Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
zlatan eltökéltnek tűnik 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Vezetnek a görögök!!!
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
A sportklubos vagy a digisportos meccshez lesz vajon stream? Mert itthon győzött a Barátok Közt... 😕
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 865 — No es importante
mai európai vb-pótselejtezők:

20:00, Románia - Görögország
20:15, Horvátország - Izland
20:45, Svédország - Portugália - SPORTKLUB
21:00, Franciaország - Ukrajna - DIGISPORT1

illetve már megy az utolsó afrikai meccs, ahol ki kellene szurkolni az első felvonás során 3-2-re nyerő Burkina Faso kvalifikációját Algéria ellen 😊 0-0 jelenleg az állás
 firstrownow.eu/watch/222344/1/watch-algeria-vs-burkina-faso---fifa-world-cup-2014.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bml$z:"Súlyosbító körülményként esett latba, hogy a szurkolók fenti megnyilvánulásai után a hangosbemondó csak három esetben szólította fel sportszerű szurkolásra a nézőket."

uram atyám...van még hova süllyedni???? lassan a hajráfradiért is 2M lesz! 😀😀😀

|
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Csak hogy mennyire vannak eltévedve fejben/kommunikációban a játékosok:

"...nekünk is adódtak helyzeteink a második félidőben, ha azok bemennek, akkor megint egy másik meccsről beszélünk. Aztán megkaptuk az egyenlítő gólt, utána meg a többit, de ettől függetlenül nagyon jó meccset játszottunk."

Ezt egy 4-2-es szopás után bírta nyilatkozni Radó.somoskovig
mezei bébi se sokkal jobb:
„Az első félidőben megleptük az osztrákokat, mert nemcsak eredményesen, de jól is futballoztunk."
ja abban a 25 percben tényleg jók voltunk, csak kár, h volt egy második félidő is, ahol meg...Divat
Nem láttam magyar meccset nagyon régóta, de úgy tudom külföldön már nagyon hosszú hagyománya van a második félidő megtartásának. Lehet ez lepte meg a magyar elitet 😀 de majd most legalább az állam megmenti a suttyókat és minden szép és jó lesz (egy darabig)...

u.i.: Bocs, nem bírtam ki hogy ne pofázzak bele 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csak hogy mennyire vannak eltévedve fejben/kommunikációban a játékosok:

"...nekünk is adódtak helyzeteink a második félidőben, ha azok bemennek, akkor megint egy másik meccsről beszélünk. Aztán megkaptuk az egyenlítő gólt, utána meg a többit, de ettől függetlenül nagyon jó meccset játszottunk."

Ezt egy 4-2-es szopás után bírta nyilatkozni Radó.somoskovig
mezei bébi se sokkal jobb:
„Az első félidőben megleptük az osztrákokat, mert nemcsak eredményesen, de jól is futballoztunk."
ja abban a 25 percben tényleg jók voltunk, csak kár, h volt egy második félidő is, ahol meg...

|
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Csak hogy mennyire vannak eltévedve fejben/kommunikációban a játékosok:

"...nekünk is adódtak helyzeteink a második félidőben, ha azok bemennek, akkor megint egy másik meccsről beszélünk. Aztán megkaptuk az egyenlítő gólt, utána meg a többit, de ettől függetlenül nagyon jó meccset játszottunk."

Ezt egy 4-2-es szopás után bírta nyilatkozni Radó.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
pinyőnek küldeném szeretettel:


hihetetlen ez az "ember".... 😀

|
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De örömmel olvasom, hogy miután a győri témában már nem tudod felületes ismereteid üres frázisait puffogtatni, eljutottunk odáig, hogy Tarsoly és Pintér jogosan tiltott ki győri szurkolókat, mert magoltak. Köszönöm. Készülök lassan kosárlabda meccsre, csak aztán nehogy ott hagyjam majd a végén az üres flakont! 😊Szokol
És egyébként ha már kosár, ott is ugyanúgy megvannak a nagy rivalizálások és számos olyan szurkoló kijár, akik focira is, viselkedésükön pedig általában nem változtatnak. Azért itt nyugaton a Sopron-Szombathely-Körmend-Zalaegerszeg négyes szokott érdekes dolgokat produkálni, ott is megy ugyanúgy az anyázás meg minden, bár az Amadeus féléknek ez valami miatt ott nem böki a szemét... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
feltettem, mint látod egy faeke egyszerűségével vetekedő választ kaptam. Te sokat írtál legalább, még ha hülyeséget is.
Hogy lehet a nézőké a csapat? Tulajdonrészt vásároltok benne?Amadeus91
Nekem tetted fel, más válaszolt, de megteszem neked én is. Azért lehet (és nem kell) szétköpködni a szotyimagot, mert a magolás egy évszázadok alatt kialakult szurkolói szokás Magyarországon. Magyarul amikor a tulajdonos kikalkulálja a jegyárat, akkor beleszámítja a takarítás költségét is. Az más kérdés,hogy ez megvalósul-e vagy sem. Gondolom azt te is tudod, hogy minden szolgáltató és kereskedő egységben szoktak takarítani, mert ahol az emberek megfordulnak, fogyasztanak, ott bizony halmozódik a kosz. Nem is értem ezt a kérdést, de válaszoltam neked.

Én legalább válaszoltam neked. Te viszont nem. Triviális tévedéseid nem kívánod esetleg elismerni?

A most feltett kérdésedre pedig már előre válaszoltam, amikor is megjegyeztem neked, hogy túl egzakt lesz neked ez a megközelítés, ezért inkább azt írom, hogy.. olvasd vissza, értelmezz. És bár érted te mire gondoltam, jobb játszani a hülyét és a túlontúl racionális embert.

Szóval ha már megfelelő információk híján játszod a megmondó embert és már ilyen szépen számoztad a témákat, akkor kérlek aszerint válaszolj. Vagy ne. Az is válasz.Szokol
nem.
Az meg ne haragudj, hogy egy bunkó dolgot azzal indokoljunk, hogy ez hagyomány. Priceless.Amadeus91
Bunkó dolog? A magolás? Ki szerint? Szerinted! Szerintem meg nem! Szerintem a bunkó dolog a fingás. Az is csak nyilvánosan. Vagy például bunkó dolog a pop corn a moziban, mert zörög, csámcsog és széthullajtja a paraszt. Mégis járok moziba. Vége a filmnek, jön a takarító, pont. Továbbra sem látom a problémád. A stadionok tisztaságát érintően pont a maghéj a legkisebb probléma, de ezt ugye megint tapasztalat útján tudnád megismerni. Az meg nincs. Vagy ha van is, nem sok.

De örömmel olvasom, hogy miután a győri témában már nem tudod felületes ismereteid üres frázisait puffogtatni, eljutottunk odáig, hogy Tarsoly és Pintér jogosan tiltott ki győri szurkolókat, mert magoltak. Köszönöm. Készülök lassan kosárlabda meccsre, csak aztán nehogy ott hagyjam majd a végén az üres flakont! 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?Amadeus91
Feladom.ostoba vagy.Kenny
Én most ezen felsírtam 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
feltettem, mint látod egy faeke egyszerűségével vetekedő választ kaptam. Te sokat írtál legalább, még ha hülyeséget is.
Hogy lehet a nézőké a csapat? Tulajdonrészt vásároltok benne?Amadeus91
Nekem tetted fel, más válaszolt, de megteszem neked én is. Azért lehet (és nem kell) szétköpködni a szotyimagot, mert a magolás egy évszázadok alatt kialakult szurkolói szokás Magyarországon. Magyarul amikor a tulajdonos kikalkulálja a jegyárat, akkor beleszámítja a takarítás költségét is. Az más kérdés,hogy ez megvalósul-e vagy sem. Gondolom azt te is tudod, hogy minden szolgáltató és kereskedő egységben szoktak takarítani, mert ahol az emberek megfordulnak, fogyasztanak, ott bizony halmozódik a kosz. Nem is értem ezt a kérdést, de válaszoltam neked.

Én legalább válaszoltam neked. Te viszont nem. Triviális tévedéseid nem kívánod esetleg elismerni?

A most feltett kérdésedre pedig már előre válaszoltam, amikor is megjegyeztem neked, hogy túl egzakt lesz neked ez a megközelítés, ezért inkább azt írom, hogy.. olvasd vissza, értelmezz. És bár érted te mire gondoltam, jobb játszani a hülyét és a túlontúl racionális embert.

Szóval ha már megfelelő információk híján játszod a megmondó embert és már ilyen szépen számoztad a témákat, akkor kérlek aszerint válaszolj. Vagy ne. Az is válasz.Szokol
nem.
Az meg ne haragudj, hogy egy bunkó dolgot azzal indokoljunk, hogy ez hagyomány. Priceless.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
feltettem, mint látod egy faeke egyszerűségével vetekedő választ kaptam. Te sokat írtál legalább, még ha hülyeséget is.
Hogy lehet a nézőké a csapat? Tulajdonrészt vásároltok benne?Amadeus91
Nekem tetted fel, más válaszolt, de megteszem neked én is. Azért lehet (és nem kell) szétköpködni a szotyimagot, mert a magolás egy évszázadok alatt kialakult szurkolói szokás Magyarországon. Magyarul amikor a tulajdonos kikalkulálja a jegyárat, akkor beleszámítja a takarítás költségét is. Az más kérdés,hogy ez megvalósul-e vagy sem. Gondolom azt te is tudod, hogy minden szolgáltató és kereskedő egységben szoktak takarítani, mert ahol az emberek megfordulnak, fogyasztanak, ott bizony halmozódik a kosz. Nem is értem ezt a kérdést, de válaszoltam neked.

Én legalább válaszoltam neked. Te viszont nem. Triviális tévedéseid nem kívánod esetleg elismerni?

A most feltett kérdésedre pedig már előre válaszoltam, amikor is megjegyeztem neked, hogy túl egzakt lesz neked ez a megközelítés, ezért inkább azt írom, hogy.. olvasd vissza, értelmezz. És bár érted te mire gondoltam, jobb játszani a hülyét és a túlontúl racionális embert.

Szóval ha már megfelelő információk híján játszod a megmondó embert és már ilyen szépen számoztad a témákat, akkor kérlek aszerint válaszolj. Vagy ne. Az is válasz.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
győzelemért és pénzért. Egyébként meg, ha nem tetszik nekik a mutatott produktum, akkor nem kell kimenni a stadionba. Kurvaanyázni lehet egy fröccs mellett is, és az nem kerül 3000 forintba, csak 300ba.
Azon meg elgondolkodhatnál egy kicsit, hogy akármikor a jelen futballközeg kritikájáról van szó - amelynek sajnos részét képezik a suttyó köcsög "szurkolók" is - akkor te élből melléjük állsz vakon, ezáltal pont azt a közeget támogatva, melyet te is fikázni szoktál. Maradjunk annyiban, hogy ez a bunkó paraszt réteg, amelyik kijár anyázni és zsidózni, nem érdemel sem jobb stadionokat, sem jobb focit. Abszte üdítő jelenség a Honvéd és az ETO, de idevehetjük Kubatovot is, hogy végre megpróbálnak ezzel a söpredékkel valamit kezdeni. Az egy tévhit, hogy csak a játékosokkal és az edzőkkel van gond a magyar labdarúgásban.Amadeus91
1. Próbálok jelzők nélkül írni, elkerülve a személyeskedést, így hátha sikerül konstruktív választ kapni. Bár rögtön hozzáteszem, hogy szívesen használnék hasonlókat, mint amiket te is tettél rám. Hiszen én is kijárok, igaz zsidózni nem zsidózok, sőt anyázni sem anyázok, de azért szidni, bírálni szoktam én is a játékosokat, edzőket, bírókat. Szóval én, mint suttyó köcsög szurkoló megkérdeznélek, hogy miért nem lehet kritizálni egy edzőt, egy közszereplőt? Továbbá azt is, hogy a pénz miből van, ha nem a fogyasztóból, aki akár élőben, akár a tévében megnézi a mérkőzéseket (tudom, tévé előtt szidhatok bárkit, nincs retorizó, de azt gondolom elismered, hogy átfedés van a mérkőzésre járó és a magyar mérkőzést tévében néző réteg között). Tehát akkor valamilyen szinten csak a nézőkért van a foci, nem?

2. Érdekes amúgy ez a zsidózás, 20 éve járok Nyíregyháza meccsekre otthon és ritkán idegenben is, ennek ellenére még egyszer sem találkoztam zsidózással.

3. Még egy gondolat: ha szerinted normális az, hogy egy edző és tulajdonos kirakhatja azokat az embereket, akik kritizálni merik őket, akkor szerinted hány olyan sportesemény van a világon, ahol ez nem történik meg? Mégse hallottam még ilyet - maradva az oldal tematikájánál - az nflből. Vagy ott nem kiabálnak be a nézők, nem kritizálnak?Szokol
1. logikailag következik, hogy ha te nem zsidózol és anyázol, akkor nem rád vonatkozik a mondandóm. Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy a te és a többi mérkőzésre kijáró 500! ember által befizetett 3000 forintos jegyárakból vannak kifizetve a milliós fizetések (edzők, játékosok, Julika néni a portán, villanyszámla). Szponzorok és ÁLLAMI pénz (ami önmagában is abszurd) állják a klubok működését. (lásd most a pesti csapatok adósságainak az átvállalását az állam részéről  www.origo.hu/itthon/20131116-a-kormany-atvallalja-hat-fovarosi-sportklub-adossagat.html?sec-2 )
2. természetesen nem.
3. Normális. A tulajdonosé a klub és a klubhoz tartozó létesítmények is. Kvázi azt csinál vele amit akar és ha neki nem tetszik, hogy páran - még véletlenül sem te! - az anyját járnak ki szidni, akkor bőven belefér, hogy ezeket az embereket ne engedje be abba a létesítménybe, amelynek Ő a tulajdonosa. Kellemetlen, de erről nem én tehetek.

"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?Amadeus91
3. Újabb tévedés. Általában nem ugyanazé a személyé a csapatot üzemeltető kft és a stadion. De persze ez lényegtelen most a mi szempontunkból, csak gondoltam segítek neked egy kicsit tájékozódni, hátha ér valamit. Szívem szerint azt írnám, hogy lehet a labdarúgócsapatot üzemeltető kft tulajdonosa egy személy, attól még egy labdarúgó csapat sose lesz az övé, mert ez a nézőké. Ez azonban neked gondolom túl egzakt. Inkább azt írom neked, hogy a kiutasításhoz nyomós indokkal kell rendelkezni, különben az ugyanolyan kirekesztés, mint a cigányoknak a ruha kontroll egy-egy szórakozóhelyen. Amilyen kis jogvédő vagy, itt is felemelheted nyugodtan a szavad.

Mondok neked még egy kis infót jogászkám: amikor megveszed a jegyet, azon az szerepel, hogy annak átvétele minősül a szerződés megkötésének. Sőt, az is rá van írva, hogy mikor vezethetnek ki. Nincs rajta, hogy nem szidhatod a tulajdonost vagy az edzőt.

+1: Semmi sem írtam a szotyiról, tedd fel azt a kérdést annak, aki írt róla.Szokol
feltettem, mint látod egy faeke egyszerűségével vetekedő választ kaptam. Te sokat írtál legalább, még ha hülyeséget is.
Hogy lehet a nézőké a csapat? Tulajdonrészt vásároltok benne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
győzelemért és pénzért. Egyébként meg, ha nem tetszik nekik a mutatott produktum, akkor nem kell kimenni a stadionba. Kurvaanyázni lehet egy fröccs mellett is, és az nem kerül 3000 forintba, csak 300ba.
Azon meg elgondolkodhatnál egy kicsit, hogy akármikor a jelen futballközeg kritikájáról van szó - amelynek sajnos részét képezik a suttyó köcsög "szurkolók" is - akkor te élből melléjük állsz vakon, ezáltal pont azt a közeget támogatva, melyet te is fikázni szoktál. Maradjunk annyiban, hogy ez a bunkó paraszt réteg, amelyik kijár anyázni és zsidózni, nem érdemel sem jobb stadionokat, sem jobb focit. Abszte üdítő jelenség a Honvéd és az ETO, de idevehetjük Kubatovot is, hogy végre megpróbálnak ezzel a söpredékkel valamit kezdeni. Az egy tévhit, hogy csak a játékosokkal és az edzőkkel van gond a magyar labdarúgásban.Amadeus91
1. Próbálok jelzők nélkül írni, elkerülve a személyeskedést, így hátha sikerül konstruktív választ kapni. Bár rögtön hozzáteszem, hogy szívesen használnék hasonlókat, mint amiket te is tettél rám. Hiszen én is kijárok, igaz zsidózni nem zsidózok, sőt anyázni sem anyázok, de azért szidni, bírálni szoktam én is a játékosokat, edzőket, bírókat. Szóval én, mint suttyó köcsög szurkoló megkérdeznélek, hogy miért nem lehet kritizálni egy edzőt, egy közszereplőt? Továbbá azt is, hogy a pénz miből van, ha nem a fogyasztóból, aki akár élőben, akár a tévében megnézi a mérkőzéseket (tudom, tévé előtt szidhatok bárkit, nincs retorizó, de azt gondolom elismered, hogy átfedés van a mérkőzésre járó és a magyar mérkőzést tévében néző réteg között). Tehát akkor valamilyen szinten csak a nézőkért van a foci, nem?

2. Érdekes amúgy ez a zsidózás, 20 éve járok Nyíregyháza meccsekre otthon és ritkán idegenben is, ennek ellenére még egyszer sem találkoztam zsidózással.

3. Még egy gondolat: ha szerinted normális az, hogy egy edző és tulajdonos kirakhatja azokat az embereket, akik kritizálni merik őket, akkor szerinted hány olyan sportesemény van a világon, ahol ez nem történik meg? Mégse hallottam még ilyet - maradva az oldal tematikájánál - az nflből. Vagy ott nem kiabálnak be a nézők, nem kritizálnak?Szokol
1. logikailag következik, hogy ha te nem zsidózol és anyázol, akkor nem rád vonatkozik a mondandóm. Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy a te és a többi mérkőzésre kijáró 500! ember által befizetett 3000 forintos jegyárakból vannak kifizetve a milliós fizetések (edzők, játékosok, Julika néni a portán, villanyszámla). Szponzorok és ÁLLAMI pénz (ami önmagában is abszurd) állják a klubok működését. (lásd most a pesti csapatok adósságainak az átvállalását az állam részéről  www.origo.hu/itthon/20131116-a-kormany-atvallalja-hat-fovarosi-sportklub-adossagat.html?sec-2 )
2. természetesen nem.
3. Normális. A tulajdonosé a klub és a klubhoz tartozó létesítmények is. Kvázi azt csinál vele amit akar és ha neki nem tetszik, hogy páran - még véletlenül sem te! - az anyját járnak ki szidni, akkor bőven belefér, hogy ezeket az embereket ne engedje be abba a létesítménybe, amelynek Ő a tulajdonosa. Kellemetlen, de erről nem én tehetek.

"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?Amadeus91
1. Logikailag az következik, hogy csúsztatsz, legalább is a zsidózás esetén feltétlenül. Hol olvastál te olyat, hogy zsidóztak Győrben? Hogy kerül ez egyáltalán ide. Gondolom a focimeccs = zsidózás általánosításod alapján. Amúgy az általánosítás csúnya dolog, nem?
1/a Alul tájékozottságod bizonyítod pont ezzel a linkkel: ezt a pénzt minden sportág kapja, kivéve a labdarúgóklubok. Hogy honnan tudom? Le van írva, tudok értelmezni: az egyesületek kapják, márpedig az egyesületeknek nem képezik részét a labdarúgó kft-k, zrt-k.
1/b Természetesen nem a jegybevételből tartja el magát egy klub sem (az 500 itt is csúsztatás, nem ennyi az nb1 átlagnézőszáma és nem átlag 3 000 forint egy jegyár, tájékozatlan vagy). De azért a tévés pénzből befolyó milliárdos összeg már csak befolyásol valamit, nem? A tévé pedig a nézettség miatt utal, ahol átfedés van a mérkőzésre kijárók között. A hirdetők egy része is azért hirdet, mert valaki csak észreveszi a hirdetésüket és azok szintén a nézők, nem? Tehát akkor csak a nézőkből él a foci.
2. Ezzel a két szavas válasszal nem tudok mit kezdeni, inkább leírom még egyszer: "Érdekes amúgy ez a zsidózás, 20 éve járok Nyíregyháza meccsekre otthon és ritkán idegenben is, ennek ellenére még egyszer sem találkoztam zsidózással."
3. Újabb tévedés. Általában nem ugyanazé a személyé a csapatot üzemeltető kft és a stadion. De persze ez lényegtelen most a mi szempontunkból, csak gondoltam segítek neked egy kicsit tájékozódni, hátha ér valamit. Szívem szerint azt írnám, hogy lehet a labdarúgócsapatot üzemeltető kft tulajdonosa egy személy, attól még egy labdarúgó csapat sose lesz az övé, mert ez a nézőké. Ez azonban neked gondolom túl egzakt. Inkább azt írom neked, hogy a kiutasításhoz nyomós indokkal kell rendelkezni, különben az ugyanolyan kirekesztés, mint a cigányoknak a ruha kontroll egy-egy szórakozóhelyen. Amilyen kis jogvédő vagy, itt is felemelheted nyugodtan a szavad.

Mondok neked még egy kis infót jogászkám: amikor megveszed a jegyet, azon az szerepel, hogy annak átvétele minősül a szerződés megkötésének. Sőt, az is rá van írva, hogy mikor vezethetnek ki. Nincs rajta, hogy nem szidhatod a tulajdonost vagy az edzőt.

+1: Semmi sem írtam a szotyiról, tedd fel azt a kérdést annak, aki írt róla.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?Amadeus91
Feladom.ostoba vagy.Kenny
miért is? Triviális kérdést tettem fel. Miért kell szemetelni? Miért kell anyázni? Miért kell zsidózni? Miért kell balhézni?

Pardon, ne te sértődj meg, ha a kultúra hiányát számon kérik rajtad.Amadeus91
döntsd el mit akarsz,focimeccsre menni vagy színházba.Kenny
miért az előbbihez ez miért tartozik? Utóbbihoz meg miért nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?Amadeus91
Feladom.ostoba vagy.Kenny
miért is? Triviális kérdést tettem fel. Miért kell szemetelni? Miért kell anyázni? Miért kell zsidózni? Miért kell balhézni?

Pardon, ne te sértődj meg, ha a kultúra hiányát számon kérik rajtad.Amadeus91
döntsd el mit akarsz,focimeccsre menni vagy színházba.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?Amadeus91
Feladom.ostoba vagy.Kenny
miért is? Triviális kérdést tettem fel. Miért kell szemetelni? Miért kell anyázni? Miért kell zsidózni? Miért kell balhézni?

Pardon, ne te sértődj meg, ha a kultúra hiányát számon kérik rajtad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?Amadeus91
Feladom.ostoba vagy.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
győzelemért és pénzért. Egyébként meg, ha nem tetszik nekik a mutatott produktum, akkor nem kell kimenni a stadionba. Kurvaanyázni lehet egy fröccs mellett is, és az nem kerül 3000 forintba, csak 300ba.
Azon meg elgondolkodhatnál egy kicsit, hogy akármikor a jelen futballközeg kritikájáról van szó - amelynek sajnos részét képezik a suttyó köcsög "szurkolók" is - akkor te élből melléjük állsz vakon, ezáltal pont azt a közeget támogatva, melyet te is fikázni szoktál. Maradjunk annyiban, hogy ez a bunkó paraszt réteg, amelyik kijár anyázni és zsidózni, nem érdemel sem jobb stadionokat, sem jobb focit. Abszte üdítő jelenség a Honvéd és az ETO, de idevehetjük Kubatovot is, hogy végre megpróbálnak ezzel a söpredékkel valamit kezdeni. Az egy tévhit, hogy csak a játékosokkal és az edzőkkel van gond a magyar labdarúgásban.Amadeus91
1. Próbálok jelzők nélkül írni, elkerülve a személyeskedést, így hátha sikerül konstruktív választ kapni. Bár rögtön hozzáteszem, hogy szívesen használnék hasonlókat, mint amiket te is tettél rám. Hiszen én is kijárok, igaz zsidózni nem zsidózok, sőt anyázni sem anyázok, de azért szidni, bírálni szoktam én is a játékosokat, edzőket, bírókat. Szóval én, mint suttyó köcsög szurkoló megkérdeznélek, hogy miért nem lehet kritizálni egy edzőt, egy közszereplőt? Továbbá azt is, hogy a pénz miből van, ha nem a fogyasztóból, aki akár élőben, akár a tévében megnézi a mérkőzéseket (tudom, tévé előtt szidhatok bárkit, nincs retorizó, de azt gondolom elismered, hogy átfedés van a mérkőzésre járó és a magyar mérkőzést tévében néző réteg között). Tehát akkor valamilyen szinten csak a nézőkért van a foci, nem?

2. Érdekes amúgy ez a zsidózás, 20 éve járok Nyíregyháza meccsekre otthon és ritkán idegenben is, ennek ellenére még egyszer sem találkoztam zsidózással.

3. Még egy gondolat: ha szerinted normális az, hogy egy edző és tulajdonos kirakhatja azokat az embereket, akik kritizálni merik őket, akkor szerinted hány olyan sportesemény van a világon, ahol ez nem történik meg? Mégse hallottam még ilyet - maradva az oldal tematikájánál - az nflből. Vagy ott nem kiabálnak be a nézők, nem kritizálnak?Szokol
1. logikailag következik, hogy ha te nem zsidózol és anyázol, akkor nem rád vonatkozik a mondandóm. Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy a te és a többi mérkőzésre kijáró 500! ember által befizetett 3000 forintos jegyárakból vannak kifizetve a milliós fizetések (edzők, játékosok, Julika néni a portán, villanyszámla). Szponzorok és ÁLLAMI pénz (ami önmagában is abszurd) állják a klubok működését. (lásd most a pesti csapatok adósságainak az átvállalását az állam részéről  www.origo.hu/itthon/20131116-a-kormany-atvallalja-hat-fovarosi-sportklub-adossagat.html?sec-2 )
2. természetesen nem.
3. Normális. A tulajdonosé a klub és a klubhoz tartozó létesítmények is. Kvázi azt csinál vele amit akar és ha neki nem tetszik, hogy páran - még véletlenül sem te! - az anyját járnak ki szidni, akkor bőven belefér, hogy ezeket az embereket ne engedje be abba a létesítménybe, amelynek Ő a tulajdonosa. Kellemetlen, de erről nem én tehetek.

"Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre."

jobbat kérdek, miért kell eldobni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
győzelemért és pénzért. Egyébként meg, ha nem tetszik nekik a mutatott produktum, akkor nem kell kimenni a stadionba. Kurvaanyázni lehet egy fröccs mellett is, és az nem kerül 3000 forintba, csak 300ba.
Azon meg elgondolkodhatnál egy kicsit, hogy akármikor a jelen futballközeg kritikájáról van szó - amelynek sajnos részét képezik a suttyó köcsög "szurkolók" is - akkor te élből melléjük állsz vakon, ezáltal pont azt a közeget támogatva, melyet te is fikázni szoktál. Maradjunk annyiban, hogy ez a bunkó paraszt réteg, amelyik kijár anyázni és zsidózni, nem érdemel sem jobb stadionokat, sem jobb focit. Abszte üdítő jelenség a Honvéd és az ETO, de idevehetjük Kubatovot is, hogy végre megpróbálnak ezzel a söpredékkel valamit kezdeni. Az egy tévhit, hogy csak a játékosokkal és az edzőkkel van gond a magyar labdarúgásban.Amadeus91
Próbálok jelzők nélkül írni, elkerülve a személyeskedést, így hátha sikerül konstruktív választ kapni. Bár rögtön hozzáteszem, hogy szívesen használnék hasonlókat, mint amiket te is tettél rám. Hiszen én is kijárok, igaz zsidózni nem zsidózok, sőt anyázni sem anyázok, de azért szidni, bírálni szoktam én is a játékosokat, edzőket, bírókat. Szóval én, mint suttyó köcsög szurkoló megkérdeznélek, hogy miért nem lehet kritizálni egy edzőt, egy közszereplőt? Továbbá azt is, hogy a pénz miből van, ha nem a fogyasztóból, aki akár élőben, akár a tévében megnézi a mérkőzéseket (tudom, tévé előtt szidhatok bárkit, nincs retorizó, de azt gondolom elismered, hogy átfedés van a mérkőzésre járó és a magyar mérkőzést tévében néző réteg között). Tehát akkor valamilyen szinten csak a nézőkért van a foci, nem?

Sokadjára bizonyítod, hogy el vagy varázsolva, de nagyon. Egyszerűen nem tudod, hogy mi folyik manapság a magyar stadionokban. Kellene egy kis személyes tapasztalatot merítened, mert ha a véleményed nem is változik meg, legalább alapot tudsz biztosítani mondanivalódnak.

Érdekes amúgy ez a zsidózás, 20 éve járok Nyíregyháza meccsekre otthon és ritkán idegenben is, ennek ellenére még egyszer sem találkoztam zsidózással. Vagy a gágázás már zsidózásnak számít? Mert akkor igen, de ezt bizony vétek is lenne kiirtani a magyar pályákról!

Még egy gondolat: ha szerinted normális az, hogy egy edző és tulajdonos kirakhatja azokat az embereket, akik kritizálni merik őket, akkor szerinted hány olyan sportesemény van a világon, ahol ez nem történik meg? Mégse hallottam még ilyet - maradva az oldal tematikájánál - az nflből. Vagy ott nem kiabálnak be a nézők, nem kritizálnak?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
 www.csakfoci.hu/node/152877NB2
tipikus...Asbee
hol a probléma?Amadeus91
Tudod a focit a szurkolókért játsszák. És ha nem elégedettek a teljesítménnyel, akkor bizony kinyitják a szájukat. Ez mindig is így volt és így is lesz. A kritikát el kell fogadni és pont. Szerinted az normális, hogy odamegy az edző meg a tulajdonos és megmondja, hogy ne szidják a csapatot? Mi ez úristen... Aki kis hazánkban két egyeneset tud rúgni a labdába már el van szállva magától és érinthetetlennek érzi magát. Több olyan esetet is tudok mondani, mikor a játékos vagy az edző visszaszólt a szurkolónak. Ez mi? Kapjanak már észbe!

Azon meg elgondolkodhatnál kicsit, hogy akármikor szóba kerül bármilyen szurkolókkal kapcsolatos hír, te reflexből ellenük vagy és vakon a másik oldalra állsz, még egy ilyen, a klub idiótaságát mutató esetnél is.Asbee
győzelemért és pénzért. Egyébként meg, ha nem tetszik nekik a mutatott produktum, akkor nem kell kimenni a stadionba. Kurvaanyázni lehet egy fröccs mellett is, és az nem kerül 3000 forintba, csak 300ba.
Azon meg elgondolkodhatnál egy kicsit, hogy akármikor a jelen futballközeg kritikájáról van szó - amelynek sajnos részét képezik a suttyó köcsög "szurkolók" is - akkor te élből melléjük állsz vakon, ezáltal pont azt a közeget támogatva, melyet te is fikázni szoktál. Maradjunk annyiban, hogy ez a bunkó paraszt réteg, amelyik kijár anyázni és zsidózni, nem érdemel sem jobb stadionokat, sem jobb focit. Abszte üdítő jelenség a Honvéd és az ETO, de idevehetjük Kubatovot is, hogy végre megpróbálnak ezzel a söpredékkel valamit kezdeni. Az egy tévhit, hogy csak a játékosokkal és az edzőkkel van gond a magyar labdarúgásban.Amadeus91
te nem evilági lény vagy,akkora ökörségeket tudsz irni ha szóba kerül ez a téma,hogy az borzalom.Jössz ezzel a liberális szar dumával állandóan.
Mikor megkockáztatom hogy semmit nem tudsz hogy mit miért csinálnak a hazai szurkolók..
Az üdítő dolog,hogy a fent említett 3 csapat normálisabb(értem ezalatt a nem agymosott) szurkolói utálják mind kubatovot,tarsolyt és gyurikát?Szotyimagot nem lehet majd eldobni a lelátókon ezután,anélkül hogy ne vegyenek fel róla jegyzőkönyvet és ne tiltsanak ki fél évre.
Ez kell ide.Bravó.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
 www.csakfoci.hu/node/152877NB2
tipikus...Asbee
hol a probléma?Amadeus91
Tudod a focit a szurkolókért játsszák. És ha nem elégedettek a teljesítménnyel, akkor bizony kinyitják a szájukat. Ez mindig is így volt és így is lesz. A kritikát el kell fogadni és pont. Szerinted az normális, hogy odamegy az edző meg a tulajdonos és megmondja, hogy ne szidják a csapatot? Mi ez úristen... Aki kis hazánkban két egyeneset tud rúgni a labdába már el van szállva magától és érinthetetlennek érzi magát. Több olyan esetet is tudok mondani, mikor a játékos vagy az edző visszaszólt a szurkolónak. Ez mi? Kapjanak már észbe!

Azon meg elgondolkodhatnál kicsit, hogy akármikor szóba kerül bármilyen szurkolókkal kapcsolatos hír, te reflexből ellenük vagy és vakon a másik oldalra állsz, még egy ilyen, a klub idiótaságát mutató esetnél is.Asbee
győzelemért és pénzért. Egyébként meg, ha nem tetszik nekik a mutatott produktum, akkor nem kell kimenni a stadionba. Kurvaanyázni lehet egy fröccs mellett is, és az nem kerül 3000 forintba, csak 300ba.
Azon meg elgondolkodhatnál egy kicsit, hogy akármikor a jelen futballközeg kritikájáról van szó - amelynek sajnos részét képezik a suttyó köcsög "szurkolók" is - akkor te élből melléjük állsz vakon, ezáltal pont azt a közeget támogatva, melyet te is fikázni szoktál. Maradjunk annyiban, hogy ez a bunkó paraszt réteg, amelyik kijár anyázni és zsidózni, nem érdemel sem jobb stadionokat, sem jobb focit. Abszte üdítő jelenség a Honvéd és az ETO, de idevehetjük Kubatovot is, hogy végre megpróbálnak ezzel a söpredékkel valamit kezdeni. Az egy tévhit, hogy csak a játékosokkal és az edzőkkel van gond a magyar labdarúgásban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.csakfoci.hu/node/152877NB2
tipikus...Asbee
hol a probléma?Amadeus91
Tudod a focit a szurkolókért játsszák. És ha nem elégedettek a teljesítménnyel, akkor bizony kinyitják a szájukat. Ez mindig is így volt és így is lesz. A kritikát el kell fogadni és pont. Szerinted az normális, hogy odamegy az edző meg a tulajdonos és megmondja, hogy ne szidják a csapatot? Mi ez úristen... Aki kis hazánkban két egyeneset tud rúgni a labdába már el van szállva magától és érinthetetlennek érzi magát. Több olyan esetet is tudok mondani, mikor a játékos vagy az edző visszaszólt a szurkolónak. Ez mi? Kapjanak már észbe!

Azon meg elgondolkodhatnál kicsit, hogy akármikor szóba kerül bármilyen szurkolókkal kapcsolatos hír, te reflexből ellenük vagy és vakon a másik oldalra állsz, még egy ilyen, a klub idiótaságát mutató esetnél is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER