Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Sejtettem hogy kiszopunk de nemet brazil ptsdm van.

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Gnabry-t kár volt eladni, de most így lett Willian. Kurva jó...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
A brazil-német 1-7-tel való bármiféle hasonlóság csak a véletlen műve.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Zárt kapus meccshez képest egész jó.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
amugy en adnam ezt a "finals" dolgot, de kevesebb meccs, kevesebb bejovo zse igy nem lesz ebbol rendszer.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Alaba kegyetlenül... öngól 😀
Bazmeg bayern ne kúrjátok már el...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Gyors gól a Bayerntől.
Kampman
És még egy.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Gyors gól a Bayerntől.
Kampman
pont lemaradtam rola. a tv go-t frissiteni kellet 😀
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Gyors gól a Bayerntől.
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Egész jól játszott az MTK főleg hogy amúgy rengeteg a favágó a csapatban. Gera, Herrera jó spíler, Schön is ügyes de kisebb arc kéne.
A Fradi védelme vicc egyébként, ha nem soproget előttük 2-3 kb esélyük sincs megallitani az ellent
FLZOLI
mondjuk ezek alapján a nemtelen vikingek megkérdezik hogy lehet-e szexuális kapcsolat amire bólogatni fog a fradi
Negritis
Szerintem bőven benne van, hogy Tokmac ott is villan egyet, esetleg az agyalagyult Isael is felporog. Ők azért európai szinten is meg tudják verni az emberük
FLZOLI
Az enerváltsággal kell kezdenie Rebrovnak valamit 5 nap alatt,egyébként nem hinném,hogy bármilyen gondot okozhat a svéd csapat.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egész jól játszott az MTK főleg hogy amúgy rengeteg a favágó a csapatban. Gera, Herrera jó spíler, Schön is ügyes de kisebb arc kéne.
A Fradi védelme vicc egyébként, ha nem soproget előttük 2-3 kb esélyük sincs megallitani az ellent
FLZOLI
mondjuk ezek alapján a nemtelen vikingek megkérdezik hogy lehet-e szexuális kapcsolat amire bólogatni fog a fradi
Negritis
Szerintem bőven benne van, hogy Tokmac ott is villan egyet, esetleg az agyalagyult Isael is felporog. Ők azért európai szinten is meg tudják verni az emberük

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
Egész jól játszott az MTK főleg hogy amúgy rengeteg a favágó a csapatban. Gera, Herrera jó spíler, Schön is ügyes de kisebb arc kéne.
A Fradi védelme vicc egyébként, ha nem soproget előttük 2-3 kb esélyük sincs megallitani az ellent
FLZOLI
mondjuk ezek alapján a nemtelen vikingek megkérdezik hogy lehet-e szexuális kapcsolat amire bólogatni fog a fradi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egész jól játszott az MTK főleg hogy amúgy rengeteg a favágó a csapatban. Gera, Herrera jó spíler, Schön is ügyes de kisebb arc kéne.
A Fradi védelme vicc egyébként, ha nem soproget előttük 2-3 kb esélyük sincs megallitani az ellent

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tokmag nagyon nagy tanar.
Kenny
Az egész nb1 egyik leglassúbb védője mellett...majd kiváncsi leszek szerdan
Klaci79
Schon ha ott lepasszolja akkor 2-0.. Így meg...szep bökés volt amugy de talan a montenegroi foghatta volna ha nem all annyira a rovidre
eaglesmcnabb
Ah, a gól klasszis volt, akkor lőtte, amikor meg a kapus nem számított rá. Ha Schon ilyen helyzet után ezt meg be is lőtte volna, sose jön haza Hollandiából...😉
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Tokmag nagyon nagy tanar.
Kenny
Az egész nb1 egyik leglassúbb védője mellett...majd kiváncsi leszek szerdan
Klaci79
Schon ha ott lepasszolja akkor 2-0.. Így meg...szep bökés volt amugy de talan a montenegroi foghatta volna ha nem all annyira a rovidre

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Tokmag nagyon nagy tanar.
Kenny
Az egész nb1 egyik leglassúbb védője mellett...majd kiváncsi leszek szerdan. Érdekes amúgy mert tényleg érthetetlen, hogy miért Baki fogja, de MTK állandóan tele van sérültekkel, úgyhogy egy ilyen magyar szinten kiemelkedő sebességű játékos röhögve kell megélnie ezen a meccsen

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Tokmag nagyon nagy tanar.

több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Eddig magyar szinten jo a meccs, siman lehetne 3-3 is.
eaglesmcnabb
A Fradi nem nagyon tud mit kezdeni ezzel a letámadással.Nem volt egy felépített támadásuk egész félidőben,amiből helyzetük volt azok a helyezkedési hibákból származó gyors indítások vagy Tocmak egyéni villanásai.Remélem valamit változtatnak majd a 2. félidőre,Skvarka mondjuk szerintem jó lehetne most a sokat mozgó stílusával a középpályán.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Ja es vegre MTK Fradi, ahol orulok a Gera golnak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Eddig magyar szinten jo a meccs, siman lehetne 3-3 is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ez most a Fradinál is egy különleges örökrangadó mez, vagy ebben a borzalomban fogunk játszani egész évben?
Kampman
ez az idegenbeli mezünk, nekem tetszik.
A játék meg tökmindegy, Dvali azt se tudja merre van arccal előre szegény lassan fél év kihagyás után.MTK meg szép intelligens focit játszik, mondjuk Baki elmehet a picsába, hogy térdmagasságban csúszik rá Tökmagra.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Fel kéne ébredni.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
A Mennyei új idénye elé.
 tldr.444.hu/2020/08/13/hogy-jutottunk-odaig-hogy-mindenki-kozul-pont-orban-viktor-tegye-tonkre-es-vegye-el-a-magyar-szurkoloktol-az-nb1-et
iktriad
Vannak fenntartásaim a portállal szemben, de maga az írás korrekt, nagyon nincs min vitatkozni rajta.
Kampman
Nekem azért rögtön az elején kiszúrta a szemem az a szöveg,hogy:"A Puskást a bírók repítették a 3. helyig".Ezek szerint akkor már tavaly sem mozgatta meg az NB1 és nem is nézte a meccseket,mert itt ilyenről szó sem volt véleményem szerint.Nem tudok felidézni olyan bírói ítéletet mondjuk az utolsó 5 fordulóból ami kimondottan őket segítette volna direkt ennek a céljából.(A Kövesd-Lokin történt csalás sem erre ment ki szerintem,inkább a Debrecen bent maradására).Mondom ezt úgy,hogy én sem szeretem a Puskást,sőt tavasszal kifejezetten annak szurkoltam,hogy a Mezőkövesd legyen a harmadik.
JoeyPorter
Részvétem az olyanoknak, akik önként néznek Felcsútot meg Mezőkövesdet és nem egy bv intézetben vagy
ágyhoz kötve a távirányítótól távol teszik ezt!
VanillaSky
Én ha soccert nézek akkor általában NB1-NB2,esetleg ha a Real olyan időpontban van,hogy pont ráérek.Régen nagyon sokat néztem PL-t,La Ligát,Bundesligát,de ott is voltak olyan bűngyenge találkozók amik sokszor az NB1 szintjét se ütötték meg vagy csak épp karcolták,egyedül a meccseket hangulatában volt különbség de az meg engem annyira nem foglalkoztat tv-n keresztül.Tegnapi is volt szerencsém egy La LIgás playoff meccshez kb.10 perc erejéig,..Egy focihoz nem értőnek simán be lehetett volna adni,hogy ez egy Kisvárda-Budafok meccs ha nem lettek volna kiírva a csapatok nevei,maradjunk annyiban.(Persze lehet,hogy a meccs többi része meg gigászi küzdelmet és top színvonalat hozott)
JoeyPorter
nos igen, a La Liga 2 azért tényleg nem a klubfutball csúcsa
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Ez most a Fradinál is egy különleges örökrangadó mez, vagy ebben a borzalomban fogunk játszani egész évben?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Hopp a Fradi meccsen a kifutó játékosok mögött vajon ki bukkant fel?
Hát persze, hogy DZSB7. Remélem csak leugrott pacsizni Vargával és nem igazol ide 😀
Kenny
MTK-nál edz két hete. Eleve a közelben volt.
Klaci79
Ez nekem teljesen kimaradt, kösz az infót.