Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ferencvaros-alairt-a-magyar-u-valogatott-csatar-2316949

már Békéscsabán is fradi szurker volt a serdülőben (együtt küldtük ovifocitól kezdve). Mondjuk ez az 55 kiló elég érdekes, de régen sem volt több. Az meg priceless, hogy összekerül a másik ex-békéscsabai atomtudóssal; Jovával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-hivatalos-gyanusitas-neymar-ugyben-2316947

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A legnagyobb baj az, mint sok minden másban a futballban, hogy a kapus által okozott büntetők következményeire sincs egységes szabály. Mert amikor 1 héten belül látsz két ugyanolyan esetet, ahol az egyik piros, a másik meg sárga, akkor az eléggé vitaindító.

Engem augusztusban kiállítottak kupameccsen. A srác az ötös sarkáról megtolta kifelé, én csak letettem magam mellé (no igen ezt sem kellett volna), a srác eldobta magát, hozzá se értem. Nyikhaj kis bíró befújta, hátsó zseb, piros. A labda kigurult az alapvonalon akkorát tolt bele. Én annyit kérdeztem a sporitól, hogy az oké, hogy Te így láttad, hogy volt kontaktus, de miért piros? Válasz: "minden kapus szabálytalanság piros lap". Jólvan leballagtam.

Utána héten bajnoki. Kapus tizenhaton kívül az oldalvonal mellett fellöki a játékosunkat. Szabadrúgás. Sárga lap.... Az oké, hogy nem volt helyzet, de 16-oson kívül minden kapus falt piros sztem... No mindegy. Este nézem a PL meccsek összefoglalóját. Arsenal vs Villa (idei PL 1. forduló). Sczenyi elüti Benteket, úgy, hogy ha nem teszi meg Benteke könnyedén az üres kapuba gurít. Tizenegyes, jön a bíró sárga lap. No most akkor hogyan is van ez?

Abszolút a bíró szubjektívitásán múlik az ilyen szituáció....

Erre a konkrét esetre rátérve. Ez megint olyan, hogy Robben nem érte volna el a labdát vélhetően. Ettől függetlenül gyakorlatilag középen történt az ütközés. Ezért én is pirosat adtam volna.

Viszont jó lenne egységesen megmondani a tutit. Vagy legyen minden kapusfalt piros, vagy valamit csináljanak, mert szombatról-vasárnapra lehet mutatni a nagyvilágban teljesen hasonló szituációkat, melyeknél más a következmény.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Akkor ezzel a részével meg is vagyunk, már csak a többieknek kéne összeszedni magukat...
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mezey-szerint-az-edzoink-nem-rosszabbak-a-hollandoknal-nemeteknel-2316911Matthew99
Ez tuti komoly,mert viccnek kurva szar!

De ha meg komolyan gondolja akkor nem értem mit keres még itt.

Amúgy belegondolni is rossz mire lehetett volna képes a Európai ranglista vezető , Világon 4.helyezett válogatott 86-ban ha nem ez a bohóc ott az edző.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 682
Akkor ezzel a részével meg is vagyunk, már csak a többieknek kéne összeszedni magukat...
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mezey-szerint-az-edzoink-nem-rosszabbak-a-hollandoknal-nemeteknel-2316911Matthew99
Nem röhögte el magát?
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Akkor ezzel a részével meg is vagyunk, már csak a többieknek kéne összeszedni magukat...
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/mezey-szerint-az-edzoink-nem-rosszabbak-a-hollandoknal-nemeteknel-2316911


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Pártatlan vok én is, csak rosszul fogalmaztam, arra céloztam, hogy krixtofer nem kicsit pártatlan 😊 amúgy az a labda annyira pattant el, hogy robben egyet lép utána és berúgja, senki nem érte volna utol soha ha talpon marad 😀 ill. sztem ő ha tudta volna befejezi mivel akkora az egója és tudhatta h a 11est nyìlván nem ő fogja rúgni...peach
akkorát azért nem kapott, de olyan üzemmódban tolja, hogy már attól is összeesik, ha a nyakába lehel a védő.
ettől persze nem találta el a kapus kevésbé, de esze ágában nem volt továbbmenni, amikor látta, hogy a kapus hozzá fog érni.
de ugyanezt csinálta Özil is a másik oldalon.

Big Sam kellett volna ide a kapuk mögé, ő persze a maga módján egy nyakas angol paraszt, viszont nem fél kinyilvánítani a véleményét a primadonnákkal szemben.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Pártatlan vok én is, csak rosszul fogalmaztam, arra céloztam, hogy krixtofer nem kicsit pártatlan 😊 amúgy az a labda annyira pattant el, hogy robben egyet lép utána és berúgja, senki nem érte volna utol soha ha talpon marad 😀 ill. sztem ő ha tudta volna befejezi mivel akkora az egója és tudhatta h a 11est nyìlván nem ő fogja rúgni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nem a büntető jogosságát vitatom, az egyértelmű volt. Csak ez nem volt piros, hanem sárga, ugyanis a labda, teljesen kisodródott helyzetben volt, amit Robben ugye az ütközés előtt rosszul vett le és láthatta, hogy messze és oldalra pattan tőle, ezáltal nem lehetett volna egyértelmű gólhelyzet, mert Sagna beérte Robbent és Monreal is ott volt a kapuban. Tisztába vagyok vele, hogy nagyon nehéz dönteni a jv.-nek, reagálni azonnal, amikor ilyen gyorsan történnek a dolgok. (Elkeseredett próbálkozásnak tűnik amit írok, de így látom ezt a helyzetet.)
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nagyon sajnálom a meccset, mert most talán megtudtuk volna fogni őket... (Még nincs vége, de szomorú, hogy megint. Keep The Faith!) Elfogultan kicsit, de az nem volt piros. krixtofer
A szabály egyértelmű, ha eléri 11+piros. Tisztán látható volt, hogy eltalálta Robbent, aki 100%-os gólhelyzetben volt. Ez így piros és tizi, ha lett volna esze, hagyja a picsába, Robben betalál és van esély arra, hogy kiegyenlítsenek vagy 0-1-en tartsák a Bayernt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
egyáltalán nem elfogultan (egyik csapatot sem csipázom) az egyik oldalon csak annyira volt tizenegyes, mint a másikon.
Özil ugyanakkora balettművész, mint Robben, csak a kapus abszolút utolsó emberként csinált tizenegyest, kapu előtt, ha meg a bíró befújta a tizenegyet, akkor már piros lapot is kellett adnia.

egyébként meg szinte félve mondom, de van legalább egy olyan topjátékos, aki röhögve átmegy mind Boateng, mind Szczesny lábán, és beveri a gólt, csak divat őt fikázni. a 10-es számú katari mezben kell keresni...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Nem kicsit elfogultan, kevés ennél egyértelműbb szitu van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nagyon sajnálom a meccset, mert most talán megtudtuk volna fogni őket... (Még nincs vége, de szomorú, hogy megint. Keep The Faith!) Elfogultan kicsit, de az nem volt piros.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy Özilnél köze nem volt a védésnek ahhoz, hogy válogatott csapattársak-e vagy sem. Egyszerűen flegma volt és be bukta. Eleve 3 lépésnyire állt a labdától, meg is torpant, nem adott bele elég erőt és még középre is helyezte.
Neuer pedig elment a bal keze irányába, majd amikor látta (hisz se erő, se komoly helyezés nem volt a labdában), hogy középre megy "lövés" jobb kézzel visszanyúlt. Ha erősebben vagy jobban helyezettebben lett volna rúgva, simán elfekszik a bal oldalára és a bogyó behullik.Tony
Hát azért világversenyeken gyakorolják rendesen. Neuernek gyakorlati tapasztalata is van róla, az pedig jóval több mintha meccs előtt megmondják neki Özilről, hogy általában hova szokta rúgni. Simán benne van, hogy azért lett ilyen szar a büntető.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mai felhozatalból melyik ígérkezik jobbnak, az Arsenal-Bayern vagy a Milan-Atlético?Tony
Arsenal-Bayern. Amilyne gyenge most a Milan, még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a tegnapi PSG meccshez hasonló lesz.Sebii
Ez a kurva gyenge Milan tegnap 70 percig lefocizta a pályáról az Atleticót, akik KO-ra rúgdosták a csapatot. Minimum két spanyolt kellett volna kiállítani...
Tény, hogy a 70. perc környékén elkezdtünk elfáradni, Abate meg no comment...
Engem állandóan arról akarnak meggyőzni, hogy az a csávó jó, mert válogatott, én meg csak a fejem verem a falba. Évente 4-5 meccset bukunk el rajta.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ez felesleges rinyálás régen csere sem volt 😛 Mindkét fél pontosan tudja mi mivel jár mindkét félnek adott a lehetőség, hogy úgy játsszon ne hozza ilyen helyzetbe a kapusát, úgyhogy kár ezen rágódni. Egyébként meg nem kötelező a kapus csere. Kell egy olyan mezőnyjátékos aki védeni is tud és meg van oldva és akkor még lehet a mezőnybe is cserélni vagy ketten állnak a kapuhoz 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Valóban nem fair a kapusokkal szemben. Ha egy mezőnyjátékos csinálja az 1 (kiállítás) max kétszeres (tizi+piros lap, ami nem automatikus) büntetés, ha kapus követ el hibát az egyből háromszoros bünti. Első büntetés a 11-es, második az automatikus piros, a harmadik pedig egy cserelehetőség elhasználása.
Szóval mint a mezőnyjátékosoknál, itt is durvaság szerint kellene mérlegelni. Azért ha kézzel elsodorja a lábát, az ne legyen már egyenlő azzal, mintha páros lábbal pofán talpalta volna, vagy ha kettétöri a lábát például. Tegnap elég lett volna a 11-es és egy sárga lap.Tony
vagy tovább kellene szélesíteni a lehetőségeket, és 3+1 cserét engedélyezni, de a +1 csak az lehet, ha kapus kapust vagy kapus (kiállítás miatt) mezőnyjátékost vált.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Valóban nem fair a kapusokkal szemben. Ha egy mezőnyjátékos csinálja az 1 (kiállítás) max kétszeres (tizi+piros lap, ami nem automatikus) büntetés, ha kapus követ el hibát az egyből háromszoros bünti. Első büntetés a 11-es, második az automatikus piros, a harmadik pedig egy cserelehetőség elhasználása.
Szóval mint a mezőnyjátékosoknál, itt is durvaság szerint kellene mérlegelni. Azért ha kézzel elsodorja a lábát, az ne legyen már egyenlő azzal, mintha páros lábbal pofán talpalta volna, vagy ha kettétöri a lábát például. Tegnap elég lett volna a 11-es és egy sárga lap.

Amúgy Özilnél köze nem volt a védésnek ahhoz, hogy válogatott csapattársak-e vagy sem. Egyszerűen flegma volt és be bukta. Eleve 3 lépésnyire állt a labdától, meg is torpant, nem adott bele elég erőt és még középre is helyezte.
Neuer pedig elment a bal keze irányába, majd amikor látta (hisz se erő, se komoly helyezés nem volt a labdában), hogy középre megy "lövés" jobb kézzel visszanyúlt. Ha erősebben vagy jobban helyezettebben lett volna rúgva, simán elfekszik a bal oldalára és a bogyó behullik.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vicces amit ballack mondott.eleg bunti a 11es nem kell piros lap.utalja ezt a fociban😀
a 16oson kivul az mas teszta.ZoliMP
és valamennyire érthető is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 971
vicces amit ballack mondott.eleg bunti a 11es nem kell piros lap.utalja ezt a fociban😀
a 16oson kivul az mas teszta.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
a négy hazai csapat 0 gólt lőtt, kemény 😀Dexxter Tailor
De legalább begyűjtöttek 3 pirosat 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
a négy hazai csapat 0 gólt lőtt, kemény 😀Dexxter Tailor
Pont ezt akartam írni, hogy a visszavágókat sokan nem fogják nézni, biztos örül majd a júefa😊
Nagyobb ellenállást vártam a hazai csapatoktól tegnap meg ma.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a négy hazai csapat 0 gólt lőtt, kemény 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hihetetlen ez az Arsenal, paliban vannak a Bayernnel erre két KO-t bevisznek maguknak, megérdemlik hogy kiessenek.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 971
hosszu ido ota ez az elso meccs amit nezek...jo valasztas eddig.
fabianski is kope am.a mar letett labdat megtapogatta. ruhelli mindegyik rugo jatekos ha nem o er utoljara a labdahoz😀