Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 791 — Cowboys fan
 sportgeza.hu/futball/2013/12/09/tomegverekedes_egy_brazil_bajnokin/
két dolog:
1. nálunk egy ilyenért a rendező csapatot a harmadosztályba minősítik vissza rendezési hiányosságok miatt
2. minek szarakodni gumilövedékkel? legalább a favelákban is csökkenne a túlnépesedés...
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 942
milyen kiegyensulyozott a mezony😀
Az ute edzoje mondta h kb utcahosszal kene a vidinek nyernie a bajnoksagot ilyen feltetelekkel.
Legalabb izgalmas a bajnoksag😀
Focimutyi
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Tudnak ezek focizni ha akarnak.Tudnám minek kellett Monizt 7 meccsen keresztül "buktatni"...
Máté nagyon jól meccselt,én hagynám hogy had vezesse a csapatot a szezon végéig(sajnos a meccs utáni nyilatkozatának első mondatában ki is mondta hogy nem ő fogja folytatni és már megvan az új edző).
Szimpatikus ember.Kenny
Ezt mar soha nem fogjuk megtudni...

Ha tudnak így játszani es Moniz mar ki lett rúgva, akkor szerdán miért nem tudtak jobban oda tenni magukat?!?

Máté Csaba: remélem Rutten-nek lehet a pályaedzője!
Mert gondolom a Fradinál semmilyen formában nem fog maradni... Én is sajnálom nagyon.Sinisa
3 pontra telelünk a dobogótól,ha nincs az a 3-4 elbukott meccs akkor simán elsők lennénk és nem lenne miről beszélni.
Máté meg maradjon csak szépen itt,lehet egyszerre a két csapatnak is a pályaedzője.

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Tudnak ezek focizni ha akarnak.Tudnám minek kellett Monizt 7 meccsen keresztül "buktatni"...
Máté nagyon jól meccselt,én hagynám hogy had vezesse a csapatot a szezon végéig(sajnos a meccs utáni nyilatkozatának első mondatában ki is mondta hogy nem ő fogja folytatni és már megvan az új edző).
Szimpatikus ember.Kenny
Ezt mar soha nem fogjuk megtudni...

Ha tudnak így játszani es Moniz mar ki lett rúgva, akkor szerdán miért nem tudtak jobban oda tenni magukat?!?

Máté Csaba: remélem Rutten-nek lehet a pályaedzője!
Mert gondolom a Fradinál semmilyen formában nem fog maradni... Én is sajnálom nagyon.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Tudnak ezek focizni ha akarnak.Tudnám minek kellett Monizt 7 meccsen keresztül "buktatni"...
Máté nagyon jól meccselt,én hagynám hogy had vezesse a csapatot a szezon végéig(sajnos a meccs utáni nyilatkozatának első mondatában ki is mondta hogy nem ő fogja folytatni és már megvan az új edző).
Szimpatikus ember.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
hát akkor Gomes viszontlátásra. gondoltam ez lesz, mindig edzőváltás után felpörög egy csapat, nálunk is ez kéne.
meg kb 10 játékosnak ajtót mutatnék.petey
A Vidi legnagyobb baja, hogy megbontották a Vinicius-Caneira belső duót a gyenge Juhász miatt.Bazzani
még ha csak ez lenne...elöl-hátul tragédia, valami eltörött pár hete. ez egy ikszes meccs volt. Gomes meg meccs előtt tejet iszik aztán a végén tejfölt köp, annyira nem tud belenyúlni, csak alszik. egyedül a másodedzőben látok tüzet mindig.
így a Loki simán besétál az első helyre megint.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hát akkor Gomes viszontlátásra. gondoltam ez lesz, mindig edzőváltás után felpörög egy csapat, nálunk is ez kéne.
meg kb 10 játékosnak ajtót mutatnék.petey
A Vidi legnagyobb baja, hogy megbontották a Vinicius-Caneira belső duót a gyenge Juhász miatt.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 791 — Cowboys fan
Érdekes gyerek ez az Otigba,védekezni nemtud,de ha az ellenfél kapuja előtt van ott életveszély.Kenny
hát lehet, hogy az isteni Marco rossz helyen játszatja?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
hát akkor Gomes viszontlátásra. gondoltam ez lesz, mindig edzőváltás után felpörög egy csapat, nálunk is ez kéne.
meg kb 10 játékosnak ajtót mutatnék.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Érdekes gyerek ez az Otigba,védekezni nemtud,de ha az ellenfél kapuja előtt van ott életveszély.Kenny
emlékszem rá, kurva gyorsan tudott futni és nagyobb darab volt mint mi (Békéscsabán az korosztályosban, meg suliban.,.) Nem tudom, hogy lett belőle védő, sosem az esszéért szerették.Amadeus91
lakótársam szerint nem igen lehet megkerülni, talán azért.
De nála sokkal hülyébb játékosok futottak be, lásd pl. Ramos, úgyhogy van még esélye 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cambridge-Sheffield United meccsen eddig 2 kezezés a vendégeknél, 0 tizenegyes. Ha befújja a vak bíró, akkor 2-1 a Cambridgenek, így vezet a Sheffield.
Dehogy kell videóbíró, hiszen ez így izgalmas és egyetemes, előre az egyetemes labdarúgásért... :[] 😒Tony
Valahol azért vicces, hogy pont a Cambridge csapatának okoznak kárt az egyetemes labdarúgás jegyében. 😊

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Cambridge-Sheffield United meccsen eddig 2 kezezés a vendégeknél, 0 tizenegyes. Ha befújja a vak bíró, akkor 2-1 a Cambridgenek, így vezet a Sheffield.
Dehogy kell videóbíró, hiszen ez így izgalmas és egyetemes, előre az egyetemes labdarúgásért... :[] 😒
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Érdekes gyerek ez az Otigba,védekezni nemtud,de ha az ellenfél kapuja előtt van ott életveszély.Kenny
emlékszem rá, kurva gyorsan tudott futni és nagyobb darab volt mint mi (Békéscsabán az korosztályosban, meg suliban.,.) Nem tudom, hogy lett belőle védő, sosem az esszéért szerették.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Érdekes gyerek ez az Otigba,védekezni nemtud,de ha az ellenfél kapuja előtt van ott életveszély.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ezaz! megint 2-ről basztuk el! ÉS megint egy volt MTK-s szopatott ki! NB2! Jövünk!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Sztem rutten jó döntés, mindig is tehetséges edzőnek gondoltam...peach
Rutten is félmegoldás volt,a közvélemény kedveli mert sikereket ért el a PSV-vel amiben ugye Dzsudzsák játszott.
A lehető legjobb döntést hozták hogy visszaállítsák a csapat mellé a szurkolókat.

Én sem tartom rossz edzőnek,de úgy érzem lehetett volna jobb megoldás is.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Szerintem nincs sok különbség tapasztalatban Koeman és Rutten között, így ezt nehéz előrelépésnek nevezni. Megint egy felemás megoldás, külföldi edző de nagyobb sikerek nélkül és aki híján van a nemzetközi tapasztalatnak, ez így kidobott pénz sztem, ha már költenek akkor többet kellett volna egy nevesebb szakemberre (vagy sokkal kevesebbet egy feltörekvő fiatal edzőre mondjuk).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Sztem rutten jó döntés, mindig is tehetséges edzőnek gondoltam...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Rutten lesz a HC a válogatottnálAmadeus91
Ő is megbukik majd. Itt normális futballkultúrából jövő edzőnek esélye sincs. Egyrészt, mert még el sem kezdi a munkát, de bognár "kaszinókirály" gyurka, várhidi "mégnestáblafétis" petya, zombori "vaslogika" sankó lefikázza, hogy egy magyar jobb lenne nála, másrészt, mert lesznek elvárásai. Viszont kicsiny országunk futballvezetése és aranylábú kedvenceik nincsenek hozzászokva, hogy a ténfergésen kívül bármit is elvárnak tőlük. Itt csak a futballvezetésnek (ami egyenlő a kormánnyal) és a primadonna játékosoknak lehetnek elvárásai a nézők (állampolgárok) felé.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Érdekes ez a Puskás,kiváncsi vagyok mire mennének a Fehérvári segítség és a kamuigazolások nélkül.Kenny
csont nélkül kiesnénekzinedine5
Fel se jutottak volna.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Érdekes ez a Puskás,kiváncsi vagyok mire mennének a Fehérvári segítség és a kamuigazolások nélkül.Kenny
csont nélkül kiesnének
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Az én jelöltem Sousa volt. Most veszek egy nagy levegőt és várok, olyan semmilyen érzésem van.Bazzani
nekem felemás. Emlékszem a Schalke-nál lehúzott kalandjára, viszont a bognárgyuri szintű szerencsétleneknél meg csak jobb. Sok sikert neki, nem lesz egyszerű menet számára.Amadeus91
Mondjuk ha jól tudom,nincsen válogatott tapasztalata,szóval majd meglátjuk mire megy.
Ha rábeszéli Husztit hogy térjen vissza akkor nyert ügye lesz egy ideig a szurkolóknál.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Az én jelöltem Sousa volt. Most veszek egy nagy levegőt és várok, olyan semmilyen érzésem van.Bazzani
nekem felemás. Emlékszem a Schalke-nál lehúzott kalandjára, viszont a bognárgyuri szintű szerencsétleneknél meg csak jobb. Sok sikert neki, nem lesz egyszerű menet számára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az én jelöltem Sousa volt. Most veszek egy nagy levegőt és várok, olyan semmilyen érzésem van.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Rutten lesz a HC a válogatottnálAmadeus91
én ennek speciel örülök.
Talán a legjobb megoldás az mlsz pénztárcájához mérten.