Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Felesleges ennyire elore tekinteniNa ez a harmas mar erosnek tunik😃- a Celtic - Reykjavík továbbjutója
Kenny
- Dinamo Zágráb
- Young Boys
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Na ez a harmas mar erosnek tunik😃- a Celtic - Reykjavík továbbjutója
Kenny
- Dinamo Zágráb
- Young Boys

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Na ez a harmas mar erosnek tunik😃egy kukesi elleni kiesésre nagyot csettinthetnénk
Kenny

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Sikerült otthon leadni két pontot a Kábarcika ellen, fasza.1-0-nál egyedül vitte a kapusra a labdát a csatárunk, elbaszta. Utána elbasztunk még egy kontrát, az ellenfél kapott wgy piros lapot, és egy pontrúgásból megint gólt kaptunk.
Lehetne hat pontunk is, de minek, az a kettő sokkal jobban néz ki.
több mint 5 éve
Kicsit ciki volt így beszorulni hazai pályán a végén...Most tudtam bekapcsolódni: a Vasas meggyőző játékkal, fölényesen vezet a Csákvár ellen. (2-1)Vége! Az angyalföldi srácok nem akarták porrá alázni a szimpatikus csákvári csapatot, maradt a 2-1. (Ne szépítsük: ez siralmas...)
nagylaza
nagylaza
De most legalább 3 pont járt ugyanazért a harmatos fos nulla játékért.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Most tudtam bekapcsolódni: a Vasas meggyőző játékkal, fölényesen vezet a Csákvár ellen. (2-1)Vége! Az angyalföldi srácok nem akarták porrá alázni a szimpatikus csákvári csapatot, maradt a 2-1. (Ne szépítsük: ez siralmas...)
nagylaza
több mint 5 éve
Köszi a felvilágosítást, az első verzió tényleg bizarr lenne.
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Most tudtam bekapcsolódni: a Vasas meggyőző játékkal, fölényesen vezet a Csákvár ellen. (2-1)
több mint 5 éve
Pontosabban:Hopp-hopp sporttárs! Mi ez a trehányság? Statisztikát csak pontosan...
Fradi: 24,15 M
svédek: 12,15 M
warr_b
Na de elnézem a régi szép emlékekre, azért egy viccet eszembe juttat:
Két orosz katona bandukol a Szaharában és találnak egy dobozos cólát:
Szergely: - Elosztjuk testvériesen, jó!?
Iván: - Lófa.zt!!! Inkább, Fifiti-fifiti ...
😉😊😀

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Lusta vagyok, a selejtezőkön, egymeccses lebonyolításnál döntetlen esetén az idegenben játszó csapat megy tovább, vagy hosszabbítás + tizik?If scores are level at the end of normal time, extra time is played, followed by a penalty shoot-out if the scores remain tied.
Gergőbácsi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Lusta vagyok, a selejtezőkön, egymeccses lebonyolításnál döntetlen esetén az idegenben játszó csapat megy tovább, vagy hosszabbítás + tizik?Az első variáció elég beteg lenne...
Gergőbácsi
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Lusta vagyok, a selejtezőkön, egymeccses lebonyolításnál döntetlen esetén az idegenben játszó csapat megy tovább, vagy hosszabbítás + tizik?
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Tok mindegy következő körben úgyis kb verhetetlen ellenfél jönne. Sztem szopunk a svedektol.Inkább örüljetek hogy a Djurgardens megelőzte a Malmöt 1 ponttal, mert ha a Malmö jönne na akkor lenne egyoldalú a meccs.Csak a baj hogy a Fradi tavaly nem volt kiemelt. Most az és jöhetett volna az izlandi csapat, északír, ergo sokkal kevésbé veszélyes csapatok, de azért sikerült teljesen váratlan módon az elérhető messze legnehezebben kihúzni.
A másik meg hogy semmivel se nehezebb ez mint a Ludogorets, sőt a bolgárok ezelőtt és most is stabil részvevők voltak.
Heisman Trophy
A másik. Az uefa kalapbeosztásat érti valaki? Mert területi alapon nem értem. Egyéb alapon nem értem.
tüsi91
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Most nem adjak ki az aranylabdát a jarvany miatt. Lewa elkepesztoen termel most és Sanéval kapott még egy kiszolgáló főt, és Flick vmit nagyon kitalált.44 meccs alatt 53 gól a termése Lewanak.Lewa az utóbbi 3-4 év legjobb centere szerintem. Ebbe szerintem a Real drukkerek is megegyeznek, hogy jobb mint Benzema.
És nem kapta meg a díjat xy eset miatt. 🤡
One-Hit Wonder vagy fogja tudni hozni a kövi szezonban is ezt a fajta termelést?
Coolearie
Ha BL-t nyer a Bayern, akkor kapja meg az Aranylabdát.
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Ez kb. a Fradira és a magyar bajnokságra is igazak, gondolom azért.😀Elfelejtettem, hol lehet utánanézni: a stat guruk közül kitenné ide valaki, hogy mennyi a költségvetése az FTC-nek és a Djurgardennek, ill. mennyi a játékosok "eszmei értéke"?Tm szerint duplaannyi a Fradi értéke.
nagylaza
Mit fostok már előre? Sima színtelen-szagtalan tucatcsapat, idén megnyerték ugyan a bajnokságot, de előtte kb ilyen hetedik helyeik voltak. Nem nagy szám a svéd bajnokság se.
warr_b
több mint 5 éve
Inkább örüljetek hogy a Djurgardens megelőzte a Malmöt 1 ponttal, mert ha a Malmö jönne na akkor lenne egyoldalú a meccs.Csak a baj hogy a Fradi tavaly nem volt kiemelt. Most az és jöhetett volna az izlandi csapat, északír, ergo sokkal kevésbé veszélyes csapatok, de azért sikerült teljesen váratlan módon az elérhető messze legnehezebben kihúzni.
A másik meg hogy semmivel se nehezebb ez mint a Ludogorets, sőt a bolgárok ezelőtt és most is stabil részvevők voltak.
Heisman Trophy
A másik. Az uefa kalapbeosztásat érti valaki? Mert területi alapon nem értem. Egyéb alapon nem értem.
több mint 5 éve
A pillanat, amikor Bonucci a legközelebb volt a BL-serleghez.amíg croni ott van addig sztem minden évben kötelező a BL győzelemAkarod mondani Pirlo 😊Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀Jött is Pochettino.
Borbinho
Coolearie
Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus
Borbinho
Negritis

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
A múltbéli tapasztalatok alapján nem tartom indokolatlannak a Fradi-szurkerek mérsékelt optimizmusát.Elfelejtettem, hol lehet utánanézni: a stat guruk közül kitenné ide valaki, hogy mennyi a költségvetése az FTC-nek és a Djurgardennek, ill. mennyi a játékosok "eszmei értéke"?Tm szerint duplaannyi a Fradi értéke.
nagylaza
Mit fostok már előre? Sima színtelen-szagtalan tucatcsapat, idén megnyerték ugyan a bajnokságot, de előtte kb ilyen hetedik helyeik voltak. Nem nagy szám a svéd bajnokság se.
warr_b
több mint 5 éve
Inkább örüljetek hogy a Djurgardens megelőzte a Malmöt 1 ponttal, mert ha a Malmö jönne na akkor lenne egyoldalú a meccs.A Malmö nem jöhetett, volna. Ők ugyanúgy kiemeltek lettek volna mint az FTC.
A másik meg hogy semmivel se nehezebb ez mint a Ludogorets, sőt a bolgárok ezelőtt és most is stabil részvevők voltak.
Heisman Trophy
több mint 5 éve
Pontosabban: Fradi: 24,15 M
svédek: 12,15 M

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Inkább örüljetek hogy a Djurgardens megelőzte a Malmöt 1 ponttal, mert ha a Malmö jönne na akkor lenne egyoldalú a meccs.A másik meg hogy semmivel se nehezebb ez mint a Ludogorets, sőt a bolgárok ezelőtt és most is stabil részvevők voltak.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Elfelejtettem, hol lehet utánanézni: a stat guruk közül kitenné ide valaki, hogy mennyi a költségvetése az FTC-nek és a Djurgardennek, ill. mennyi a játékosok "eszmei értéke"?Tm szerint duplaannyi a Fradi értéke.
nagylaza
Mit fostok már előre? Sima színtelen-szagtalan tucatcsapat, idén megnyerték ugyan a bajnokságot, de előtte kb ilyen hetedik helyeik voltak. Nem nagy szám a svéd bajnokság se.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
