Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 12p

Az MLSZ csütörtökön 9.30 órakor Telkiben bemutatja a válogatott új szövetségi kapitányát. Az eseményt az MLSZ TV élőben közvetíti.Beki
No erre kíváncsi leszek.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Doll a fradinal.
😀
Micsoda hirek!!!!!ZoliMP
Baby Doll? 😉
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 942
Doll a fradinal.
😀
Micsoda hirek!!!!!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
MLSZ ‏@MLSZhivatalos 12p

Az MLSZ csütörtökön 9.30 órakor Telkiben bemutatja a válogatott új szövetségi kapitányát. Az eseményt az MLSZ TV élőben közvetíti.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀Stez
Valaki megzavart és felébresztett álmodban, így a végéről lemaradtál ? 😀Toca
Nem. Csak a két nehéz és szoros forduló után túl könnyű lesz a befejezés. 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀Stez
Valaki megzavart és felébresztett álmodban, így a végéről lemaradtál ? 😀
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀Stez
Ezek után ,neked egészen biztosan meglepi lesz. 😉
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :pShilkor
Én sem írtam, hogy a Milan nyerne. Azt írtam, hogy az a párharc sem sima. Egyik csapat javára sem. 😀
De ha nagyon tippelnem kellene, szerintem egy X után továbbmegyünk valami izzadós meccsen. Utána 3-0, 8-4-gyel verjük a Barcát, a Bayernnel megszenvedünk 2-1, 4-2-vel, de továbbmegyünk ott is.
Tovább most nem sorolom, meglepi lesz. 😀

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀Stez
Nem is arról volt szó, h a Milan nyer egyértelműen :p
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Milan meccsek sem lesznek tutik. Az Atlético lazán az a csapat, ami meglep majd minket. Jobban örültem volna a Barcának, az egy gyenge fos banda. 😀

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
City sajnálhatja, hogy nem most vannak a meccsek hanem majd tavasszal.
Hajrá City.Toca
ha most játszanánk simán 2 vereséggel esnénk ki.Tavaszra talán lesz egy 100%-os Messink,télen igazolunk kh-t,nem lesz itt baj.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Angliaban mely osztalyokban hasznaljak a golvonaltechnikat?
Ha jol tudom a cslezi goljanal eme csoda segitett...ZoliMP
a PL-ben biztos meg szerintem a kupákban is. az alsóbb osztályokról nem tudok


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 942
Angliaban mely osztalyokban hasznaljak a golvonaltechnikat?
Ha jol tudom a cslezi goljanal eme csoda segitett...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
úristen milyen lassúak a középső védőink... mondjuk az sem segített, hogy Azpi lesérült, és Essien volt a helyén. de Cahill és David Luiz is botrányos volt ma. mindegy, Ligakupa, who cares? 😊 a lényeg, hogy hétfőn nyerjünk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/allami-penzzel-tomik-a-realt-es-a-barcat-vizsgalodik-az-eu-2302219

ejnye no!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy a Tottenham kirúgta Vilas-Borast, ideje újra felvenni a kapcsolatot Ted Lassoval. 😀😀
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Simunic 10 meccses eltiltás. Kicsit erősnek érzem a büntetést.FViktor93
Remélhetőleg most majd beépítik Lovrent. Egyébként meg egy ostoba fasz!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Simunic 10 meccses eltiltás. Kicsit erősnek érzem a büntetést.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
Hát kérem szépen Nápolyban kellett volna gürizni egy X-ért és máris könnyebb ellenfeleket kaphattak volna.
Az viszont tuti, hogy voltak mákos csapatok, akik megúszták a "nagyokat".
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bayern,ez az.....
Mondjuk tavaly gyengébb csapattal majdnem kiejtettük őket, hátha most. 😊
(bár sok esélyt nem látok rá)

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
City sajnálhatja, hogy nem most vannak a meccsek hanem majd tavasszal.
Hajrá City.Toca
vagy pont nem.
Agüero nélkül nem lenne annyira egyszerű, márpedig ő kb január végéig kidőlt.
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
A legszebb ebben az 5-0-ban, hogy Gerrard és Sturridge nélkül érte el a csapat.
Flanagan góljának NAGYON örülök. :cool:Mikey
Mi beavatás lehetett az öltözőben 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
City sajnálhatja, hogy nem most vannak a meccsek hanem majd tavasszal.
Hajrá City.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.FViktor93
A Barca-City és az Arsena-Bayern biztosan jó meccs lesz.

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na az Arsenal megint belenyúlt a tutiba. Real szempontból jó lett ez a Schalke sima lesz.
Viszont elég szar, hogy 1db érdekes párharc lesz, a többi elég egyértelmű.