Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
u21-es keret
Kapusok: Jova Levente (Ferencvárosi TC), Gyűrű László (Szombathelyi Haladás)
Védők: Szolnoki Roland (Videoton FC), Poór Patrik (MTK Budapest), Króner Martin (Debreceni VSC), Kelemen Dávid (MTK Budapest), Lang Ádám (Győri ETO FC), Batik Bence (MTK Budapest), Baráth Botond (Budapest Honvéd), Tamás Márk (Puskás Akadémia FC)
Középpályások: Windecker József (MVM Paks), Szakály Attila (Szombathelyi Haladás), Ugrai Roland (Ferencvárosi TC), Gyurján Bence (Szombathelyi Haladás), Vécsei Bálint (Budapest Honvéd), Holman Dávid (Ferencvárosi TC), Vass Patrik (MTK Budapest), Kovács István (Videoton FC), Kleinheisler László (Videoton FC)
Támadók: Radó András (Szombathelyi Haladás), Bacsa Patrik (Diósgyőri VTK)

azért innen Radó,Kovács,Kleinheisler simán A válogatott kerettagok lesznek.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nah azt még el is felejtettem, hogy pinyő ilyen tésztás dr. szerűen irányìtja a háttérből most az U21et, mert ott meg szöv.kap nincs róth kirúgása óta... 😀😀peach
az a vicces, hogy pont ezt harangozták be csányiék, hogy idehoznak majd egy nagy nyugati embert, aki athletic director módjára intéz mindent, és tényleg ez van, csak Pinyő által.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nah azt még el is felejtettem, hogy pinyő ilyen tésztás dr. szerűen irányìtja a háttérből most az U21et, mert ott meg szöv.kap nincs róth kirúgása óta... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy lehet h szali padozik + tény h szar formában van, de épp a real madriddal BL nyolcaddöntőt játszó schalkéban teszi ezt mìg a honi mennyeiben 2-3 gólnál tartók meg ott vannak...ellenben radó meg simon ati nincs, pedig ők legalább itthon termelnek. Valahogy nem a szakmaiság jön le ebből számomra...peach
Radó tétmeccsre megy Skóciába az U21-gyel március 5-én, aminek szintén Pintér rakta össze a 21-es keretét 😊 Mlsz.hu

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
amúgy lehet h szali padozik + tény h szar formában van, de épp a real madriddal BL nyolcaddöntőt játszó schalkéban teszi ezt mìg a honi mennyeiben 2-3 gólnál tartók meg ott vannak...ellenben radó meg simon ati nincs, pedig ők legalább itthon termelnek. Valahogy nem a szakmaiság jön le ebből számomra...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem védem Moyest de nézzük már meg azt a keretet....6-7 kezdő játékos egy Bayern,Real,Barca, de még a Dortmund padjára se férne oda...Kroos
Ja hogy nem ez a csapat nyert tavaly PL-t és jutott el a 16 közé a BL-ben valami másik edzővel?Matthew99
Na igen, éppen úgy tesznek, mintha tavaly nem ugyanez a keret lett volna. Hogy lehet nem edzői kvalitásbéli különbség az, ha az egyik edző bajnokságot nyer, az utóda meg csak szenved ugyanazokkal!?

Persze Ferguson is hasonlóan kezdte a pályafutását az Unitednél, de kérdés Moyesnak is adnak-e két évet, mint anno Sir Alexnek.Tony
Ja mert Ferdinand,Vidic stb, csak jobb lett azóta...ja nem..napról napra gyengébbek. Fergie is ki.aszott vele, évek óta olyanokat igazoltak olyan pénzekért, sokszor nem is posztra, jó nagy katyvaszt hagyott maga után, amit csak ő ért. Nyilván várható volt a visszaesés... Persie is sokat volt sérült viszonylag.
Fergusan ide v oda, Smalling,Vidic,Fredinand,Carrick,Cleverly stb...messze nem az a szint ami kéne a Munak. Bár ha Mata és Fellaini belejönne, beilleszkednének, 1-2 jó igazolás elég jó kezdő11 lehet(nem keret)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én meg Vargát és Szatmárit, igaz mindkettőt Farky-nak.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ebből is látszik milyen jó scout vagyok, horváthot és hefflert is én húztam be 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oroszt azért hívta be mert ő a kedvenc játékosom, nem merte megkockáztatni, hogy twitteren ellene fordítom a közvéleményt 😊

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez a Horváth Tamás kinek a kije, hogy kerettag? Síma MB1 cserekapus szint.Bazzani
Kivédte Józsi 11-esét az ősszel, ezért jár neki a válogatottság. 😀 Különben is legalább MB1-es kapus, a múltkor hívott már be az MB2-ből is.

Néhány játékos, aki nem fért be a TOP 100-ba az MB1-es drafton:

Horváth Tamás 15/4 (186)
Varga Roland 13/1 (157)
Heffler Tibor 12/10 (153)
Orosz Márk 12/2 (145)
Laczkó Zsolt 9/11 (115)

Nem fért be a TOP 50-be:

Vass Ádám 8/2 (93)
Pölöskey Zsolt 7/11 (89)
Sándor György 7/7 (85)
Szatmári Lóránd 6/13 (78)
Kádár Tamás 6/7 (72)
Guzmics Richárd 5/13 (65)
Lázár Pál 5/6 (58)
Korhut MIhály 5/4 (56)
Pátkai Máté 5/3 (55)

23 MB1-es kerettagból 14 nem fért be az első 50 választásba 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Otigba meg menjen csak nigériába,láttam pár meccsét,siralmas amit védekezés szinten nyújt.

Heffler?Gyurcsó?Szatmári?Orosz?Laczkó?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a Horváth Tamás kinek a kije, hogy kerettag? Síma MB1 cserekapus szint.Bazzani
3. számú kapusnál az a lényeg, hogy ne sértődjön meg rajta, hanem edzen motiváltan.

haza lehetne hívni Kötelest vagy Megyerit teszem azt, de minek ha a meccsen keretbe sem kerül?
ez olyan mint a 3rd QB, sok csapatnál eleve nincs is.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Hát Pinyő,ha ezzel a maggal kijutsz a csoportból akkor jó edző vagy.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szalai mondjuk 2014-ben 5 Schalke bajnokin játszott 34 percet összesen.

Otigbát viszont nem kéne hagyni lelépni, az igaz.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nemtom, de csóró kötelest el tudom képzelni mikor az ilyet meglátja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Horváth Tamás kinek a kije, hogy kerettag? Síma MB1 cserekapus szint.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nah, kiderült ismét,hogy milyen jól állunk....van kb 5 db jegyzett labdarúgónk, abból egy már örökre lemondta a válogatottságot, úgy látom pinyő most szalait igyekszik meggyőzni, hogy tegyen úgy mint huszti....gera meg a padra sem kell, nyìlván ha gáz van egy meccs végén sándor gyuri többet tud segìteni mint ő...nk9 hiánya is jogos, hiszen az elmúlt 5 évben ebben a szezonban emlékeztet először futballistára . az is vicces h koman nem tud olyan helyre igazolni az univerzumban padozni h ne járjon neki a meghìvó. bár pinyő megmondta h azért vannak hiányzók mert az ő képességeikkel tisztában van...kiváncsi vagyok h pl dzsudzsi mi újat tud neki muatatni.... nah m1, az összefogás megkérdőjelezhetetlen! 😀

Amúgy arról tudunk vmit, hogy otigba nigériai akar lenni, vagy egyszerűen csak heffler meg a többi mb1es hátvéd isten helyett egyszerűen nem fér be még a bő 35ös keretbe se?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van keretünk Leandróval, Tőzsérrel  www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-leandro-is-tagja-a-finnek-elleni-keretnek-2318393

adja magát a kérdés: ki lesz a jobbekk? Heffler vagy Lázárpali? Utóbbi csak szerintem haszontalan?
a balbekk posztra Korhut vagy Leó behívása nagyon érett már.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 nb1.hu//hirek/miniszterelnok-latta-az-elso-fovarosi-tetmeccset

ez a cikk amolyan nb1 hírcsárda, vagy halál komoly 50-s évek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Sztem SAF első éveit nem lehet a mostani korral összehasonlìtani, teljesen más anyagi kondìciók vannak érvényben, egy MU szintű klub már nem engedheti meg magának, hogy 3 éveket várjanak, hogy majd hátha jó lesz BL, ill trófeák nélkül...peach
+ azért azt mindenki elfelejti hogy addigra Fergie-nek már volt nemzetközi tapasztalata ill. Skóciában is nyert. Azért ne hasonlítsuk már össze azt hogy vki szinten tartott 10 évig egy Evertont a PL-ben vagy KEK-et nyer az Aberdeen-nel a Real ellen és befurakszik a 2 nagy közé/fölé Skóciában... Ha ezt hozzávesszük ahhoz amit előttem is leírtak ismét csak oda lyukadunk ki hogy míg Fergusonban megvolt az a potenciál (és tudás) hogy a magasba emeljen egy klubot és ott is tartson Moyesról ez nem mondható el. Ha mondjuk harmadik lenne a csapat a bajnokságban és idén nem nyernének semmit (de nem is égnének le sehol) ill. a csapat játéka megfelelő lenne egy büdös szavam sem lenne, ez a várható visszaesés kategória. De az hogy egy csapat kb október vége óta nem találja magát sem védekezésben sem támadásban az komoly edzői hiányosságokat vet fel. Meri valaki azt mondani hogy Moyesban megvan az a tudás és akarat hogy kivigye a csapatot ebből az állapotból? Remélem nyáron felállítják és Giggs átveszi, vagy egy komoly nemzetközi szakember, aki már volt BL meccsen a pályán vagy állt a szélén.

Támogattam Moyes kinevezését mert jó, stabil edzőnek tartottam akinek megvan a kellő tudása ahhoz hogy szintet léphessen és elit csapatot irányíthasson. Úgy látszik ez még sincs meg benne, az hogy egy csapat 5 hónapja hullámvölgyben van az megengedhetetlen - bármelyik csapatnál.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na igen, éppen úgy tesznek, mintha tavaly nem ugyanez a keret lett volna. Hogy lehet nem edzői kvalitásbéli különbség az, ha az egyik edző bajnokságot nyer, az utóda meg csak szenved ugyanazokkal!?
Tony
kiégtek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Sztem SAF első éveit nem lehet a mostani korral összehasonlìtani, teljesen más anyagi kondìciók vannak érvényben, egy MU szintű klub már nem engedheti meg magának, hogy 3 éveket várjanak, hogy majd hátha jó lesz BL, ill trófeák nélkül...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
mondjuk mancini a napokba nyilatkozta, hogy mou azért nyert BL-t az interrel 2 évre rá hogy ő elment, mert ő jó csapatot épített.
Szóval ezért, és a jövőiért, csakis ferguson okolható 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nem védem Moyest de nézzük már meg azt a keretet....6-7 kezdő játékos egy Bayern,Real,Barca, de még a Dortmund padjára se férne oda...Kroos
Ja hogy nem ez a csapat nyert tavaly PL-t és jutott el a 16 közé a BL-ben valami másik edzővel?Matthew99
Na igen, éppen úgy tesznek, mintha tavaly nem ugyanez a keret lett volna. Hogy lehet nem edzői kvalitásbéli különbség az, ha az egyik edző bajnokságot nyer, az utóda meg csak szenved ugyanazokkal!?

Persze Ferguson is hasonlóan kezdte a pályafutását az Unitednél, de kérdés Moyesnak is adnak-e két évet, mint anno Sir Alexnek.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nem védem Moyest de nézzük már meg azt a keretet....6-7 kezdő játékos egy Bayern,Real,Barca, de még a Dortmund padjára se férne oda...Kroos
Ja hogy nem ez a csapat nyert tavaly PL-t és jutott el a 16 közé a BL-ben valami másik edzővel?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.