Soccer

41 feliratkozó

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem ez a vizsgálat minket is elér majd, lehetőleg minél hamarabb, ha már ekkora az igazságérzet. Az is vicces, hogy pont mi látjuk meg azt, hogy máshol állami pénzt tolnak a fociba. 😀
Az én életem sem a biszem-baszom, meg a sampion liga körül forog, de ne pont mi mutogassunk és kiáltsunk már korrupciót, törvény felett állást, mert az lenne ám az igazán k..va nagy vicc. 😊Tony
más azért mondjuk, hogy 15 millió ft-ot tolnak bele, vagy 15 millió eurót...😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Remélem ez a vizsgálat minket is elér majd, lehetőleg minél hamarabb, ha már ekkora az igazságérzet. Az is vicces, hogy pont mi látjuk meg azt, hogy máshol állami pénzt tolnak a fociba. 😀
Az én életem sem a biszem-baszom, meg a sampion liga körül forog, de ne pont mi mutogassunk és kiáltsunk már korrupciót, törvény felett állást, mert az lenne ám az igazán k..va nagy vicc. 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tényleg kibaszott gusztustalan ez így, és úgy mondom ezt, hogy azért a biszembaszomtól távol tartom magam.

Különösen egy olyan ország bajnokságában kurva vicces ez, ami ellen az EU is vizsgálódik, mert állami pénzt tolnak a fociba, ez pedig elvileg tilos. De ez a buzi Barcelona még ebben a korrupt szar bajnokságban is minden törvény felett állónak érzi magát, és a mafFIFA még adja is alá a lovat. Szánalmas és gyomorforgató.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Teljesen mindegy, nyitva volt-e a piac.
Megszegték a szabályokat, nem is egyszer. Ezek után még nehogy nekik álljon már feljebb. És a legnagyobb vicc az lesz, amikor a PSG-t meg a Cityt ugyanúgy megbüntetik majd, a Barca meg megússza.Stez
Fogják egy nagy sz.rt megbüntetni őket, főleg nem szezon vége felé és pláne nem a soron következő átigazolási szezonra. Maximum ott is kijelölnek a legvégén (ha kijelölnek) egy távolabbi szezont, amire felkészülvén előtte bevásárolnak.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 067
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140423-franciak-uzemeltethetik-az-uj-fradi-stadiont.html

"A létesítmény neve még nem dőlt el, a klub "gondolkodik" a névhasználat értékesítésén, megfelelő ajánlat esetén megbeszéli a kérdést az Albert családdal – mondta Kubatov Gábor, az FTC elnöke. (A lebontott régi stadion 2007 óta Albert Flórián, a Ferencváros néhai aranylabdás futballistája nevét viselte.)

Az új stadionban a legolcsóbb jegy 1800 forint lesz."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 067
Ez mondjuk kurvára undorító.Stez
továbbra is maradok az NFL-nél.... esetleg benézek JJ-hez az NCAA-be. Sok értelme nincs a gurulóssal foglalkozni ilyen körülmények közt. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Teljesen mindegy, nyitva volt-e a piac.
Megszegték a szabályokat, nem is egyszer. Ezek után még nehogy nekik álljon már feljebb. És a legnagyobb vicc az lesz, amikor a PSG-t meg a Cityt ugyanúgy megbüntetik majd, a Barca meg megússza.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 377 — Omar's Coming Yo!
vagy zárjanak ki mindenkit vagy senkit.ilyen egyszerű.

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az a kérdés, hogy a Barcelonát mikor értesítették (ha értesítették) a vizsgálatról. Ha nyitva volt akkor az átigazolási piac, akkor valóban lehet az (mármint undorító), viszont ha bezárt már a piac és megdobták őket egy ítélettel, akkor már nem annyira. Az egész ügy amúgy is vihar a biliben.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mondjuk kurvára undorító.

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-a-fifa-felfuggesztette-az-atigazolasi-tilalmat-2330869

Én szóltam. Az ötöslottóm lenne ilyen biztos. 😀
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
francesco zombori is ott volt vasárnap.Kenny
Uncsi 😉 már vártam mikor hozza vmelyik hírnél elő valaki 😀dande
Sose lehet megunni. És téma van hozzá.. 😀
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A nagyobb gond az, hogy tnap Torresen nagyon látszott, hogy küzd, és sztem jól is nyomta, de elmúlt 16 meccsén 1 gólt lőtt...Ba lőtt fontos gólt a PL-ben (most már annyira még se fontos) + a BL-ben is a PSG ellen. Eto'o is jobb formában van (bár az ő mutatói is elég viccesek...).
Borbinho
Kéne a Chelsea-be valami gólerős csatár. Szombaton sem jelentettek szinte semmi veszélyt. Bayernből Mandzukic jöhetne😊NB2
Abramovich állítólag Cavani-t akarja már, eddig Costa-t akarta.

+

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 182 — nabege2@yahoo.com
Úristen, mekkorát játszott Mikel és a hátvédsor! 😊
Schleck
He-he, meccs közben pont az fogalmazódott meg bennem, hogy ezek lehoznák a Mennyeit kapott gól nélkül.

A nagyobb gond az, hogy tnap Torresen nagyon látszott, hogy küzd, és sztem jól is nyomta, de elmúlt 16 meccsén 1 gólt lőtt...Ba lőtt fontos gólt a PL-ben (most már annyira még se fontos) + a BL-ben is a PSG ellen. Eto'o is jobb formában van (bár az ő mutatói is elég viccesek...).
Borbinho
Kéne a Chelsea-be valami gólerős csatár. Szombaton sem jelentettek szinte semmi veszélyt. Bayernből Mandzukic jöhetne😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 661 — Így remélem megfelelek nektek.....
francesco zombori is ott volt vasárnap.Kenny
Uncsi 😉 már vártam mikor hozza vmelyik hírnél elő valaki 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 377 — Omar's Coming Yo!


francesco zombori is ott volt vasárnap.

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A párizs ellen olyan odavágó után mennyi esélyt adtatok Mou-nak? 😊 Mert behúzta azt is. Én se raktam volna rá egy lyukas garast sem, és a Párizst egyábként jobb csapatnak tartom mint az Atletit (bár ez csak személyes vélemény).

Szóval felesleges leírni a Chelsea-t. Alapvetően a 0-0 tényleg szar idegenben a rúgott gól miatt, de szerintem most nem rossz az.
A PSG se tudta rendesen "beparkolni az Ikarust a tizenhatosra" pedig ott az 1 gólos vereség is belefért volna.eaglesmcnabb
azér' lehet, hogy egy pöttyet gyengébbek lesznek, mint tegnap, nem?
fene se tudja, nyilván Dudek legjobb meccse cserekapusként is a BL-döntőben volt 2005-ben, de azért nagy érvágás Cech kiesése. meg lehet nézni, Pinto mit művel Valdes helyén - nyilván elviszi a posztot, de meccsenként egy bravúrral kevesebben pont vagy mérkőzés is elmehet.
meg nyilván Lamps és Terry távolléte is hathat jól a csapatra, mert azért ők sem fiatalok, viszont velük rengeteg BL-tapasztalat megy a lelátóra.

nem mondom, van esélye a Dinamónak, de két CdR-vereségen kívül nagycsapat még nem verte meg az Atleticót idén, a BL-ben is veretlenek, támadniuk sem muszáj, elég lehet kontrázgatni.

tipikus háromesélyes meccs szerintem.slowmotion
Lamps egyre többször van a padon, fiatalok helyett szokott beállni, az ő kiesése sztem nem akkora gond, főleg, hogy többnyire KVK/KK poszton játszott idén . Schwarzer meg sztem nem hogy Pintonál, de Valdesnél is jobb kapus. Hétvégén beállt, bumm, első gólt amit kaptunk Sunderlandtől egyből övé volt. Aztán összeszedte magát, és jól védett. Tnap este beállt 3 perc melegítés után, és sztem nem volt rá panasz.

Parkoljon csak az Atleti, ha akar. ha fele annyi "helyzetünk" lesz, mint nekik volt tnap, akkor egyet bekotrunk.
Csak el kéne felejteni, hogy 3 méterre ívelgetjük a szögiket a 6'6 magas Curtois ellen...

Hazard, Iva és Eto'o is fog játszani, ez a 3mas sztem többet tud dobni, mint Cech, Lamps, Mikel, és JT .

Ramires mehet vissza KVK-ba, Iva eredetileg ugye KH, Hazard meg megy szélre Will.I.Am-el, Oscar meg irányít.

A nagyobb gond az, hogy tnap Torresen nagyon látszott, hogy küzd, és sztem jól is nyomta, de elmúlt 16 meccsén 1 gólt lőtt...Ba lőtt fontos gólt a PL-ben (most már annyira még se fontos) + a BL-ben is a PSG ellen. Eto'o is jobb formában van (bár az ő mutatói is elég viccesek...).

Sokkal kényelmesebb helyzetben vagyunk, mint a PSG ellen. Ha kapunk egy gólt, kettőt kell rúgnunk. PSG ellen ez esetben 3 kellett volna, csak a hosszabbításhoz. Ott egyet sem kaptunk, de nem is idegeskedtük el a meccset. Mou ebben a legjobb, stabilitást hoz, és ott tud belenyúlni a meccsbe, ahol más nem. (Schürrle Hazard helyett, bár ez ugye sérülés, vagy Ba behozatala).
Szvsz egy klasszisokkal jobb meccs lesz, kizártnak tartom, hogy otthon is hasonlóan defenzíven állnánk fel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 010 — Cowboys fan
A párizs ellen olyan odavágó után mennyi esélyt adtatok Mou-nak? 😊 Mert behúzta azt is. Én se raktam volna rá egy lyukas garast sem, és a Párizst egyábként jobb csapatnak tartom mint az Atletit (bár ez csak személyes vélemény).

Szóval felesleges leírni a Chelsea-t. Alapvetően a 0-0 tényleg szar idegenben a rúgott gól miatt, de szerintem most nem rossz az.
A PSG se tudta rendesen "beparkolni az Ikarust a tizenhatosra" pedig ott az 1 gólos vereség is belefért volna.eaglesmcnabb
azér' lehet, hogy egy pöttyet gyengébbek lesznek, mint tegnap, nem?
fene se tudja, nyilván Dudek legjobb meccse cserekapusként is a BL-döntőben volt 2005-ben, de azért nagy érvágás Cech kiesése. meg lehet nézni, Pinto mit művel Valdes helyén - nyilván elviszi a posztot, de meccsenként egy bravúrral kevesebben pont vagy mérkőzés is elmehet.
meg nyilván Lamps és Terry távolléte is hathat jól a csapatra, mert azért ők sem fiatalok, viszont velük rengeteg BL-tapasztalat megy a lelátóra.

nem mondom, van esélye a Dinamónak, de két CdR-vereségen kívül nagycsapat még nem verte meg az Atleticót idén, a BL-ben is veretlenek, támadniuk sem muszáj, elég lehet kontrázgatni.

tipikus háromesélyes meccs szerintem.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Összességében reális a döntetlen, mert olyan hatalmas helyzete nem nagyon volt az Atléticonak. Beívelgették, aztán várták a csodát. Csak a rengeteg időhúzást tartottam undorítónak (mert jóformán a meccs 10. percében elkezdték már), a bíró igazán magával vihette volna a golyóit a pályára és jó néhány sárgával "jutalmazni" a delikvenseket. Megnéztem volna a "kizökkenhetetlen" Mourinhot, miután 2. sárgával vonul le a játékosa cserébe időhúzásokért. 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Úristen, mekkorát játszott Mikel és a hátvédsor! 😊
Az idegenben lőtt gólt szerintem manapság kicsit túlértékelik az emberek. Fogadjunk, egy 3-2 után kevésbé menne a sírás, pedig nincs az a visszavágós eredmény, ami 3-2-nél elég, 0-0-nál pedig nem.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 472 — TODDHERREMANS79
A párizs ellen olyan odavágó után mennyi esélyt adtatok Mou-nak? 😊 Mert behúzta azt is. Én se raktam volna rá egy lyukas garast sem, és a Párizst egyábként jobb csapatnak tartom mint az Atletit (bár ez csak személyes vélemény).

Szóval felesleges leírni a Chelsea-t. Alapvetően a 0-0 tényleg szar idegenben a rúgott gól miatt, de szerintem most nem rossz az.
A PSG se tudta rendesen "beparkolni az Ikarust a tizenhatosra" pedig ott az 1 gólos vereség is belefért volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 010 — Cowboys fan
jó trágya meccs eddig az Atleti - Cselszki, jöhetne Schürrle mondjuk Ramires helyére, simán le lehetne kontrázni ezt az Atletit...Dexxter Tailor
nem láttam még olyan Chelsea fant, aki így írta volna a csapat nevét 😀

amúgy mi 0-0ra jöttünk, ahogy nézem. Ha szerzünk egy gólt, nagyon jó, ha meg nem, az se gond. Csak ne kapjunk. bízik a hazai pályában Mou, de egy idegenben lőtt gól nagyon jó lenneBorbinho
és egyébként jövő héten mitől vannak annyival jobb helyzetben? vagy Murinnyó már a 0-0, tizenegyesekre gyúr?
mert szép dolog ugye a döntetlen, de a visszavágón csak akkor lesz elég ugyanez, ha az Atleti nem rúg egyet sem...slowmotion
Az, hogy a Bridge-en 41000 nézőből 39000 kék mezben lesz 😊
Komolyabb ziccere nem volt az Atletinek, már a 15.percben jöttek a beadások, ergo Mourinho csapata erőltette rá a játékát Simeone-ére. A tapasztalat nagyon sokat fog érni a visszavágón, lásd PSG.

Cech szezonjának vége, JT 1 hónapra out, Lamps eltitott.

Schwarzer
Azpi-Iva-Cahill-AC
Luiz-Ramires
WIZACAR
Eto'o

ez azért lényegesen támadóbb, de vannak még opciók. Van Ginkel felépült, Schürrle is ott van.
Ha az Atleti otthon nem tudott gólt lőni, akkor a Bridge-en hogy fog? Egy szvsz lényegesen jobb támadókkal rendelkező PSG-nek sem jött össze (bár nem sokon múlott, köszi Cavani 😀 ).

Ma hiányzott a kezdő hátvédünk, a legjobb szélsőnk (+ legjobb játékosunk szvsz) + a kezdő csatárunk.
+ Mou nyilatkozta meccs után, hogy a cél a BL, ezért szombaton a Pool ellen több kezdő is pihenni fog.

Félreértés ne essék, nem jutottunk tovább, sőt. De Mou a 0-0ért küldte ki a srácokat, és ez össze is jött. Én egy 1-1nek sokkal jobban örültem volna, de asszem Mourinho egy picit jobban ért hozzá.
KTBFFHBorbinho
persze. de ha az Atleti is beparkolja az Ikarust a tizenhatosra, akkor mi lesz? mert ugye a Dinamónak több gólt kellene rúgnia, hacsak nem a tizenegyesekre gyúr. szóval szerintem Murinnyót akár a saját fegyverével verhetik meg, mert az Atletinek is megy a bekkelés, ha az kell...
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
jó trágya meccs eddig az Atleti - Cselszki, jöhetne Schürrle mondjuk Ramires helyére, simán le lehetne kontrázni ezt az Atletit...Dexxter Tailor
nem láttam még olyan Chelsea fant, aki így írta volna a csapat nevét 😀

amúgy mi 0-0ra jöttünk, ahogy nézem. Ha szerzünk egy gólt, nagyon jó, ha meg nem, az se gond. Csak ne kapjunk. bízik a hazai pályában Mou, de egy idegenben lőtt gól nagyon jó lenneBorbinho
és egyébként jövő héten mitől vannak annyival jobb helyzetben? vagy Murinnyó már a 0-0, tizenegyesekre gyúr?
mert szép dolog ugye a döntetlen, de a visszavágón csak akkor lesz elég ugyanez, ha az Atleti nem rúg egyet sem...slowmotion
Az, hogy a Bridge-en 41000 nézőből 39000 kék mezben lesz 😊
Komolyabb ziccere nem volt az Atletinek, már a 15.percben jöttek a beadások, ergo Mourinho csapata erőltette rá a játékát Simeone-ére. A tapasztalat nagyon sokat fog érni a visszavágón, lásd PSG.

Cech szezonjának vége, JT 1 hónapra out, Lamps eltitott.

Schwarzer
Azpi-Iva-Cahill-AC
Luiz-Ramires
WIZACAR
Eto'o

ez azért lényegesen támadóbb, de vannak még opciók. Van Ginkel felépült, Schürrle is ott van.
Ha az Atleti otthon nem tudott gólt lőni, akkor a Bridge-en hogy fog? Egy szvsz lényegesen jobb támadókkal rendelkező PSG-nek sem jött össze (bár nem sokon múlott, köszi Cavani 😀 ).

Ma hiányzott a kezdő hátvédünk, a legjobb szélsőnk (+ legjobb játékosunk szvsz) + a kezdő csatárunk.
+ Mou nyilatkozta meccs után, hogy a cél a BL, ezért szombaton a Pool ellen több kezdő is pihenni fog.

Félreértés ne essék, nem jutottunk tovább, sőt. De Mou a 0-0ért küldte ki a srácokat, és ez össze is jött. Én egy 1-1nek sokkal jobban örültem volna, de asszem Mourinho egy picit jobban ért hozzá.
KTBFFH

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 341 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Cech has been taken to the CEMTRO Clinic where it's been confirmed he has a dislocated shoulder"
Courtois a visszavágón nem akar nálunk védeni? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 010 — Cowboys fan
jó trágya meccs eddig az Atleti - Cselszki, jöhetne Schürrle mondjuk Ramires helyére, simán le lehetne kontrázni ezt az Atletit...Dexxter Tailor
nem láttam még olyan Chelsea fant, aki így írta volna a csapat nevét 😀

amúgy mi 0-0ra jöttünk, ahogy nézem. Ha szerzünk egy gólt, nagyon jó, ha meg nem, az se gond. Csak ne kapjunk. bízik a hazai pályában Mou, de egy idegenben lőtt gól nagyon jó lenneBorbinho
és egyébként jövő héten mitől vannak annyival jobb helyzetben? vagy Murinnyó már a 0-0, tizenegyesekre gyúr?
mert szép dolog ugye a döntetlen, de a visszavágón csak akkor lesz elég ugyanez, ha az Atleti nem rúg egyet sem...