Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Kozben a Leverkusen kapusa nemes egyszerusegel Eriksen loveset mellel haritotta. Onbizalom az van.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Megint nagyon szenved a MU. A kis norveg alatt idonkent ez van.csak az a baj nem a kis norvég focizik a pályán, de azért félidőben volt rendrakás, mert a második félidőben jobban fociztunk igaz, attól még gól nincs....
ulpianus
több mint 5 éve
Megint nagyon szenved a MU. A kis norveg alatt idonkent ez van.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Már készülnek a felcsúti hooligánokra:hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/reports/foreign/72-swe/7370-svedsko-bitka-hammarby-vs-djurg-rden-video-09-08-2020
több mint 5 éve
EL csapatok közül egyedül a Vidi jut túl az első körön, bár a Vaduz után ki tudja
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Én se mondtam hogy itt feltétlen csoda lenne, de baromi uncsi azt olvasni, hogy a rendszer, az UEFA, MLSZ vagy bármi folyton bántja a nemzet csapatát..Egyébként az északi és a skót stílus simán feküdhet az ukrán bunker taktikának. 1-1 kontraval az elől lévők meg bármikor a kapuig mehetnek.Celtic átrohan a Fradin, 3-0. Idegenben esélytelen bármi is a Celtic Parkban egy magyar csapatnak.
Nem tudom minek megint a sorsot karhoztatni, amikor kb a szintjukon kapnak ellenfelet. És nem egy topligas egylet jön szembe. Nem lesznek esélyesek, de nem is megugorhatatlan
FLZOLI
#JC6
Hazai stadionban legalább szoros meccset kell nyomni a svéd bajnokkal, hívják bárhogy, aztán vagy nyernek vagy nem
több mint 5 éve
Ugyan már, csomó ok van a bizakodásra:Egyébként az északi és a skót stílus simán feküdhet az ukrán bunker taktikának. 1-1 kontraval az elől lévők meg bármikor a kapuig mehetnek.Celtic átrohan a Fradin, 3-0. Idegenben esélytelen bármi is a Celtic Parkban egy magyar csapatnak.
Nem tudom minek megint a sorsot karhoztatni, amikor kb a szintjukon kapnak ellenfelet. És nem egy topligas egylet jön szembe. Nem lesznek esélyesek, de nem is megugorhatatlan
FLZOLI
#JC6
A Celticnek csak 11 válogatott játékosa van, a Fradinak 12
A Celtic eddigi mérlege magyar csapatok ellen:
BEK elődöntő 1963/64: Celtic 3:0 MTK, MTK 4:0 Celtic, MTK 4:3-as összesítéssel döntőbe jutott
KEK negyeddöntő 1971/72: Újpest 1:2 Celtic, Celtic 1:1 Újpest, 3:2-es összesítéssel a Celtic jutott tovább, de ha azt nézzük h a Fradi az Újpest ellentétje, akkor egyértelmű a ferencvárosi továbbjutás
KEK nyolcaddöntő 1972/73: Celtic 2:1 Újpest, Újpest 3:0 Celtic, 4:2-es összesítéssel a Dózsa jutott tovább. Ha már ők is meg bírták verni őket, akkor a Fradinak tényleg sétagaloppnak kell lennie.
BEK selejtező 1980/81: Celtic 6:0 Diósgyőr, Diósgyőr 2:1 Celtic, 7:2-es összesítéssel a Celtic jutott tovább, de most csak egy meccs lesz, azon meg látszik, h még a miskolciak is le tudták győzni ezt a szedett-vedett skót csapatot.
KEK első forduló 1988/89: Honvéd 1:0 Celtic, Celtic 4:1 Honvéd, itt 4:2-es összesítéssel ugyan a Celtic jutott tovább, de nálunk már készültek nagyban a rencerváltásra, meg 1 meccsen itt is nyert a Honvéd
BL selejtező 3.forduló 2003/04: MTK 0:4 Celtic, Celtic 1-0 MTK, 5-0-ás összesítéssel a Celtic jutott tovább, de Rebrov nem csak faszt tud a táblára rajzolni, szóval az edzői zseni kihozza majd a győzelmet a Fradinak meglássátok.
Igazából a Celtic utáni ellenfélből kéne már felkészülni...
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Zárt kapus meccseknél el ne kezdjünk már hazai pálya előnyéről beszélniEgyébként az északi és a skót stílus simán feküdhet az ukrán bunker taktikának. 1-1 kontraval az elől lévők meg bármikor a kapuig mehetnek.Celtic átrohan a Fradin, 3-0. Idegenben esélytelen bármi is a Celtic Parkban egy magyar csapatnak.
Nem tudom minek megint a sorsot karhoztatni, amikor kb a szintjukon kapnak ellenfelet. És nem egy topligas egylet jön szembe. Nem lesznek esélyesek, de nem is megugorhatatlan
FLZOLI
#JC6
A Celje az Újpest stadionjában rendezi a saját selejtezőjét, arra is áll ez?

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Egyébként az északi és a skót stílus simán feküdhet az ukrán bunker taktikának. 1-1 kontraval az elől lévők meg bármikor a kapuig mehetnek.Celtic átrohan a Fradin, 3-0. Idegenben esélytelen bármi is a Celtic Parkban egy magyar csapatnak.
Nem tudom minek megint a sorsot karhoztatni, amikor kb a szintjukon kapnak ellenfelet. És nem egy topligas egylet jön szembe. Nem lesznek esélyesek, de nem is megugorhatatlan
FLZOLI
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 5 éve
Aztan Zlatan tud e kazant szerelni? Naugye!!44!444!!!!4!4!44!A Honvéd azzal az Inter Turkuval játszik majd itthon, amely csapat épp vezeti a finn bajnokságot. De jó, hogy kiemelt volt a Kispest...Vicces ez a Felcsút-Hammarby, az egyik tulajdonosa Mészárós Lőrinc a másiké Zlatan Ibrahimovic 😀
A Fehérvár az ír Bohemian FC Dublinnal, a Felcsút a svéd Hammarby IF-fel mérkőzik meg.
iktriad
empty taxi
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
A Honvéd azzal az Inter Turkuval játszik majd itthon, amely csapat épp vezeti a finn bajnokságot. De jó, hogy kiemelt volt a Kispest...Vicces ez a Felcsút-Hammarby, az egyik tulajdonosa Mészárós Lőrinc a másiké Zlatan Ibrahimovic 😀
A Fehérvár az ír Bohemian FC Dublinnal, a Felcsút a svéd Hammarby IF-fel mérkőzik meg.
iktriad

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
A Honvéd azzal az Inter Turkuval játszik majd itthon, amely csapat épp vezeti a finn bajnokságot. De jó, hogy kiemelt volt a Kispest...Bírom az Inter Turkut, jópár évet lehúztam velük valamelyik régebbi FM-ben 😊
A Fehérvár az ír Bohemian FC Dublinnal, a Felcsút a svéd Hammarby IF-fel mérkőzik meg.
iktriad
Timo Furuholm megbasz mindenkit.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Egyébként az északi és a skót stílus simán feküdhet az ukrán bunker taktikának. 1-1 kontraval az elől lévők meg bármikor a kapuig mehetnek.Nem tudom minek megint a sorsot karhoztatni, amikor kb a szintjukon kapnak ellenfelet. És nem egy topligas egylet jön szembe. Nem lesznek esélyesek, de nem is megugorhatatlan
több mint 5 éve
A Honvéd azzal az Inter Turkuval játszik majd itthon, amely csapat épp vezeti a finn bajnokságot. De jó, hogy kiemelt volt a Kispest...A Fehérvár az ír Bohemian FC Dublinnal, a Felcsút a svéd Hammarby IF-fel mérkőzik meg.
Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Ha lesz Celtic-Fradi azt az M4 vagy a Brazzers fogja adni?Honnan tudod, hogy nem a KR jut tovább? 😊
Heisman Trophy
több mint 5 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Azt nem értem akkor a Fradi részéről hogy miért ilyen nagyon az elvárások, hogy BL, de még ha valaki nagyobb kiveri őket akkor is még 2-t kell menni az EL-ért.Én részemről nincs. El csoportkorhoz pl tavaly nagy makunk volt többszörösen is.
Heisman Trophy
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Ha lesz Celtic-Fradi azt az M4 vagy a Brazzers fogja adni?
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
csipkelli
4 010
Azt nem értem akkor a Fradi részéről hogy miért ilyen nagyon az elvárások, hogy BL, de még ha valaki nagyobb kiveri őket akkor is még 2-t kell menni az EL-ért.Ennyire elkerülöd Kubatovelnökúr nyilatkozatait?
Heisman Trophy
Közben Celtic, idegenben.
több mint 5 éve
Azt nem értem akkor a Fradi részéről hogy miért ilyen nagyon az elvárások, hogy BL, de még ha valaki nagyobb kiveri őket akkor is még 2-t kell menni az EL-ért.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Cimikaszról valaki valamit?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Azért annyira nem vagyunk erősebbek hogy mindjárt ezt így kijelenthessük, pl a játékosállomány értéke is 24 vs 12, ami ugye a duplája de mégsem számit annyit mintha 160 vs 80 lenne pl. Ez a különbség ami papíron van a 2 csapat között 1 meccs alatt simán eltüntethető - ugye a Fradi a további körökben pont erre alapozna vmi csodát, csak most meg ellenük áll fel ugyanez a helyzet.Azért ha egy Djurgardenen nem léptek túl otthon...Felesleges ennyire elore tekinteniNa ez a harmas mar erosnek tunik😃- a Celtic - Reykjavík továbbjutója
Kenny
- Dinamo Zágráb
- Young Boys
warr_b
csebi
warr_b
Nagyon nincsen jó előérzetem ezzel a meccsel kapcsolatban mert általaban amikor 7-8 variációból magasan a legszarabbat kapod az nem túl jó előjel.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Legyen már a Young Boys, ha már ők is itt vannak Bernben, mint én 😀Na ez a harmas mar erosnek tunik😃- a Celtic - Reykjavík továbbjutója
Kenny
- Dinamo Zágráb
- Young Boys
warr_b

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Elviekben erre a szintre valónak gondolják magukat, a management mindenképp, így kár előre vészmadárkodni. A zsoldos sereg megvan, a taktikus edző sem ment el, max a felkészülés csúszhat elNa ez a harmas mar erosnek tunik😃- a Celtic - Reykjavík továbbjutója
Kenny
- Dinamo Zágráb
- Young Boys
warr_b
több mint 5 éve
Azért ha egy Djurgardenen nem léptek túl otthon...Felesleges ennyire elore tekinteniNa ez a harmas mar erosnek tunik😃- a Celtic - Reykjavík továbbjutója
Kenny
- Dinamo Zágráb
- Young Boys
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"