Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
Toca
Nálam a legnagyobb fájdalom nem Varane bénázása vagy a kiesés - ez a Real nem való a BL elitbe - viszont az, hogy Kaka után - akire számítottam, hogy betli lesz, már előtte is sérüléssekkel tűzdelt volt - Hazard nemhogy pusztán egy rehabkirály, de még lusta is mint a föld és súlyproblémái lesznek az erősen meglepett. Bale meg egy másik probléma, abban maga a játékos, de a klub és Zidane is benne volt.
VanillaSky
Varane amúgy sosem lesz egy vezér alkat, nem az a típus. Pláne, hogy korábban volt róla szó, hogy a rengeteg cím mellett már elvesztette a motivációt és kb csak Zidane miatt maradt a csapatnál. Nem tűnik annak a típusnak, aki majd Madridból vonul vissza.
Mondjuk bármelyik angol csapat helyében egy all-int nyomnék ha mégis mehetnékje lesz. Tekintve mekkora kóklerek és semmit sem bizonyító védők milyen árcédulákkal mozognak, simán 100m körül kéne pengetni érte.

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
"ZTE: Nem téma nálunk Dzsudzsák Balázs"
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/zte-nem-tema-nalunk-dzsudzsak-balazs-vegh-gabor-2776959
Összeomlottam. Mi lesz így Dzsudzsival? Szólni kellene a Szöllősi Gyurinak, hogy csináljon már valamit, kérjen meghallgatást a Főnöknél, vagy valami, mert ez a folytonos bizonytalanság visszaveti hazánk labdarúgását, azt az örvendetes - és mindeddig töretlen - fejlődést, amelynek 2010 óta mindnyájan tanúi lehetünk.
több mint 5 éve
VanillaSky 1 696
Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
Toca
Nálam a legnagyobb fájdalom nem Varane bénázása vagy a kiesés - ez a Real nem való a BL elitbe - viszont az, hogy Kaka után - akire számítottam, hogy betli lesz, már előtte is sérüléssekkel tűzdelt volt - Hazard nemhogy pusztán egy rehabkirály, de még lusta is mint a föld és súlyproblémái lesznek az erősen meglepett. Bale meg egy másik probléma, abban maga a játékos, de a klub és Zidane is benne volt.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
varane-t szépen beárazzák
Negritis
lol..milyen beárazzák?6 éve stabil kezdő,ez idő alatt nem volt összesen ennyi hibája mint a tegnapi napon,talán belefér,hogy 100 meccsenként hibázik egyet,pechére ez nem az Eibar hanem a City ellen volt ...Még ha Militaora írtad volna,akinek most volt az első komolyabb meccse akkor azt mondom ok,de ez eléggé "wtf" komment így..

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szánalmas ez a VAR így inkább ne lenne, ennyire kamu tizi a világon nincs..... igazából Buffont sajnálom megint nem jön össze neki. De legalább nyugodt szívvel tudok Pepnek szurkolni pláne ha Napoli holnap kiejti a Barcát amire minden esély megvan.....
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Azt nehezen fogom megerteni, hogy ennyire fogalmatlan banda h ulhet a VAR mogott, mint a Lyon meccsen.
Lyon tizinel Bentancur szerelese szabalyos volt, ha jol lattam Bernardeschi elotte nem akasztott. Visszanezik es megadjak.

Juve tizinel ertem en h uj meno dolog h ami kezet er azonnal tizi, de konyorgom Depay keze leszoritva vegig test mellett volt, sehol nem tizi. Visszanezik es meg Depay is kapott sargat.
Beki
Biztos valami haver megirta a videobírónak, hogy "apám, ennél nagyobb kamutizit nem tudsz megadni" mire a vb: "igen? na fogd csak meg a söröm..."
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ennyire látványosan leszarni BL meccset rég láttam 😀

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azt nehezen fogom megerteni, hogy ennyire fogalmatlan banda h ulhet a VAR mogott, mint a Lyon meccsen.
Lyon tizinel Bentancur szerelese szabalyos volt, ha jol lattam Bernardeschi elotte nem akasztott. Visszanezik es megadjak.

Juve tizinel ertem en h uj meno dolog h ami kezet er azonnal tizi, de konyorgom Depay keze leszoritva vegig test mellett volt, sehol nem tizi. Visszanezik es meg Depay is kapott sargat.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sarri valamit nagyon tudhat, hogy még a következő szezonban is ő lesz a vezetőedző.....
manuszka86
Ezzel meg varj azert.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Sarri valamit nagyon tudhat, hogy még a következő szezonban is ő lesz a vezetőedző.....

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ehez én se akartam volna adni a nevem #RespectGareth 😊

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ekkora lehuzast mint amit a Chelsea csinált.. Valami gagyi dagi másolatot adnak a Realnak egy tonna pénzért.
FLZOLI
A Courtois deal utan megerdemeltek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sarri az oltozoig se kell menjen, mehet egyből a parkoloba

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ekkora lehuzast mint amit a Chelsea csinált.. Valami gagyi dagi másolatot adnak a Realnak egy tonna pénzért.

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Lyon. :o Hatalmas lehetőség a City ellen, de a Lyon kipicsázza. Vagy valaki.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
nah a lyon is továbbment, jó nap volt ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Végre. Csicska Juve
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Azért Varane nem semmit tett le az asztalra ma... Ramos pályafutása során először érzem azt, hogy a belső védő párosból akivel játszott csapat/válogatott szinten, ő a jobbik CB.
MarioAna
Azert na, oke h legyakta Salah-t de azert csak nem gondolod h Pepe v Pique fixen jobb volt nala
Borbinho
Pedig Pepe jobb volt. Folyamatosan Ramos helyezkedesí hibait javitgatta tobb kevesebb sikerrel. Hozzateszem Ramos azota ( kb az elmult 3-4 evben) sokkal jobb, mint akkor volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ezért a Realért nem kár, lélektelen bunker focira senki sem kíváncsi. Instant aranylabda Ramosnak, ha ő jelenti a különbséget a két csapat (bajnoki, bl) között

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Wohooo.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Mindket meccsen lefociztak minket, szoval nem volt kerdes.
Ha elmegy a 40 golos CR es hozol a helyere egy 1 golos Hazard-t ugyanannyiert, semmivel sem leszel elorebb. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
A Juvénak kell egy gól..
A tippem 6 perc hosszabbitas

Szerk: háhá

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért Varane nem semmit tett le az asztalra ma... Ramos pályafutása során először érzem azt, hogy a belső védő párosból akivel játszott csapat/válogatott szinten, ő a jobbik CB.
MarioAna
Azert na, oke h legyakta Salah-t de azert csak nem gondolod h Pepe v Pique fixen jobb volt nala

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Nem értem, most nincs VAR?
#JC6
ahogy nézem volt
79.

PERC
VAR-ELLENŐRZÉS, NINCS BÜNTETŐ!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!