Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Én rühellem a Cityt, de második lyoni gól... Hogy lehetett megadni?
tüsi91
mi benne a szabálytalan?
Negritis
Nem volt les?
A lesen levő játékos nem zavart?
Én őszintén nem tudom eldönteni.

Tegnap Lewa gólja is méteres les volt, de a VAR megadta.
Igaz semmi jelentősége nem volt.
Sinisa
dembelé nem volt lesen, a másik nem tudom hogy ott volt-e
és nekem nem tűnt fel az a boka koccintás
Negritis
A másik lesen volt
Szerintem a labda megjátszására irányult a mozgása.
A boka koccintást nem láttam.
Sinisa
Basszus... Elindult üresbe, ahova odarúgták a labdát. Későn. Nyilván nem egy lépés megállni, mivel pont irányban volt, átlépte. Hibátlan megoldás. | Ha Pool ellen van ez, szavam sincs, | tökéletes játék volt feltolt védelem ellen.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Ertem en, hogy Pepet megint lemeccseltek sokadjara a BL-ben, de baszki Sterling..
Itt mar nemtud mit csinalni😃
Kenny
 youtu.be/Rqy9Bqr5WE4
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ertem en, hogy Pepet megint lemeccseltek sokadjara a BL-ben, de baszki Sterling..
Itt mar nemtud mit csinalni😃

Gyere haza.
Puigokat Arajuokat es Monchukat akarok megint nezni nem 25 ert vasarolt Junior Firpokat meg hasonlo bohocokat.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Plusz jöhet a tiki-taka-teke-töke
ThundersNFL
Az (is) a gond a Barca fele (Krojf talalmany) tiki-toke jatekkal, hogy nehez. Evekig kell gyakorolni, ha elit szinten akarod eredmenyesen jatszani. Volt a Barcanak egy generacioja, akik mar tinikent is Barca jatekosok voltak, belenottek. Inietsa es Messi az elen, de tenyleg komoly nevsor volt. Mara kioregedtek. Szoval a gond, hogy abba a rendszerbe nem lehet csak ugy beleigazolni. Ez nem penz kerdes egyszeruen csak.
Szoval lehet tenyleg igaz, amit Amadeus irt, mas rendszer kell, ujra kell kezdeni.
ulpianus
Vagy csak hagyni, hogy évente 1-1 La Masia növendék is beszálljon.
És mondjuk ne egy Firpo jöjjön 20M körül, hanem Cucurella ingyen. Arra a 10-12 meccsre Jordi Alba mögé pont jó lett volna tanulni, és a fizuja is töredék lenne.

Amikor a karantén után Riqui Puig játszott, érdekes módon egyrészt nagyságrendekkel jobb volt mint a Rakéta és Vele az a gond sem volt, hogy nem passzol Neki Messi. Mert passzolt és úgy és oda kapta vissza a labdát, ahogy kellett.

Barto & Co, ha szándékosan akart volna kárt okozni, akkor sem tudtak volna többet.
5 év alatt 850M-et elfustoltek és az igazolt játékosok nagy része totális melléfogás.
Sinisa
Ez teccet!! Szeretem amikor vki nem a media baromsagait koveti, hanem erteni akarja, es erti is, mi tortenik. Mert, hogy kinek mi a kedvenc etele, vagy kutyaja, vagy mekkora ollozos golt lott, az bullshit. Nagy like!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Plusz jöhet a tiki-taka-teke-töke
ThundersNFL
Az (is) a gond a Barca fele (Krojf talalmany) tiki-toke jatekkal, hogy nehez. Evekig kell gyakorolni, ha elit szinten akarod eredmenyesen jatszani. Volt a Barcanak egy generacioja, akik mar tinikent is Barca jatekosok voltak, belenottek. Inietsa es Messi az elen, de tenyleg komoly nevsor volt. Mara kioregedtek. Szoval a gond, hogy abba a rendszerbe nem lehet csak ugy beleigazolni. Ez nem penz kerdes egyszeruen csak.
Szoval lehet tenyleg igaz, amit Amadeus irt, mas rendszer kell, ujra kell kezdeni.
ulpianus
Vagy csak hagyni, hogy évente 1-1 La Masia növendék is beszálljon.
És mondjuk ne egy Firpo jöjjön 20M körül, hanem Cucurella ingyen. Arra a 10-12 meccsre Jordi Alba mögé pont jó lett volna tanulni, és a fizuja is töredék lenne.

Amikor a karantén után Riqui Puig játszott, érdekes módon egyrészt nagyságrendekkel jobb volt mint a Rakéta és Vele az a gond sem volt, hogy nem passzol Neki Messi. Mert passzolt és úgy és oda kapta vissza a labdát, ahogy kellett.

Barto & Co, ha szándékosan akart volna kárt okozni, akkor sem tudtak volna többet.
5 év alatt 850M-et elfustoltek és az igazolt játékosok nagy része totális melléfogás.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se taliga, se farmer liga.
2020.
Coolearie
Ha már farmer liga

Csak aztán nehogy 2-3 éven belül a PL-be igazoljon, akkor kínos lesz ez a tweet.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Plusz jöhet a tiki-taka-teke-töke
ThundersNFL
Az (is) a gond a Barca fele (Krojf talalmany) tiki-toke jatekkal, hogy nehez. Evekig kell gyakorolni, ha elit szinten akarod eredmenyesen jatszani. Volt a Barcanak egy generacioja, akik mar tinikent is Barca jatekosok voltak, belenottek. Inietsa es Messi az elen, de tenyleg komoly nevsor volt. Mara kioregedtek. Szoval a gond, hogy abba a rendszerbe nem lehet csak ugy beleigazolni. Ez nem penz kerdes egyszeruen csak.
Szoval lehet tenyleg igaz, amit Amadeus irt, mas rendszer kell, ujra kell kezdeni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Se taliga, se farmer liga.
2020.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pep menjen haza és adja át a helyét egy másik edzőnek. Legalább is a sejk helyében a haremben pihenéskeppen már a következő edzőt vennem meg

több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
sztem 1 vonal
boka koccintást meg sehol se látok


Negritis
A második Lyon gólról van szó, ott egyértelműen lesen volt a Lyon játékos, mégha át is lépte a labdát belavatkozott a támadáésba simán anulálni kellett volna, de hát
dande
Sejk kevesett tejelt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 000 — The Mathematician
sztem 1 vonal
boka koccintást meg sehol se látok


Negritis
Én a 2. gólra gondoltam.
A 3-nak már semmi jelentősége nem volt és az nalam nem is volt kérdéses.
Sinisa
jaaa, oké akkor my mistake
valahogy mikor szóba került akkor már a 3. gól is megvolt azért hittem hogy arról beszélünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
sztem 1 vonal
boka koccintást meg sehol se látok


Negritis
A második Lyon gólról van szó, ott egyértelműen lesen volt a Lyon játékos, mégha át is lépte a labdát belavatkozott a támadáésba simán anulálni kellett volna, de hát
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
sztem 1 vonal
boka koccintást meg sehol se látok


Negritis
Én a 2. gólra gondoltam.
A 3-nak már semmi jelentősége nem volt és az nalam nem is volt kérdéses.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 000 — The Mathematician
sztem 1 vonal
boka koccintást meg sehol se látok



Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
Pep jöjjön vissza Barcelona-ba.
És helyre áll az egyensúly az Erőben.
Sinisa
Úgy el tévedne mint Luke a mocsárban
ThundersNFL
Azt gondolom, hogy a Barca-nal olyan edző tud rendet tenni,
1. Akinek van tekintélye
2. Tudja mi az a Barca DNS
Viszonylag rövid a lista...
Sinisa
3. aki képes kukázni az egész "barca dns-t" és újat tenni a helyébe.
Amadeus
Szerintem nem kell kukazni
Max feléleszteni, modernizálni
És nem játszatni a csapatot 442-ben. 😂
Sinisa
Plusz jöhet a tiki-taka-teke-töke

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
Pep jöjjön vissza Barcelona-ba.
És helyre áll az egyensúly az Erőben.
Sinisa
Úgy el tévedne mint Luke a mocsárban
ThundersNFL
Azt gondolom, hogy a Barca-nal olyan edző tud rendet tenni,
1. Akinek van tekintélye
2. Tudja mi az a Barca DNS
Viszonylag rövid a lista...
Sinisa
Barca DNS... Az 😊

Rohad az egész szervezet, már csak egy Laporta féle nacionalista hiányzik onnan, hogy berobbantsa a puskaporos levegőt

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
Pep jöjjön vissza Barcelona-ba.
És helyre áll az egyensúly az Erőben.
Sinisa
Úgy el tévedne mint Luke a mocsárban
ThundersNFL
Azt gondolom, hogy a Barca-nal olyan edző tud rendet tenni,
1. Akinek van tekintélye
2. Tudja mi az a Barca DNS
Viszonylag rövid a lista...
Sinisa
3. aki képes kukázni az egész "barca dns-t" és újat tenni a helyébe.
Amadeus
Szerintem nem kell kukazni
Max feléleszteni, modernizálni
És nem játszatni a csapatot 442-ben. 😂

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
Pep jöjjön vissza Barcelona-ba.
És helyre áll az egyensúly az Erőben.
Sinisa
Úgy el tévedne mint Luke a mocsárban
ThundersNFL
Azt gondolom, hogy a Barca-nal olyan edző tud rendet tenni,
1. Akinek van tekintélye
2. Tudja mi az a Barca DNS
Viszonylag rövid a lista...
Sinisa
De ott akkora káosz, hogy Yoda is belezödűlne 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
Pep jöjjön vissza Barcelona-ba.
És helyre áll az egyensúly az Erőben.
Sinisa
Úgy el tévedne mint Luke a mocsárban
ThundersNFL
Azt gondolom, hogy a Barca-nal olyan edző tud rendet tenni,
1. Akinek van tekintélye
2. Tudja mi az a Barca DNS
Viszonylag rövid a lista...
Sinisa
3. aki képes kukázni az egész "barca dns-t" és újat tenni a helyébe.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
Pep jöjjön vissza Barcelona-ba.
És helyre áll az egyensúly az Erőben.
Sinisa
Úgy el tévedne mint Luke a mocsárban
ThundersNFL
Azt gondolom, hogy a Barca-nal olyan edző tud rendet tenni,
1. Akinek van tekintélye
2. Tudja mi az a Barca DNS
Viszonylag rövid a lista...
Sinisa
Én is Vincze Ottóra gondoltam
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
Pep jöjjön vissza Barcelona-ba.
És helyre áll az egyensúly az Erőben.
Sinisa
Úgy el tévedne mint Luke a mocsárban
ThundersNFL
Azt gondolom, hogy a Barca-nal olyan edző tud rendet tenni,
1. Akinek van tekintélye
2. Tudja mi az a Barca DNS
Viszonylag rövid a lista...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Pepről mindenki tudhatja milyen ember, Zlatan próféta is megírta

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sejk kibasz mindenkit.
Coolearie
De előtte meg is basz mindenkit teveháton lisztes bránerrel

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tud meccselni a spanyol, világi balfasz évek óta. Ennyi véletlen és balszerencse nincs

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 000 — The Mathematician
Én rühellem a Cityt, de második lyoni gól... Hogy lehetett megadni?
tüsi91
mi benne a szabálytalan?
Negritis
Nem volt les?
A lesen levő játékos nem zavart?
Én őszintén nem tudom eldönteni.

Tegnap Lewa gólja is méteres les volt, de a VAR megadta.
Igaz semmi jelentősége nem volt.
Sinisa
dembelé nem volt lesen, a másik nem tudom hogy ott volt-e
és nekem nem tűnt fel az a boka koccintás
Negritis
A másik lesen volt
Szerintem a labda megjátszására irányult a mozgása.
A boka koccintást nem láttam.
Sinisa
próbálok keresni egy visszajátszást mer a közvetítés során Dembelére figyeltem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!