Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
dande
Meg azt is, hogy nincs tekintélyes vezetőedzője a csapatnak.
A futball Lebron James-e.
Kampman
Nagyon nem, de mindegy, aki így akarja látni, úgy is így látja.
dande
Én is úgy gondolom, hogy a Barcánál már volt jele annak, hogy fölötte nem állhat senki. Ezért vannak sorozatosan ilyen lepkefing, gyámoltalan edzők.
shagi0206
sztem meg azért hogy a nyugodtan lehessen hozni 100+ért támadókat
nincs az az edző aki a mostani barcát nézve Neymarban látná a megváltást
mégis azon rugóznak elvileg folyamatosan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
dande
Lehet, de egy top klub ellen minusz 2 ember nem fér bele.
Meg lehet szervezni 8 emberrel is? Nem tudom. De más csapatban sétálgatni 2 embert nem igen látok.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bayern láthatóan a 'Nekem 8' megnézésével készült a Barcelona elleni meccsre.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
dande
Meg azt is, hogy nincs tekintélyes vezetőedzője a csapatnak.
A futball Lebron James-e.
Kampman
Nagyon nem, de mindegy, aki így akarja látni, úgy is így látja.
dande
Én is úgy gondolom, hogy a Barcánál már volt jele annak, hogy fölötte nem állhat senki. Ezért vannak sorozatosan ilyen lepkefing, gyámoltalan edzők.
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
dande
Messi a Barca legnagyobb kerékkötője.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
dande
Meg azt is, hogy nincs tekintélyes vezetőedzője a csapatnak.
A futball Lebron James-e.
Kampman
Nagyon nem, de mindegy, aki így akarja látni, úgy is így látja.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
a barcánál az igazán vicc az az hogy a coutinho-dembele-griezman ~350-400 millás elverés után nem hullottak fejek
Negritis
Most miért? Coutinho most is lőtt két gólt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Nem egy Bundesliga csapat ellen játszanak 😀😀 Mekkora 😀
Bayern 2 szerintem jobban játszott volna pedig az német 3.osztály

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Amúgy ha normálisan lenne megszervezve nehogy már 8 emberrel nem lehet egy vedekezest megoldani...
FLZOLI
dehogynem, csak ugye akkor a 400 millát a középpályás sorba kellett volna költeni meg a védelembe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
dande
Meg azt is, hogy nincs tekintélyes vezetőedzője a csapatnak.
A futball Lebron James-e.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Amúgy ha normálisan lenne megszervezve nehogy már 8 emberrel nem lehet egy vedekezest megoldani...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Nalam inkább legyen 2-3 idény trófea nélkül és max. BL 8-cal, de elegem van a mostani elnökség “csapatépítés” politikájából.
Sinisa
Felejtsd el.
A modern mamutklubok ilyen soha nem fognak csinálni.
Folyamatosan ott kell lenni a BL-ben, ott is legalább a 8 között.
Aki kimarad, lemarad.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
most vajon kit rúgnak majd ki Barcelonában mondjuk holnap reggel? ha csak az edzőt az édes kevés lesz....
manuszka86
pedig kétlem hogy rajta kívül másnak kéne felelnie
mondjuk pont ezért tartanak itt
Negritis
hát kb annyira felelős a dilettáns felső vezetés is mint az edzői tevékenység....de mondjuk erre ékes példa mondjuk a Manchester Utd is,bár talán ott elindult valami tavaly nyáron 😀

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Remelem ennek a vereségnek lesz egy haszna:
Indul végre a megtisztulás és holnapra lemond mindenki.
El kell felejteni a 100+ M-es igazolásokat, és jöjjenek megint a La Masia fiatalok.

Nalam inkább legyen 2-3 idény trófea nélkül és max. BL 8-cal, de elegem van a mostani elnökség “csapatépítés” politikájából.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Szerintem a bajorok tuti szednek valamit. Mint az őrült mennek még a 90.ben is
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
De jó lesz hallgatni a Moncz féle okoskodó omlengest a Karanténcastban a jövő héten...
FLZOLI
A meccsnek kb. semmi sportszakmai értéke nincs, a Barca a 2. bekapott gól óta tök nyíltan semmit nem csinál
Kampman
Tippmix
#JC6
Edzőbuktatás
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
most vajon kit rúgnak majd ki Barcelonában mondjuk holnap reggel? ha csak az edzőt az édes kevés lesz....
manuszka86
pedig kétlem hogy rajta kívül másnak kéne felelnie
mondjuk pont ezért tartanak itt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
most vajon kit rúgnak majd ki Barcelonában mondjuk holnap reggel? ha csak az edzőt az édes kevés lesz....

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Iraputo Iraputo Iraputo
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
De jó lesz hallgatni a Moncz féle okoskodó omlengest a Karanténcastban a jövő héten...
FLZOLI
A meccsnek kb. semmi sportszakmai értéke nincs, a Barca a 2. bekapott gól óta tök nyíltan semmit nem csinál
Kampman
Tippmix
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Az ejjel soha nem erhet vege.. vay mi ez?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
De jó lesz hallgatni a Moncz féle okoskodó omlengest a Karanténcastban a jövő héten...
FLZOLI
A meccsnek kb. semmi sportszakmai értéke nincs, a Barca a 2. bekapott gól óta tök nyíltan semmit nem csinál