Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
FIRE ALLEGRI

Nem mintha szarból lehetne várat építeni, de akkor is...
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Shawcross 1 gól, 1 gólpassz. Az eredmény Stoke 0-2 Liverpool. 😀

szerk.: azóta 2-2, a Stoke két gólját két ex-liverpooli szerezte. Hmm.Mikey
Minden jó, ha a vége jó 😉 😊gdavid
Vicces meccs volt.

Suárez 16 meccs, 22 gól. :cool:
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Shawcross 1 gól, 1 gólpassz. Az eredmény Stoke 0-2 Liverpool. 😀

szerk.: azóta 2-2, a Stoke két gólját két ex-liverpooli szerezte. Hmm.Mikey
Minden jó, ha a vége jó 😉 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Shawcross 1 gól, 1 gólpassz. Az eredmény Stoke 0-2 Liverpool. 😀

szerk.: azóta 2-2, a Stoke két gólját két ex-liverpooli szerezte. Hmm.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 984
Úgy látszik a Siófok árnyékában megerősödött egy másik csapat a Balaton partján.Minek nekik mennyei ők inkább a brit virtusra mennek rá.
Ma rangadó lesz
BALA town - Carmarthen
😀
pfff
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Szivics már lázad a foci NER ellen...csebi
más nézőpontból vizsgálják a dolgokat. Szivics a sportélettani oldalát nézi az egésznek, Pintér meg a pszichológiait.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 163 — Lucas Scott
Szivics már lázad a foci NER ellen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Vass---->MTK.berger90
managerbe bezzeg nem engedte leigazolni!!!

Aztarohadtélet. 😀 Domonyai Hofi nyomdokában.

"Domonyai László hozzátette, hogy az együttes a magyar bajnokság csapatai közül a kevesebb fizetést adó klubok közé tartozik.– Az MTK a fizetési rangsorban a 10. és a 16. helyezés között van, de talán ebben a rangsorban is a hátsó régiókban -nyilatkozta.
Nem mondod bazmeg? 😀 végülis az utolsó is a 10. és a 16. helyezés között van.

"és a Hidegkuti-stadionban nagyjából ötödét vagy tizedét lehet keresni a Vidinél vagy a Fradinál kapható összegeknél"
nagyképű kijelentés szerintem meg annyi sincs. 😀 de vagy kamuztál a múltkor, miszerint "senki sem keres 350ezernél kevesebbet" , vagy a Fradinál és a Vidinél legalább 1,75-3,5M a kereset.

érdekes mód 3 nap alatt több játékos érkezett mint az elmúlt x évben. "mondta el Domonyai, aki hozzátette, hogy így már sem ő, sem Tamási Zsolt nem tulajdonosa semekkora mértékben sem a klubnak" ja értem, így már minden világos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Vass---->MTK.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
A Tottenham csapatának több játékosa ma felkeresett egy árvaházat. "Annyira rossz érzés volt látni azokat a szomorú arcokat, a reménytelenséget a szemükben" - nyilatkozta később a 6 éves Jason.

😀😀 De láttam már magyar válogatottal is.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
 indavideo.hu/video/Cristiano_Ronaldo_I_belive_i_can_fly_RMA_2-0_Osasuna_?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer
a holdon volt a meccs? 😀

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
honlapunkon olvastam hogy Borit mi is akarjuk. Torghelle-VassÁdám, Bori, csempiönsipeaglesmcnabb
Nagyon remélem hogy Vass nem megy hozzátok.Nagyon nagy szükségünk lenne rá.Kenny
kieső helyen vagyunk ember, azt hiszem nem kell ragozni hol van rá nagyobb szükség 😀eaglesmcnabb
Vass Fradi nevelés,nem kérdés hol a helye!

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez azért eléggé wtf. Senki nem mondta, hogy a nézőszám alapján választ csapatot. De azért nehogy már ne számítson az hányan vannak kinn egy meccsen. Tv-n keresztül is sokkal jobban átjön a hangulat. Kizártnak tartom, hogy akárkinek is ugyanolyan lenne egy Fradi-Újpest mint egy 0 nézős mtk-gyakadémia. A játékosoknak is teljesen más az egész. Az lenne az alap, hogy tegyék nézőcsalogatóvá a mérkőzéseket, de odafenn ennek az ellenkezőjéért ügyködnek elég keményen. Ha fradinál vannak a legtöbben, akkor miért ne arcoskodhatnának? Nem ők az egyedüli fővárosi csapat, gedeonék ugyanúgy azok...Ha meg majd feljut Dunaújváros és Nyíregyháza, akkor meg lehet majd nézni milyen az mikor rendszeresen kinn van több ezer néző és futballra emlékeztető hangulat van, nem pedig olyan mintha zártkapus meccset néznénk. És az a szomorú, hogy még 2-3 ilyen hely legalább lenne. Ha utóbbi csapatok kiesnének és huzamosabb ideig ott is maradnának a másodosztályban a kutyának nem hiányoznának. Szegedet viszont nem véletlenül hozzák fel majdnem minden egyes alkalommal. BL teljesen rossz példa, azért más az ha egy 80 ezres stadionban félház van, ahhoz képest, hogy egy tízezres helyen kinn vannak 200-an.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ne a nézőszám miatt járjunk már meccsre. És ne mondja senki hogy azmiatt jár.
1.:Én ha megnézek egy BL meccset, legutolsó szempont számomra hogy a lelátón hányan ülnek 😊 Sokkal inkább érdekel a foci amit a pályán látok.
2.: Az átlag TV nézőt semmivel sem fogja jobban ösztönözni egy Kecskemét meccs mint egy MTK meccs, még ha 3-szor annyian is járnak Kecskeméten meccsre mint a 8. kerületben 😊
3.: Az meg végképp nem érdekel hogy Szegeden több néző lenne-e mint mondjuk Pápán, mert kurvára nem fogok leutazni egy Nb1es meccsért az ország másik szegletébe, meg úgy a TV nézők 99,99%-a sem, arra befizetek.
4.: Most a "kiemelkedő" 6k-s fradi átlagnézőszámra is verik a mellüket egyesek, ami a 2 millás fővárosi népességre levetítve nem túl szignifikáns.
.Egy átlag M1es közvetítésre több mint félmillióan kapcsolnak, míg a legnagyobb nézettségű mérkőzést 16ezren nézték meg a helyszínen.(valami 3k az átlag).
A nézők nagy része még mindig otthon a tv előtt ül, ne jöjjünk már állandóan a nézőszámmal mert nevetséges 😀

pl az is epicfail volt mikor fradista ismerősömtől hallom, hogy a fradi női kézilabda csapata mennyivel szimpatikusabb mint a győr aki televásárolja magát külföldiekkel, ők bezzeg a tehetséges magyarokkal nyomulnak... Mondom bazdmeg úgy mondod mintha a focicsapatotokba 1 külföldi se lenne 😀
Ha már itt tartunk az MTK legalább magyar játékosokra épül, és azon 2 csapat közé tartozik amelyik pénzügyileg nyereséges.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ott kb akkor volt teltház, mikor a 90-es éve közepén a Fradi ott volt, volt is utána balhé, erőteljes😊
Ott ahol nem érdekel embereket a foci, mi a rákért tartanak csapatot? Mindenféle bántás nélkül, de Paks, Mezőkövesd, Pápa 1000 embert nem mozgat meg, Szegeden sokkal szívesebben néznék inkább csapatot.NB2
Irónia fail😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Ott kb akkor volt teltház, mikor a 90-es éve közepén a Fradi ott volt, volt is utána balhé, erőteljes😊
Ott ahol nem érdekel embereket a foci, mi a rákért tartanak csapatot? Mindenféle bántás nélkül, de Paks, Mezőkövesd, Pápa 1000 embert nem mozgat meg, Szegeden sokkal szívesebben néznék inkább csapatot.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Teltházas MTK meccsek hiányoznának MB1-ből


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
honlapunkon olvastam hogy Borit mi is akarjuk. Torghelle-VassÁdám, Bori, csempiönsipeaglesmcnabb
Nagyon remélem hogy Vass nem megy hozzátok.Nagyon nagy szükségünk lenne rá.Kenny
kieső helyen vagyunk ember, azt hiszem nem kell ragozni hol van rá nagyobb szükség 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 363 — Omar's Coming Yo!
honlapunkon olvastam hogy Borit mi is akarjuk. Torghelle-VassÁdám, Bori, csempiönsipeaglesmcnabb
Nagyon remélem hogy Vass nem megy hozzátok.Nagyon nagy szükségünk lenne rá.

több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Mike Dean újabb alakítása..
 vine.co/v/hYHM2WgxvgAkrixtofer
Nekem tetszik. Sajnálta, hogy nem jött össze a jól alkalmazott előnyszabálya 😀 Ha nem így van, akkor is rohadt vicces 😀kristóf17
Ez nekem is, nem is azért linkeltem. 😊 Együtt élt nagyon itt is, csak amikor látványosan örült a sp*rs góljának az Arsenal ellen, az nem tetszett, nagyon nem. Ettől eltekintve, amúgy sem szeretem a vezetési stílusát...krixtofer
Nem lehet, hogy valami idegrendszerhez köthető problémája van? Az a fejmozdulat igen furcsa volt, nem épp nevezném fejcsóválásnak, plusz keze a teste mellett volt, nem legyintett vele, ahogy bosszankodás közben szokás.Tony
Szerintem ilyen betegséggel akkor nem alkalmaznák, komoly tesztek vannak. Azt gondolom, egyszerűen csak elengedte magát és így reagált, hogy az előnyszabályt megadta, de a játékos rögtön utána eladta a labdát.krixtofer
Jah hát, azt már nem tudtam, hogy örült a Spurs gólnak, az már nem szimpatikus megoldás. Egyébként én sem szeretem ahogy vezet, de ez a gesztus most plusz egy piros pont. 😊 (a három fekete mellé mert örült a gólnak 😊 )
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
honlapunkon olvastam hogy Borit mi is akarjuk. Torghelle-VassÁdám, Bori, csempiönsip

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk én Tökit simán el tudnám képzelni, mint egy u15 edző. Végzett valami edzőit, azt tudom, meg a fiatalokkal mindig jól megértette magát.szaba
Persze mert annyira szeret éjszakázni mint ők 😀 UEFA A és B licence van bármit is jelentsen ez.Matthew99
Illetve nagyon jól tud Fifázni. Tényleg.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
komannak egyre jobbak a kilátásai, uralból irány kazahsztán? 😀

 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-az-aktobe-antalyaban-varja-komant-2306371



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Csertői Aurél --> Paks 😀FViktor93
Good jobszaba
És Tököli edzi majd a pályát xD
Matthew99
Mondjuk én Tökit simán el tudnám képzelni, mint egy u15 edző. Végzett valami edzőit, azt tudom, meg a fiatalokkal mindig jól megértette magát.szaba
Persze mert annyira szeret éjszakázni mint ők 😀 UEFA A és B licence van bármit is jelentsen ez.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.