Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...Asbee
De miért? Tudtad, hogy Jamaal Charles pl. autogrammot kért meccs után Peyton Manning-től?szaba
Teljesen más a kettő. Valamikor 7-8 éve készült egy dokumentumfilm magyar fociról és akkori sztárocskáinkról, nézd meg mit válaszolnak mikor azt kérdezik tőlük, hogy vajon aranylabdásak lesznek-e. Már ott meglátszik mekkora lúzerek egytől egyig.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...Asbee
De miért? Tudtad, hogy Jamaal Charles pl. autogrammot kért meccs után Peyton Manning-től?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389ZoliMP
Amíg így viselkednek a "nagy reménységű" játékosaink, addig nem is lesz itt semmiféle előrelépés...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 971
azért ez mi?😊
mondjuk a hozzászólások kurva jók

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/paks-ezt-nem-hagyhattam-ki-toth-egy-kepen-a-brazil-sztarral-2316389
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Van Marwijk 3 milliót kaszált azzal, hogy kirúgták. Slomka az új edző Hamburgban.Amadeus91
Slomka az a csávó, akit Hannoverből tanácsoltak el?
kis magyar edzőkeringő német módra 😊slowmotion
neki van csak pro license😊gordon
ugyan már, László Csaba is pad nélkül van, vannak eredményei, és anyanyelvi szinten beszéli a németet asszem 😊
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Van Marwijk 3 milliót kaszált azzal, hogy kirúgták. Slomka az új edző Hamburgban.Amadeus91
Slomka az a csávó, akit Hannoverből tanácsoltak el?
kis magyar edzőkeringő német módra 😊slowmotion
neki van csak pro license😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Van Marwijk 3 milliót kaszált azzal, hogy kirúgták. Slomka az új edző Hamburgban.Amadeus91
Slomka az a csávó, akit Hannoverből tanácsoltak el?
kis magyar edzőkeringő német módra 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Van Marwijk 3 milliót kaszált azzal, hogy kirúgták. Slomka az új edző Hamburgban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát ez a ManCity - Chelsea eddig a tökéletes ellentéte a két héttel ezelőtti bajnoki meccsnek, nagyon nincs ott fejben a Cselszki, röhejes labdákat adnak el, támadás nulla. David Luizt meg VKP-ként kéne használni, kár, hogy Terry sérült :-/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kanta József: ,,Elsődleges célunk mindenképpen, hogy elkerüljük a kiesőzónát. Az én véleményem, hogy teljesen mindegy , hogy hogy szerepelünk, csak fölöttünk húzzák meg a vonalat"

 www.nemzetisport.hu/nsotv_labdarugas/elaztatva-a-szallodaba-szamuztek-az-mtk-t-2315521?utm_source=footer&utm_medium=desktop&utm_campaign=footer_nsotvideo

😀 😀 😀 😀tüsi91
Nagyon veretes szavak.😀😀😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kanta József: ,,Elsődleges célunk mindenképpen, hogy elkerüljük a kiesőzónát. Az én véleményem, hogy teljesen mindegy , hogy hogy szerepelünk, csak fölöttünk húzzák meg a vonalat"

 www.nemzetisport.hu/nsotv_labdarugas/elaztatva-a-szallodaba-szamuztek-az-mtk-t-2315521?utm_source=footer&utm_medium=desktop&utm_campaign=footer_nsotvideo

😀 😀 😀 😀
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Henderson harmadik éve kezdő többé-kevésbé, ennyi idő alatt rázódott bele a csapatba.slowmotion
Lehet le kéne vennem a szemüvegemet, de szerintem kurva messze van ő - még? - attól, hogy belerázódjon a csapatba.Mikey
Kuyt-féle munkabírású spíler kicsit több technikával, csak eredményességben még nincs ott. de ha ő nem lenne, akkor Captain Fantastic nagy szarban lenne védekező középpályásként.slowmotion
Valóban hasznos védekező középpályássá kezd válni. Csak mondjuk nem ezt várná tőle senki ilyen vételárért és hype-ért cserébe. Utóbbiakról nyilván nem ő tehet, ám egy játékos megítélésénél kihagyhatatlan tényezők. Persze még csak 23 éves, így előre fele játékban is sokat fejlődhet még. Mondjuk van honnan.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Henderson harmadik éve kezdő többé-kevésbé, ennyi idő alatt rázódott bele a csapatba.slowmotion
Lehet le kéne vennem a szemüvegemet, de szerintem kurva messze van ő - még? - attól, hogy belerázódjon a csapatba.Mikey
Kuyt-féle munkabírású spíler kicsit több technikával, csak eredményességben még nincs ott. de ha ő nem lenne, akkor Captain Fantastic nagy szarban lenne védekező középpályásként.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Henderson harmadik éve kezdő többé-kevésbé, ennyi idő alatt rázódott bele a csapatba.slowmotion
Lehet le kéne vennem a szemüvegemet, de szerintem kurva messze van ő - még? - attól, hogy belerázódjon a csapatba.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Khan nem szarozik. Nyáron vette meg a Fulhamet, azóta már a 2. edzőt rúgta ki ma...Remélem Gus Bradley nem követi figyelemmel a Premiership eseményeit...
Ezen beszartam 😀 😀 😀
MLSZ:

"Nikola Trajkovic, Mevoungou Mekoulau Patrick, Rudolf Gergely, Lang Ádám, Kalmár Zsolt, Lipták Zoltán (valamennyi Győr) 1-1 soron következő nemzetközi barátságos, felkészülési mérkőzésre szóló eltiltást kapott."JC6
A kispesti Job meg 3at kapott a múlt héten.
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Teljesen igazad van Cou-val és Stu-val, nem kérdés, hogy nélkülük sehol sem, de pont ezért is óriási edző, hogy ezeket a lehetőségeket meglátta ennyi pénzért. Meg szerintem taktikailag is nagyon rendben van, mert ha valamit el is számít az elején, tudja korrigálni ha szükséges. (most már így érzem, a szezon elején azért a 2. félidők elég bajosak voltak!)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
én azért Hendot nem hagynám ki aki brutális mezőnymunkát végezNegritis
Hendersont még King Kenny idejében hoztuk 35 millás Carroll és Disco Stu mellett.
mondjuk azt nem tudom, hogy Rodgers mit csinált vele, már persze azon kívül, hogy megtalálta a helyét és a feladatát.slowmotion
még azt se, 1 dolgot tett
játszatja, és ennél több nem kell neki hálistenNegritis
ugyan már, Kenny alatt is játszott Henderson, sőt Stu is. mindenki azért kaparta az arcát, hogy miért lehet bérelt helye a kezdőben két ennyire csapatidegen játékosnak.

Henderson harmadik éve kezdő többé-kevésbé, ennyi idő alatt rázódott bele a csapatba. meg most már nem szélen akarják játszatni, hanem középen arra kószafaszálhat, amere a keve tartja, csak csináljon valami hasznosat.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
én azért Hendot nem hagynám ki aki brutális mezőnymunkát végezNegritis
Hendersont még King Kenny idejében hoztuk 35 millás Carroll és Disco Stu mellett.
mondjuk azt nem tudom, hogy Rodgers mit csinált vele, már persze azon kívül, hogy megtalálta a helyét és a feladatát.slowmotion
még azt se, 1 dolgot tett
játszatja, és ennél több nem kell neki hálisten

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ezen beszartam 😀 😀 😀

MLSZ:

"Nikola Trajkovic, Mevoungou Mekoulau Patrick, Rudolf Gergely, Lang Ádám, Kalmár Zsolt, Lipták Zoltán (valamennyi Győr) 1-1 soron következő nemzetközi barátságos, felkészülési mérkőzésre szóló eltiltást kapott."JC6
A KTE tulajdonosát meg két meccsre tiltották el.Valamelyik edzőmeccsen lent állt a kispad mellet és beszólt a sporinak 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
én azért Hendot nem hagynám ki aki brutális mezőnymunkát végezNegritis
Hendersont még King Kenny idejében hoztuk 35 millás Carroll és Disco Stu mellett.
mondjuk azt nem tudom, hogy Rodgers mit csinált vele, már persze azon kívül, hogy megtalálta a helyét és a feladatát.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
én azért Hendot nem hagynám ki aki brutális mezőnymunkát végez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
hosszútávon a spurs mélyebb sajnos mint mi
és nekünk a sérülések is cinkesek

DE a szív hajt előre és nem tudom hogy de bízok benne hogy Stevie végre megkapja azt amit mindenki vár hogy megkapjon, hogy Scouserként a Poollal bajnok lehessen és magasba emelhesse az egyetlen trófeát amit nem nyert meg klub szintenNegritis
Viszont edzői és mentális állapotban sztem a Pool van előrébb, mondjuk ha Soldado is magára találhatna még akkor talán. Hosszú még az idény.dande
mondjuk Rodgers-szel hatalmasat húztunk az tutiNegritis
tavaly meg még mindenki ki akarta rúgni, amikor a táblázat közepén voltunk...slowmotion
Mondhatnám, hogy a mindenki erős túlzás, mert én pl. nem, de ilyenkor valszeg a legtöbben ezt mondják szóval nem hiteles, hogy én bíztam benne, mert nincs írott bizonyíték (max egy évvel visszapörgetni a fb üzeneteket) 😊 Pedig már akkor is látszott, mennyivel szebben tud játszani a csapat. Csak jöjjön vissza Agger, mert az öreg borzalmas formában van. 😊kristóf17
én mondjuk soha nem akartam kirúgatni edzőt (Woy kivételével), csak azt tartottam kérdésesnek, hogy Rodgers technikás stílusát a(z ehhez a szinthez túlzottan) labdaügyetlen csapat mennyi idő alatt tudja megemészteni, ha egyáltalán.
igazából a kulcs a Kutinnyó leakasztása volt az Intertől egy éve, meg Sturridge elguberálása a Dinamóból. addig azért eléggé vizuális környezetszennyezés volt a csapat játéka általában. csak tavaly tavasszal ugye az volt a baj, hogy Kutinnyó sem kilóra, sem kitartásra nem ütötte meg a PL szintjét, úgyhogy legjobb esetben hetven percig volt értelmes támadójátékunk.
Kutinnyónál az EPO-kúra már megvolt, nyáron jön a szteroid, illetve Sturridge személyében megvan a második életképes támadónk is, sőt még több is, mint amit reméltünk.
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
hosszútávon a spurs mélyebb sajnos mint mi
és nekünk a sérülések is cinkesek

DE a szív hajt előre és nem tudom hogy de bízok benne hogy Stevie végre megkapja azt amit mindenki vár hogy megkapjon, hogy Scouserként a Poollal bajnok lehessen és magasba emelhesse az egyetlen trófeát amit nem nyert meg klub szintenNegritis
Viszont edzői és mentális állapotban sztem a Pool van előrébb, mondjuk ha Soldado is magára találhatna még akkor talán. Hosszú még az idény.dande
mondjuk Rodgers-szel hatalmasat húztunk az tutiNegritis
tavaly meg még mindenki ki akarta rúgni, amikor a táblázat közepén voltunk...slowmotion
Mondhatnám, hogy a mindenki erős túlzás, mert én pl. nem, de ilyenkor valszeg a legtöbben ezt mondják szóval nem hiteles, hogy én bíztam benne, mert nincs írott bizonyíték (max egy évvel visszapörgetni a fb üzeneteket) 😊 Pedig már akkor is látszott, mennyivel szebben tud játszani a csapat. Csak jöjjön vissza Agger, mert az öreg borzalmas formában van. 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ezen beszartam 😀 😀 😀

MLSZ:

"Nikola Trajkovic, Mevoungou Mekoulau Patrick, Rudolf Gergely, Lang Ádám, Kalmár Zsolt, Lipták Zoltán (valamennyi Győr) 1-1 soron következő nemzetközi barátságos, felkészülési mérkőzésre szóló eltiltást kapott."