ellen erre behozza emberhátrányban 7 percre. komolyan minek?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
kiesett a porto, celtic, basel és dinamo kijev
kemény 😮
braxa88
És még a Fradi is. Ennyi upset nincs a világon 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Siger a Fradi Patkaija.
Stez
Sigér sajnos bebizonyította ismét hogy nem fogja hozni ezt a szintet, mint ahogy nálam Rebrov is sajnos.
Hihetetlen hogy ezzel a halott taktikával küldte ki a csapatot, előre borítékolni lehetett így az eredményt.
Ezt a Dinamot egy módon lehetett volna kiejteni, ha felállít előre egy olyan alakzatot ami képes stabilan járatni a labdát, ezzel hibára kényszeríteni a gyenge védelmüket ill. fárasztani a középpályásaikat. Semmilyen más út nem lehetett, erre ragaszkodik ehhez a köcsög Szignevicshez akit esküszöm kirugdosnék a stadionból is annyira szar. Az hagyján hogy gólképtelen, de Rebrov olyat lát bele amit 5 perc után lehet látni hogy nincs benne...
És egy ilyen csatárral meccselt a 180 percből kb 160-on?! Mi a fasz?!
A Lanza, Böde, Szignevics, Priskin 4esből komolyan a 2 jobbat adjuk el???! Mi a fasz?!

És félidőben sem változtat, vár. Zombiként jönnek ki a második félidőre ( nem a végletekig feltüzelve ), kapunk egyből egy gólt (köszi Sigér a balfaszkodást a kpján szépen eladtad...), és vár baszki...

Anélkül hogy utána néznék szerintem egy olyan csatárhoz ragaszkodik a csávó aki kb tavaly ősszel rúgott utoljára gólt. Most őszintén, ha egy ilyen fasz előtted van a rangsorban a csapatban, ki nem igazolt volna el Lanza helyében?

A végeredmény nem Rebrov hibája hiszen könnyen lehet hogy a legjobb taktikával sem sikerült volna jobb eredményt elérni hiszen egyértelműen jobb csapat ez a Zagreb, de a mutatott játék és az elképzelése a meccsről annyira rossz volt hogy nálam nagyon nagyot zuhant a megítélése.

A dinamo gyakorlatilag a meccs elején belehelyezkedett a komfort zónájába és a végéig nem is kellett változtatniuk, magától jöttek a lehetőségek. Vicc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kiesett a porto, celtic, basel és dinamo kijev
kemény 😮
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rebrov: „Topszinten futballoztunk, de a Dinamo más szintet képviselt.”

Szoval topszinten, oke. Na, most megnyugodtam, jo kezekben van a magyar futball, megerkezett az ujabb Leekens-kozhelyszotarbol dolgozo muvesz, aki a megmagyarazhatatlant is ugy megmagyarazza neked, hogy kozben meg neki all feljebb, hogy mered megkerdojelezni a munkajat, hogy mered azt feltetelezni, hogy valamit nem jol csinalt.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Siger a Fradi Patkaija.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyértelműen jobb csapat a Dinamo, egyszerűen egyénileg és csapat játékban is elképesztően jók voltak. Szegény Siger sajnos bebizonyította h a múltkori meccs a kivétel ez a papírforma nála. Nagyon sok labdát szórt el, első két gol az övé volt. De nincs helyette jobb 8asunk, ami évek óta a legrégebbi hianyposztunk.
Zubkov ma gyenge volt, de lesz meg ő jobb sokkal.
Szigony meg egyszerűen helyzetbe sem tud kerülni ... csatár gondjaink lesznek ha a norvég gólkirály nem válik be.
Hangulat viszont jó volt!
csebi
Sigért annyiban megvédeném, hogy védelmi szempontból 2 legidegesítőbb dolog van: az egyik, amikor szereled a csatárt, de az valahogy mindig visszapattan hozzá. A másik, amikor egy belöbbölt labdát akarsz levenni, de a beleérésed pont lelassítja és a csatárnak jön tökéletesen lábra. Az első gól ebből esett, nem normál eladott labda volt, aztán teljese n sematikus keresztmozgással hülyére vették a védelmet.
Q
A második kollektív védelmi hiba volt, 2 v 3 támadóra jutott 5+ védekező játékos mégis megoldották. Tök "üres" zóna, ohne klasszikus budirakísérő 1-on-1.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kajak Dibuszt kezditek ekézni, aki nélkül lehet a Ludogorec játszott volna tegnap? Az előző 5 meccsen sztem 15-20 extra védése volt. Miközben Lovrencsics (aki elegánsan elküldött mindenkit a gecibe a meccs után) nem tud zöldnek passzolni, 10-ből 9-szer lefutják... De ő csak egy példa, sztem Dibusz tette a legtöbbet a BL menetelés során a Fradiért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az idiotak elindulnak haza, kozben most kezdi el a 8 golos hajrat es a forditas a Fradi.
Stez
ez amit soha, de soha nem fogok megérteni.
Miért?
Miért jön ki az ilyen "szurkoló"?

Jogosan kapták a "hova mentek?"-et..

Nagy élmény volt végig szurkolni a B-ből, sajnos a második félidőben hamar eldőltek a dolgok. Nem sok közünk volt már a meccshez. 😕
gamerkr
Ne legy naiv. A fanok fele divatszurkolo, akinek eszebe sem jutna kimenni, ha epp nem a BL-csoportkor lett volna itt a tet. Jo volt a buli, aztan a Dinamo elrontotta, sokan meg itt koszontek szepen, elhuztak.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jol van. Nem kell egymas agyara maszni. Agyara megy ez mindenkinek. De mit tehetunk? Szurkolunk tovabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
Teszem hozzá halkan, ha játszottunk volna két "felhozó" meccset az NB1-ben akkor talán nem pattangatott volna el a labda, nem lettünk volna ennyire fásultak, a padról nem 0 perces játékosokat lehetett volna beküldeni.Soha nem fogom megérteni miért jó meccset halasztani ha van ~30 embered.
Kenny
Sajnos nem voltunk felkészülve a Dinamo letámadásaira 😂😂😂
Na de majd a Kaposvár letámadásai...

Utálom ha hülyének nézik a szurkolót. 6500 forintba fájt sokaknak 😂
O1G
Hallod kúrva negatív vagy !
Persze most megint jöhetsz majd azzal hogy "régóta nézed az ámokfutásomat " De sajnos ami igaz az igaz sajnos.......
Rózsa Sándor (betyár)
Ha negatív lettem volna, nem megyek ki.
Ha nem látod a különbséget a két csapat között (ég és föld), akkor arról miért én tehetek? Te vak vagy?
Nem vagyok negatív, de nem is vagyok vak.
Megmondtam kèt hete mi lesz.. Á nem, akkor is mekkora köcsög negatív voltam. Nesze neked, 5-1, félgőzzel, játszi könnyedséggel.

Amúgy kint voltál? Vagy csak a fotelből huszárkodtál?Te nagy és igaz magyar.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Teszem hozzá halkan, ha játszottunk volna két "felhozó" meccset az NB1-ben akkor talán nem pattangatott volna el a labda, nem lettünk volna ennyire fásultak, a padról nem 0 perces játékosokat lehetett volna beküldeni.Soha nem fogom megérteni miért jó meccset halasztani ha van ~30 embered.
Kenny
Sajnos nem voltunk felkészülve a Dinamo letámadásaira 😂😂😂
Na de majd a Kaposvár letámadásai...

Utálom ha hülyének nézik a szurkolót. 6500 forintba fájt sokaknak 😂
O1G
Hallod kúrva negatív vagy !
Persze most megint jöhetsz majd azzal hogy "régóta nézed az ámokfutásomat " De sajnos ami igaz az igaz sajnos.......
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Egyértelműen jobb csapat a Dinamo, egyszerűen egyénileg és csapat játékban is elképesztően jók voltak. Szegény Siger sajnos bebizonyította h a múltkori meccs a kivétel ez a papírforma nála. Nagyon sok labdát szórt el, első két gol az övé volt. De nincs helyette jobb 8asunk, ami évek óta a legrégebbi hianyposztunk.
Zubkov ma gyenge volt, de lesz meg ő jobb sokkal.
Szigony meg egyszerűen helyzetbe sem tud kerülni ... csatár gondjaink lesznek ha a norvég gólkirály nem válik be.
Hangulat viszont jó volt!
csebi
Közép-Európa/Balkán legerősebb csapata a Dinamo minden téren. Infrastruktúrában, anyagilag és játékban is. Nem értem ki mit gondolt.
Amadeus
meg lehet tenni ilyenkor őket nagy pénzzel, aztán bármi a vége, lehet örömködni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
És továbbra is tartom hogy Dibusz az egyik leggyengébb láncszeme a Fradinak.
O1G
Ki is írta magát sztem. Innentől Gróf benn marad, perig lehet nélküle nem jutottunk volna el idáig.
csebi
Dehogy írta, nem tudom kit ismer a vezetőségben nagyon jol. Megkérdem mar Zolit.

Amúgy meg Gróf Dénes II. Vele sem leszünk kint a vízből.
Amikor fél mind a 4 védő hazaadni, ott kapus poszton óriási a baj. Sajnos. Pedig neki kellene tartást adnia. De hát már a hangja is gáz ha felemeli...

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Az idiotak elindulnak haza, kozben most kezdi el a 8 golos hajrat es a forditas a Fradi.
Stez
ez amit soha, de soha nem fogok megérteni.
Miért?
Miért jön ki az ilyen "szurkoló"?

Jogosan kapták a "hova mentek?"-et..

Nagy élmény volt végig szurkolni a B-ből, sajnos a második félidőben hamar eldőltek a dolgok. Nem sok közünk volt már a meccshez. 😕
gamerkr
ráadásul jól meg is áztak
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Egyértelműen jobb csapat a Dinamo, egyszerűen egyénileg és csapat játékban is elképesztően jók voltak. Szegény Siger sajnos bebizonyította h a múltkori meccs a kivétel ez a papírforma nála. Nagyon sok labdát szórt el, első két gol az övé volt. De nincs helyette jobb 8asunk, ami évek óta a legrégebbi hianyposztunk.
Zubkov ma gyenge volt, de lesz meg ő jobb sokkal.
Szigony meg egyszerűen helyzetbe sem tud kerülni ... csatár gondjaink lesznek ha a norvég gólkirály nem válik be.
Hangulat viszont jó volt!
csebi
Közép-Európa/Balkán legerősebb csapata a Dinamo minden téren. Infrastruktúrában, anyagilag és játékban is. Nem értem ki mit gondolt.
Amadeus
Én meccs előtt horvát továbbjutást tippeltem (1-2) de az első félidő után még reménykedtem ... olyan 75 mp-ig
csebi
Az a csoda, hogy nem kint esett be ez a maflás. Csak tudod megint az van, amit a Szalai és a Huszti Szabi egyszer már elmondtak: valahogy összejön egy vállalható eredmény - mint kint ez az 1-1 - és itthon egyből akkorára fújjuk, mintha minimum VB-t nyertünk volna, megy a mateking, a várakozás, az agyalás, hogy na majd a következő körben mi lesz, és bamm, csattan a valóság a magyar szurkoló arcán. Annak a magyar szurkolónak, aki egyébként teljesen ki van éhezve - érthető okokból - minden morzsányi sikerre, olyannyira, hogy egy Izland elleni 1-1t a négyes hatos vonalán ünnepel.

Bocsánat, ha bárkit megbántok azok közül, akik még nézik ezt a magyar futballnak nevezett valamit, de az a helyzet, hogy ez az egész egy koncepciótlan, pénznyelő kalap szar. Dupla nulla, a vezetéstől a finanszírozáson át a neveléssel bezárólag, mind klub, mind válogatott szinten.

Az a kifejezés, hogy magyar profi futball jelenleg nem értelmezhető, nem létezik. Kár magatokat ezen felbaszni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az idiotak elindulnak haza, kozben most kezdi el a 8 golos hajrat es a forditas a Fradi.
Stez
ez amit soha, de soha nem fogok megérteni.
Miért?
Miért jön ki az ilyen "szurkoló"?

Jogosan kapták a "hova mentek?"-et..

Nagy élmény volt végig szurkolni a B-ből, sajnos a második félidőben hamar eldőltek a dolgok. Nem sok közünk volt már a meccshez. 😕

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Egyértelműen jobb csapat a Dinamo, egyszerűen egyénileg és csapat játékban is elképesztően jók voltak. Szegény Siger sajnos bebizonyította h a múltkori meccs a kivétel ez a papírforma nála. Nagyon sok labdát szórt el, első két gol az övé volt. De nincs helyette jobb 8asunk, ami évek óta a legrégebbi hianyposztunk.
Zubkov ma gyenge volt, de lesz meg ő jobb sokkal.
Szigony meg egyszerűen helyzetbe sem tud kerülni ... csatár gondjaink lesznek ha a norvég gólkirály nem válik be.
Hangulat viszont jó volt!
csebi
Közép-Európa/Balkán legerősebb csapata a Dinamo minden téren. Infrastruktúrában, anyagilag és játékban is. Nem értem ki mit gondolt.
Amadeus
Én meccs előtt horvát továbbjutást tippeltem (1-2) de az első félidő után még reménykedtem ... olyan 75 mp-ig

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Egyértelműen jobb csapat a Dinamo, egyszerűen egyénileg és csapat játékban is elképesztően jók voltak. Szegény Siger sajnos bebizonyította h a múltkori meccs a kivétel ez a papírforma nála. Nagyon sok labdát szórt el, első két gol az övé volt. De nincs helyette jobb 8asunk, ami évek óta a legrégebbi hianyposztunk.
Zubkov ma gyenge volt, de lesz meg ő jobb sokkal.
Szigony meg egyszerűen helyzetbe sem tud kerülni ... csatár gondjaink lesznek ha a norvég gólkirály nem válik be.
Hangulat viszont jó volt!
csebi
Közép-Európa/Balkán legerősebb csapata a Dinamo minden téren. Infrastruktúrában, anyagilag és játékban is. Nem értem ki mit gondolt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
És továbbra is tartom hogy Dibusz az egyik leggyengébb láncszeme a Fradinak.
O1G
Ki is írta magát sztem. Innentől Gróf benn marad, perig lehet nélküle nem jutottunk volna el idáig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Egyértelműen jobb csapat a Dinamo, egyszerűen egyénileg és csapat játékban is elképesztően jók voltak. Szegény Siger sajnos bebizonyította h a múltkori meccs a kivétel ez a papírforma nála. Nagyon sok labdát szórt el, első két gol az övé volt. De nincs helyette jobb 8asunk, ami évek óta a legrégebbi hianyposztunk.
Zubkov ma gyenge volt, de lesz meg ő jobb sokkal.
Szigony meg egyszerűen helyzetbe sem tud kerülni ... csatár gondjaink lesznek ha a norvég gólkirály nem válik be.
Hangulat viszont jó volt!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
És továbbra is tartom hogy Dibusz az egyik leggyengébb láncszeme a Fradinak.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
dande, nem ő a ludas persze, teljesen, de láthatóan az NK ezerszer jobban felkészült a visszavágóra, mint mi. Mintha nem csináltunk volna semmit, mintha nem tudtuk volna, hogy egyes embereket kettőzni kell... variál a védelmen, a szlovák gyereket beteszi irányítóba, Szigonyt meg egyedül előre..
Arról nem is beszélve, hogy nem tudott belenyúlni a meccsbe, mivel Sigérnek elég lett volna 45 perc is.
Persze nem kellett volna a buszt a kapu elé tolni, de ezt egy okosabb és lelkesebb játékkal szorosabbá lehetett volna tenni.
Az hogy a védőink és a vkp-ink be vannak fosva és passzolni se tudnak, arról nem ő tehet, igen.
Kár érte. Nem sok esélyünk volt, de ez így csunya.
És jó lenne ha NSO is leállna egy darabig 1-1 jó eredmény után a hülyítéssel, mert amit ebben az egy hétben leműveltek, megint csak keserű szájízt ad a sok divatnak és van miért fikázni..

Szerkesztette: - JC6