Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Szép gól
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Nyihhihi, na most lesz érdekes 😜

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Én mondtam, normális szélső védő, bead, gól
több mint 5 éve
Ne tegyünk már úgy mintha nem évente csukloztatna ezzel a vezetoseget 😊"Az Esporte Interativo brazil televíziós csatorna exkluzív információként közölte".Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣Messike meg lépni akar a Barcából 😁egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
warr_b
Kenny
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.
warr_b
nagylaza
több mint 5 éve
Milyen bodycheck volt már Martialon 😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
"Az Esporte Interativo brazil televíziós csatorna exkluzív információként közölte".Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣Messike meg lépni akar a Barcából 😁egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
warr_b
Kenny
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.
warr_b
több mint 5 éve
A PSG helyében begyujtenem a két nyűgös öreget (CR, Messi) és beraknam a Mbappe Neymar duó mellé, aztán hadd szóljon 😊Rosszabbak nem lesznek, és kb Chicago Bulls féle media figyelem és hype lenne körülöttük
több mint 5 éve
Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣Messike meg lépni akar a Barcából 😁egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
warr_b
Kenny
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Egy normálisabb bíró azért kiosztott volna ma már 1-2 piros lapot.
több mint 5 éve
Messike meg lépni akar a Barcából 😁egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
warr_b
több mint 5 éve
Na, beszart a stream, pompás. Tisztára mintha Packers-meccset néznék.OT-re visszaersz majd
nagylaza
több mint 5 éve
Messike meg lépni akar a Barcából 😁Csak kell az az éves fizu emelés.
warr_b
több mint 5 éve
Na, beszart a stream, pompás. Tisztára mintha Packers-meccset néznék.
több mint 5 éve
Messike meg lépni akar a Barcából 😁Kisvarda?
warr_b

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Bal bekk kellene, mert oda nem igen van jó megoldás Luke Shaw sem az. Szélső szerintem igen is kell a csapatba, mert Greenwood inkább igazi csatár mint bárminemű szélső támadóGreenwood valid opcio, de csak mikor inside winger kell. Klasszikus szelsonek valoban mersekelt habzasu, de nem is azt keresnek. Persze egy modern mindenes szelso mas szint lenne, ezt adom.
manuszka86

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Messike meg lépni akar a Barcából 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Lucas Vasquez a megoldás a Realbol. Vagy ha van pénz akkor Vinicius...Egész jól nézz ki a Manu, de inkább szélső hatvedeket kéne szerezzen mint egy szélsőt.Bal bekk kellene, mert oda nem igen van jó megoldás Luke Shaw sem az. Szélső szerintem igen is kell a csapatba, mert Greenwood inkább igazi csatár mint bárminemű szélső támadó
A Sevilla nem túl combos, de a felfutasokkal simán be tudnak kotorni egy gólt még
FLZOLI
manuszka86
Remélem lesz olyan palimadar aki elviszi valamikor ezeket a jómadarakat 😊
több mint 5 éve
Egész jól nézz ki a Manu, de inkább szélső hatvedeket kéne szerezzen mint egy szélsőt.Bal bekk kellene, mert oda nem igen van jó megoldás Luke Shaw sem az. Szélső szerintem igen is kell a csapatba, mert Greenwood inkább igazi csatár mint bárminemű szélső támadó
A Sevilla nem túl combos, de a felfutasokkal simán be tudnak kotorni egy gólt még
FLZOLI
több mint 5 éve
Egész jól nézz ki a Manu, de inkább szélső hatvedeket kéne szerezzen mint egy szélsőt.A Sevilla nem túl combos, de a felfutasokkal simán be tudnak kotorni egy gólt még
több mint 5 éve
ennyire hülyék ne legyünk már....be kell rúgni a ziccereket....Martial tökömnek akarod gólvonalig cipelni a lasztikat
Szerkesztette: manuszka86
több mint 5 éve
Hegyi Iván szerint a Sevilla medrében zajlik a meccs. Szerintem a Unitednak simán vezetnie kellett volna szünetben is. Amennyi 2v2, 3v3 szitut elbasztak.
több mint 5 éve
Önkormányzat nem ad. DAC-nak ad inkább.Remélem a 444-es csávó nézi ezt a Győr meccset,ha már annyira hiányolta őket a cikkben az NB1-ből..És egy forinttal nem gazdálkodnak kevesebből mint egy Kisvárda vagy Mezőkövesd..Én még ott tartok, hogy a Borkait váltó új fideszes polgi nem ad lóvét a focistáknak. Ezek szerint le vagyok maradva?
JoeyPorter
nagylaza
több mint 5 éve
Hát az még kiderül, hogy ez mentség-e, vagy súlyosbító tényezőSikerült két gól előnyből ikszelni a Viharsarokban, alakul ez.Azért, ahogy nézem, volt két kaposvári kiállítás.
Ha a Csákvárt nem sikerül megverni otthon, akkir szerintem Waltner megy is.
slowmotion
nagylaza