Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Komolyan mondom annyira örülnék ha kiegyenlítene a Juve mert amit csinálunk az kibaszott nagy vicc. 10 ember ellen,3 friss támadóval nem csinálunk lófaszt se...
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
négyet vágott. óriási ember.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Ibra nem normális.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Mai TS-ben azt nyilatkozta a szerb csóka, hogy itt volt vasárnap és látta az UTE meccsét. Ilyenkor az ember elgondolkodik...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
nem is tudtam hogy Devecseri bekerült a tanúvédelmi programba és spanyol BL-csapatban rúgja tovább a bőrt Martinez néven

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
most látom csak a lilákok új edzőjét, elég jó választás, szvsz rendbe is teszi a csapatot...asszem ha most lenne a derby csúnyán megégnénk ott is!Divat
Várjon még ezzel fiatalember. Gólt ez a szerb csóka sem tud rúgni, a védelmünk romokban és az ilyen Csibó-Eninful félékből még Murinnyó sem tudna normális csapatot építeni. Az MTK ellen reméelm hozunk egy X-et és valahonnan le kellene akasztani egy kapura veszélyes csatárt.Bazzani
Meglássuk, Csibu amúgy néha egész biztató, pláne ha ránézek Valpoortra.... 😛

|
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
most látom csak a lilákok új edzőjét, elég jó választás, szvsz rendbe is teszi a csapatot...asszem ha most lenne a derby csúnyán megégnénk ott is!Divat
Várjon még ezzel fiatalember. Gólt ez a szerb csóka sem tud rúgni, a védelmünk romokban és az ilyen Csibó-Eninful félékből még Murinnyó sem tudna normális csapatot építeni. Az MTK ellen reméelm hozunk egy X-et és valahonnan le kellene akasztani egy kapura veszélyes csatárt.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
igazából székletfehérvári barátom fletamás volt az egész kitalálója még az EB-n(ahogy lila tezsvírem is mondja), én csak divatból csatlakoztam a Samaras bandwagonhoz... 😊Divat
Pedig Samaras még a gólba tartó szabadrúgásokat is csak lazán kifejeli 😀

 www.dailymotion.com/video/x16amjc_sam_sportkaszo
Látszik hogy nincs formára mert a VB-re gyúr, ezt ő lazán a másik kapuba bólintotta volna a tavalyi EB-n.
Amúgy beugrott valamelyik kommentátor (Knézy??) svájcizta talán le (vagy nem lesjávcizta hanem valami mást mondott mint görög aztán fetamás átrakta svájcba 😀 )
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
igazából székletfehérvári barátom fletamás volt az egész kitalálója még az EB-n(ahogy lila tezsvírem is mondja), én csak divatból csatlakoztam a Samaras bandwagonhoz... 😊Divat
Pedig Samaras még a gólba tartó szabadrúgásokat is csak lazán kifejeli 😀

 www.dailymotion.com/video/x16amjc_sam_sport
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
most látom csak a lilákok új edzőjét, elég jó választás, szvsz rendbe is teszi a csapatot...asszem ha most lenne a derby csúnyán megégnénk ott is!

|
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Én ezért nem sportfogadok. Vannak csapatok akiket utálok, de viszont az "erejük" megvan, tehát pl egy Barca-Vidi meccsen is a Vidinek szurkolnék holott a pénzemet a Barcára kéne tennem. De ez így nem okés😊NB2
Épp ez a lényeg, win-win szituáció. Ha nyer a Barca, jön a pénzed, ha nyer a Vidi, boldogság van. Ha meg X, akkor beszoptad 😀bálnalekvár
én (2 válogatott meccstől eltekintve) sosem teszek a csapataim ellen, maximum ha nagyon neccesnek ítélem meg nem fogadok arra a meccsre. Valahogy nem tudnék annak a pénznek örülni amit mondjuk egy GB győzelem hozna 2 hét múlva...davemayer
Én sem NFL-nél szoktam ezt megjátszani, hanem soccer bajnokikon, meg egy két magyar-külföldi kupaselejtezőn. Ott mondjuk nem is tudok senkiért annyira rajongani mint itt a Redskinsért.

akkorisredskins
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja jó, aláÍrásokat meg sigeket kivettem a saját nézetből. már értem. bocs.slowmotion
megbocsájtunk! 😉
mondjuk Ciprián Máriká lehet, h nem... 😀

|
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 752 — Cowboys fan
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊Divat
bocs, lassú vagyok. ki jutott ki a vébére Svájccal?slowmotion
Igen. Most nem találom,de majd belinkelem. A lényeg, hogy a szakértők Svájcot tippelte az EB egyik fő esélyesének, miközben ki se jutottak 😀 Vagy vmi ilyen a sztoriKiss
na jó, de ez hogy jön Marikához vagy Szamaraszhoz?slowmotion
Kovács Kálmán azt mondta, hogy Svájc lesz a meglepetéscsapat az EB-n. Aztán valahogy Samaras svájci lett és fejjel ollózva lövi a gólokat és ez akkora legenda lett, hogy Divat azóta is hordja az aláírásba (amég nem lesz valami új divat 😛 )Toca
igazából székletfehérvári barátom fletamás volt az egész kitalálója még az EB-n(ahogy lila tezsvírem is mondja), én csak divatból csatlakoztam a Samaras bandwagonhoz... 😊Divat
ja jó, aláÍrásokat meg sigeket kivettem a saját nézetből. már értem. bocs.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊Divat
bocs, lassú vagyok. ki jutott ki a vébére Svájccal?slowmotion
Igen. Most nem találom,de majd belinkelem. A lényeg, hogy a szakértők Svájcot tippelte az EB egyik fő esélyesének, miközben ki se jutottak 😀 Vagy vmi ilyen a sztoriKiss
na jó, de ez hogy jön Marikához vagy Szamaraszhoz?slowmotion
Kovács Kálmán azt mondta, hogy Svájc lesz a meglepetéscsapat az EB-n. Aztán valahogy Samaras svájci lett és fejjel ollózva lövi a gólokat és ez akkora legenda lett, hogy Divat azóta is hordja az aláírásba (amég nem lesz valami új divat 😛 )Toca
igazából székletfehérvári barátom fletamás volt az egész kitalálója még az EB-n(ahogy lila tezsvírem is mondja), én csak divatból csatlakoztam a Samaras bandwagonhoz... 😊

|
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nebojsa Vignjevics lehet az újpesti megmentő. Remélem a szerb mentalitása jobb lesz a csapatnak mint a belga bamba pofája.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊Divat
bocs, lassú vagyok. ki jutott ki a vébére Svájccal?slowmotion
Igen. Most nem találom,de majd belinkelem. A lényeg, hogy a szakértők Svájcot tippelte az EB egyik fő esélyesének, miközben ki se jutottak 😀 Vagy vmi ilyen a sztoriKiss
na jó, de ez hogy jön Marikához vagy Szamaraszhoz?slowmotion
Kovács Kálmán azt mondta, hogy Svájc lesz a meglepetéscsapat az EB-n. Aztán valahogy Samaras svájci lett és fejjel ollózva lövi a gólokat és ez akkora legenda lett, hogy Divat azóta is hordja az aláírásba (amég nem lesz valami új divat 😛 )
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Én ezért nem sportfogadok. Vannak csapatok akiket utálok, de viszont az "erejük" megvan, tehát pl egy Barca-Vidi meccsen is a Vidinek szurkolnék holott a pénzemet a Barcára kéne tennem. De ez így nem okés😊NB2
Épp ez a lényeg, win-win szituáció. Ha nyer a Barca, jön a pénzed, ha nyer a Vidi, boldogság van. Ha meg X, akkor beszoptad 😀bálnalekvár
én (2 válogatott meccstől eltekintve) sosem teszek a csapataim ellen, maximum ha nagyon neccesnek ítélem meg nem fogadok arra a meccsre. Valahogy nem tudnék annak a pénznek örülni amit mondjuk egy GB győzelem hozna 2 hét múlva...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 752 — Cowboys fan
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊Divat
bocs, lassú vagyok. ki jutott ki a vébére Svájccal?slowmotion
Igen. Most nem találom,de majd belinkelem. A lényeg, hogy a szakértők Svájcot tippelte az EB egyik fő esélyesének, miközben ki se jutottak 😀 Vagy vmi ilyen a sztoriKiss
na jó, de ez hogy jön Marikához vagy Szamaraszhoz?
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Én ezért nem sportfogadok. Vannak csapatok akiket utálok, de viszont az "erejük" megvan, tehát pl egy Barca-Vidi meccsen is a Vidinek szurkolnék holott a pénzemet a Barcára kéne tennem. De ez így nem okés😊NB2
Épp ez a lényeg, win-win szituáció. Ha nyer a Barca, jön a pénzed, ha nyer a Vidi, boldogság van. Ha meg X, akkor beszoptad 😀

akkorisredskins
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazzeg ha ott annál a Muntari beadásnál Robinho nem engedi el a labdát...
De sebaj így is jó volt a Milan.

Másik meccsen Szalai bejött fél órára labdába se ért 😀eaglesmcnabb
Hát ha ezt nevezik jónak, nem csoda, hisz Madrid drukker vagy 😉 de az is szánalmas volt amit mi műveltünk még így is volt vagy 5 ziccerünk. Francé nem lehet belőni őket 5-3nak kellett volna kb lennie. Semmi beindulás csel sem Neymártól sem Messitől minek sétálgatnak a pályán áh........... nagyon Tata (lassú) játék volt ez.....
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csicska Barca, esélyük sem volt, hagytunk nekik egy pontot, hogy ne sírjanak, de hát nem kérdés, hogy az idei BL-t a Milan nyeri. XD

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Bazzeg ha ott annál a Muntari beadásnál Robinho nem engedi el a labdát...
De sebaj így is jó volt a Milan.

Másik meccsen Szalai bejött fél órára labdába se ért 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hummels mekkora tanár már megint 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Muntari te balfasz, egyet tolt a labdán és még Devecseri is befutotta volna

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont hozzáért a labdához Muntari. 😛