Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

A Bayern szeretettel küldi a Barcának ezt a számot. 😊
 www.youtube.com/watch?v=KfWyo2mqXnw
iktriad
klasszik nemet track, de ez hogy jon ide 😀 foleg, hogy a fettes brott Hamburgi csapat
ZoliMP
Hogy az elmúlt 4 alkalommal hamburgi csapatoknak gurított legalább 8-at a Bayern. Most a Barca lett ebből a természetből fogva hamburgi/északi(NORDISH BY NATURE) erre az estére.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845

A Bayern szeretettel küldi a Barcának ezt a számot. 😊
 www.youtube.com/watch?v=KfWyo2mqXnw
iktriad
klasszik nemet track, de ez hogy jon ide 😀 foleg, hogy a fettes brott Hamburgi csapat
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

A Bayern szeretettel küldi a Barcának ezt a számot. 😊
 www.youtube.com/watch?v=KfWyo2mqXnw
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!
nagylaza
lol, akkor megint ő a legidősebb döntős?
Negritis
Nem az most Rex Williams. 87 éves. Mondjuk '64-ben és rá egy évvel játszott döntőt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
A Barca védelmébe:
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
Jogos, egyen3s kiesesben meg senki nem kapott nyolcat a blben, egy felidoben meg sebki nem kapott negyet a blben, meg a loki sem, a barcanak ma sikerult ketszer.

Ezt a mentalitast irigylem egyebkent mert kb csak a nemet valogatottnak, es a bayernnek van ez meg. Ha valakit megsebeznek, akkor nem allnak vissza ketto gol elonyben, hanem addig utik amig mozog.
eaglesmcnabb
BL*-ben.

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
A Barca védelmébe:
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
Jogos, egyen3s kiesesben meg senki nem kapott nyolcat a blben, egy felidoben meg sebki nem kapott negyet a blben, meg a loki sem, a barcanak ma sikerult ketszer.

Ezt a mentalitast irigylem egyebkent mert kb csak a nemet valogatottnak, es a bayernnek van ez meg. Ha valakit megsebeznek, akkor nem allnak vissza ketto gol elonyben, hanem addig utik amig mozog.
eaglesmcnabb
Brazília ellen (7-1) visszafogták magukat. Nem vicc.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!
nagylaza
lol, akkor megint ő a legidősebb döntős?
Negritis
Wilsonhoz képest mindenképpen.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
A Barca védelmébe:
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
Jogos, egyen3s kiesesben meg senki nem kapott nyolcat a blben, egy felidoben meg sebki nem kapott negyet a blben, meg a loki sem, a barcanak ma sikerult ketszer.

Ezt a mentalitast irigylem egyebkent mert kb csak a nemet valogatottnak, es a bayernnek van ez meg. Ha valakit megsebeznek, akkor nem allnak vissza ketto gol elonyben, hanem addig utik amig mozog.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!
nagylaza
lol, akkor megint ő a legidősebb döntős?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Az a durva, hogy ha a jövő barcájára gondolok a mostani kezdőből, akkor kb ter stegent és de jongot látom max magam előtt három év múlva mint alap pillérek. Ez kurva nagy probléma szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Sznúkert néztem. Jó meccs volt a B-B?😊

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛

Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.
iktriad
Ismét kezdődhetne a [külföldi játékos] Kispestre tart mém, tiszta 2015!!!
Kampman
Főleg, hogy most nyáron még csak 1 db légióst igazoltunk.
iktriad
És azt a rohadt metrót is felújitják szóval buszra kell szállni nekik

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛

Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.
iktriad
Ismét kezdődhetne a [külföldi játékos] Kispestre tart mém, tiszta 2015!!!
Kampman
Főleg, hogy most nyáron még csak 1 db légióst igazoltunk.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛

Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.
iktriad
Ismét kezdődhetne a [külföldi játékos] Kispestre tart mém, tiszta 2015!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom Carey Pricet kellett volna leigazolni, akkor talán megússzuk 4-l 😊
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Megsértődhetsz.
Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.

Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
tüsi91
Pedig nyertek pár bl-t és bajnoksagot így szóval...
Nincs középpálya az a baj.
gordon
hát meg egy komplett védelem, mert ez a négyes minden csak nem életbiztosítás....

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛

Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Megsértődhetsz.
Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.

Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
tüsi91
Pedig nyertek pár bl-t és bajnoksagot így szóval...
Nincs középpálya az a baj.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megsértődhetsz.
Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.

Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
tüsi91
Dehogy sértődtem meg, azért ahhoz ez igen kevés 😊
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛
dande
Senki nem ezt mondta, ne csináld ezt.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Megsértődhetsz.
Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.

Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛

Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

FLZOLI
Emellé lehet tenni amit az utolso 3 percben művelt. Hú de nem hiányzik ez a manus

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?
tüsi91
Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
dande
Lehet, de egy top klub ellen minusz 2 ember nem fér bele.
Meg lehet szervezni 8 emberrel is? Nem tudom. De más csapatban sétálgatni 2 embert nem igen látok.
tüsi91
juve? 😀 mondjuk nekik top csapat se kellett h kiessenek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!