Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
Minket "kivulallokat" total meglep, hogy neha nem ertik egymast az angolok, mint pl a liverpool-i a notthingham-it stb.😆Erről ennyit 😀Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Heisman Trophy
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜
Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂
warr_b
www.youtube.com/watch?v=orD-e_W6Pic
empty taxi
youtu.be/HpVhSx0fZwM
warr_b
nekem anno azt mondtak, hogy liverpool a "hatar"
ha mar szorti tajm:
mutattam egy londoni ismerosomnek egy usa rap notat. hallgatja es kurvara bologat ra. mondom mi az ennyire bejon. mondja jaa es meg erti is 😀 teny az elado tenyleg nagyon szepen tolja.
több mint 5 éve
honvéd felcsútot már elhalasztották 😊A honvednak engedtek anno a halasztast? A jol emlekszem nem.Nevetséges, de gondolom a bmlsz meg tapsikolva partner lesz a dologban, nehogy megeroltessek magukat az aranylábúak. Főleg úgy, hogy két hazai meccsről beszélünk, nem kell szerda éjjel vagy csütörtökön két átszállással haza repülni Kazahsztánból, majd órákat buszozni valahova szombat reggel.m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
nagylaza
Remelem, ha kijutunk véletlen az EB-re, ott is mi leszünk a történelem első csapata, akik majd halasztást kérnek a 2.csoportmeccsre...
somoskovig
ZoliMP
de igaziból:
2017 egy napos halasztási kérelem honvédnak: elutasítva. versenysemlegességre hivatkozva.
amúgy röhej, hogy mi már most kértük ezt, és rohadtul nem fair. meg akkor minek hozunk megint 4 külföldit padra úgy, hogy magyar játékos lassan csak Albert lesz szoborként.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
A honvednak engedtek anno a halasztast? A jol emlekszem nem.Nevetséges, de gondolom a bmlsz meg tapsikolva partner lesz a dologban, nehogy megeroltessek magukat az aranylábúak. Főleg úgy, hogy két hazai meccsről beszélünk, nem kell szerda éjjel vagy csütörtökön két átszállással haza repülni Kazahsztánból, majd órákat buszozni valahova szombat reggel.m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
nagylaza
Remelem, ha kijutunk véletlen az EB-re, ott is mi leszünk a történelem első csapata, akik majd halasztást kérnek a 2.csoportmeccsre...
somoskovig
több mint 5 éve
Nevetséges, de gondolom a bmlsz meg tapsikolva partner lesz a dologban, nehogy megeroltessek magukat az aranylábúak. Főleg úgy, hogy két hazai meccsről beszélünk, nem kell szerda éjjel vagy csütörtökön két átszállással haza repülni Kazahsztánból, majd órákat buszozni valahova szombat reggel.m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
nagylaza
Remelem, ha kijutunk véletlen az EB-re, ott is mi leszünk a történelem első csapata, akik majd halasztást kérnek a 2.csoportmeccsre...
több mint 5 éve
😆Erről ennyit 😀Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Heisman Trophy
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜
Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂
warr_b
www.youtube.com/watch?v=orD-e_W6Pic
empty taxi
youtu.be/HpVhSx0fZwM

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513Nagyon besűrűsödött az idény, iszonyatos a terhelés, néha kell egy kicsit hosszabb ivószünet is, nem csupán pár perc a meccsen.
Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
ZoliMP
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-az-ftc-kervenyezte-az-mlsz-nel-a-szombati-meccs-elhalasztasat-2778513Kezdodik.allitolag minden posztra van 2-3 egyforma jatekos.
több mint 5 éve
A tegnapi "miért vannak vasárnap az NB2-es meccsek" beszélgetésre visszatérve:...és vajon átértek? (lehet, mégsem! 😊)
Kazincbarcika-PMFC: amely előtt természetesen ünnepi műsorral és felvezetéssel szórakoztatták a megjelent 922 nézőt. Egymilliárd forintért készült el a komplexum most átadott része, további fejlesztések is várhatók még – a szervezők most arra is figyeltek, hogy egy kicsit későbbre tegyék a Pécs elleni bajnokit, megvárva a Diósgyőr–Mezőkövesd rangadó hétórai befejezését, hogy onnan átérjenek ide az érdeklődők.
922 nézőért, egy milliárdos fejlesztés és érjenek át a nézők Miskolcról... magyar foci 2020
NB2



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Valami bűzlik Felcsúton. Meglepő. Ja nem. csak.taccs.hu/2020/08/17/husz-forintos-kerdes-ha-a-felcsut-nem-jatszhatott-korona-miatt-akkor-a-felcsut-ii-miert/
több mint 5 éve
A tegnapi "miért vannak vasárnap az NB2-es meccsek" beszélgetésre visszatérve:Kazincbarcika-PMFC: amely előtt természetesen ünnepi műsorral és felvezetéssel szórakoztatták a megjelent 922 nézőt. Egymilliárd forintért készült el a komplexum most átadott része, további fejlesztések is várhatók még – a szervezők most arra is figyeltek, hogy egy kicsit későbbre tegyék a Pécs elleni bajnokit, megvárva a Diósgyőr–Mezőkövesd rangadó hétórai befejezését, hogy onnan átérjenek ide az érdeklődők.
922 nézőért, egy milliárdos fejlesztés és érjenek át a nézők Miskolcról... magyar foci 2020
több mint 5 éve
Erről ennyit 😀Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Heisman Trophy
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜
Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂
warr_b
www.youtube.com/watch?v=orD-e_W6Pic

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Eddig 1% esély volt rá, most lett 2%. Ami ugye 100%-os növekedés,és közelebb van az 50hez mint az 1 mégis lófaszt nem jelent.De ez komoly! "A brazil televíziós csatorna klubhoz közel álló informátora szerint Messi soha sem akarta ennyire a klubváltást, mint most."Ne tegyünk már úgy mintha nem évente csukloztatna ezzel a vezetoseget 😊"Az Esporte Interativo brazil televíziós csatorna exkluzív információként közölte".Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣Messike meg lépni akar a Barcából 😁egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
warr_b
Kenny
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.
warr_b
nagylaza
FLZOLI
nagylaza
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Így van. Gondolj bele, amikor egy busznyi Rangers drukkerrel mentem meccsre Stirlingből 😆Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
Heisman Trophy
Amikor hozzám beszéltek, próbáltak kicsit lassítani, akkor úgy a felét értettem is, de amikor egymás közt nyomták, a negyedét se értettem, pedig nem vagyok szar angolból 😜
Mondjuk azon jót röhögtem, mikor valami pubban a pultos (mint kiderült magyar) a 12 éve kint élő haverom beszédéből vágta le, hogy magyarok vagyunk, nem az enyémből 😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Igen, az angol nyelvjárások 80%-ában nem is értik egymást az emberek, meg van ott is 100 akcentus.Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
ulpianus
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.En nem vagom ezt. De erted, ha o maga sem tdja, akkor en mit monnyak?
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
Heisman Trophy
Ez olyan, mint a walesi haverom, Steve Briggs (vegtelen jo arc). Azt mondta, mikor szoltam, hogy en beszelni english, de fingom nincs mit mondott az utolso 3 mondatban. Szoval, szte o sem erti a sajat nagyanjat.
Szal o modta, hogy a dance az nem "densz" hanem "daanc", stb. Gondoltam, akkor hagyjuk.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Nekem van Xavier nevű ismerősöm, őt Csavinak hívták. A Havi szerintem = Javier. A baszkokkal nem vagyok tisztába, az teljesen más nyelv. Lehet ott az X-nek van a H-s kiejtése ha A betű van utána.Attol fugg h spanyolorszag melyik szegleteben vagy.a caja mint kasszat is mashogy ejtik itt-ott.Szerintem Hironának kell mondani, de ki tudja, csak középfokú a spanyolom 😀Van egy munkatarsam, egy napon kezdtunk tobb mint 5 eve. Xavi. Megkerdeztem tole anno, hogy most akkor "Csavi", vagy "Havi"? Azt valaszolta mindketto jo, mert egyik a baszk, masik a spanyol kiejtes szerint jo. Ma sem tudom melyik a jo.
Persze az itteni 10000 nyelvjárás meg ezek miatt csak 99% hogy így kell
Heisman Trophy
ulpianus
ZoliMP
Mondjuk a katalán kurva jó 😀
Hívnak = em dic (“dikk”)
Énekelek = cant (angol cunt)
Mit csinálsz = Qué fas (“fasz”)
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Tudjuk, benne van a pakliban. Majd látjuk.ami azt illeti arra a forrásra hivatkoznak, aki a PSG Neymar dolgot is lehozta elsőként.De ez komoly! "A brazil televíziós csatorna klubhoz közel álló informátora szerint Messi soha sem akarta ennyire a klubváltást, mint most."Ne tegyünk már úgy mintha nem évente csukloztatna ezzel a vezetoseget 😊"Az Esporte Interativo brazil televíziós csatorna exkluzív információként közölte".Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣Messike meg lépni akar a Barcából 😁egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
warr_b
Kenny
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.
warr_b
nagylaza
FLZOLI
nagylaza
csak mondom.
Amadeus
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
Attol fugg h spanyolorszag melyik szegleteben vagy.a caja mint kasszat is mashogy ejtik itt-ott.Szerintem Hironának kell mondani, de ki tudja, csak középfokú a spanyolom 😀Van egy munkatarsam, egy napon kezdtunk tobb mint 5 eve. Xavi. Megkerdeztem tole anno, hogy most akkor "Csavi", vagy "Havi"? Azt valaszolta mindketto jo, mert egyik a baszk, masik a spanyol kiejtes szerint jo. Ma sem tudom melyik a jo.
Persze az itteni 10000 nyelvjárás meg ezek miatt csak 99% hogy így kell
Heisman Trophy
ulpianus
több mint 5 éve
több mint 5 éve
Szerintem Hironának kell mondani, de ki tudja, csak középfokú a spanyolom 😀Van egy munkatarsam, egy napon kezdtunk tobb mint 5 eve. Xavi. Megkerdeztem tole anno, hogy most akkor "Csavi", vagy "Havi"? Azt valaszolta mindketto jo, mert egyik a baszk, masik a spanyol kiejtes szerint jo. Ma sem tudom melyik a jo.
Persze az itteni 10000 nyelvjárás meg ezek miatt csak 99% hogy így kell
Heisman Trophy

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ami azt illeti arra a forrásra hivatkoznak, aki a PSG Neymar dolgot is lehozta elsőként.De ez komoly! "A brazil televíziós csatorna klubhoz közel álló informátora szerint Messi soha sem akarta ennyire a klubváltást, mint most."Ne tegyünk már úgy mintha nem évente csukloztatna ezzel a vezetoseget 😊"Az Esporte Interativo brazil televíziós csatorna exkluzív információként közölte".Nso írta, hogy lenne már kamu? 😡🤣Messike meg lépni akar a Barcából 😁egyik katalan ujsag se hozta le. kamu.
warr_b
Kenny
Ennél már csak akkor lenne tutibb, ha az nb1.hu hozta volna.
warr_b
nagylaza
FLZOLI
nagylaza
csak mondom.
több mint 5 éve
Szerintem Hironának kell mondani, de ki tudja, csak középfokú a spanyolom 😀Nem csak ez, bár ebben még igaza is lehet, hanem minek hozza be példaként az alantasabb csapatokra, ahol védettZsirona b+Hogy kellene kiejteni?
Gergőbácsi
gdavid
Gergőbácsi
Persze az itteni 10000 nyelvjárás meg ezek miatt csak 99% hogy így kell
Szerkesztette: Heisman nádor
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Nem csak ez, bár ebben még igaza is lehet, hanem minek hozza be példaként az alantasabb csapatokra, ahol védettZsirona b+Hogy kellene kiejteni?
Gergőbácsi
gdavid
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Kettőazegybeneztek, hmm, playoff követő téma
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Zsirona b+Hogy kellene kiejteni?
Gergőbácsi
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: