Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
"Januárban szeretnénk háromszor két napot eltölteni a játékosokkal, február elejére pedig nyolc-kilenc napos edzőtábort tervezünk Törökországban. Több válogatott játékossal is beszéltem már, akik külföldön játszanak, megkérik majd a klubjukat, hogy engedjék el őket a külföldi összetartásunkra, ha nem is egy hétre, de négy-öt napra." - igazából nem értem, hogy a kluboknak ez miért jó, komoly fenyegetőzés mehetett a háttérben.

Mondjuk a legjobb az lenne, ha beneveznénk a magyar válogatottat az NB1-be, az lenne aztán a csapatépítés. Hátha még a BL-be is sikerülne bejutni... 😊

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
soproni különítménytől kérdezném, hogy Selymes csak az én emlékeimben gyenge edző, vagy a Tiétekben is?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
namivan,bent akar maradni az mtk?sanyi,vass?

mik ezek a nevek Pintér listáján?
Verpecz,Guzmics,Szakály..gondolom lesz még egy pár ilyen.
Bosnjak megér egy próbát,Korhut is.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
újabb szomorű történet, újabb egykori tehetség megy le a klotyón 😕

 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-vass-adam-edzotabor-helyett-az-mtk-ba-keszul-2304957

továbbra is tartom, normális menedzserekre és normális játékos menedzselésre lenne a magyar futballnak a leginkább szüksége.... mondjuk érdekes h pont ez sehol nem vetődik fel komolyabban.... :-/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Alakul ez!
 www.origo.hu/sport/focivilag/20140102-sepp-blatter-a-fifa-elnoke-hadat-uzent-a-szineszkedo-focistaknak.html
Tuti átesünk most majd a ló másik oldalára... Mondom ezt úgy, hogy rühellem a fetrengő játékosokat.NB2
ez így fos szerintem, eddig is túl sok múlt a játékvezetőkön, csak megint jönnek majd a statok, hogy Webb hány másodperccel hamarabb engedi vissza a MU játékosokat, mint a többi csapatét 😀

Ezzel igazából csak adnának egy pofont a szarnak. Pont hogy át kéne esni a ló másik oldalára, mert már undorító ami megy. Meg kell állítani, és utólag kiszórni az eltiltásokat kegyetlenül, akkor is ha Clasico/akármilyen rangadó a következő meccse. Ha lentmarad valaki kontakt nélkül, vagy indokolatlanul sokáig, nézze a lelátóról legközelebb, ott hempereghet.kaszo
Szerintem ez alapvetően jó irány, csak nem kéne a bíróra bízni az idő figyelését. Sérült, leviszik, 3-5 perc, 4. bíró leméri és visszamehet. Valami ilyesmire gondolnék inkább. Ha sérült úgyis ápolni kell, ha nem sérült akkor meg nem bohóckodik.zinedine5
mire van a negyedik (vagy hatodik...) játékvezető, ha nem erre?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Válogatott: Pintér Attila egyeztetett az NB I-es edzőkkel



Képzelem miről...
Ám a hangulatra biztos nem lehetett panasz.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
a 444 szerint Xanyit leigazolta az MTK.berger90
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mtk-vargat-penteken-bemutatjak-a-heerenveennel-2304799
esélyes, mert túladunk minden értékünkön 😀
Már csak Bakit kell megvennie a Sweansea-nek, és szabad a pálya. 😀

Merem ajánlani hogy Sanyit hozzuk a pénzből, különben bekaphatják!!!

szerk.: Na Varga már a heerenvené, remélem ő lesz a 3. Sándor Károlyos aki rövid időn belül kezdő lesz a holland élvonalban 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Alakul ez!
 www.origo.hu/sport/focivilag/20140102-sepp-blatter-a-fifa-elnoke-hadat-uzent-a-szineszkedo-focistaknak.html
Tuti átesünk most majd a ló másik oldalára... Mondom ezt úgy, hogy rühellem a fetrengő játékosokat.NB2
Én g*ci játékvezető lennék, és senkit nem engednék vissza min. 5 percig. 😊
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én az utólagos büntetésre szavaznék, ha sokszor fetreng vagy dobja fel magát, akkor 1-2 meccses eltiltás. Ugyanez a sunyi megmozdulásokért, amit a bíró nem vesz észre. Példának okáért Ibra simán kapott volna nálam 2 meccs kihagyást, 1-et mert hátulról ok nélkül sunyin lökött, másikat színészkedésért, amikor visszakapta a taszítást. Természetesen lenne visszaesési szorzó. Szerintem a csapatára is szégyent hoz a sok primadonna, én pl Barca drukkerként utálom, amit Busquets leművel, főleg a Clasico-n.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Alakul ez!
 www.origo.hu/sport/focivilag/20140102-sepp-blatter-a-fifa-elnoke-hadat-uzent-a-szineszkedo-focistaknak.html
Tuti átesünk most majd a ló másik oldalára... Mondom ezt úgy, hogy rühellem a fetrengő játékosokat.NB2
ez így fos szerintem, eddig is túl sok múlt a játékvezetőkön, csak megint jönnek majd a statok, hogy Webb hány másodperccel hamarabb engedi vissza a MU játékosokat, mint a többi csapatét 😀

Ezzel igazából csak adnának egy pofont a szarnak. Pont hogy át kéne esni a ló másik oldalára, mert már undorító ami megy. Meg kell állítani, és utólag kiszórni az eltiltásokat kegyetlenül, akkor is ha Clasico/akármilyen rangadó a következő meccse. Ha lentmarad valaki kontakt nélkül, vagy indokolatlanul sokáig, nézze a lelátóról legközelebb, ott hempereghet.kaszo
Szerintem ez alapvetően jó irány, csak nem kéne a bíróra bízni az idő figyelését. Sérült, leviszik, 3-5 perc, 4. bíró leméri és visszamehet. Valami ilyesmire gondolnék inkább. Ha sérült úgyis ápolni kell, ha nem sérült akkor meg nem bohóckodik.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Alakul ez!
 www.origo.hu/sport/focivilag/20140102-sepp-blatter-a-fifa-elnoke-hadat-uzent-a-szineszkedo-focistaknak.html
Tuti átesünk most majd a ló másik oldalára... Mondom ezt úgy, hogy rühellem a fetrengő játékosokat.NB2
ez így fos szerintem, eddig is túl sok múlt a játékvezetőkön, csak megint jönnek majd a statok, hogy Webb hány másodperccel hamarabb engedi vissza a MU játékosokat, mint a többi csapatét 😀

Ezzel igazából csak adnának egy pofont a szarnak. Pont hogy át kéne esni a ló másik oldalára, mert már undorító ami megy. Meg kell állítani, és utólag kiszórni az eltiltásokat kegyetlenül, akkor is ha Clasico/akármilyen rangadó a következő meccse. Ha lentmarad valaki kontakt nélkül, vagy indokolatlanul sokáig, nézze a lelátóról legközelebb, ott hempereghet.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Alakul ez!
 www.origo.hu/sport/focivilag/20140102-sepp-blatter-a-fifa-elnoke-hadat-uzent-a-szineszkedo-focistaknak.html
Tuti átesünk most majd a ló másik oldalára... Mondom ezt úgy, hogy rühellem a fetrengő játékosokat.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
a 444 szerint Xanyit leigazolta az MTK.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Horváth Feri vette át az ETO-t a szövetségi kapitánytól. Olyan jó munkát végzett nálunk hogy megérdemli...Matthew99
akkor most majd bajnokesélyesek lesztek? 😉slowmotion
Én már egy 6-9. helynek is örülnék.Matthew99
Ki kell esnünk.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Megérdemli néha szidást Nicklas. Nem egy minta csatár, de én sokszor megvédem. Képes gólokat lőni, ez a lényeg. 😊 Top of the League! Gooner Till I Die!

több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 971
elvezem az uj csatornakat..
az ev utolso napjan belecsusztam egy kb 5-6 osztalyu spanyol bajnoki.egy kameraval visszajatszas nelkul.Viszont olyan egyszeru kijelzo volt a palyan ami nehol az nb1ben nincs.
Most meg kelet-nyugat parharc a bernabeuban.felhaz.Persze unicef egisze alatt.
Elvezetes!
Sergio Ramos volt az elso felidoben a csk😀
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Horváth Feri vette át az ETO-t a szövetségi kapitánytól. Olyan jó munkát végzett nálunk hogy megérdemli...Matthew99
akkor most majd bajnokesélyesek lesztek? 😉slowmotion
Én már egy 6-9. helynek is örülnék.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Horváth Feri vette át az ETO-t a szövetségi kapitánytól. Olyan jó munkát végzett nálunk hogy megérdemli...Matthew99
akkor most majd bajnokesélyesek lesztek? 😉
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Horváth Feri vette át az ETO-t a szövetségi kapitánytól. Olyan jó munkát végzett nálunk hogy megérdemli...Matthew99
Mármint az ETO vagy Horváth? 😛
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Horváth Feri vette át az ETO-t a szövetségi kapitánytól. Olyan jó munkát végzett nálunk hogy megérdemli...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
ne ez szép hszZoliZoltán
mármint az enyém?
lehet köntörfalazni, de az a helyzet, hogy Schuminak sem rózsásak a kilátásai. még akkor is sajnálom, ha nem volt sohasem a kedvencem, sőt, a Fradit sem. mégis mint ember mindkettőért szomorú vagyok.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
csórikám... azért ennél többet érdemelt. nyugodjék.

kicsit más: nem lennék most a fradista Schumacher-rajongók helyében, mert szerintem MS se sokáig húzza már.
lehet, hogy a maják tényleg tudtak valamit?slowmotion
Mondjuk morbid, de volt egy gimis barátom, aki Freddie Mercury, és Senna rajongó volt. Neki se kezdődtek túl jól a 90-es évek, csak a republic maradt neki, mint rajongása forrása. Aztán tessék...Sobri Jóska
első kettő nálam is áll, bár csak akkor kezdtem igazán megkedvelni a Queen-t mielőtt Freddie meghalt. azt hiszem, rossz volt az időzítés...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
R. I. P:
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
csórikám... azért ennél többet érdemelt. nyugodjék.

kicsit más: nem lennék most a fradista Schumacher-rajongók helyében, mert szerintem MS se sokáig húzza már.
lehet, hogy a maják tényleg tudtak valamit?slowmotion
Mondjuk morbid, de volt egy gimis barátom, aki Freddie Mercury, és Senna rajongó volt. Neki se kezdődtek túl jól a 90-es évek, csak a Republic maradt neki, mint rajongása forrása. Aztán tessék...

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ne ez szép hsz