Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊Divat
bocs, lassú vagyok. ki jutott ki a vébére Svájccal?slowmotion
Igen. Most nem találom,de majd belinkelem. A lényeg, hogy a szakértők Svájcot tippelte az EB egyik fő esélyesének, miközben ki se jutottak 😀 Vagy vmi ilyen a sztori

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Örülök neki,hogy szalai ádi a BLben tolja ezt leszögezném előre is, de az,hogy emiatt ez megy s digi1en az minimum nonszensz mikor van egy arsenal-dortmund is....peach
és az megy a digi2-n😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
pedig elbaszta Messi, de még így is berúgta

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
bírom amikor egy számomra semleges meccsen fogadok az egyik csapatra majd amikor elkezdődik azt veszem észre hogy izomból drukkolok a másiknak 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Micsoda gól. Mascherano is nézte a román meccsünket 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
És most látom h nem is kezdő... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Örülök neki,hogy szalai ádi a BLben tolja ezt leszögezném előre is, de az,hogy emiatt ez megy s digi1en az minimum nonszensz mikor van egy arsenal-dortmund is....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
 kuruc.info/galeriaN/egyeb/egervarikarlendit.jpg 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊Divat
bocs, lassú vagyok. ki jutott ki a vébére Svájccal?
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊Divat
miatta szabályt módosítanak Kovács Kálmán hathatós közreműködésével, amit hősünk egy ouzo-val köszön meg(ezt Kálmán egy levegővel húzza le).
Muszáj hogy a brazil közönség előtt is bemutassa mágikus ollózós fejes gólját.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
aztán hogyan? ő már Svájccal kijutott egyszer a VB-re, mondjuk ha vki képes a duplázásra akkor az Ő!!! 😊

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nemapja idegegességébe belerúgott a kapufába...vajon mit fog kapni? (költői kérdés - tudom h semmitsenem)


meccset szerencsére nem láttam, előre meg is "jósoltam" h 1-1 lesz...haveromat le is húztam egy tálca sörrel! 😀

|
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Jaj a Sanyi hosszú trip vót, mi?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egervári.

Igazság szerint ő mindent jól csinált, csak a szurkoló meg bizonyos emberek a hülyék, ők nem.
Taktikai repertoár nulla, játékosok felkészítése nulla, ellenfél feltérképezése nulla. Havi 6 millió forintért.
Még a törökök sem álltak fel két csatárral Hollandiában. De majd mi nyerünk, atyaég.
Világranglista. Történelmi 27. helyezés. De hogy? Kuvait apám meg Luxemburg!

Minden egyes mondatába bele lehet kötni. Ezek szerint ők sikereket értek el. Felelősségvállalás? Minek az? Terim a holland meccs után odaállt a kamera elé és bocsánatot kért az egész országtól. Van hova fejlődni...

Devecseri saját bevallása szerint jól játszott. Egyedül ő szerelte le a világon Robbent.
Andrusch szerint Sanyival kijutottunk volna az Eb-re, ha marad ő és a stáb is.
Egervári szerint meg szembetűnő az előrelépés a több, mint 3 év alatt.

Köszönöm. Nincs több "kérdésem".JC6
Ilyenkor mindig rájövök, hogy egyes emberek teljesen más világban élnek, mint mi.

Mint amikor a munkahelyen az egyik gazdasági kiafaszomtudjamilyen osztályvezető őszintén elképed azon, hogy egy egyszeri karácsonyi plusz 10-15 ezer forint a fizuhoz igenis számít az átlsagdolgozónak... 😀 :/
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Egervári.

Igazság szerint ő mindent jól csinált, csak a szurkoló meg bizonyos emberek a hülyék, ők nem.
Taktikai repertoár nulla, játékosok felkészítése nulla, ellenfél feltérképezése nulla. Havi 6 millió forintért.
Még a törökök sem álltak fel két csatárral Hollandiában. De majd mi nyerünk, atyaég.
Világranglista. Történelmi 27. helyezés. De hogy? Kuvait apám meg Luxemburg!

Minden egyes mondatába bele lehet kötni. Ezek szerint ők sikereket értek el. Felelősségvállalás? Minek az? Terim a holland meccs után odaállt a kamera elé és bocsánatot kért az egész országtól. Van hova fejlődni...

Devecseri saját bevallása szerint jól játszott. Egyedül ő szerelte le a világon Robbent.
Andrusch szerint Sanyival kijutottunk volna az Eb-re, ha marad ő és a stáb is.
Egervári szerint meg szembetűnő az előrelépés a több, mint 3 év alatt.

Köszönöm. Nincs több "kérdésem".JC6
Most egervárinak csak egy kérdésem lenne: Ha tényleg úgy látja a dolgokat, ahogy leírta, akkor miért mondott le? 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Egervári.

Igazság szerint ő mindent jól csinált, csak a szurkoló meg bizonyos emberek a hülyék, ők nem.
Taktikai repertoár nulla, játékosok felkészítése nulla, ellenfél feltérképezése nulla. Havi 6 millió forintért.
Még a törökök sem álltak fel két csatárral Hollandiában. De majd mi nyerünk, atyaég.
Világranglista. Történelmi 27. helyezés. De hogy? Kuvait apám meg Luxemburg!

Minden egyes mondatába bele lehet kötni. Ezek szerint ők sikereket értek el. Felelősségvállalás? Minek az? Terim a holland meccs után odaállt a kamera elé és bocsánatot kért az egész országtól. Van hova fejlődni...

Devecseri saját bevallása szerint jól játszott. Egyedül ő szerelte le a világon Robbent.
Andrusch szerint Sanyival kijutottunk volna az Eb-re, ha marad ő és a stáb is.
Egervári szerint meg szembetűnő az előrelépés a több, mint 3 év alatt.

Köszönöm. Nincs több "kérdésem".
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
hát szerintem ez a legsimább párosítás.Kenny
sztem az az ukrán francia leszdavemayer
svéd-portugálra mit tippeltek? Én örülnék, ha Zlatant látnám a VB-n, de ha tippmixelnem kéne erre a meccsre, akkor a portugálokra tennék....Kiss
ez a párharc totál kétesélyes, észérvekkel nem lehet meggyőzni hogy előzetesen valamelyik gárda is erősebb lenne a másiknál. Első meccs X, anélkül hogy bármit is tudnék ezt fogom tenni, biztos túltaktikázzák majd.davemayer
Hát igen. Bár kíváncsi vagyok, hogy ez a portugál csapat hazai pályán mennyire fog neki rontani a svédeknek. Az biztos, hogy én szívesebben játszanám a 2. meccsemet otthon. 😀Kiss
svéd-portugál nálam egyértelműen svéd.
svédek jobban együtt vannak csapatként,portugálok meg bukdácsolnak az utóbbi időkben,nagyon egyemberes lett ez a csapat.majd ha lehet tenni beten akkor teszek egy svéd továbbjutást,tuti ők az esélytelenebbek az oddsok alapján.

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
hát szerintem ez a legsimább párosítás.Kenny
sztem az az ukrán francia leszdavemayer
svéd-portugálra mit tippeltek? Én örülnék, ha Zlatant látnám a VB-n, de ha tippmixelnem kéne erre a meccsre, akkor a portugálokra tennék....Kiss
ez a párharc totál kétesélyes, észérvekkel nem lehet meggyőzni hogy előzetesen valamelyik gárda is erősebb lenne a másiknál. Első meccs X, anélkül hogy bármit is tudnék ezt fogom tenni, biztos túltaktikázzák majd.davemayer
Hát igen. Bár kíváncsi vagyok, hogy ez a portugál csapat hazai pályán mennyire fog neki rontani a svédeknek. Az biztos, hogy én szívesebben játszanám a 2. meccsemet otthon. 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
hát szerintem ez a legsimább párosítás.Kenny
sztem az az ukrán francia leszdavemayer
svéd-portugálra mit tippeltek? Én örülnék, ha Zlatant látnám a VB-n, de ha tippmixelnem kéne erre a meccsre, akkor a portugálokra tennék....Kiss
ez a párharc totál kétesélyes, észérvekkel nem lehet meggyőzni hogy előzetesen valamelyik gárda is erősebb lenne a másiknál. Első meccs X, anélkül hogy bármit is tudnék ezt fogom tenni, biztos túltaktikázzák majd.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
hát szerintem ez a legsimább párosítás.Kenny
sztem az az ukrán francia leszdavemayer
svéd-portugálra mit tippeltek? Én örülnék, ha Zlatant látnám a VB-n, de ha tippmixelnem kéne erre a meccsre, akkor a portugálokra tennék....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
hát szerintem ez a legsimább párosítás.Kenny
sztem az az ukrán francia lesz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Marikáéknak még szerencséjük is volt,szerintem pakolják a görögöket.Kenny
Samaras majd gurít nekik párat.Kiss
hát szerintem ez a legsimább párosítás.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
igen, ezt mindenki tudja, mint ahogy azt is, hogy szar edző. azt elfelejtette....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
belelógatva a kezeket a bilibe egy picit,
egy dologban kétségkívül igaza van, hogy erre a VB selejtezőre a kész külföldön játszó húzójátékosok teljesítménye klubszinten szinte egységesen visszaesett
akármilyen minősíthetetlen munkát is végeztek, lehetséges, hogy pl. az itthoni román, vagy az X-es török meccset az Eb selejtező kerettel meg lehetett volna fogni, akármilyen szakmai munkát is tettek mögéjük; mert ez a román csapat sincs előrébb lényegesen mint a magyar; de egy pótselejtező is már footballünnep lehetne 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/torztukor-csellengo-jatekosok-szembetuno-elorelepes-egervari-sandor-ertekel-2289395
Köszönjük Sanyi bá...Toca
durvajjncaa
Ha nem lenne 200 a vérnyomásom a tegnapi tuti bírói ítélet miatt...
Köszi Sanyi bá'!

Csak néhány kulcsdolog ebből a rakás sz*r-ból:
- Közösségünk (kb. a legtöbbször szereplő szó)
- Generáció váltás (mi mindig éppen azt csináljuk - a 23 éves játékosok beépítés pedig csak NÁLUNK generációváltás, máshol már simán a kulcsemberek - csak soha nem fejezzük be)
- FIFA ranglista (legnagyobb kamu statisztika a foci történetében...)
- Sok apró csúsztatás (Rudolf, Koman mikor voltak kulcsemberek külföldön? Segítek: soha.
- Éles nyelvű riporterek, laikus szurkolók (Mit kapott volna máshol? Nem csak a Balkán-félszigetre gondolok.)
- Erős csoport (Ez? MUHAHA)

Így kell szerethetően teperni a végkielégítésért?
No para, jut Neki még jól fizető kispad, ebben a belterjes mennyeiben!

Elolvastam kétszer is, nem találtam.
Megnéztem CTRL+F-fel így sem.
Hogy mit? "Hibáztam"

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.