Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
az milyen szép lenne ha a dortmund és a napoli is nyerne ma, és valamelyik csapat 12 ponttal esne ki 😀 a galata meg 7 ponttal jutott tovább, az is newlow szerintem 😊Dexxter Tailor
Bitch pls, Zenitnek 6 is elég 😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ti sem vagytok a régiek, Samaras gól és semmi...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
szánalmas pszeudo-ruszki köcsögök, remélem következő kanyarban kizúgnak a szarba.
ezt a labanc csapatot ez a kezdő még félgőzzel is minimum három góllal kellett volna, hogy verje...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérem szépen minden meccs előtt szidnom kell Tatat és neki meg Neymart akkor összejönnek az ilyen meccsek 😛 Bár az első félidőt nem láttam de az eredmény magáért beszél. Tessék így koncentrálni végig még ha azért a Celticnél erősebb ellenfelek is fognak jönni.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Kemény!

1 Borussia Dortmund 6 4 0 2 11 6 5 12
2 Arsenal 6 4 0 2 8 5 3 12
3 SSC Napoli 6 4 0 2 10 9 1 12
4 Marseille 6 0 0 6 5 14 -9 0
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
vezet a dortmund 😀 ki jut tovább így?Dexxter Tailor
De milyen nyalóka góllal?😊)) Orbitális helyzeteket hagytak ki, üres kapu, kapufa, plusz idióta passzok. Szerintem is tizi volt, nem értem mit nézett a bíró. De ennél jóval több kell a BVB-től. Remélem a következő körben lesznek okés meccsek, bár félek sok nyalóka csapat jutott tovább akiket majd kitömnek a "nagyok".
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ALEEEE MILAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
vezet a dortmund 😀 ki jut tovább így?Dexxter Tailor
Dortmund és Arsenal.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem kapott meg a Dortmund egy elég egyértelmű tizit, erre a következő támadásnál pont ez a haszontalan falábú Grosskreutz rúgja be a másodikat.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
vezet a dortmund 😀 ki jut tovább így?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
vezet a napoli, emberhátrányban az arsenal és tényleg botrányos a bvb helyzetkihasználása
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Pont akkor kapcsoltam oda, ha jól értettem 1 perc alatt sikerült összeszedni a 2 sárgát😊
A BVB-nak ez nagy esély, de kb mintha egyenlő lenne a létszám, tök pontatlanok, véletlenül sem futtatnák a széleket. Remélem azért bedarálják a franszoázokat, a szurkolóikat bírom a dortmundiaknak.NB2
Volt az két perc is 😀 Az a szép benne, hogy mindkettő jogos volt.
De igazából nem sokat számít, mert az OM úgyis a védekezésre koncentrált, jó, nyilván így már választásuk sincs nagyon. Hihetetlen amúgy, hogy milyen szánalmas a bvb helyzetkihasználása, de már hetek óta, ma még üres kapura is sikerült mellérúgni.

Perception is reality.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Juve drukkerként mondom szánalom és teljesen megérdemeltük. Nincs mese az EL-t becsületből meg kell nyerni bárki jön.
A Bl-ben most már maradt "csak" a Barca. Bár vannak kérdéseim a játék alakulását látva, hogy meddig? Annyira nem tetszik Tata munkája. Még úgy ahogy tart a lendület, de félek, hogy késő tavaszra vagy jövőre már elfogyatkozik. Ne legyen igazam! Mások nyilván mást gondolnak erről 😛dande
Esélytelen hogy a juve odafokuszal az EL-re , legalabbis egyik nagynak se sikerult mostansag.Toca
olasz csapatokra szűkítve igaz az állítás
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Pont akkor kapcsoltam oda, ha jól értettem 1 perc alatt sikerült összeszedni a 2 sárgát😊
A BVB-nak ez nagy esély, de kb mintha egyenlő lenne a létszám, tök pontatlanok, véletlenül sem futtatnák a széleket. Remélem azért bedarálják a franszoázokat, a szurkolóikat bírom a dortmundiaknak.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az év bírója ez a csávó a Marseilles-Dortmundon, kiállított egy franciát, második sárga műesésért 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Juve drukkerként mondom szánalom és teljesen megérdemeltük. Nincs mese az EL-t becsületből meg kell nyerni bárki jön.
A Bl-ben most már maradt "csak" a Barca. Bár vannak kérdéseim a játék alakulását látva, hogy meddig? Annyira nem tetszik Tata munkája. Még úgy ahogy tart a lendület, de félek, hogy késő tavaszra vagy jövőre már elfogyatkozik. Ne legyen igazam! Mások nyilván mást gondolnak erről 😛dande
Esélytelen hogy a juve odafokuszal az EL-re , legalabbis egyik nagynak se sikerult mostansag.Toca
tavaly, Chelsea? 😛Dexxter Tailor
Nagycsapatokról votl szó 😛


Jó ezt benéztem , kivétel erősíti a szabályt és egyéb közhelyek 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Milan nem eshet ki. 😀
A Juvenak orulunk. 😊Stez
Pont rad gondoltam mikor a Milan kiesesi eselyeit elemeztem, hogy mit paradeznal ha kiesnenek 😀Toca
Semmit, papírforma lenne.
Meg szégyen és szánalom, de az már más tészta.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Juve drukkerként mondom szánalom és teljesen megérdemeltük. Nincs mese az EL-t becsületből meg kell nyerni bárki jön.
A Bl-ben most már maradt "csak" a Barca. Bár vannak kérdéseim a játék alakulását látva, hogy meddig? Annyira nem tetszik Tata munkája. Még úgy ahogy tart a lendület, de félek, hogy késő tavaszra vagy jövőre már elfogyatkozik. Ne legyen igazam! Mások nyilván mást gondolnak erről 😛dande
Esélytelen hogy a juve odafokuszal az EL-re , legalabbis egyik nagynak se sikerult mostansag.Toca
tavaly, Chelsea? 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
A Milan nem eshet ki. 😀
A Juvenak orulunk. 😊Stez
Pont rad gondoltam mikor a Milan kiesesi eselyeit elemeztem, hogy mit paradeznal ha kiesnenek 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Juve drukkerként mondom szánalom és teljesen megérdemeltük. Nincs mese az EL-t becsületből meg kell nyerni bárki jön.
A Bl-ben most már maradt "csak" a Barca. Bár vannak kérdéseim a játék alakulását látva, hogy meddig? Annyira nem tetszik Tata munkája. Még úgy ahogy tart a lendület, de félek, hogy késő tavaszra vagy jövőre már elfogyatkozik. Ne legyen igazam! Mások nyilván mást gondolnak erről 😛dande
Esélytelen hogy a juve odafokuszal az EL-re , legalabbis egyik nagynak se sikerult mostansag.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Juve drukkerként mondom szánalom és teljesen megérdemeltük. Nincs mese az EL-t becsületből meg kell nyerni bárki jön.
A Bl-ben most már maradt "csak" a Barca. Bár vannak kérdéseim a játék alakulását látva, hogy meddig? Annyira nem tetszik Tata munkája. Még úgy ahogy tart a lendület, de félek, hogy késő tavaszra vagy jövőre már elfogyatkozik. Ne legyen igazam! Mások nyilván mást gondolnak erről 😛
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az milyen szép lenne ha a dortmund és a napoli is nyerne ma, és valamelyik csapat 12 ponttal esne ki 😀 a galata meg 7 ponttal jutott tovább, az is newlow szerintem 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Annyira szép nap lenne, ha kiesne az összes olasz csapat a picsába 😀
Nah jó a Napolit kicsit sajnálnám, de legalább beárazná a fos focijukat.Toca
az már bevan évek óta 😀

most is egyedül a ROma ér valamit, az is azóta haldoklik amióta Totti nem játszik.


egyébként ne csak az NFL-el példálózzunk, mennyei se marad el, ha esik ha fúj!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Milan nem eshet ki. 😀
A Juvenak orulunk. 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Annyira szép nap lenne, ha kiesne az összes olasz csapat a picsába 😀
Nah jó a Napolit kicsit sajnálnám, de legalább beárazná a fos focijukat.