Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
beakadt a ................Szerettél volna te úgy simalábú alibi passzkirály lenni......................A Barca védelmébe:Xavi aka Simalábú alibi passz király az egyik legtúlértékeltebb játékos, vicc két ilyen zseni közé tenni...
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
FLZOLI
dande
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Süle azért visszatér szerencséreÉg az olaj, az nem rossz 😊Valaki háború tudor keressen egy Tigris tank az olajtornyok árnyékában féle képet a következő bl kor promojahoz 😊Nem pont az, amit kértél, de pár perc alatt ez sikerült
FLZOLI
Kampman
Amúgy egy jó PSG-Bayern döntő szép kis tűzijáték lenne. Nem túl acélos az a Boateng-Alaba kettős közepen
FLZOLI
több mint 5 éve
Nekem valahogy ő és Iniesta mindig is megkülönböztethetetlen voltA Barca védelmébe:Xavi aka Simalábú alibi passz király az egyik legtúlértékeltebb játékos, vicc két ilyen zseni közé tenni...
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
FLZOLI
több mint 5 éve
Szerettél volna te úgy simalábú alibi passzkirály lenni......................A Barca védelmébe:Xavi aka Simalábú alibi passz király az egyik legtúlértékeltebb játékos, vicc két ilyen zseni közé tenni...
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
FLZOLI
több mint 5 éve
De hisz egy alattomos szar, hátulról támad, utána meg neki áll feljebb 2-5nél és mutogat. Most a jó nagy arcotok visszaütAlbának is rég zuhanyozni kellene...neked is mert nagyon hevülsz úgy látom 😉
#JC6
dande
több mint 5 éve
Süle jön megszilárdítaniÉg az olaj, az nem rossz 😊Valaki háború tudor keressen egy Tigris tank az olajtornyok árnyékában féle képet a következő bl kor promojahoz 😊Nem pont az, amit kértél, de pár perc alatt ez sikerült
FLZOLI
Kampman
Amúgy egy jó PSG-Bayern döntő szép kis tűzijáték lenne. Nem túl acélos az a Boateng-Alaba kettős közepen
FLZOLI
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
A Barca védelmébe:Xavi aka Simalábú alibi passz király az egyik legtúlértékeltebb játékos, vicc két ilyen zseni közé tenni...
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Albának is rég zuhanyozni kellene...neked is mert nagyon hevülsz úgy látom 😉
#JC6
több mint 5 éve
Beszarok öcsém, erővel hogy mennek ezek a németek, én tuti behánynék. Kegyetlen iramot tolnak és már a 75.perc..
több mint 5 éve
A Barca védelmébe:De azt, hogy utánuk hagyták így lezülleni a dolgot, pedig volt lehetőség, hogy másként legyen, az védhetetlen...............................
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Albának is rég zuhanyozni kellene...
több mint 5 éve
A Barca védelmébe:Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
több mint 5 éve
Flick nagyon rendbe szedte ezt a Bayernt, jó focit játszanak...talán a legesélyesebb csapat az idei BL-reén még márciusban mondtam ezt, hogy idén a Bayern nyer
manuszka86
a Pool kiesésével nem igazán látszott a többi stabil csapatnak
több mint 5 éve
Ég az olaj, az nem rossz 😊Valaki háború tudor keressen egy Tigris tank az olajtornyok árnyékában féle képet a következő bl kor promojahoz 😊Nem pont az, amit kértél, de pár perc alatt ez sikerült
FLZOLI
Kampman
Amúgy egy jó PSG-Bayern döntő szép kis tűzijáték lenne. Nem túl acélos az a Boateng-Alaba kettős közepen
több mint 5 éve
Flick nagyon rendbe szedte ezt a Bayernt, jó focit játszanak...talán a legesélyesebb csapat az idei BL-re
több mint 5 éve
Valaki háború tudor keressen egy Tigris tank az olajtornyok árnyékában féle képet a következő bl kor promojahoz 😊Nem pont az, amit kértél, de pár perc alatt ez sikerült
FLZOLI
több mint 5 éve
Messi és a támadók zsenijen múlt ez eddig isjellemző a rohadásukra, hogy a BL-negyeddöntőbe jutnak vele.Jobban rohad ez a csapat mint a Real és ezt jó kimondani 😊 Vicc az egész védelem legalább 5-6 ember kellene a Barca védelmébe és a kozeppalyara.Ez inkább csak Piké sara szerintem. A baj Semedo és már sajnos Alba, illetve a védekező középpálya Bús már szinte használhatatlan, Vidal -1 ember ezen a szinten és az elmúlt években hasztalan elköltött 500 millió euró. A fejétől bűzlik a hal...elnök és természetesen edző csere kell, sikerre éhes játékosokkal és több saját neveléssel.A sorsolás pillanatban se adtam sok esélyt magunknak, így semmi meglepő.... 😕 bőrtangaut kellenemmár elzavarni a pcsába jó messzire....Ameddig Piquet meg Langlet a védelem közepe, sok kérdés nincsen. Boldog boldogtalan gólt szerezhet. Ami kettőjüknek van gyorsaság meg fordulékonyság az egy átlagos emberét sem teszi ki...
dande
kapitnono
Klaci79
FLZOLI
Kampman
több mint 5 éve
Egyébként nincs bajunk vele, nem rajta múlik sőt, de ez most nagyon látványos volt.Ter stegen is csak mozizik csak kapufánál.................A Barcának nem kell, hogy a kapus legyen az erős pontja, de ennél még Victor Valdes is többet tett hozzá annak idején.
dande
Kampman
több mint 5 éve
Valaki háború tudor keressen egy Tigris tank az olajtornyok árnyékában féle képet a következő bl kor promojahoz 😊
több mint 5 éve
Ter stegen is csak mozizik csak kapufánál.................A Barcának nem kell, hogy a kapus legyen az erős pontja, de ennél még Victor Valdes is többet tett hozzá annak idején.
dande
több mint 5 éve
Még 1-1 gól kell ide és oda és összejön az új évszázad meccs (6:3). 😊
több mint 5 éve
Iskola! Még vagy harmat nekik!
több mint 5 éve
Ter stegen is csak mozizik csak kapufánál.................
több mint 5 éve
ezt a szégyent......................................