Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
Kilátástalan, botrány a MUtd. játéka...ismét.😐

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Platini pedig végre meghallotta egy másik ötletemet 😊
 www.csakfoci.hu/node/154491baggio
Nagyon vicces Blatter értetlenkedése. A sok betokosodott vén barom helyett hozhatnának fiatal gárdát a vezetőségbe, akik csak azért nem vetnek el egy ötletet, mert máshogyan szokták meg. Én támogatnám az ötletet btw, csak a 10-15 perc helyett 5 percekkel. Ja, és videobíró: ha gólszerzést vesz el tőled egy jogtalan ítélet, amit a videó megcáfol, rúgsz egy tizenegyest.berger90
Akkor már nem egyszerűbb szimplán megadni a gólt? 😊
Viszont videobíró és 5 perces kiállítások nem lesznek, mert akkor "fentről" nem tudnak belenyúlni a meccsekbe. Más okot nem találtam arra, hogy miért ágálnak annyira a 2*45 perc tiszta játékidő (így nem kellene hosszabbítás és nem lehetne csalni az időt, amit a bíró hagy is), a videobíró (egyértelműen nem csalhatnának a bírók) és a rövidebb kiállítások ellen.
A kifogások hatalmas bullshitek, jönnek az egyetemességgel, de akkor miért van az, hogy pl. a Debrecen anno, nem játszhatott saját stadionban a BL csoportkörben? Nem mindegy, hogy 5 előírás helyett 7-nek nem felel meg a csapat? Így se, úgy se játszhat otthoni stadionban, akkor meg milyen egyetemességről beszélnek? 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Platini pedig végre meghallotta egy másik ötletemet 😊
 www.csakfoci.hu/node/154491baggio
Nagyon vicces Blatter értetlenkedése. A sok betokosodott vén barom helyett hozhatnának fiatal gárdát a vezetőségbe, akik csak azért nem vetnek el egy ötletet, mert máshogyan szokták meg. Én támogatnám az ötletet btw, csak a 10-15 perc helyett 5 percekkel. Ja, és videobíró: ha gólszerzést vesz el tőled egy jogtalan ítélet, amit a videó megcáfol, rúgsz egy tizenegyest.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Nagyon jó ez a női egyetemi soccer 😊 az mondjuk kicsit vicces, hogy a lecserélt játékos bármikor visszacserélhető, de persze csak az amerikaiknak van annyi eszük, hogy ne futóórával játszanak, góloknál, sérüléseknél és egyéb bírói jelzésnél az idő megáll, a tiszta játékidő tényleg 2x45 perc

Platini pedig végre meghallotta egy másik ötletemet 😊
 www.csakfoci.hu/node/154491


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
a svejciak egyébként mit tettek le eddig az asztalra, hogy ők az első kalapba kerültek, a vb-2, selejzetőcsoportot átlag 95%-os teljesítménnyel nyerő hollandok meg nem? első kalapos kiemelést ér a hazai csapat, meg a címvédő, meg a szövetség hazai csapata?slowmotion
rájött a fifa, hogy ideje végre az örök titkos favoritokat megbecsülni
ki lesz amúgy így a vébé svájca?baggio
Burkina Faso.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
a svejciak egyébként mit tettek le eddig az asztalra, hogy ők az első kalapba kerültek, a vb-2, selejzetőcsoportot átlag 95%-os teljesítménnyel nyerő hollandok meg nem? első kalapos kiemelést ér a hazai csapat, meg a címvédő, meg a szövetség hazai csapata?slowmotion
rájött a fifa, hogy ideje végre az örök titkos favoritokat megbecsülni
ki lesz amúgy így a vébé svájca?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
a svejciak egyébként mit tettek le eddig az asztalra, hogy ők az első kalapba kerültek, a vb-2, selejzetőcsoportot átlag 95%-os teljesítménnyel nyerő hollandok meg nem? első kalapos kiemelést ér a hazai csapat, meg a címvédő, meg a szövetség hazai csapata?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
de aszért most is jól játszunk mi drága Tata.... takarodj ...............

csak sikerült fordítani de azért elég lol ahogy eddig alakult azt eredmény a Cartagena! ellen. Remélem a második félidőben sikerül annyit rúgni amennyit nem szégyenlünk, és visszavágóra a B-C csapat is kiállhat.dande
ennyire rossz?
nincs DS1-em,streamen meg nincs kedvem nézni.
sergi roberto hogy játszik?Kenny
A félidő vége felé rájöttek hogy nem elég csak a lábukat kitenni a pályára de addig..... nyilván nehéz egy ilyen meccsre felpörögni de akkor is.
Fabregas Pedro meg Alex próbál azért vmit csinálni
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
de aszért most is jól játszunk mi drága Tata.... takarodj ...............

csak sikerült fordítani de azért elég lol ahogy eddig alakult azt eredmény a Cartagena! ellen. Remélem a második félidőben sikerül annyit rúgni amennyit nem szégyenlünk, és visszavágóra a B-C csapat is kiállhat.dande
ennyire rossz?
nincs DS1-em,streamen meg nincs kedvem nézni.
sergi roberto hogy játszik?

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
de aszért most is jól játszunk mi drága Tata.... takarodj ...............

csak sikerült fordítani de azért elég lol ahogy eddig alakult azt eredmény a Cartagena! ellen. Remélem a második félidőben sikerül annyit rúgni amennyit nem szégyenlünk, és visszavágóra a B-C csapat is kiállhat.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az én tippjeim a továbbjutókra:
A: Brazília, Mexikó
B: Spanyolország, Hollandia
C: Kolumbia, Elefántcsontpart
D: Olaszország, Anglia
E: Franciaország, Ecuador
F: Argentína, Nigéria
G: Németország, Portugália
H: Oroszország, Belgium

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
pedig sztem az övék a legnehezebb csoport Uruguay miatt. A többi hurka, ez a vb csak az egyenes kieséses szakaszban lehet érdekes (már ha egyáltalán az lesz).davemayer
hát azért az nagyon égő lenne, ha ettől a forintos olasz válogatottól megint kiszopnának.
Nem hiába tartják az EB-t sokkal élesebbnek.tüsi91
kik?


portugálok beszopták, mint általában a vb-ken, de legalább a franciák jó csoportba jutottak. köszi platini 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem hiába tartják az EB-t sokkal élesebbnek. Ott a 16-ból 12 csapat minimum jó, itt a 32 fele hulladék. Mondjuk annak a francia majomnak az EB-t is sikerült tönkre vágnia a 24 csapattal.tüsi91
Ebben nem értünk egyet. Én pont az egzotikum miatt szeretem a vb-t. Egy Indonézia-Mexikó neked smafu? 😊csi77
Mivel az összes latin csapatot teljes szívemből utálom ezért meg se nézem ezeket. Ha még is odakeveredek akkor legalább lehet drukkolni az ellenfélnek.tüsi91
Én a franciákkal meg a tokosokkal vagyok így, de hát ízlése válogatja....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tippem:

BRA - MEX ; ESP - NED ; GRE - C. IVO ; URU - ITA ; SWI - FRA ; ARG - BOS ; DEU - POR ; RUS - BEL ;
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem hiába tartják az EB-t sokkal élesebbnek. Ott a 16-ból 12 csapat minimum jó, itt a 32 fele hulladék. Mondjuk annak a francia majomnak az EB-t is sikerült tönkre vágnia a 24 csapattal.tüsi91
Ebben nem értünk egyet. Én pont az egzotikum miatt szeretem a vb-t. Egy Indonézia-Mexikó neked smafu? 😊csi77
Mivel az összes latin csapatot teljes szívemből utálom ezért meg se nézem ezeket. Ha még is odakeveredek akkor legalább lehet drukkolni az ellenfélnek.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem hiába tartják az EB-t sokkal élesebbnek. Ott a 16-ból 12 csapat minimum jó, itt a 32 fele hulladék. Mondjuk annak a francia majomnak az EB-t is sikerült tönkre vágnia a 24 csapattal.tüsi91
Ebben nem értünk egyet. Én pont az egzotikum miatt szeretem a vb-t. Egy Indonézia-Mexikó neked smafu? 😊

Egyébként elég sok uncsi EB-t láttam (lásd 2004-es), ahol összesen talán három meccs volt jó. Az a tény, hogy nem Európában lesz a vb, garantálja az izgalmat nekem......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Végre nem szopta be Elefántcsontpart.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kolumbia, Svájc síma továbbjutás.
Olaszok nyögvenyelős továbbjutás.
USA 3 gálameccs.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem hiába tartják az EB-t sokkal élesebbnek. Ott a 16-ból 12 csapat minimum jó, itt a 32 fele hulladék. Mondjuk annak a francia majomnak az EB-t is sikerült tönkre vágnia a 24 csapattal.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem értem ezt a hőzöngést, azt szeretnének, hogy összerkerüljön 4 ázsiai és akkor lenne legalább egy szünnap minden héten? 😀

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ennyi erővel lehetne meghívásos verseny is. Ezért felesleges sok országnak pénzt költeni, hogy a "nagyok" elverjék őket. Az egész kiemeléses rendszer egy okádék, beleb.szni az összes csapatot egy vederbe és első 4 kerül az A csoportba, következő 4 a B-be stb. Egyrészt lezavarnák 10 perc alatt, másrészt izgalmasabb is lehetne a VB.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én nem értem miért kell állandóan az USA-t szívatni. Esélyt sem adnak nekik, egyik VB-n sem...JC6
legutóbb angol, szlovén, algéria csoportban voltak. mekkora kibaszásHöri
igaz. elnézésed érem.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Angliának azért innen nem kéne kiesnie.berger90
pedig sztem az övék a legnehezebb csoport Uruguay miatt. A többi hurka, ez a vb csak az egyenes kieséses szakaszban lehet érdekes (már ha egyáltalán az lesz).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Angliának azért innen nem kéne kiesnie.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem értem miért kell állandóan az USA-t szívatni. Esélyt sem adnak nekik, egyik VB-n sem...JC6
legutóbb angol, szlovén, algéria csoportban voltak. mekkora kibaszás