Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Akkor mutatom az amcsiban lévő viskóját (alul képgaléria):Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?sztem csak kis gyuri
nagylaza
Negritis
www.latimes.com/business/real-estate/story/2019-09-11/married-olympians-drop-6-1-million-on-bel-air-mansion?_amp=true
több mint 5 éve
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?sztem csak kis gyuri
nagylaza
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Érdeklődni szeretnék: Nagy György, a Vasas új (többségi) tulajdonosa szóba került már itten?
több mint 5 éve
Sobri Vasas szurkolásáról már írt szerintem pedig korábban. Mbemba volt kb az első csoki gyerek, nem volt rossz spíler. Nem úgy mint akiket aztán később hoztak. Mészöly is megmondta 😊Mik derülnek ki 😊Semmilyen nem vagyok már, mert nem nézek gurulóst, csak teljesen ritkán és random, de fiatalon Vasas-drukker voltam.Te nemA Vasas-drukkerek vén faszok. 😉Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska
davemayer
Sobri JóskaDózsaÚjpest drukker vagy? 😀
warr_b
Írtam is, hogy akkoriban (Jean-Claude Mbemba, Coco-Aires, Sirinbekov éra, 90-es évek eleje, közepe) jártam a hazai meccsekre rendszeresen. Vasas-Fradin is voltam a Népstadionban, amikor Szilveszter egyedül fél pályán át “tört kapura”, de eredménytelenül. Meg a Simon-Telek-Keller-es Fradi meccseire is jártam fradis haverokkal. Dzurják Csöpi volt a kedvenc, sporteseményre teljesen testidegen mozgáskulturájával. Nagyokat nevettünk.
Mondjuk a vasasosokat annyira nem vették komolyan, hogy ha az Üllői úton piros-kékben voltam is, kb. le se szarták a fradisták.
Mokás volt, amikor újságírósulisként Szabó Albert egyik hungarista eseményén voltunk, néhány MNA-s skinhead rámköszönt, mert meccsről ismert, akikkel meg voltam, fiatal belvárosi értelmiségiek meg nem tudták hova tenni ezt.
Sobri Jóska
warr_b
több mint 5 éve
Ezért teljesen más a Fradi mint bármelyik másik magyar csapat, itt nem kísérletezhetsz, nincs időd rá,még a magyar top2 is megteheti, hogy kipróbál pár fiatalt. Hidd el én is szivesebben nézném Csontost mint Heistert, de amíg a külföldi játékos klasszisokkal jobb mint a magyar nincs miről beszélni.Tyúk vagy a tojás esete.Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.
A Fradi meg újabbtehetséges magyar fiataltdélszlávot igazolt... 😊
warr_b
Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.
Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.
Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Egyrészt manapság jóval kevesebb gyerek focizik itthon, akik meg fociznak, ott legtöbbször az játszik az akadémiákon, akinek apu csenget az egyesületnek/edzőnek, nem az amelyik tehetséges.
Amelyik meg tényleg jobb lenne az átlagnál, azt már 10 évesen kiviszik külföldre, vagy abbahagyja az egészet, mert az látja, hogy már egy lófasz Kisvárdában is brazilok játszanak meg szerbek, akkor minek strapálja magát.
Ezért jó ez az eltorzított nerrel átszőtt hazai posvány foci, mert a Fradi meg a Vadásztölténygyár a kiapadhatatlan állami lóvéból egyrészt bevásárol kész külföldi játékosokat, hiszen azonnal kell az eredmény, nem érnek rá tehetségeket felkutatni, kinevelni, próbálgatni, másrészt meg az elérhető épkézlábabb magyar játékosokat is összevásárolják (padra vagy még oda se, mert játszani nem nagyon fognak), hogy ne az ellenfeleket erősítsék.
Így az ellenfeleknek is maradnak a tucatlégiósok, mert nincsenek számukra elérhető magyar játékosok.
Így aztán a válogatott is egy rakás szar, ahogy mondod, mert honnan lennének benne jó játékosok, ha nem játszhatnak, fejlődhetnek itthon?
warr_b
Radó esete teljesen mutatja, hogy mennyire nem bírják a magyarok a nyomást a Fradiban, a gyerek kurva jol tolta a Haladásban, válogatott formában van, idejött és lefagyott, nem bírta a nyomást.Most meg elment bohóckodni az NB2-be valszeg rúg majd 25 gólt és Istenként megkérezik az NB1-be.bohóc. Viszont Sigér esete mutatja, hogy valaki képes teljesíteni. Ha Dávid mondjuk 23 lenne, akkor simán kinézne neki egy külföldi karrier és fix pont a válogatottban, mert nem sok ilyen játékos van akit arra a posztra odatudsz tenni és végigfutja akár a térdén járva is a 90 percet.
Szerkesztette: Kenny
több mint 5 éve
Én ezt egy kicsit máshogy látom.Abban egyetértünk hogy a jelenlegi utánpótlás egy kalap szar, de ez nem (csak) a fradi hibája + eleve ugye az ország morális helyzete is benne van (fizet apuka). Viszont a fradinak ahogy te is irod eredményekre van szüksége és esetleg folyamatos előrelépésre, így nem teheti meg hogy ezek közül a megélhetési focisták közül válogasson. Viszont azzal hogy ha megfelelő átigazolási politikát folytat megemeli a színvonalat amihez a magyar tehetségeknek fel kell nőni, hiszen most már azért nem csak tucat szerbet tudnak igazolni aki tényleg csak a keretben foglalja a helyet hanem egy fokkal minőségibb játékosokat is, olyanokat akik válogatottak a saját hazájukban és adott esetben később piacuk is lehet nyugatabbra.
Ha ehhez a szinthez nem tud jelenleg felnőni 1 magyar tehetség sem akkor nem az a megoldás hogy elküldjük a jobbat és visszasüllyedünk a magyar szintjére hanem szépen elköszönünk tőle. Aggódva írom le ezt egy magyar klub kapcsán de talán kezd normális piaci alapja lenni a fradinak, ahova már nem fér be vki csak azért mert magyar pl. Szerintem ez így van jól, férjen be olyan magyar aki megüti a szintet, vagy ne legyen.
Ha az nem elég ébresztő az utánpótlás igazi megreformálásához hogy már nemzetközi mércével közepes labdarúgók sem jelennek meg a piacon akkor semmi. Sajnos úgy néz ki hogy maga a szakma a pénz ellenére (miatta...) nem képes a belső megújulásra. Nagyon reménykedtem benne hogy Csányi ebben talán hozhat vmi változást de naiv voltam, belátom.
A jelenlegi egész magyar labdarúgás kritikája a jelenlegi legjobb magyar csapat, a Ferencváros legerősebb kezdőcsapata, mégsem mondanám azt hogy én máshogy csinálnám a fradi helyében.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Tyúk vagy a tojás esete.Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.
A Fradi meg újabbtehetséges magyar fiataltdélszlávot igazolt... 😊
warr_b
Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.
Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.
Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
davemayer
Egyrészt manapság jóval kevesebb gyerek focizik itthon, akik meg fociznak, ott legtöbbször az játszik az akadémiákon, akinek apu csenget az egyesületnek/edzőnek, nem az amelyik tehetséges.
Amelyik meg tényleg jobb lenne az átlagnál, azt már 10 évesen kiviszik külföldre, vagy abbahagyja az egészet, mert az látja, hogy már egy lófasz Kisvárdában is brazilok játszanak meg szerbek, akkor minek strapálja magát.
Ezért jó ez az eltorzított nerrel átszőtt hazai posvány foci, mert a Fradi meg a Vadásztölténygyár a kiapadhatatlan állami lóvéból egyrészt bevásárol kész külföldi játékosokat, hiszen azonnal kell az eredmény, nem érnek rá tehetségeket felkutatni, kinevelni, próbálgatni, másrészt meg az elérhető épkézlábabb magyar játékosokat is összevásárolják (padra vagy még oda se, mert játszani nem nagyon fognak), hogy ne az ellenfeleket erősítsék.
Így az ellenfeleknek is maradnak a tucatlégiósok, mert nincsenek számukra elérhető magyar játékosok.
Így aztán a válogatott is egy rakás szar, ahogy mondod, mert honnan lennének benne jó játékosok, ha nem játszhatnak, fejlődhetnek itthon?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Tartanánk ott fociban mint a veszprém meg a győr kéziben...Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.
A Fradi meg újabbtehetséges magyar fiataltdélszlávot igazolt... 😊
warr_b
Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.
warr_b
Továbbra sem értem mièrt gondolod hogy inkább fogják játszatni a beszari, elkényelmesedett magyar tehetségteleneket a légiósok helyett. Igen, van olyan légiós aki nem válik be de az elmúlt évek fradi igazolásai közül azért jópár igen és egyáltalán nem tucat kategóriák - természetesen a magyar viszonyokhoz mérten.
Még egy kérdés: szerinted miért nem igazol szinte senki nívósabb bajnokságba mostanában már a magyarból?
Régen azért volt egyfajta tendencia hogy az igazi tehetsegeket sikerult eladni bundesliga v angol csapatokba, belgiumba v hollandiaba meg simán. Ma meg a belga piac is szinte elérhetetlen, nemhogy a bundesliga.
Jó lenne azért ha a kritikádat (amivel egyébként egyet is ertenék adott esetben) a meglévő szituacióhoz mérten fogalmaznád meg, vagy legalább sorolj fel parat kik teljesitenének igy a magyarok közül.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Igen, tényleg sokkal jobb, amit pl. kéziben a Veszprém meg a Győr művel.honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.
A Fradi meg újabbtehetséges magyar fiataltdélszlávot igazolt... 😊
warr_b
Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
davemayer
Így nem is fog sehová jutni a válogatott, ha még csak lehetőséget sem kapnak a magyar játékosok, mert a padra se férnek oda, helyette hoznak mindenféle tucat szerbet, ukránt vagy négert.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03Mutass tehetséges magyart aki legalább EL-szintű. Lehet fikázni a fradi jelenlegi átigazolási politikáját de ezerszer inkább nézem ezt mint a hatalmas tehetségnek kikiáltott aztán full belekényelmesedett elkényeztetett köcsög Radót pl.
A Fradi meg újabbtehetséges magyar fiataltdélszlávot igazolt... 😊
warr_b
Nincs magyar tehetség a piacon jelenleg, egy sem, ezt érdemes lenne belátni végre.
A válogatottban is komoly gondok vannak/lesznek, van egy Szoboszlai aztan konkrétan itt vége is, se elöl se hátul nincs senki.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
youtu.be/VOh7IsLpbo8<3
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Mik derülnek ki 😊Semmilyen nem vagyok már, mert nem nézek gurulóst, csak teljesen ritkán és random, de fiatalon Vasas-drukker voltam.Te nemA Vasas-drukkerek vén faszok. 😉Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska
davemayer
Sobri JóskaDózsaÚjpest drukker vagy? 😀
warr_b
Írtam is, hogy akkoriban (Jean-Claude Mbemba, Coco-Aires, Sirinbekov éra, 90-es évek eleje, közepe) jártam a hazai meccsekre rendszeresen. Vasas-Fradin is voltam a Népstadionban, amikor Szilveszter egyedül fél pályán át “tört kapura”, de eredménytelenül. Meg a Simon-Telek-Keller-es Fradi meccseire is jártam fradis haverokkal. Dzurják Csöpi volt a kedvenc, sporteseményre teljesen testidegen mozgáskulturájával. Nagyokat nevettünk.
Mondjuk a vasasosokat annyira nem vették komolyan, hogy ha az Üllői úton piros-kékben voltam is, kb. le se szarták a fradisták.
Mokás volt, amikor újságírósulisként Szabó Albert egyik hungarista eseményén voltunk, néhány MNA-s skinhead rámköszönt, mert meccsről ismert, akikkel meg voltam, fiatal belvárosi értelmiségiek meg nem tudták hova tenni ezt.
Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Semmilyen nem vagyok már, mert nem nézek gurulóst, csak teljesen ritkán és random, de fiatalon Vasas-drukker voltam.Te nemA Vasas-drukkerek vén faszok. 😉Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska
davemayer
Sobri JóskaDózsaÚjpest drukker vagy? 😀
warr_b
Írtam is, hogy akkoriban (Jean-Claude Mbemba, Coco-Aires, Sirinbekov éra, 90-es évek eleje, közepe) jártam a hazai meccsekre rendszeresen. Vasas-Fradin is voltam a Népstadionban, amikor Szilveszter egyedül fél pályán át “tört kapura”, de eredménytelenül. Meg a Simon-Telek-Keller-es Fradi meccseire is jártam fradis haverokkal. Dzurják Csöpi volt a kedvenc, sporteseményre teljesen testidegen mozgáskulturájával. Nagyokat nevettünk.
Mondjuk a vasasosokat annyira nem vették komolyan, hogy ha az Üllői úton piros-kékben voltam is, kb. le se szarták a fradisták.
Mokás volt, amikor újságírósulisként Szabó Albert egyik hungarista eseményén voltunk, néhány MNA-s skinhead rámköszönt, mert meccsről ismert, akikkel meg voltam, fiatal belvárosi értelmiségiek meg nem tudták hova tenni ezt.
több mint 5 éve
A ket ember fenyevekre van egymastol. Az egyik sose volt huzoember, a masik meg korszakos ikon a klubjaban, ahol a legmeghatarozobb alakja volt bajnoki cimert kuzdo csapatnak.Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska
Lehet nem futott sokat, de itthoz ez is eleg volt. Ha futott is volna, egesz europa hempergett volna a laba elott, vagy inkabb utan 😊
több mint 5 éve
honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03imadom, hogy hasra vannak esve tőle, aztán a Dinamo II-ből jött, mondjuk Sihnevicnél csak veszélyesebb lehet a kapura 😀
A Fradi meg újabbtehetséges magyar fiataltdélszlávot igazolt... 😊
warr_b
több mint 5 éve
honvedfc.hu/hirek/cimert-valt-a-budapest-honved-fc/2020-08-03A Fradi meg újabb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Galascheknek nem kellett kilépni a kezdőkörből, és így is ő volt a legnagyobb király 😀Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Te nemA Vasas-drukkerek vén faszok. 😉Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska
davemayer
Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
A Vasas-drukkerek vén faszok. 😉Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska
davemayer
több mint 5 éve
Vigyázz, a fórumtársak közt biztos sok a fiatal, nem biztos hogy értik ezt 😊Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb
Sobri Jóska
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
hát 16 éve van meg első sztem jó leszek 😀Hosszabb tavra ertettem, ha szar kajat eszik az ember az sem 1 het 1 ev alatt jon ki.hát sose volt parám, de lehet speciális bőröm vannem, honapokig, de akkor is. ne erje viz stb, de ez kisebb baj, az hogy a borodot kb lezarod es nem lelgzik az nagyobb para 😀hónapokig?Marmint az elejen mikor keszul/keszult.Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.Van még hely tetkónak?azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
#JC6
slowmotion
ZoliMP
Mikey
ZoliMP
briareos
ZoliMP
briareos
Kb az izzadasgatlokat sem ertem.24 es 48 oran at nem engedi ki semmit.bakker az ember igy lett kitalalva h ott is "lelegzik".Eltomiteni abszolut nem jo otlet.
Amugy ne is legyen semmi para😀
ZoliMP
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
Hosszabb tavra ertettem, ha szar kajat eszik az ember az sem 1 het 1 ev alatt jon ki.hát sose volt parám, de lehet speciális bőröm vannem, honapokig, de akkor is. ne erje viz stb, de ez kisebb baj, az hogy a borodot kb lezarod es nem lelgzik az nagyobb para 😀hónapokig?Marmint az elejen mikor keszul/keszult.Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.Van még hely tetkónak?azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
#JC6
slowmotion
ZoliMP
Mikey
ZoliMP
briareos
ZoliMP
briareos
Kb az izzadasgatlokat sem ertem.24 es 48 oran at nem engedi ki semmit.bakker az ember igy lett kitalalva h ott is "lelegzik".Eltomiteni abszolut nem jo otlet.
Amugy ne is legyen semmi para😀
több mint 5 éve
hát sose volt parám, de lehet speciális bőröm vannem, honapokig, de akkor is. ne erje viz stb, de ez kisebb baj, az hogy a borodot kb lezarod es nem lelgzik az nagyobb para 😀hónapokig?Marmint az elejen mikor keszul/keszult.Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.Van még hely tetkónak?azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
#JC6
slowmotion
ZoliMP
Mikey
ZoliMP
briareos
ZoliMP
több mint 5 éve
Szatmári sajnos 10 éve kilóg lefele akár hol is játszik, most hogy kezd lassulni már csak szarabb lesz.Elérte a level.Galaschek-et.
eaglesmcnabb