Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Irigykedem.

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A magyar foci annyira más az alapoktól kezdve, mint a labdarúgás, hogy egy külföldi top edző nem tud mit kezdeni az itt rendelkezésre álló emberanyaggal. (Ezért sem lehetnek itt sikeresek és menekülnek el végül sikoltozva.) Top ligák 3. vonalából jövő edző talán tudna faragni valami lábfélét a honi tuskókból.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
engem az érdekelne, hogy minek a révén lesz valaki "kártevő". Elég rugalmas a fogalom.Amadeus91
Kártevő? Aki ellehetetleníti más munkáját, nem enged mást dolgozni, megfúrja, akadályt emel elé, megfenyegeti, kicsesz vele. Olyan személy, aki tudja a megoldást egy problémára mégis az ellenkezőjét teszi. Lehúz másokat, nagyképű, bukás után nem vállalja a felelősséget.

JC6
deportálhatjuk akkor fél Magyarországot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
engem az érdekelne, hogy minek a révén lesz valaki "kártevő". Elég rugalmas a fogalom.Amadeus91
Kártevő? Aki ellehetetleníti más munkáját, nem enged mást dolgozni, megfúrja, akadályt emel elé, megfenyegeti, kicsesz vele. Olyan személy, aki tudja a megoldást egy problémára mégis az ellenkezőjét teszi. Lehúz másokat, nagyképű, bukás után nem vállalja a felelősséget.

Például:

- az MLSZ-ből 1-2 vezetőségi tag
- Mezey György, Mészöly Kálmán
- Bognár György és az összes tévés celeb, Várhidi, Puhl, stb.
- az összes UP- válogatott edző
- az NB1-es/NB2-es csapatok edzőinek 90%-a (Pintér, Csank, Supka, stb.)
- egyes médiumok képviselői
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-hiddink-is-jelolt-lehet-a-kispadra-sajtohir-2288223

Ilyesmire gondoltam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
és ezt mégis hogy gondolod? hirdessen statáriumot és deportálja az országból az összes jelenleg aktív edzőt és játékost?jjncaa
A kártevőket mindenképp.JC6
ki a kártevő?Amadeus91
Most kezdjem el sorolni? Te is tudod.JC6
engem az érdekelne, hogy minek a révén lesz valaki "kártevő". Elég rugalmas a fogalom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
és ezt mégis hogy gondolod? hirdessen statáriumot és deportálja az országból az összes jelenleg aktív edzőt és játékost?jjncaa
A kártevőket mindenképp.JC6
ki a kártevő?Amadeus91
Most kezdjem el sorolni? Te is tudod.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Chank Jan Chi?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Pl őt. Az ország egyik legtöbbre tartott edzőjének pályafutása. Kicsit is kompetens edző története nem éppen így néz ki vagy tévedek? 😀

1984–1985 Magyar 1957–2000 Eger SE
1986–1989 Magyar 1957–2000 Békéscsabai Előre
1989–1995 Magyar 1957–2000 Vác
1995–1996 Görögország Proodeftiki Pireusz
1996–1998 Magyar 1957–2000 Magyar labdarúgó-válogatott
1998–1999 Magyar 1957–2000 Vác
1999–2000 Magyar 1957–2000 Videoton
2000–2002 Magyar 1957–2000 Ferencvárosi TC
2002–2003 Magyar 1957–2000 Siófoki Bányász
2003–2004 Magyar 1957–2000 Videoton
2005–2006 Magyar 1957–2000 FC Sopron
2005–2006 Magyar 1957–2000 Győri ETO
2006–2007 Magyar 1957–2000 Diósgyőri VTK
2007–2008 Magyar 1957–2000 Ferencvárosi TC
2008–2011 Magyar 1957–2000 ZTE
2012–2013 Magyar 1957–2000 Gyirmót FC
2013– Magyar 1957–2000 Vác FC
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
és ezt mégis hogy gondolod? hirdessen statáriumot és deportálja az országból az összes jelenleg aktív edzőt és játékost?jjncaa
A kártevőket mindenképp.JC6
ki a kártevő?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Mert mit vártatok Csányitól, a magyar foci egy bejáratott pénzmosoda, erre az egyik legnagyobb mutyikirály pénzember lesz az elnök, háhhá a TAO csak rápakolt a centrifugafokozatra, és magyar mòdi szerint csak törölköző kell, ha köpködik az embert... élet a gerinchúr alatt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
és ezt mégis hogy gondolod? hirdessen statáriumot és deportálja az országból az összes jelenleg aktív edzőt és játékost?jjncaa
A kártevőket mindenképp.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 sportgeza.hu/futball/2013/10/16/a_bolgar_tapsolt_kassai_kiallitotta/
kásszájt még1 nép szeretni fogja ezentúl! mondjuk ilyenért jogos a lap, bár nálunk megye2-be ennél durvábbért nem merik kiállítani a játékost... 😊Divat
ez szintén a labdarúgás szégyene, tehát mégsem ugyanaz a játék a világ két különböző pontján ugye
jjncaa
ahogy már Te is mondtad korábban, a szabály ugyanaz, csak sokan máshogy, pl a saját értékrendjük szerint alkalmazzák:
egy jó barátom pl egy "mit fújtál teee?" után simán kiszórta a játékost, mást üvöltve elküldik a jó q.va a....ba mégse állítja ki a delikvenst, néha utólag eltiltják...

|
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 sportgeza.hu/futball/2013/10/16/a_bolgar_tapsolt_kassai_kiallitotta/
kásszájt még1 nép szeretni fogja ezentúl! mondjuk ilyenért jogos a lap, bár nálunk megye2-be ennél durvábbért nem merik kiállítani a játékost... 😊Divat
ez szintén a labdarúgás szégyene, tehát mégsem ugyanaz a játék a világ két különböző pontján ugye

Csányi nyilatkozata vágatlanul:


22:30-tól ajánlom különösen a szurkolóknak, ahol külön ki kell emelnie, hogy nem tehetnek más, mintsem fifa és uefa sztenderdek alapján dolgoznak, innentől pedig tessék meghallgatni akár ezerszer:

Mivel Csányi a labdarúgásunk első embere, így könnyen megreformálhatja azt. Lehet, hogy sok ellenséget szerezne, de kit érdekel? Újjá kell építeni az egészet. Ti is tudjátok mi a probléma, én is tudom, és ők is tudják:

- túlfizetett játékosok
- hozzá nemértő edzők
- bukott kártevők újbóli szerepvállalásra, évről - évre
- mi jobban tudjuk, nem kell külföld
- utánpótlás
- stb.
JC6
és ezt mégis hogy gondolod? hirdessen statáriumot és deportálja az országból az összes jelenleg aktív edzőt és játékost?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na de h visszatérjünk a mennyei posványunkhoz, a favágó ma térhet vissza fél éves eltiltásából, és pont ellenünk a libakupameccsen...kárh felcseréltük a pályaválasztói jogot, bár szerintem így is kapni fog hideget-meleget!
egyébként Leonak még legalább 2 hét hátra van a rehabjából...Divat
Javítsatok ki, ha tévedek, de 13 bajnoki meccset hagyott ki. Amiből 3 tét nélküli volt, mert bajnok volt már az Eto. Végülis lábtörésért nem is olyan rossz.FViktor93
ezt már az elején is tudtuk, mondjuk annyi, h előzetesen úgy volt Leo előbb vissza fog térni... 😕


 sportgeza.hu/futball/2013/10/16/a_bolgar_tapsolt_kassai_kiallitotta/
kásszájt még1 nép szeretni fogja ezentúl! mondjuk ilyenért jogos a lap, bár nálunk megye2-be ennél durvábbért nem merik kiállítani a játékost... 😊

|
több mint 10 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Nagyon tetszett volna ez a Knézy közvetítés,mondjuk 1 évvel ezelőtt.
De nem, Ő is tevékeny részese volt a nép hülyítésének ( és tette ezt hétről hétre,válogatott meccstől NB1es meccsig,ahányszor csak beült a kommentátori székbe), majd amikor már ez nem volt "kifizetődő", beállt ő is fikázni,és most Ő a fasza gyerek, a megmondóember.
Nem vált számomra szimpatikusabbá,sőt...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jó, azért nem kéne szentté avatni...JC6
Mert ki lenne megfelelőbb?vandeminek
Nem azt mondtam, nem erre utaltam....

Pusztán azért írtam ezt, mert most több fórumon - ahogy itt is - pár ember elkezdte szinte isteníteni, közben meg ezek az emberek elmennek olyan tények mellett, hogy Csányi a MLSZ első embere. A főnök. Neki csak Vitya parancsol. Így sok mindenért bizony ő a felelős. Ahelyett, hogy rendet vágott volna, mikor megválasztották, ott folytatta szinte, ahol az előző elnök(ség) abbahagyta. Tudta, hogy mi a baj, utánajárt, beszélt emberekkel, tájékozódott, mégiscsak látszatintézkedéseket hajtott végre, minden maradt a régiben, továbbra is csúsztunk lefelé a lejtőn. Ugyan azt csinálja most, mint tette Szalai. Csak konkrétan nem mond ki dolgokat (pl.: kajak megnevezhetné, hogy Csak Jan Che-ból a tegnapi meccs szünetében lett elege és holnaptól kereshet állást, csak ne a fociban, vagy eltakaríthatná a sok kártevőt a vezetőségből, ingyenélőt, puszipajtást, akik milliós fizukat raknak zsebre, illetve beleszólhatna az edzőképzésbe, stb.).

Most ott tartunk, hogy megint kárba veszett 3-4 év...és egyenlőre nem látni a fényt az alagút végén.

Számtalan problémával lehetne foglalkozni, erre a legnagyobb gond a lelátói magatartás. Aztán ott volt a szövetségi kapitány kérdés is. Én az elején mondtam, hogy nagyon rossz dolog Egervárit kinevezni, sokan lehurrogtak, majd most jön el a változás. Hát nem jött. Igaz, neki sikerült elodázni a bukást, de a bukás elkerülhetetlen volt. Ja igen, a Bozsik - program. Aminek semmi értelme, semmi haszna, mégis több éve próbálják lenyomni az emberek torkán. A TAO-ról meg nem is beszélek, mert az a világ egyik legnagyobb pénzmosodája.

Mivel Csányi a labdarúgásunk első embere, így könnyen megreformálhatja azt. Lehet, hogy sok ellenséget szerezne, de kit érdekel? Újjá kell építeni az egészet. Ti is tudjátok mi a probléma, én is tudom, és ők is tudják:

- túlfizetett játékosok
- hozzá nemértő edzők
- bukott kártevők újbóli szerepvállalásra, évről - évre
- mi jobban tudjuk, nem kell külföld
- utánpótlás
- stb.

De ez csak az én véleményem, lehet, hogy tévedek és rosszul látom a dolgokat. Ez esetben nézzétek el nekem. Nem akarok megmondóember lenni, hisz most minden hírportálon, fórumon, blogon nem egy ember fejtette már ki a bölcs gondolatait. Én csak ezt látom, ezt gondolom.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 futballtrener.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/15/Wagner_Gabor_es_Wagner_Adam_-_A_futballedzok_uj_generacioja/

1óra 25 perc, két fiatal ezdő srác véleménye elég sok dologról, Mezeyék féle edzés képzésről, a fociról stb...
nagyon sok jót mondanak,ilyenekből kell több...Kroos
Vegye el valamelyik Orbán másik lányát, akkor talán 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 futballtrener.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/15/Wagner_Gabor_es_Wagner_Adam_-_A_futballedzok_uj_generacioja/

1óra 25 perc, két fiatal ezdő srác véleménye elég sok dologról, Mezeyék féle edzés képzésről, a fociról stb...
nagyon sok jót mondanak,ilyenekből kell több...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
na de h visszatérjünk a mennyei posványunkhoz, a favágó ma térhet vissza fél éves eltiltásából, és pont ellenünk a libakupameccsen...kárh felcseréltük a pályaválasztói jogot, bár szerintem így is kapni fog hideget-meleget!
egyébként Leonak még legalább 2 hét hátra van a rehabjából...Divat
Javítsatok ki, ha tévedek, de 13 bajnoki meccset hagyott ki. Amiből 3 tét nélküli volt, mert bajnok volt már az Eto. Végülis lábtörésért nem is olyan rossz.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na de h visszatérjünk a mennyei posványunkhoz, a favágó ma térhet vissza fél éves eltiltásából, és pont ellenünk a libakupameccsen...kárh felcseréltük a pályaválasztói jogot, bár szerintem így is kapni fog hideget-meleget!
egyébként Leonak még legalább 2 hét hátra van a rehabjából...

|
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 682 — Cowboys fan
Mondom én, Csányi nem hülye ember (aki az üzleti éretben ennyire sikeres ritkán az...), idő kell hogy kiismerje magát a magyar foci (sic...) viszonyai közt, de remélem eljön ez az idő és szép lassan leépíti a focin élősködő semmirekellő csőcseléket. Az egy másik dolog, hogy a szurkolók mindig is utálni fogják a biztonsági intézkedések miatt, de ez meg az UEFA/FIFA vesszóparipája, nem tehet mást. És ha már a felelősök említésénél tartunk a kudarc okán, a szurkolók is kivették belőle a részüket a zárt kapus meccsel, messze nem biztos, hogy a románok pontot szereztek volna egy teltházas meccsen a Puskásban.gabokocka
hát ha itt tartunk, akkor valamilyen szinten a szövetség is nyakig benne van, mert mégiscsak ők kötötték le az Izrael elleni barátságost. mégis ki gondolta volna, hogy az idióta-neonáci klikk majd pont egy Izrael elleni barátságos meccsen nem fog még véletlenül sem banzájt csinálni?
ez kb annyira volt amatőr, agyfasz jellegű dolog, mint kiadni azt az azeri katonatisztet, aki egy örményt tisztet gyilkolt meg hidegvérrel, és akiről tudni lehetett, hogy otthon minden klimaxon inneni XX-es kromoszómájú egyed teljesen önként részesítené minimum orális kényeztetésben. persze, majd biztos leültetik ott kint is. jó, tudom, az kemény pénzért ment - de akkor is...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jó, azért nem kéne szentté avatni...JC6
Mert ki lenne megfelelőbb?vandeminek
JC6 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jó, azért nem kéne szentté avatni...JC6
Mert ki lenne megfelelőbb?vandeminek
Ca$htuloki.... 😀

|
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Jó, azért nem kéne szentté avatni...JC6
Mert ki lenne megfelelőbb?

touchdown..... touchdown, bears!!