Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát kíváncsi leszek este a madridi bunker mire megy a Pep féle túlgondolós tili-toli ellen.

több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Végre elkészült a Paksi stadion, másodjára! 😀
Egyszer felhúzták a fő lelátóval szembeni oldalt, majd lebontották az egészet 😀 biztos kevés volt a haszon rajta...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
stadionba lehet koncert ott nincs pia 😀
Negritis
Délután 3-kor nem lesznek még 500-an. 😊

Egyébként imádom ezt a nagy tippmix feliratot a mezek elején, ennél őszintébb csak az lenne, ha a 'csútiak valami "tőled loptuk Viktornak" mezben nyomnák.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
stadionba lehet koncert ott nincs pia 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Nem én csináltam, hanem grafikus. Mi az érdekesség?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Ma este 8kor jatszik a depor.az elhalasztott meccs...szegenyek.megaerdektelen.
ZoliMP
Azért nem, az Elche drukkol nekik hogy maradhassanak PO helyen.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Ma este 8kor jatszik a depor.az elhalasztott meccs...szegenyek.megaerdektelen.
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Szegény elnyomott Mú ezzel a horrorsorsolással...
Brugge, Linz, Koppenhága...
warr_b
Koppenhága azert nem olyan szar, és amúgy most erről a mu tehet? Ez akkor lenne valid ha vki a kemény sorsolásra panaszkodna. Idén sztem nem nyeri meg a MU mert nem igazán kell nekik + idén azért lesznek még komoly ellenfelek a döntőig.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szegény elnyomott Mú ezzel a horrorsorsolással...
Brugge, Linz, Koppenhága...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Segítsetek !
Most nem értem, de hogy van az hogy az El sorsolásban pl a Leverkusen játszott elsőnek egy 3-0 meccset, majd 1-0-át. Továbbjutott!
Az Inter meg össz-vissz 1 meccset, amit 2-0ra nyertek meg és szintúgy továbbjutott?
Nem kettőt kell mindenkinek játszani?
Coolearie
Akik nem tudták lejátszani az első meccsüket a korona miatt, azoknak nem kell visszavágózni, viszont akik úgy tudták hogy lejátszák az első meccset és akkor lehet lesz visszavágó is, azoknak így megadták is az esélyt.

1 meccset pedig az olasz-spanyol párharcoknál rendeztek egyedül.
Inter-Getafe és Roma-Sevilla

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Segítsetek !
Most nem értem, de hogy van az hogy az El sorsolásban pl a Leverkusen játszott elsőnek egy 3-0 meccset, majd 1-0-át. Továbbjutott!
Az Inter meg össz-vissz 1 meccset, amit 2-0ra nyertek meg és szintúgy továbbjutott?
Nem kettőt kell mindenkinek játszani?
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
😀 😀
 m.hvg.hu/itthon/20200806_szollosi_gyorgy_orban_viktor_csalad_nemzeti_sport_ner
r.baggio
Nem tudom, megoldható-e: ha legközelebb felpakolsz valami hasonlót, kérlek, privátban küldj egy vérnyomásmérőt. Kösz!
nagylaza
én 4 éve vettem mikor alkalmasságin magas volt és 1 hétig naponta kellett többször mérni hogy lássuk lehet-e gond belőle
egyszerűbb volt egyedül mérni itthon mint napi 2x az üzemorvoshoz menni

vannak olyan események amik közbe nem merem mérni 😀
Negritis
Volt év, amikor mondta az üzemorvos, hogy magas a vérnyomásom, ha jövőre is ez lesz, gyógyszert kell szednem. Kérdeztem, mit tudok tenni: kevesebb cigi, kávé, alkohol? Nem. Stresszmentes életmód!
Aha...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
😀 😀
 m.hvg.hu/itthon/20200806_szollosi_gyorgy_orban_viktor_csalad_nemzeti_sport_ner
r.baggio
Nem tudom, megoldható-e: ha legközelebb felpakolsz valami hasonlót, kérlek, privátban küldj egy vérnyomásmérőt. Kösz!
nagylaza
én 4 éve vettem mikor alkalmasságin magas volt és 1 hétig naponta kellett többször mérni hogy lássuk lehet-e gond belőle
egyszerűbb volt egyedül mérni itthon mint napi 2x az üzemorvoshoz menni

vannak olyan események amik közbe nem merem mérni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
😀 😀
 m.hvg.hu/itthon/20200806_szollosi_gyorgy_orban_viktor_csalad_nemzeti_sport_ner
r.baggio
Nem tudom, megoldható-e: ha legközelebb felpakolsz valami hasonlót, kérlek, privátban küldj egy vérnyomásmérőt. Kösz!
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
😀 😀
 m.hvg.hu/itthon/20200806_szollosi_gyorgy_orban_viktor_csalad_nemzeti_sport_ner
r.baggio
Legyen ez a kép?


Sobri Jóska
Ne! Maradjon az, ami van. Ehhez a seggnyalóhoz OV illik. (Jézusom, bazmeg...)
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Erre nehezem találom a szavakat:
 www.hatharom.com/2020/08/05/ez-a-megcsalasos-sztori-sokba-fajhat-az-atalantanak?h3_refsite=tf_atalantapsg_20200806&fbclid=IwAR1YSS21IxFQUwf0kY0Jt2IupRzABN7yMUpCaYSFa5lFMHd5NmCDYDHA768
empty taxi
Ő sem találja azota sem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Erre nehezem találom a szavakat:
 www.hatharom.com/2020/08/05/ez-a-megcsalasos-sztori-sokba-fajhat-az-atalantanak?h3_refsite=tf_atalantapsg_20200806&fbclid=IwAR1YSS21IxFQUwf0kY0Jt2IupRzABN7yMUpCaYSFa5lFMHd5NmCDYDHA768

Felcsúti indulónak meg ezt javasolnám:
 www.youtube.com/watch?v=mfqBHDCeM6I


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
😀 😀
 m.hvg.hu/itthon/20200806_szollosi_gyorgy_orban_viktor_csalad_nemzeti_sport_ner
r.baggio
Legyen ez a kép?


több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
😀 😀
 m.hvg.hu/itthon/20200806_szollosi_gyorgy_orban_viktor_csalad_nemzeti_sport_ner


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Szerintem az a gusztustalan hogy alapbol letezhet egy ilyen csapat.
Egy milliardos kozpenztemeto a miniszterelnok hatso kertjeben.
Borbinho
Közpénzcsap.
Fontos ám, hogy honnan nézed.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Egy vigyorral kevesebb a köpcös tolvajnak, és rabló bandájának az pont eggyel több nekünk. 😉
Ilyen ínséges időkben meg kell becsülni minden apróságot.
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Remélem a Steaua-t csak a köcsög ultrái miatt utáljátok és nem azért, mert egy román csapat.
Az ultrák meg szinte mindenhol gyökerek (bár a balkán többnyire túltesz mindenkin), nálunk is van pl ustavka | (+ cigányozás, zsidózás, buzizás, újpest tábor szidása fradi-kispesten és vica versa, stb) |
Borbinho
Otthon gyergyóban meglepődnél mennyien szurkolnak a Steaua-nak egyébként 😀 Főleg az idősebbek akik látták Bölöniéket BEK-et nyerni.

Nyilván most hogy a Sepsi színre lépett ez csökkent valamelyest.
Viszont akkor se leszek divat, lassan 20 éve csak a VASUTAS!
eaglesmcnabb
én anyai ágról csíki vagyok, és jobban képben vagyok, mint az átlag, hogy milyen is a viszony manapság átlag román és magyar között (kb jobb a kintiek viszonya mint az itthoni magyaroké az erdélyi magyarokkal v székelyekkel). ezért írtam h remélem csak az ultráik miatt rühellik őket.
mióta mamám meghalt ritkán járunk, előtte évi 2-3x voltunk, ezért nem tudom, h a Sepsihez hogy viszonyulnak jelenleg.

én is ceferés vagyok amúgy 😀
Borbinho
Erdélyi (partiumi) unokabátyám olyan román nőt vett el feleségül, akinek a felmenői között nem voltak magyarok. A nyelvet sem beszélte egyáltalán. Aztán a férje kedvéért megtanult magyarul, méghozzá tökéletesen. Nála értelmesebb, kedvesebb, jóindulatúbb teremtést ritkán látni.
Az a mondatod, hogy a „kinti” magyarok és románok között jobb a viszony, mint az itthoni magyarok és az erdélyi magyarok/székelyek között, külön tanulmányt érdemelne. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. De ez már nagyon OFF, bocsánat.
nagylaza
Jó jó, de ha magyar vagy, az alapelvárás, hogy utálni kell a románokat és a szlovákokat 😀
dugo93
A mai világban ilyenről már nincs szó (pláne a szlovákokkal szemben), de nehogy már valaki csak a politika miatt egy steauat részesitsen előnyben BÁRMILYEN magyar csapattal szemben. Gusztustalan, nekem ez a véleményem.
davemayer
Szerintem az a gusztustalan hogy alapbol letezhet egy ilyen csapat.
Egy milliardos kozpenztemeto a miniszterelnok hatso kertjeben.
Akademia amiben szinte magyar sincs. Tudod mi magyar abban a csapatban? A beleolt penz.

Szurkoljon nekik akinek ket anyja van. Elobb tanulnam meg a roman himnuszt mint annak a csapatnak csufolt valaminek az indulojat (mar ha van egyaltalan nekik).
Borbinho
Az hogy a felcsutnak mennyi létjogosultsága van abban nincs vita köztünk.

Sok sikert a román himnuszhoz...

Erről amúgy egy régi magyar vicc jut eszembe:
Az öreg Kohnt beviszik az ÁVO-sok.
- Ismeri a Schwartzot?!
- Nem.
- És a Grünt?!
- ... ha lehet akkor mégis inkább a Schwarztot...

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem a Steaua-t csak a köcsög ultrái miatt utáljátok és nem azért, mert egy román csapat.
Az ultrák meg szinte mindenhol gyökerek (bár a balkán többnyire túltesz mindenkin), nálunk is van pl ustavka | (+ cigányozás, zsidózás, buzizás, újpest tábor szidása fradi-kispesten és vica versa, stb) |
Borbinho
Otthon gyergyóban meglepődnél mennyien szurkolnak a Steaua-nak egyébként 😀 Főleg az idősebbek akik látták Bölöniéket BEK-et nyerni.

Nyilván most hogy a Sepsi színre lépett ez csökkent valamelyest.
Viszont akkor se leszek divat, lassan 20 éve csak a VASUTAS!
eaglesmcnabb
én anyai ágról csíki vagyok, és jobban képben vagyok, mint az átlag, hogy milyen is a viszony manapság átlag román és magyar között (kb jobb a kintiek viszonya mint az itthoni magyaroké az erdélyi magyarokkal v székelyekkel). ezért írtam h remélem csak az ultráik miatt rühellik őket.
mióta mamám meghalt ritkán járunk, előtte évi 2-3x voltunk, ezért nem tudom, h a Sepsihez hogy viszonyulnak jelenleg.

én is ceferés vagyok amúgy 😀
Borbinho
Erdélyi (partiumi) unokabátyám olyan román nőt vett el feleségül, akinek a felmenői között nem voltak magyarok. A nyelvet sem beszélte egyáltalán. Aztán a férje kedvéért megtanult magyarul, méghozzá tökéletesen. Nála értelmesebb, kedvesebb, jóindulatúbb teremtést ritkán látni.
Az a mondatod, hogy a „kinti” magyarok és románok között jobb a viszony, mint az itthoni magyarok és az erdélyi magyarok/székelyek között, külön tanulmányt érdemelne. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. De ez már nagyon OFF, bocsánat.
nagylaza
Jó jó, de ha magyar vagy, az alapelvárás, hogy utálni kell a románokat és a szlovákokat 😀
dugo93
A mai világban ilyenről már nincs szó (pláne a szlovákokkal szemben), de nehogy már valaki csak a politika miatt egy steauat részesitsen előnyben BÁRMILYEN magyar csapattal szemben. Gusztustalan, nekem ez a véleményem.
davemayer
Szerintem az a gusztustalan hogy alapbol letezhet egy ilyen csapat.
Egy milliardos kozpenztemeto a miniszterelnok hatso kertjeben.
Akademia amiben szinte magyar sincs. Tudod mi magyar abban a csapatban? A beleolt penz.

Szurkoljon nekik akinek ket anyja van. Elobb tanulnam meg a roman himnuszt mint annak a csapatnak csufolt valaminek az indulojat (mar ha van egyaltalan nekik).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Remélem a Steaua-t csak a köcsög ultrái miatt utáljátok és nem azért, mert egy román csapat.
Az ultrák meg szinte mindenhol gyökerek (bár a balkán többnyire túltesz mindenkin), nálunk is van pl ustavka | (+ cigányozás, zsidózás, buzizás, újpest tábor szidása fradi-kispesten és vica versa, stb) |
Borbinho
Otthon gyergyóban meglepődnél mennyien szurkolnak a Steaua-nak egyébként 😀 Főleg az idősebbek akik látták Bölöniéket BEK-et nyerni.

Nyilván most hogy a Sepsi színre lépett ez csökkent valamelyest.
Viszont akkor se leszek divat, lassan 20 éve csak a VASUTAS!
eaglesmcnabb
én anyai ágról csíki vagyok, és jobban képben vagyok, mint az átlag, hogy milyen is a viszony manapság átlag román és magyar között (kb jobb a kintiek viszonya mint az itthoni magyaroké az erdélyi magyarokkal v székelyekkel). ezért írtam h remélem csak az ultráik miatt rühellik őket.
mióta mamám meghalt ritkán járunk, előtte évi 2-3x voltunk, ezért nem tudom, h a Sepsihez hogy viszonyulnak jelenleg.

én is ceferés vagyok amúgy 😀
Borbinho
Erdélyi (partiumi) unokabátyám olyan román nőt vett el feleségül, akinek a felmenői között nem voltak magyarok. A nyelvet sem beszélte egyáltalán. Aztán a férje kedvéért megtanult magyarul, méghozzá tökéletesen. Nála értelmesebb, kedvesebb, jóindulatúbb teremtést ritkán látni.
Az a mondatod, hogy a „kinti” magyarok és románok között jobb a viszony, mint az itthoni magyarok és az erdélyi magyarok/székelyek között, külön tanulmányt érdemelne. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. De ez már nagyon OFF, bocsánat.
nagylaza
Jó jó, de ha magyar vagy, az alapelvárás, hogy utálni kell a románokat és a szlovákokat 😀
dugo93
A mai világban ilyenről már nincs szó (pláne a szlovákokkal szemben), de nehogy már valaki csak a politika miatt egy steauat részesitsen előnyben BÁRMILYEN magyar csapattal szemben. Gusztustalan, nekem ez a véleményem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.football-italia.net/156860/official-friedkin-takes-over-roma


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"