Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Elfelejtettem, hol lehet utánanézni: a stat guruk közül kitenné ide valaki, hogy mennyi a költségvetése az FTC-nek és a Djurgardennek, ill. mennyi a játékosok "eszmei értéke"?
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Mik ezek a negatív hullámok?
2-1 lesz ide. Kész
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Vicc hogy magasan a legnehezebbet sikerült megkapni. Jó lett volna egy sima meccs, ez nehezen lesz az.
davemayer
Sima lesz az, csak ellenkező irányba.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Vicc hogy magasan a legnehezebbet sikerült megkapni. Jó lett volna egy sima meccs, ez nehezen lesz az.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Svéd bajnok, kiemeltként nehéz lett volna erősebb ellenfelet kapni. Mondjuk 1.01 odds volt rá.
2 meccses párharcban nem aggodnék, de 1 meccsen lehet bármi. Legalább nem műfű lesz odakinn.
tüsi91
én 1 meccsen se hiszem hogy több esélye lenne a fradinak továbbjutni, hát még 2n

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Meglepődtem volna, ha nem a svédeket kapjuk. Bár én arra számítottam, hogy mehetünk hozzájuk idegenbe, de biztos mellé nyúlt a fickó a sorsolásnál, ugrott az éves bónusz egy része 😀

Nyilván megint a lehető legnehezebb ellenfél, de meg kell oldani, különben semmi értelme csoportkörökről álmodozni.

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Svéd bajnok, kiemeltként nehéz lett volna erősebb ellenfelet kapni. Mondjuk 1.01 odds volt rá.
2 meccses párharcban nem aggodnék, de 1 meccsen lehet bármi. Legalább nem műfű lesz odakinn.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
44 meccs alatt 53 gól a termése Lewanak.
És nem kapta meg a díjat xy eset miatt. 🤡
One-Hit Wonder vagy fogja tudni hozni a kövi szezonban is ezt a fajta termelést?
Coolearie
Lewa az utóbbi 3-4 év legjobb centere szerintem. Ebbe szerintem a Real drukkerek is megegyeznek, hogy jobb mint Benzema.
Ha BL-t nyer a Bayern, akkor kapja meg az Aranylabdát.
Kenny
Benzema jobb támadó, Lewa jobb center/befejezo.
Toca
Akkor így helyes, igazad van.

Djurgarden-t csak megverjük, mondjuk egy meccsen lehet bármi 😀

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
44 meccs alatt 53 gól a termése Lewanak.
És nem kapta meg a díjat xy eset miatt. 🤡
One-Hit Wonder vagy fogja tudni hozni a kövi szezonban is ezt a fajta termelést?
Coolearie
Lewa az utóbbi 3-4 év legjobb centere szerintem. Ebbe szerintem a Real drukkerek is megegyeznek, hogy jobb mint Benzema.
Ha BL-t nyer a Bayern, akkor kapja meg az Aranylabdát.
Kenny
Benzema jobb támadó, Lewa jobb center/befejezo.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pécs-Győr: addig nem lettek betalálva a győriek, amíg nem kezdték szidni a pécsieket. Innen mondjuk már nem volt visszaút, a mellettük lévő szektor beszólt, erre a győriek 2x indultak meg a kerítés ajtót rugdalva, de bent nem lett nagyobb balhé. Mondjuk ha szidás van, az nálam bőven belefér. Máshol is van, nyugi.
De legalább végre focihangulat volt itt is 😊
NB2
Lehet az én ingerküszöböm irreálisan magas, de ha azt mondja valaki, hogy “buzi pesti, a kurva anyád” még nem támad kedvem ajtót rugdalni.
Sobri Jóska
Nyilván a szurkolótáborok jelentős része viszont olyan emberekből áll, akinek az anyázás meg a fizikai erőszak épp olyan alapvető része a mindennapos társadalmi interakcióknak, mint normális embereknek a kézfogás vagy a small talk.
Kampman
A kilencvenes években ez még talán igaz is lehetett, manapság viszont már nincsen lófasz se, még a fradisták is kezesbárányok.
warr_b
A mentalitásra gondoltam elsősorban, igaz, hogy a régi nagy balhék már nincsenek.
Kampman
Az lehet, de kimerül némi buziemeleszben, mocskoslilákban meg szarakispestben általában.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Pécs-Győr: addig nem lettek betalálva a győriek, amíg nem kezdték szidni a pécsieket. Innen mondjuk már nem volt visszaút, a mellettük lévő szektor beszólt, erre a győriek 2x indultak meg a kerítés ajtót rugdalva, de bent nem lett nagyobb balhé. Mondjuk ha szidás van, az nálam bőven belefér. Máshol is van, nyugi.
De legalább végre focihangulat volt itt is 😊
NB2
Lehet az én ingerküszöböm irreálisan magas, de ha azt mondja valaki, hogy “buzi pesti, a kurva anyád” még nem támad kedvem ajtót rugdalni.
Sobri Jóska
Nyilván a szurkolótáborok jelentős része viszont olyan emberekből áll, akinek az anyázás meg a fizikai erőszak épp olyan alapvető része a mindennapos társadalmi interakcióknak, mint normális embereknek a kézfogás vagy a small talk.
Kampman
A kilencvenes években ez még talán igaz is lehetett, manapság viszont már nincsen lófasz se, még a fradisták is kezesbárányok.
warr_b
A mentalitásra gondoltam elsősorban, igaz, hogy a régi nagy balhék már nincsenek.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pécs-Győr: addig nem lettek betalálva a győriek, amíg nem kezdték szidni a pécsieket. Innen mondjuk már nem volt visszaút, a mellettük lévő szektor beszólt, erre a győriek 2x indultak meg a kerítés ajtót rugdalva, de bent nem lett nagyobb balhé. Mondjuk ha szidás van, az nálam bőven belefér. Máshol is van, nyugi.
De legalább végre focihangulat volt itt is 😊
NB2
Lehet az én ingerküszöböm irreálisan magas, de ha azt mondja valaki, hogy “buzi pesti, a kurva anyád” még nem támad kedvem ajtót rugdalni.
Sobri Jóska
Nyilván a szurkolótáborok jelentős része viszont olyan emberekből áll, akinek az anyázás meg a fizikai erőszak épp olyan alapvető része a mindennapos társadalmi interakcióknak, mint normális embereknek a kézfogás vagy a small talk.
Kampman
A kilencvenes években ez még talán igaz is lehetett, manapság viszont már nincsen lófasz se, még a fradisták is kezesbárányok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Kiss Laci:
"...a Vasas simán visszakerül majd az első osztályba. A csapat előbb-utóbb felül majd arra a vonatra, ami végigszáguld a kijelölt úton és meg sem áll a végállomásig. Ott majd lehet átülni, átcuccolni az első osztályra."
És még egy:
"A Vasas most irigylésre méltó helyzetben van, olyan támogatót, olyan hátteret nyert és kapott, amit annak idején még Gáspár Sanyi bácsi, a legendás SZOT-vezér, a klub egyik hatalmas szurkolója sem tudott biztosítani a Kádár-rendszerben."
 www.vasasfc.hu/hirek/kiss-froccs_verszomjas_angyalfoldieknek-4545
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Pécs-Győr: addig nem lettek betalálva a győriek, amíg nem kezdték szidni a pécsieket. Innen mondjuk már nem volt visszaút, a mellettük lévő szektor beszólt, erre a győriek 2x indultak meg a kerítés ajtót rugdalva, de bent nem lett nagyobb balhé. Mondjuk ha szidás van, az nálam bőven belefér. Máshol is van, nyugi.
De legalább végre focihangulat volt itt is 😊
NB2
Lehet az én ingerküszöböm irreálisan magas, de ha azt mondja valaki, hogy “buzi pesti, a kurva anyád” még nem támad kedvem ajtót rugdalni.
Sobri Jóska
Nyilván a szurkolótáborok jelentős része viszont olyan emberekből áll, akinek az anyázás meg a fizikai erőszak épp olyan alapvető része a mindennapos társadalmi interakcióknak, mint normális embereknek a kézfogás vagy a small talk.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
44 meccs alatt 53 gól a termése Lewanak.
És nem kapta meg a díjat xy eset miatt. 🤡
One-Hit Wonder vagy fogja tudni hozni a kövi szezonban is ezt a fajta termelést?
Coolearie
Lewa az utóbbi 3-4 év legjobb centere szerintem. Ebbe szerintem a Real drukkerek is megegyeznek, hogy jobb mint Benzema.
Ha BL-t nyer a Bayern, akkor kapja meg az Aranylabdát.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
44 meccs alatt 53 gól a termése Lewanak.
És nem kapta meg a díjat xy eset miatt. 🤡
One-Hit Wonder vagy fogja tudni hozni a kövi szezonban is ezt a fajta termelést?
Coolearie
lewára semmiképp se mondanám h one hit wonder 😀
előző szezonokban is szépen termelt ha megnézed:
51 / 42
47 / 43
48 / 41
47 / 40
 en.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski#Club
az idei 53 több mint korábban, de nem annyival hogy one hit wondernek mondanám
az első bayern-s évét leszámítva 40 felett rúg
Negritis
Csak a focizni nem tudó bajnokságban játszik.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
44 meccs alatt 53 gól a termése Lewanak.
És nem kapta meg a díjat xy eset miatt. 🤡
One-Hit Wonder vagy fogja tudni hozni a kövi szezonban is ezt a fajta termelést?
Coolearie
lewára semmiképp se mondanám h one hit wonder 😀
előző szezonokban is szépen termelt ha megnézed:
51 / 42
47 / 43
48 / 41
47 / 40
 en.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski#Club
az idei 53 több mint korábban, de nem annyival hogy one hit wondernek mondanám
az első bayern-s évét leszámítva 40 felett rúg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
44 meccs alatt 53 gól a termése Lewanak.
És nem kapta meg a díjat xy eset miatt. 🤡
One-Hit Wonder vagy fogja tudni hozni a kövi szezonban is ezt a fajta termelést?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Pécs-Győr: addig nem lettek betalálva a győriek, amíg nem kezdték szidni a pécsieket. Innen mondjuk már nem volt visszaút, a mellettük lévő szektor beszólt, erre a győriek 2x indultak meg a kerítés ajtót rugdalva, de bent nem lett nagyobb balhé. Mondjuk ha szidás van, az nálam bőven belefér. Máshol is van, nyugi.
De legalább végre focihangulat volt itt is 😊
NB2
Lehet az én ingerküszöböm irreálisan magas, de ha azt mondja valaki, hogy “buzi pesti, a kurva anyád” még nem támad kedvem ajtót rugdalni.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Pécs-Győr: addig nem lettek betalálva a győriek, amíg nem kezdték szidni a pécsieket. Innen mondjuk már nem volt visszaút, a mellettük lévő szektor beszólt, erre a győriek 2x indultak meg a kerítés ajtót rugdalva, de bent nem lett nagyobb balhé. Mondjuk ha szidás van, az nálam bőven belefér. Máshol is van, nyugi.
De legalább végre focihangulat volt itt is 😊
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Krézy nagyon jinxeli a barcat 😀
Márcsak iktriadnak kéne beírna hogy már vége a meccsnek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Hát a bárka tizije minden volt csak nem tizi, azért nemá. Ha szemből jön messzi akkor érthető de esélye sem volt Kulabának.
Hiába no, az elején rendes gyerek volt az argentin, de sajnos egyre sunyibb lett az évek alatt.
#JC6
anyám borogass, sunyibb? nem kéne egyből sárga lapot adni minden csatárnak, aki el merészeli venni a labdát a védőtől? sőt, közel se álhassanak hozzájuk, mert zavarják őket a labda előrevágásában.
slowmotion
Hallod, szinte már csak fetrengeni tud. Homorít olyanokat mint a Dombi
#JC6
itt mondjuk pont nem vetített
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem követem teljes mértékig a gurulós focit. Suarez harapdál még?
nagylaza
Igen, de már csak cibattát.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Hát a bárka tizije minden volt csak nem tizi, azért nemá. Ha szemből jön messzi akkor érthető de esélye sem volt Kulabának.
Hiába no, az elején rendes gyerek volt az argentin, de sajnos egyre sunyibb lett az évek alatt.
#JC6
anyám borogass, sunyibb? nem kéne egyből sárga lapot adni minden csatárnak, aki el merészeli venni a labdát a védőtől? sőt, közel se álhassanak hozzájuk, mert zavarják őket a labda előrevágásában.
slowmotion
Hallod, szinte már csak fetrengeni tud. Homorít olyanokat mint a Dombi
#JC6
Jó a humorod.
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hát a bárka tizije minden volt csak nem tizi, azért nemá. Ha szemből jön messzi akkor érthető de esélye sem volt Kulabának.
Hiába no, az elején rendes gyerek volt az argentin, de sajnos egyre sunyibb lett az évek alatt.
#JC6
anyám borogass, sunyibb? nem kéne egyből sárga lapot adni minden csatárnak, aki el merészeli venni a labdát a védőtől? sőt, közel se álhassanak hozzájuk, mert zavarják őket a labda előrevágásában.
slowmotion
Hallod, szinte már csak fetrengeni tud. Homorít olyanokat mint a Dombi