Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Beindul a henger. 😀
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
jön az ajándék szépítő találat, egervári nyom egy 100 méteres sprintet az alapvonalon.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Na most megalázzuk őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Tizeneggyes!!!!!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Új HC-n kívül az új DEF-re is kíváncsi leszek, mert védelem az még viccnek is rossz.Toca
Az a baj h nincs jobb, legalábbis nekem senki nem jut eszembe, aki upgrade lehetne a védelembe. Talán Otigba, de középen attól még ugyanolyan szarok vagyunk. Tudom majd honosítjuk Viniciust + Stopirát...Shilkor
Sokan nevetnek rajta,de sok évre megoldhatná az egyik belső védő gondját ViníciusJoeyPorter
A másikat meg Besic, úgyse játszik a bosnyákoknál...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
4-0 nál tényleg erősíteném a védelmet 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Na ezt a 15 percet kihúztuk kapott gól nélkül, így tovább 😀
Az gáz, hogy egyik továbbjutásról - döntő meccs sem dőlt el még a félidőben, csak a miénk? (most ilyen Bosznia - Lich., meg Lux - Oroszt hagyjuk)
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
bognárgyuri reklám megvolt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Új HC-n kívül az új DEF-re is kíváncsi leszek, mert védelem az még viccnek is rossz.Toca
Az a baj h nincs jobb, legalábbis nekem senki nem jut eszembe, aki upgrade lehetne a védelembe. Talán Otigba, de középen attól még ugyanolyan szarok vagyunk. Tudom majd honosítjuk Viniciust + Stopirát...Shilkor
Sokan nevetnek rajta,de sok évre megoldhatná az egyik belső védő gondját ViníciusJoeyPorter
Perezzel meg Ivo Diazzal sem volt senkinek gondja. Jöhetne nyugodtan.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
a második félidőre értem haza, ahogy nézem ez már a garbage time.😀Zolee23
nem, mert ott lenne esélyünk

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Új HC-n kívül az új DEF-re is kíváncsi leszek, mert védelem az még viccnek is rossz.Toca
Az a baj h nincs jobb, legalábbis nekem senki nem jut eszembe, aki upgrade lehetne a védelembe. Talán Otigba, de középen attól még ugyanolyan szarok vagyunk. Tudom majd honosítjuk Viniciust + Stopirát...Shilkor
Sokan nevetnek rajta,de sok évre megoldhatná az egyik belső védő gondját Vinícius

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
a második félidőre értem haza, ahogy nézem ez már a garbage time.😀

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Emlékszem tavaly vagy 2 éve amikor 8-0-ra vertük San Marino-t, végig az volt a tévében is (még ha vicc is volt), hogy jobbak vagyunk, mint a hollandok, mert ők kevesebb góllal nyertek SM ellen.

Most viccelődhetnénk azzal, h szarabbak vagyunk, mint Andorra, mert ők 2 gólt kaptak a hollandoktól.Duff
de Lichtenstein is 4-0-ra égett félidőben, náluk akkor még nem vagyunk lejjebb.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Új HC-n kívül az új DEF-re is kíváncsi leszek, mert védelem az még viccnek is rossz.Toca
Az a baj h nincs jobb, legalábbis nekem senki nem jut eszembe, aki upgrade lehetne a védelembe. Talán Otigba, de középen attól még ugyanolyan szarok vagyunk. Tudom majd honosítjuk Viniciust + Stopirát...Shilkor
Tudom hogy nincs
6 meccsen 30 OMFGdavemayer
Akkor ha 0-0ra hozzuk a 2.félidőt akkor elmondhatja Sanyi bá hogy fejlődtünk , mert eddig átlag 5-t kaptunk moa csak 4-et
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
6 meccsen 30 OMFG

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Ezt a meccset már csak Knézy a studióban cucc ronthatná tovább 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Új HC-n kívül az új DEF-re is kíváncsi leszek, mert védelem az még viccnek is rossz.Toca
Az a baj h nincs jobb, legalábbis nekem senki nem jut eszembe, aki upgrade lehetne a védelembe. Talán Otigba, de középen attól még ugyanolyan szarok vagyunk. Tudom majd honosítjuk Viniciust + Stopirát...
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 029
Emlékszem tavaly vagy 2 éve amikor 8-0-ra vertük San Marino-t, végig az volt a tévében is (még ha vicc is volt), hogy jobbak vagyunk, mint a hollandok, mert ők kevesebb góllal nyertek SM ellen.

Most viccelődhetnénk azzal, h szarabbak vagyunk, mint Andorra, mert ők 2 gólt kaptak a hollandoktól.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Románok 4-et kaptak mi fogunk 7-et. Az univerzum törvényeivel még Egervári sem tud mit kezdeni.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Új HC-n kívül az új DEF-re is kíváncsi leszek, mert védelem az még viccnek is rossz.Toca
a probléma hogy egy jó Juhászon kívül nincs egy játékos sem aki upgrade lenne

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
S ki lenne az új HC? Kis Mészöly? Vagy Pinyő....? 😛 , ááá Supka... őt nem utálják a játékosok Sopronban, vagy Kaszinós György, aki úgy feltérképezte a hollandokat, hogy...tüsi91
külföldről hozni sok pénzért jó edzőt.
ha stadionra fussa, talán edzőre is.gabokocka
magyar edző annyit ér, mint egervári. külföldit meg az első rosszul sikerült meccset követően kicsinálják, mint koemant. tökmindegy. csak az állam ne tegyen egy fillért se a fociba. a többi nem fontos.

ha annyit nem sikerült felismerni, hogy nem attól lesz egy csapat játéka támadó, hogy beteszek 2 csatárt, két tiszta szélsőt, meg egy támadó/szervező középpályást, aztán valami majd történik, akkor kár bármiről is beszélni. egervári szépen menekül előre, amit bekajál a sajtó: támadó szellemű volt a csapat, mi bátran kiálltunk, de nem volt szerencsénk. kész vicc.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Komment from index:
"Nyugi van, a svédek is így altatták a németeket, aztán tudjuk, mi lett a vége. Nekünk még 10 perccel több időnk is van rá."😊)))
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Amúgy az a gáz, hogy ha nem tömnek ki minket nagyon, még marad reális esély, mert a remek román csapatban simán benne van egy x az észtek ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
6-0nál lefújja a bíró? remélem...

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Új HC-n kívül az új DEF-re is kíváncsi leszek, mert védelem az még viccnek is rossz.