Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 971
hosszu ido ota ez az elso meccs amit nezek...jo valasztas eddig.
fabianski is kope am.a mar letett labdat megtapogatta. ruhelli mindegyik rugo jatekos ha nem o er utoljara a labdahoz😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
buzik vagytok mind a milliós fizetésetekkel!!!!
1,5overre vettem mind2 meccset, annyira kurva nagy kérés lenne kibaszott 11 méterről eltalálni azt a nagy vasketrecet???MarioAna
nyugi, meglesz a 2 gól. de azért ezek világklasszis játékosok, nekik megalázóan könnyű onnen berúgni, ezért inkább a nehezebb utat választják.

szerk: mondjuk ezt az Arsenal-Bayern meccsre értettem, nem vettem észre a mindkét meccses kitételt...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Szceszny is okos volt...ilyen hibák nem férnek bele a bayernnel szemben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Ha ezt innen kibekkeljük, rohadtul meg leszek lepve.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem válogatott csapattárssal kellett volna rúgatni ilyen egyszerű. Mondjuk ezt a meccset az eddigiek alapján lazán be kellene húznia az Arsenalnak ha szeretnének valamit.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 971
kurva jol csinalta neuer.ha a vegsokig kivar a kapus amugy ami kurva nehez akkor sok spiler elbizonytalanodik.mondjuk ha ugy megy oda h bal felsobe rugom akkor vegulis mind1.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Hogy lehet ilyen balf*sz módon 11est rúgni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Bazzeg Özil...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mai felhozatalból melyik ígérkezik jobbnak, az Arsenal-Bayern vagy a Milan-Atlético?Tony
Arsenal-Bayern. Amilyne gyenge most a Milan, még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a tegnapi PSG meccshez hasonló lesz.Sebii
Köszi a tippet, a matracosoknak én is simább meccset jósolok mára.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Tello-val egyébként mi a helyzet? Amikor utoljára láttam, akkor eléggé agilis volt, mostanában meg gyakorlatilag kukázták a srácot. Ennyire romlott a formája vagy Martino áldozata lett?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Azért Martino megint majdnem tett róla hogy 10 ember ellen akár egy X-et is összehozzunk a City-nek.
Hihetetlen hogy aki a Barcelona edzője lesz,elfelejt cserélni.Ha behozza Pedrot meg Neymart rögtön a piros lap után akkor simán berámolhattunk volna még 2-3at.
Így meg foshatunk majd Agüerótól...

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Mai felhozatalból melyik ígérkezik jobbnak, az Arsenal-Bayern vagy a Milan-Atlético?Tony
Arsenal-Bayern. Amilyne gyenge most a Milan, még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a tegnapi PSG meccshez hasonló lesz.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mai felhozatalból melyik ígérkezik jobbnak, az Arsenal-Bayern vagy a Milan-Atlético?
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
"Remek eredményt értünk el, mert a City fantasztikus csapat, és olyan hatalmas iramú mérkőzéseket játszik hétről hétre, mint amilyen ez is volt – értékelt a lefújást követően Andrés Iniesta, a Barcelona karmestere."

Egyrészt, ha ez neki hatalmas iramú meccs volt, lehet kiöregedett már, másrészt ebből érthető, hogy miért is gázolt át rajtunk tavaly a Bayern.
Én komolyan azt vártam, hogy a City hozza a Chelsea elleni játékát, mi pedig végre nem felállt fal ellen támadhatunk, tévedtem.
Pellegrini mester ezután még lenyilatkozza, hogy "Nagyon jól játszottunk, és tíz emberrel is megpróbáltunk egyenlíteni...". Akkor milyen lehet, ha szarul játszanak?
Mondjuk mi sem lehetünk elégedettek, hogy egy visszafogott City ellen csak akkor tudunk játszani, ha kevesebben vannak.
Ahhoz képest, hogy milyen hatalmas meccset ígértek, ha nincs a piros/tizi simán egy dögunalmas 0-0 meccs, ami szégyen mindkét csapatra nézve.Tony
sztem ezek itt voltak a téli szünetben Magyarországon, és Egerváritól meg Dzsudzsitól vettek nyilatkozat órákat...csebi
Most mondd, hogy nem vagyunk futball nagyhatalom 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 149 — Lucas Scott
"Remek eredményt értünk el, mert a City fantasztikus csapat, és olyan hatalmas iramú mérkőzéseket játszik hétről hétre, mint amilyen ez is volt – értékelt a lefújást követően Andrés Iniesta, a Barcelona karmestere."

Egyrészt, ha ez neki hatalmas iramú meccs volt, lehet kiöregedett már, másrészt ebből érthető, hogy miért is gázolt át rajtunk tavaly a Bayern.
Én komolyan azt vártam, hogy a City hozza a Chelsea elleni játékát, mi pedig végre nem felállt fal ellen támadhatunk, tévedtem.
Pellegrini mester ezután még lenyilatkozza, hogy "Nagyon jól játszottunk, és tíz emberrel is megpróbáltunk egyenlíteni...". Akkor milyen lehet, ha szarul játszanak?
Mondjuk mi sem lehetünk elégedettek, hogy egy visszafogott City ellen csak akkor tudunk játszani, ha kevesebben vannak.
Ahhoz képest, hogy milyen hatalmas meccset ígértek, ha nincs a piros/tizi simán egy dögunalmas 0-0 meccs, ami szégyen mindkét csapatra nézve.Tony
sztem ezek itt voltak a téli szünetben Magyarországon, és Egerváritól meg Dzsudzsitól vettek nyilatkozat órákat...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
"Remek eredményt értünk el, mert a City fantasztikus csapat, és olyan hatalmas iramú mérkőzéseket játszik hétről hétre, mint amilyen ez is volt – értékelt a lefújást követően Andrés Iniesta, a Barcelona karmestere."

Egyrészt, ha ez neki hatalmas iramú meccs volt, lehet kiöregedett már, másrészt ebből érthető, hogy miért is gázolt át rajtunk tavaly a Bayern.
Én komolyan azt vártam, hogy a City hozza a Chelsea elleni játékát, mi pedig végre nem felállt fal ellen támadhatunk, tévedtem.
Pellegrini mester ezután még lenyilatkozza, hogy "Nagyon jól játszottunk, és tíz emberrel is megpróbáltunk egyenlíteni...". Akkor milyen lehet, ha szarul játszanak?
Mondjuk mi sem lehetünk elégedettek, hogy egy visszafogott City ellen csak akkor tudunk játszani, ha kevesebben vannak.
Ahhoz képest, hogy milyen hatalmas meccset ígértek, ha nincs a piros/tizi simán egy dögunalmas 0-0 meccs, ami szégyen mindkét csapatra nézve.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pellegrinit top 5 edzőnek tartom,de ez a tegnapi rajta ment el...Felállni két balhátvéddel,ez mi?Nagyban befolyásolta és lekorlátozta a City lehetőségeit ezzel,rengetegszer akadt el azon az oldalon a támadás,egy idő után meg inkább átvitték Navas felé mindig a labdát..Ezek után gyakorlatilag csoda kategória lenne a továbbjutásuk

több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 971
Nekem leginkább az volt furcsa, h ebből képes hír lett az NSO-n.
Ezzel az erővel bárki beküldhetne képet amin egy világsztárral pózol,sőőőt beküldhettem volna egy blsz mérkőzésemet ahol Détári lövéseit védem. Értitek egy világválogatott játékosét😀
Elég bulvár, de ha jól tudom a blikk alá tartoznak.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom, hogy furán néztek rám de ez meccs a Barca szégyene volt. Igen ennyi kellett, ennyi elég volt de nem érdemeltünk ennyit. Igenis miután kiállították D-t menni kellett volna és még kettőt berámolni, tisztelve ezzel az ellenfelet is és nem kicsit nagyképűen passzolgatni látványosan semmit nem csinálni. Nagyon bosszantott.

Ami a kiállítást 11-t meg előtte való szabálytalanságot illeti, az első félidőben nem kaptunk meg egy tiszta 11-st, plusz a vége felé Fab nem volt lesen így ez nagyjából egál.

A visszavágón oda kell figyelni mert ha nagy mellénnyel áll ki a csapat baj lehet.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...Asbee
Ezzel mondjuk mi a baj?FViktor93
Az hogyha egy ilyen játékos ellen kellene játszania összeszarná magát. De ezt ti is tudjátok pontosan.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
ÁÁÁ ne legyen videóbíró, minek az. MC-Barca meccsen 2 fontos dolgot lehetett volna látni vele
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...Asbee
De miért? Tudtad, hogy Jamaal Charles pl. autogrammot kért meccs után Peyton Manning-től?szaba
Teljesen más a kettő. Valamikor 7-8 éve készült egy dokumentumfilm magyar fociról és akkori sztárocskáinkról, nézd meg mit válaszolnak mikor azt kérdezik tőlük, hogy vajon aranylabdásak lesznek-e. Már ott meglátszik mekkora lúzerek egytől egyig.Asbee
Viszont ezzel kapcsolatban a te példád sem helytálló. Példa: Szlovéniában voltam versenyen néhány éve, és Peter Mankoc-csal csináltam egy közös képet. Nem világsztár, viszont rendkívüli kaliber, mint sportoló és ember. Ezzel szerintem az én viselkedésem abszolút nem tükrözött olyat, amitől én kevesebb lettem volna. Én most itt ebben az esetben Tóth Bencénél nem tudom, miért gáz, hogy Hulk-kal csinál egy közös képet.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...Asbee
Ezzel mondjuk mi a baj?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...Asbee
De miért? Tudtad, hogy Jamaal Charles pl. autogrammot kért meccs után Peyton Manning-től?szaba
Teljesen más a kettő. Valamikor 7-8 éve készült egy dokumentumfilm magyar fociról és akkori sztárocskáinkról, nézd meg mit válaszolnak mikor azt kérdezik tőlük, hogy vajon aranylabdásak lesznek-e. Már ott meglátszik mekkora lúzerek egytől egyig.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...Asbee
De miért? Tudtad, hogy Jamaal Charles pl. autogrammot kért meccs után Peyton Manning-től?