Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
vicc
MAGYARORSZÁG: Bogdán – Vanczák, Lipták, Juhász, Leandro – Varga J. – Lovrencsics, Sándor Gy., Koman, Dzsudzsák – Rudolf#1patsfan
Mi a probléma az edző??? változott de a válogatott továbbra is szerethető 😛 😀
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
vicc
MAGYARORSZÁG: Bogdán – Vanczák, Lipták, Juhász, Leandro – Varga J. – Lovrencsics, Sándor Gy., Koman, Dzsudzsák – Rudolf
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kapusok: Bogdán, Balogh, Horváth
Mivan????
Az ok, hogy a 3.számú mindegy, de MB2es a cserekapus?Bazzani
Ez most lényegtelen, azért alakult így, mert Gulácsi vasárnap sérült meg és gondolom nem akartok most emiatt hazahívni valami külföldön játszót így hirtelen.Schleck
Aha.
És nem volt Baloghnál jobb itthon védő kapus?
Amúgy valóban tökmindegy ki az, nem is akarok nagy ügyet csinálni belőle.
Inkább az zavar, hogy megy a "kedvenchaverjókoma" rendszer továbbra is.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kapusok: Bogdán, Balogh, Horváth
Mivan????
Az ok, hogy a 3.számú mindegy, de MB2es a cserekapus?Bazzani
ha Gulácsi felépül, úgy is ő lesz a csere, halálmindegy most ki a csere. Valamiért neked ez presztizs kérdés amint látom, nem pedig praktikusság :p

Valaki elmondaná, hogy miért jó ez a kurva nagy titkolózás (kezdőcsapat) egy barátságos meccs előtt?Bazzani
Semmi. Vegtelen kinos ez az egesz valogatott koruli helyzet most szerintem.Schleck
az a baj, hogy Pintér nagyon paranoiás, minden egyes újságírói kérdést támadásnak vesz, emiatt könnyű negatív képet festeni magáról és ezáltal a csapatról. Egy rutinosabban nyilatkozó, jól kommunikáló mester simán el tudta volna adni sikertörténetnek az elmúlt pár hónapot, dehát neki nem ez a munkája és az erőssége.

a sajtófőnök meg hiába van, őt nem kérdezi senki mert hivatásos bullshitelő.
Pintérnek egy esélye van változtatni ezen, folyamatosan nyerni kell.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Balogh Janinak nem másodosztályban lenne a helye


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kapusok: Bogdán, Balogh, Horváth
Mivan????
Az ok, hogy a 3.számú mindegy, de MB2es a cserekapus?Bazzani
Ez most lényegtelen, azért alakult így, mert Gulácsi vasárnap sérült meg és gondolom nem akartok most emiatt hazahívni valami külföldön játszót így hirtelen.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nah majd még ha be is áll.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kapusok: Bogdán, Balogh, Horváth
Mivan????
Az ok, hogy a 3.számú mindegy, de MB2es a cserekapus?

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
azt tudom, hogy Lisztes mindig ottmaradt edzések után gyakorolni, amikor a Fradi utánpótlásában játszott. a csapattársai pedig röhögtek rajta, strébernek tartották.

choose life
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
„Lelkes voltam én, de csak addig, amíg az edzés tartott. Odatettem magam, de csak napi két órára. Hát itt nem napi kettőre. Klopp egyszer azt mondta, ha megnézem Suboticot, Lewát, Reust a csapatból, mit gondolok, ők ezt a hírnevet, ezt a pénzt és ezt a tudást ingyen kapták a kezükbe? Napi két órákkal? Nem, nagyon sokat tettek érte. Napi nyolc órát vagy annál is többet az edzés 1,5 óráján túl, amikor a maximumon pörögnek. Ők nem mentek haza utána, hanem kint maradtak a pályán, és gyakoroltak még másfelet labdával. Utána bementek a konditerembe, és ott izzadtak. Később meccset elemeztek. Ezt én 20 évesen még nem foghattam fel, de most, 23 éves koromra már teljesen tiszta előttem. A cél is, az odavezető út is.”
JC6
Itthon szerintem ezt nem fogják fel, hogy ez egy munka, ez egy hivatás. Nem annyiból áll az egész, hogy napi egy vagy két pötyögés, utána pedig szabadok és azt csinálnak amit akarnak. Be kell menni szépen reggel 9-re edzőközpontba és kijönni délután 6-kor. Egyszer anno Heti helyzetben is meglepődtek, hogy céronaldó napi 8 órát szokott edzeni. Hát faszom nem ezért fizetik?😮


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Pintér Attila:
- Mitől lenne jobb valaki, aki külföldi bajnokságban játszik?

Bajner Bálint:

Szerinte nagyon sokan vannak így, akiket itthon rosszul értékeltek, nem a kor viszonyainak megfelelően mértek fel, és nagyobb baj, hogy helyettük olyanok kerültek be a korosztályos csapatokba, akik nem szolgáltak rá, csak épp gazdagabb, jobb kapcsolatokkal rendelkező szülők gyerekei voltak.

"Wagner úgy gondolta, ami hiányzik belőlem, arra majd ők együtt megtanítanak. Teljesen más felfogás ez, mint amivel otthon szembesültem. Otthon azt hallottam, hogy nincs kész egy játékos, mert nem lehet azonnal használni. Azt is mondják, amit nem tanítottak meg az edzők 14 éves kor előtt, arra már egy felnőtt csapatnál dolgozó szakember képtelen. Itt mintha másként látnák ezt a dolgot. Szerintem amúgy is baromság, hogy nincs fejlődési lehetőség, mert mindig van.”

„Ezen a területen is jelentős a lemaradásunk, de igazából sok poszton megfigyelhető, hogy a tehetséget másként látja egy német, de akár egy olasz is, mint egy magyar. De valahogy ott jobban tudják, mi kell a játékhoz, mit kíván meg egy poszt, mint Magyarországon. A kiválasztásnál és a képzésnél is eltökéltebbek, igaz, a gyerekek motivációs szintje is egész más.”

Az idei szezonja azonban nem sikerült jól, csak négy gólt lőtt a harmadosztályban szereplő második csapatban a tavalyi 15 után. Jelenleg sérült, a jövő héten már edzhet, így márciusban akár tudja ezt a számot gyarapítani.
„Megviselt engem lelkileg ez a helyzet. Menthetném magam, hogy volt olyan, amikor meccsenként két vagy három kapufát is lőttem, hogy üldözött a balszerencse, de nem teszem. Wagner és Klopp azonban észlelte, hogy emésztem magam, ezért beszélgettek velem. Pontosan tudják, lelkis vagyok, igénylem a beszélgetéseket. És ők ezt nem is tartják degradálónak. Míg otthon ennek is az ellenkezőjét láttam, például volt olyan, hogy az egyik edzőm fél évig hozzám sem szólt, pedig akkor voltam 20 éves, és szerettem volna megtudni, miért nem játszom, mi a baj velem. Egy 20 éves gyereknél szerintem nincs ennél fontosabb. Megvetésből, lenézésből nem beszéltek velem, de ma már mindegy, nincs jelentősége. Pedig ezalatt a fél év alatt fizetést sem kaptunk. Itt egy Klopp mindenki sorsát szívén viseli, érdeklődő, ha kell, dorgáló. És akkor még nem beszéltem arról, milyen motiváló ereje van a szavainak."

(Pintér: Bajnerrrrrrrrrrr, a kanyád, hova futsz bmeg???????????? Lerúgom a fejed aztán beteszem a turmixgépbe, majd azt vacsorázom!)

Bajner Magyarországon szívesen edzett volna a kiírt mennyiség után is, de hülyének nézték, amikor még a pályán maradt. Mindenki sietett haza, a szertáros is, ezért lekapcsolta inkább a lámpát, és így legalább a gyepben sem tett kárt.

„Lelkes voltam én, de csak addig, amíg az edzés tartott. Odatettem magam, de csak napi két órára. Hát itt nem napi kettőre. Klopp egyszer azt mondta, ha megnézem Suboticot, Lewát, Reust a csapatból, mit gondolok, ők ezt a hírnevet, ezt a pénzt és ezt a tudást ingyen kapták a kezükbe? Napi két órákkal? Nem, nagyon sokat tettek érte. Napi nyolc órát vagy annál is többet az edzés 1,5 óráján túl, amikor a maximumon pörögnek. Ők nem mentek haza utána, hanem kint maradtak a pályán, és gyakoroltak még másfelet labdával. Utána bementek a konditerembe, és ott izzadtak. Később meccset elemeztek. Ezt én 20 évesen még nem foghattam fel, de most, 23 éves koromra már teljesen tiszta előttem. A cél is, az odavezető út is.”

Szerinted Attila, mitől jobb egy külföldön játszó?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki elmondaná, hogy miért jó ez a kurva nagy titkolózás (kezdőcsapat) egy barátságos meccs előtt?Bazzani
Mert még ők sem tudják...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki elmondaná, hogy miért jó ez a kurva nagy titkolózás (kezdőcsapat) egy barátságos meccs előtt?Bazzani
Semmi. Vegtelen kinos ez az egesz valogatott koruli helyzet most szerintem.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki elmondaná, hogy miért jó ez a kurva nagy titkolózás (kezdőcsapat) egy barátságos meccs előtt?

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Meg is tettem mixen a kettest 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyira unszimpatkikus ez az ember és az az egész kommunikáció, ami a válogatottat jellemezte az elmúlt fél évben, hogy néha azon kapom magam, hogy jobban örülnék annak, ha a finnek jól elpicsáznának ma minket.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Pintér mester aranyköpései:  sportgeza.hu/futball/2014/03/04/pinter_tudas/Dexxter Tailor
Rálátás a nemzetközi bajnokságokra

Mitől lenne jobb valaki, aki külföldi bajnokságban játszik?
Ez volt a legjobb 😀FViktor93
Annyiból igaza van, hogy légiósaink (46. hely) 12-2-vel bukták a két holland meccset, míg Andorra (198. hely) 5-0-ra bújt két meccsen. Az észtek (93. hely) egy 3-0 vereség és egy 2-2 döntetlen. 😀
Persze ezek csak kiragadott számok, de ez alapján igaza van. 😀 😀
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Pintér mester aranyköpései:  sportgeza.hu/futball/2014/03/04/pinter_tudas/Dexxter Tailor
Rálátás a nemzetközi bajnokságokra

Mitől lenne jobb valaki, aki külföldi bajnokságban játszik?
Ez volt a legjobb 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pintér mester aranyköpései:  sportgeza.hu/futball/2014/03/04/pinter_tudas/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
azért kapta a 2. sárgát mert direkt rálépett Liktáp lábára. Utóbbi meg a törlesztés miatt kapta a pirosat direktbe.
A 3 meccs meg az öltözőn folytatódó kakaskodás miatt járt.Höri
Így már mindjárt világos, köszönöm a felvilágosítást.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
Laczkó-Mateos-Besic-Jovanovic
Gyömbér-Cukic szűr.mtk-t elkapjuk,debrecentől kikapunk.Pavloviccal vagy nelküle.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
Még most sem értem, hogy ezzel kapcsolatban mi a logika. Ha Liptákot kiállította szándékos könyöklésért, akkor Pavlovic mire kapott 2 sárgát, milyen lapot érő szabálytalanságot lehet elkövetni a földön fetrengve? Ha színészkedésért kapott sárgát, akkor Lipták miért kapott pirosat?Tony
azért kapta a 2. sárgát mert direkt rálépett Liktáp lábára. Utóbbi meg a törlesztés miatt kapta a pirosat direktbe.
A 3 meccs meg az öltözőn folytatódó kakaskodás miatt járt.

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
Még most sem értem, hogy ezzel kapcsolatban mi a logika. Ha Liptákot kiállította szándékos könyöklésért, akkor Pavlovic mire kapott 2 sárgát, milyen lapot érő szabálytalanságot lehet elkövetni a földön fetrengve? Ha színészkedésért kapott sárgát, akkor Lipták miért kapott pirosat?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...Sinisa
1 meccs alatt a védelem oszlopává érett? nem kispályás a csávó.

milyen rangadók? MTK, DVSC, Kecskemét. Mondjuk itt minden meccs rangadó, azt aláírom.

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Pavlovic 3 meccset kapott
BMLSZ
Nem kicsit nyúlnak bele a bajnokságban, hogy a rangadók elott kipontozzáqk a védelem egyik oszlopát...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.