Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Nálam elment a hang. Hol vagy Jenő?
több mint 5 éve
Hudson-Odoi lőtt egy gólt amit elvettek. Közvetítésben még mindig nem derült ki miért pedig már több mint 5 perc elteltLes volt
csebi
több mint 5 éve
Hudson-Odoi lőtt egy gólt amit elvettek. Közvetítésben még mindig nem derült ki miért pedig már több mint 5 perc eltelt
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Gyorsan eldőlt...
több mint 5 éve
Messi lovesere a kapus nem szamitott, de ott mar felig fekve Messi sem.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Crazytől mondjuk nem vár mást az ember 😀Úristen, Crazy Jenő 2 perc alatt körbeszopkodta a Barcát, hogy világ legjobb csapata, Messit senki sem tudja megállítani....nemá, blazers-clippers után akartam nézni, de knézivel nemtom
Asszem ez is jobb lesz angol vagy spanyol nyelven streamen
kapitnono
Negritis
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Úristen, Crazy Jenő 2 perc alatt körbeszopkodta a Barcát, hogy világ legjobb csapata, Messit senki sem tudja megállítani....nemá, blazers-clippers után akartam nézni, de knézivel nemtom
Asszem ez is jobb lesz angol vagy spanyol nyelven streamen
kapitnono
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Nem fogjaLenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀Remélem, a Nápoly visszakapja a Sorstól. Nem szeretem az ilyet. Pedig a Barcának drukkolok.
Heisman Trophy
nagylaza
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Lenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀Remélem, a Nápoly visszakapja a Sorstól. Nem szeretem az ilyet. Pedig a Barcának drukkolok.
Heisman Trophy
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
Lenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀A szoglet az mindig necces,mert fogjak es huzzak egymast, de ez itt egyertelmu volt h ellokte.vicc.
Heisman Trophy
több mint 5 éve
Lenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Ezt nem láttam jönni. Nem mintha bánnám.Hát, az ismétlés alapján nem biztos, hogy szabályos Barca-gól volt.
nagylaza
több mint 5 éve
Gnabry milyen labdát adott a tizi előtt
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Ezt nem láttam jönni. Nem mintha bánnám.
több mint 5 éve
Úristen, Crazy Jenő 2 perc alatt körbeszopkodta a Barcát, hogy világ legjobb csapata, Messit senki sem tudja megállítani....Asszem ez is jobb lesz angol vagy spanyol nyelven streamen

több mint 5 éve
Nem azt mondtam h top ligas a szinvonal csak h elvezheto. Voltak helyzetek, par szep megoldas, megÚgy érted, az utolsó 90 percre?Megfaradtak a sracok a 30 fokos melegben a vegere.Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
Borbinho
#JC6
Borbinho
slowmotion
Foleg a 2 honvedos egesz jol nyomta 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Úgy érted, az utolsó 90 percre?Megfaradtak a sracok a 30 fokos melegben a vegere.Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
Borbinho
#JC6
Borbinho
több mint 5 éve
Az igen, ezzel a kezdovel meg paddal orulhetunk ha megusszuk 6 alatt...
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Megfaradtak a sracok a 30 fokos melegben a vegere.Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
Borbinho
#JC6
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
Borbinho
több mint 5 éve
Na jó, de Piqué kúrogatja Shakirát.Varane kibaszott overrated mióta mondom. Ő is tipikusan olyan védő mint Pique, Pique is addig tűnt zseninek amíg ott volt neki Puyol aki kihúzta minden szarból. Amint Puyol visszavonult Pique teljesítménye is az erős közepes felé közelített, most meg.. hagyjuk is.Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.igen, ez a meccs nagyon nem Zidane-ra volt jellemző. fura volt, hogy taktikailag ennyire nem lehetett semmit sem látni abból hogyan akarta megnyerni ezt a meccset.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
Toca
csebi
Realnal is, ha van Ramos van védelem és Varane is zseninek tűnik mellette, tegnap láthattuk mekkora zseni😀
Ha tegnap lett volna Ramos továbbjut a Real.
Kenny

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Tnap este nyilatkozott Agnelli a kieses utan h maradni fog meg a Juve tervez vele. De persze ha Roni menni akar akkor menni is fog.Lehet akkor tényleg valós alapja van a PSG pletykánakEzt nyomják le CR torkán... 😀Akarod mondani Pirlo 😊Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀Jött is Pochettino.
Borbinho
Coolearie
Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus
Borbinho
Beki
ozibozi
Sztem tobb van meg benne mint h elmenjen egy francia bajnoksagba, ahol 6al vernek mindenkit (bar illene a sorba: PL->La Liga->Seria A->Ligue 1, szepen gyengul a szint 😀)
Akkor mar inkabb menjen vissza a MU-ba es nyerjen meg egy PL-t veluk visszavonulas elott 😀
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Lehet akkor tényleg valós alapja van a PSG pletykánakEzt nyomják le CR torkán... 😀Akarod mondani Pirlo 😊Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀Jött is Pochettino.
Borbinho
Coolearie
Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus
Borbinho
Beki