Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Hogy az elmúlt 4 alkalommal hamburgi csapatoknak gurított legalább 8-at a Bayern. Most a Barca lett ebből a természetből fogva hamburgi/északi(NORDISH BY NATURE) erre az estére.klasszik nemet track, de ez hogy jon ide 😀 foleg, hogy a fettes brott Hamburgi csapat8 - @FCBayern's last five opponents to concede eight goals:
— OptaFranz (@OptaFranz) August 14, 2020
2011: St. Pauli
2013: Hamburger SV
2015: Hamburger SV
2017: Hamburger SV
2020: FC Barcelona
Ouch. pic.twitter.com/A5wYhpyu2I
A Bayern szeretettel küldi a Barcának ezt a számot. 😊
www.youtube.com/watch?v=KfWyo2mqXnw
iktriad
ZoliMP
Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
klasszik nemet track, de ez hogy jon ide 😀 foleg, hogy a fettes brott Hamburgi csapat8 - @FCBayern's last five opponents to concede eight goals:
— OptaFranz (@OptaFranz) August 14, 2020
2011: St. Pauli
2013: Hamburger SV
2015: Hamburger SV
2017: Hamburger SV
2020: FC Barcelona
Ouch. pic.twitter.com/A5wYhpyu2I
A Bayern szeretettel küldi a Barcának ezt a számot. 😊
www.youtube.com/watch?v=KfWyo2mqXnw
iktriad
több mint 5 éve
8 - @FCBayern's last five opponents to concede eight goals:
— OptaFranz (@OptaFranz) August 14, 2020
2011: St. Pauli
2013: Hamburger SV
2015: Hamburger SV
2017: Hamburger SV
2020: FC Barcelona
Ouch. pic.twitter.com/A5wYhpyu2I
A Bayern szeretettel küldi a Barcának ezt a számot. 😊
www.youtube.com/watch?v=KfWyo2mqXnw
több mint 5 éve
Nem az most Rex Williams. 87 éves. Mondjuk '64-ben és rá egy évvel játszott döntőt.Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!lol, akkor megint ő a legidősebb döntős?
nagylaza
Negritis
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
BL*-ben.A Barca védelmébe:Jogos, egyen3s kiesesben meg senki nem kapott nyolcat a blben, egy felidoben meg sebki nem kapott negyet a blben, meg a loki sem, a barcanak ma sikerult ketszer.
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
Ezt a mentalitast irigylem egyebkent mert kb csak a nemet valogatottnak, es a bayernnek van ez meg. Ha valakit megsebeznek, akkor nem allnak vissza ketto gol elonyben, hanem addig utik amig mozog.
eaglesmcnabb
több mint 5 éve
Brazília ellen (7-1) visszafogták magukat. Nem vicc.A Barca védelmébe:Jogos, egyen3s kiesesben meg senki nem kapott nyolcat a blben, egy felidoben meg sebki nem kapott negyet a blben, meg a loki sem, a barcanak ma sikerult ketszer.
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
Ezt a mentalitast irigylem egyebkent mert kb csak a nemet valogatottnak, es a bayernnek van ez meg. Ha valakit megsebeznek, akkor nem allnak vissza ketto gol elonyben, hanem addig utik amig mozog.
eaglesmcnabb
több mint 5 éve
Wilsonhoz képest mindenképpen.Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!lol, akkor megint ő a legidősebb döntős?
nagylaza
Negritis
több mint 5 éve
A Barca védelmébe:Jogos, egyen3s kiesesben meg senki nem kapott nyolcat a blben, egy felidoben meg sebki nem kapott negyet a blben, meg a loki sem, a barcanak ma sikerult ketszer.
Azért olyan, hogy egy Messi, Xavi, Iniesta évekig egy csapatban játszon, kb. 100 évente egyszer jön össze.
Sobri Jóska
Ezt a mentalitast irigylem egyebkent mert kb csak a nemet valogatottnak, es a bayernnek van ez meg. Ha valakit megsebeznek, akkor nem allnak vissza ketto gol elonyben, hanem addig utik amig mozog.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!lol, akkor megint ő a legidősebb döntős?
nagylaza
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Az a durva, hogy ha a jövő barcájára gondolok a mostani kezdőből, akkor kb ter stegent és de jongot látom max magam előtt három év múlva mint alap pillérek. Ez kurva nagy probléma szvsz.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Roonie döntőbe jutása miatt időlegesen elment az eszem. De majd visszajön!
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 5 éve
És azt a rohadt metrót is felújitják szóval buszra kell szállni nekikFőleg, hogy most nyáron még csak 1 db légióst igazoltunk.Ismét kezdődhetne a [külföldi játékos] Kispestre tart mém, tiszta 2015!!!Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.
Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
iktriad
Kampman
iktriad
több mint 5 éve
Főleg, hogy most nyáron még csak 1 db légióst igazoltunk.Ismét kezdődhetne a [külföldi játékos] Kispestre tart mém, tiszta 2015!!!Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.
Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
iktriad
Kampman
több mint 5 éve
Ismét kezdődhetne a [külföldi játékos] Kispestre tart mém, tiszta 2015!!!Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.
Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
iktriad
több mint 5 éve
Úgy látom Carey Pricet kellett volna leigazolni, akkor talán megússzuk 4-l 😊
több mint 5 éve
hát meg egy komplett védelem, mert ez a négyes minden csak nem életbiztosítás....Megsértődhetsz.Pedig nyertek pár bl-t és bajnoksagot így szóval...
Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.
Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
tüsi91
Nincs középpálya az a baj.
gordon
több mint 5 éve
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛Hogy jön ide a Honvéd mestere? Messi hozzánk jön levezetni? A Mennyeiben már amúgy is van egy Meszhi. Sőt ha Bődét(madocsai Messi)is ide számoljuk, akkor már kettő is akad és mint tudjuk, három a magyar igazság.
Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
dande
Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Megsértődhetsz.Pedig nyertek pár bl-t és bajnoksagot így szóval...
Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.
Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
tüsi91
Nincs középpálya az a baj.
több mint 5 éve
Megsértődhetsz.Dehogy sértődtem meg, azért ahhoz ez igen kevés 😊
Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.
Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
tüsi91
több mint 5 éve
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛Senki nem ezt mondta, ne csináld ezt.
dande
több mint 5 éve
Megsértődhetsz.Én csak annyit mondtam hogy nem fér bele top szintén egy ennyire top csapat ellen, hogy ketten, név szerint Suarez és Messi kivonják magukat a védekezés alul.
Messi mindenidők zsenialitását senki nem kérdőjelezte meg.
több mint 5 éve
Jó hát Messi a világ legutálatosabb legundorítóbb semmihez sem értő túlgyógyszerezett játékosa, aki csak mázlinak köszönheti, hogy idáig jutott. Ha így nektek jó, ám legyen 😉 😛Legalább Ronnie továbbment és talán a Flyerst is verjük. Bódogat 😊
több mint 5 éve
Emellé lehet tenni amit az utolso 3 percben művelt. Hú de nem hiányzik ez a manus
FLZOLI
több mint 5 éve
juve? 😀 mondjuk nekik top csapat se kellett h kiessenek 😀Lehet, de egy top klub ellen minusz 2 ember nem fér bele.Suarez, de főleg Messi. Két játékos, akik a csapat védekezés én semmit nem csinálnak. Nullát. Ez az 50es években, meg a 80as években elmehetett. A jelen fociban ha két embered baszik bele, akkor véged. S most találkoztak egy olyan csapattal, akik gyorsabbak, jobbak, egységesebbek. S csodálkozunk hogy kiütés a vége. Miért?Nehogy már Messi legyen a felelős? Neki köszönhetjük, hogy évek óta nem a középmezőnyben szenvedünk.
tüsi91
dande
Meg lehet szervezni 8 emberrel is? Nem tudom. De más csapatban sétálgatni 2 embert nem igen látok.
tüsi91
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!