Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Lyon!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
amúgyl feltűnt valakinek hogy a bayern ma még nem vágott gólt a barcának pedig megy a bl? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sancho elviekben marad, kiváncsi vagyok milyen hisztit nyom majd le jövőre...

Egy Pochettinót (nyílván túl sokat kér) azért nagyon megnéznék a dortmundi padon, mert évek óta nyominger edzőkkel próbálkoznak. Pedig a keretük már simán adott lenne komolyabb célokhoz is.
FLZOLI
elvileg hosszabbított szóval nem hiszem hogy nagyon hisztizne
 bvbbuzz.com/2020/08/10/jadon-sancho-stays-borussia-dortmund-contract-till-2023/
gondolom beleraktak neki egy "neymari" kivásárlási árat
Negritis
Kíváncsi vagyok hogy a most keresel X-et de az egyik angol csapat bekínálja egy 2X vagy 3X-es szerződéssel meddig marad csendben...

De a Dortmund kivetette a kivásárlási záradékot a cikk szerint, így jövő nyáron licitháború lehet érte.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Sancho elviekben marad, kiváncsi vagyok milyen hisztit nyom majd le jövőre...

Egy Pochettinót (nyílván túl sokat kér) azért nagyon megnéznék a dortmundi padon, mert évek óta nyominger edzőkkel próbálkoznak. Pedig a keretük már simán adott lenne komolyabb célokhoz is.
FLZOLI
elvileg hosszabbított szóval nem hiszem hogy nagyon hisztizne
 bvbbuzz.com/2020/08/10/jadon-sancho-stays-borussia-dortmund-contract-till-2023/
gondolom beleraktak neki egy "neymari" kivásárlási árat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sancho elviekben marad, kiváncsi vagyok milyen hisztit nyom majd le jövőre...

Egy Pochettinót (nyílván túl sokat kér) azért nagyon megnéznék a dortmundi padon, mert évek óta nyominger edzőkkel próbálkoznak. Pedig a keretük már simán adott lenne komolyabb célokhoz is.

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Toronymagasan vezetjük a tabellát. Kezdem elhinni a bajnoki címet.
Bazzani
A Vásárhely?
nagylaza
Újpest
Bazzani
Jóvanna. Vicceltem😊
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Toronymagasan vezetjük a tabellát. Kezdem elhinni a bajnoki címet.
Bazzani
A Vásárhely?
nagylaza
Újpest

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Toronymagasan vezetjük a tabellát. Kezdem elhinni a bajnoki címet.
Bazzani
A Vásárhely?
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Toronymagasan vezetjük a tabellát. Kezdem elhinni a bajnoki címet.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
fasszopó Jenő hogy szurkol a zegnek

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
nagylaza
Yep
Gergőbácsi
És? Mire? Ha nem akarod elpénecolni, akkor ne válaszolj.
nagylaza
A tény tény marad, ZTE 3,75-ért
Gergőbácsi
Még van 20 perc. Drukkolok!
nagylaza
Köszi, de "asszem mindenféleképpen" vége a bulinak
Gergőbácsi
Ezt benézte a spori, de már csak egy kell!😊
nagylaza
Bocs, elfelejtettem hozzátenni: mindenféleképpen!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
ajándék 3 gól a zetének, pedig nincs is karácsony

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
nagylaza
Yep
Gergőbácsi
És? Mire? Ha nem akarod elpénecolni, akkor ne válaszolj.
nagylaza
A tény tény marad, ZTE 3,75-ért
Gergőbácsi
Még van 20 perc. Drukkolok!
nagylaza
Köszi, de "asszem mindenféleképpen" vége a bulinak
Gergőbácsi
Ezt benézte a spori, de már csak egy kell!😊
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
nagylaza
Yep
Gergőbácsi
És? Mire? Ha nem akarod elpénecolni, akkor ne válaszolj.
nagylaza
A tény tény marad, ZTE 3,75-ért
Gergőbácsi
Még van 20 perc. Drukkolok!
nagylaza
Köszi, de "asszem mindenféleképpen" vége a bulinak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
nagylaza
Yep
Gergőbácsi
És? Mire? Ha nem akarod elpénecolni, akkor ne válaszolj.
nagylaza
A tény tény marad, ZTE 3,75-ért
Gergőbácsi
Még van 20 perc. Drukkolok!
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
A ZTE a játéka alapján még mindig inkább tűnik egy Márton Gábor-csapatnak, mint a Videoton.
Kampman
azért pár fordulót még várjunk ezzel.
amúgy a Vidi ezzel a védelemmel nem fog sokra menni
petey
Ki a másik belső védő Musliu mellett?Mert Stopira világ életében balhátvéd volt..
JoeyPorter
elvileg Rus, de nem hoztak belső védőt, itt baj lesz.
közben a zegi csürhe elkezdte a kurvaanyázást. még egy ilyen prosztó tábor nincs.
petey
Az nagyon vékony lesz ha akarnak valamit a nemzetközi porondon és valóban a Fradi nagy kihívói szeretnének lenni.

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
nagylaza
Yep
Gergőbácsi
És? Mire? Ha nem akarod elpénecolni, akkor ne válaszolj.
nagylaza
A tény tény marad, ZTE 3,75-ért

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
A ZTE a játéka alapján még mindig inkább tűnik egy Márton Gábor-csapatnak, mint a Videoton.
Kampman
azért pár fordulót még várjunk ezzel.
amúgy a Vidi ezzel a védelemmel nem fog sokra menni
petey
Ki a másik belső védő Musliu mellett?Mert Stopira világ életében balhátvéd volt..
JoeyPorter
elvileg Rus, de nem hoztak belső védőt, itt baj lesz.
közben a zegi csürhe elkezdte a kurvaanyázást. még egy ilyen prosztó tábor nincs.

több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
miafasz volt 11 perc hosszabbítás a Paks meccsen?
petey
Beindult az öntözőrendszer meccs közben.
Kampman
Bizonyára ráérzett a technika, hogy jön a zivatar. Láttam én már utcamosó teherautót zuhogó esőben dolgozni.
nagylaza
Mint amikor Aranyosi anyósa locsolt, közben már dörgött-villámlott, erre Aranyosi:
"Anyuka, mindjárt esik!"
Anyós: "Jól van Petike, addigra befejezem a locsolást!" 😊
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
A ZTE a játéka alapján még mindig inkább tűnik egy Márton Gábor-csapatnak, mint a Videoton.
Kampman
azért pár fordulót még várjunk ezzel.
amúgy a Vidi ezzel a védelemmel nem fog sokra menni
petey
Ki a másik belső védő Musliu mellett?Mert Stopira világ életében balhátvéd volt..

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
nagylaza
Yep
Gergőbácsi
És? Mire? Ha nem akarod elpénecolni, akkor ne válaszolj.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
nagylaza
Yep

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Fogadott valaki erre a ZTE-meccsre?
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Oké, igazad van. Egy pillanatra valóban azt hittem, hogy amikor majomnak, megveszekedett Orbánfóbiásnak vagy zeneileg aluliskolázott suttyónak nevezel, akkor abban fellelhető némi személyeskedés és minősítés. De most már látom, hogy erről szó sincs. Az igazi személyeskedés az, ha én azt írom rólad, hogy úgy toporzékolsz, mint egy kisfiú.
Engedd meg, hogy egy apró tévedésedre azért felhívjam a figyelmedet. Az, hogy én (vállaltan) rühellem az Orbán-kormányt, nem jelenti azt, hogy Orbánfóbiás vagyok. Akkor lennék az, ha OV-t a cselekedeteitől függetlenül utálnám. Ez nem így van. Én a cselekedetei miatt utálom, és - igény esetén - erre az élet minden területéről számtalan példát tudok felhozni.
Javaslom, ezt most fejezzük be itt. A gurulós foci topikban vagyunk.
nagylaza
Azt hittem teljes mélységében megértesz egy mellékmondatot. Az én hibám. De attól még nem személyeskedés.

A linkelt dalt csak egy megveszekedett Orbánfóbiás, vagy egy zeneileg teljesen aluliskolázott suttyó akarná a viccek topicba valónak bélyegezni, és a még be se mutatott előadást eleve degradálni.
Sobri Jóska
Sobri Jóska
Ugorj neki még egyszer annak, amit írtam, és meg fogod találni az általad hiányolt "vagy" szócskát. Érzem, hogy sikerülni fog. Bízom benned!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy kis feszültségoldás. Puskás musical, fődal:
 www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=m1RGRbessG0&feature=emb_logo
Kedvet kaptam, mindenképpen megnézem!😊
(Lehet, hogy a vicc topikba kellett volna...)
nagylaza
Teljesen vállalható, mondhatni jól összerakott dal, fülbemászó refrénnel, kommersz szöveggel, bár én nem rajongok a musicalekért úgy globálisan.
Szar lehet akkora NER-fóbiában élni, hogy egy teljesen hétköznapi kulturális történés is, -aminél max ízléskülönbségbéli disszonancia lehetne-, kellemetlen érzéssel töltsön el.
Szerintem jó, ha vannak valódi nemzettudatot, összetartozást, jómagyarnaklenni feelinget erősítő művek. Film, színház, könyv, bármi egyaránt.
Sobri Jóska
mint a honfoglalás meg a sacra corona című filmek? 😀
Negritis
Azok ergya szarok.
Kevés működő magyar példa van. Inkább olyanra gondotam, mint az István a király, a Sose halunk meg, vagy Nélküled-kultusz.
Sobri Jóska
Ajánlom mondjuk a Titkolt Ellenállást 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"