Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Varane amúgy sosem lesz egy vezér alkat, nem az a típus. Pláne, hogy korábban volt róla szó, hogy a rengeteg cím mellett már elvesztette a motivációt és kb csak Zidane miatt maradt a csapatnál. Nem tűnik annak a típusnak, aki majd Madridból vonul vissza.Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.Nálam a legnagyobb fájdalom nem Varane bénázása vagy a kiesés - ez a Real nem való a BL elitbe - viszont az, hogy Kaka után - akire számítottam, hogy betli lesz, már előtte is sérüléssekkel tűzdelt volt - Hazard nemhogy pusztán egy rehabkirály, de még lusta is mint a föld és súlyproblémái lesznek az erősen meglepett. Bale meg egy másik probléma, abban maga a játékos, de a klub és Zidane is benne volt.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
Toca
VanillaSky
Mondjuk bármelyik angol csapat helyében egy all-int nyomnék ha mégis mehetnékje lesz. Tekintve mekkora kóklerek és semmit sem bizonyító védők milyen árcédulákkal mozognak, simán 100m körül kéne pengetni érte.
több mint 5 éve
"ZTE: Nem téma nálunk Dzsudzsák Balázs"www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/zte-nem-tema-nalunk-dzsudzsak-balazs-vegh-gabor-2776959
Összeomlottam. Mi lesz így Dzsudzsival? Szólni kellene a Szöllősi Gyurinak, hogy csináljon már valamit, kérjen meghallgatást a Főnöknél, vagy valami, mert ez a folytonos bizonytalanság visszaveti hazánk labdarúgását, azt az örvendetes - és mindeddig töretlen - fejlődést, amelynek 2010 óta mindnyájan tanúi lehetünk.
több mint 5 éve
VanillaSky
1 696
Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.Nálam a legnagyobb fájdalom nem Varane bénázása vagy a kiesés - ez a Real nem való a BL elitbe - viszont az, hogy Kaka után - akire számítottam, hogy betli lesz, már előtte is sérüléssekkel tűzdelt volt - Hazard nemhogy pusztán egy rehabkirály, de még lusta is mint a föld és súlyproblémái lesznek az erősen meglepett. Bale meg egy másik probléma, abban maga a játékos, de a klub és Zidane is benne volt.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
Toca
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 5 éve
Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
több mint 5 éve
varane-t szépen beárazzáklol..milyen beárazzák?6 éve stabil kezdő,ez idő alatt nem volt összesen ennyi hibája mint a tegnapi napon,talán belefér,hogy 100 meccsenként hibázik egyet,pechére ez nem az Eibar hanem a City ellen volt ...Még ha Militaora írtad volna,akinek most volt az első komolyabb meccse akkor azt mondom ok,de ez eléggé "wtf" komment így..
Negritis
több mint 5 éve
Szánalmas ez a VAR így inkább ne lenne, ennyire kamu tizi a világon nincs..... igazából Buffont sajnálom megint nem jön össze neki. De legalább nyugodt szívvel tudok Pepnek szurkolni pláne ha Napoli holnap kiejti a Barcát amire minden esély megvan.....
több mint 5 éve
Azt nehezen fogom megerteni, hogy ennyire fogalmatlan banda h ulhet a VAR mogott, mint a Lyon meccsen.Biztos valami haver megirta a videobírónak, hogy "apám, ennél nagyobb kamutizit nem tudsz megadni" mire a vb: "igen? na fogd csak meg a söröm..."
Lyon tizinel Bentancur szerelese szabalyos volt, ha jol lattam Bernardeschi elotte nem akasztott. Visszanezik es megadjak.
Juve tizinel ertem en h uj meno dolog h ami kezet er azonnal tizi, de konyorgom Depay keze leszoritva vegig test mellett volt, sehol nem tizi. Visszanezik es meg Depay is kapott sargat.
Beki
több mint 5 éve
Ennyire látványosan leszarni BL meccset rég láttam 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azt nehezen fogom megerteni, hogy ennyire fogalmatlan banda h ulhet a VAR mogott, mint a Lyon meccsen.Lyon tizinel Bentancur szerelese szabalyos volt, ha jol lattam Bernardeschi elotte nem akasztott. Visszanezik es megadjak.
Juve tizinel ertem en h uj meno dolog h ami kezet er azonnal tizi, de konyorgom Depay keze leszoritva vegig test mellett volt, sehol nem tizi. Visszanezik es meg Depay is kapott sargat.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sarri valamit nagyon tudhat, hogy még a következő szezonban is ő lesz a vezetőedző.....Ezzel meg varj azert.
manuszka86
több mint 5 éve
Sarri valamit nagyon tudhat, hogy még a következő szezonban is ő lesz a vezetőedző.....
több mint 5 éve
Ehez én se akartam volna adni a nevem #RespectGareth 😊
több mint 5 éve
Ekkora lehuzast mint amit a Chelsea csinált.. Valami gagyi dagi másolatot adnak a Realnak egy tonna pénzért.A Courtois deal utan megerdemeltek 😀
FLZOLI
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Sarri az oltozoig se kell menjen, mehet egyből a parkoloba
több mint 5 éve
Ekkora lehuzast mint amit a Chelsea csinált.. Valami gagyi dagi másolatot adnak a Realnak egy tonna pénzért.
több mint 5 éve
Lyon. :o Hatalmas lehetőség a City ellen, de a Lyon kipicsázza. Vagy valaki.
több mint 5 éve
nah a lyon is továbbment, jó nap volt ez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Végre. Csicska Juve
több mint 5 éve
Pedig Pepe jobb volt. Folyamatosan Ramos helyezkedesí hibait javitgatta tobb kevesebb sikerrel. Hozzateszem Ramos azota ( kb az elmult 3-4 evben) sokkal jobb, mint akkor volt.Azért Varane nem semmit tett le az asztalra ma... Ramos pályafutása során először érzem azt, hogy a belső védő párosból akivel játszott csapat/válogatott szinten, ő a jobbik CB.Azert na, oke h legyakta Salah-t de azert csak nem gondolod h Pepe v Pique fixen jobb volt nala
MarioAna
Borbinho
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Hát ezért a Realért nem kár, lélektelen bunker focira senki sem kíváncsi. Instant aranylabda Ramosnak, ha ő jelenti a különbséget a két csapat (bajnoki, bl) között
több mint 5 éve
Wohooo.
több mint 5 éve
Mindket meccsen lefociztak minket, szoval nem volt kerdes.Ha elmegy a 40 golos CR es hozol a helyere egy 1 golos Hazard-t ugyanannyiert, semmivel sem leszel elorebb. 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
A Juvénak kell egy gól..A tippem 6 perc hosszabbitas
Szerk: háhá
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 5 éve
Azért Varane nem semmit tett le az asztalra ma... Ramos pályafutása során először érzem azt, hogy a belső védő párosból akivel játszott csapat/válogatott szinten, ő a jobbik CB.Azert na, oke h legyakta Salah-t de azert csak nem gondolod h Pepe v Pique fixen jobb volt nala
MarioAna
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Nem értem, most nincs VAR?ahogy nézem volt
#JC6
79.
PERC
VAR-ELLENŐRZÉS, NINCS BÜNTETŐ!
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!