Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Böde interjú NSO-n reggel még kommentelhető volt, elkezdték kikezdeni hogy a terhes felesége mellett szeretője volt, utána meg otthagyta a családját és a cikk már nem is kommentelhető...
#JC6
1. Nem kurva mindegy ?
2. Azért ami a kommentszekcioban megy nem csodálom ha leveszik
3. Ki a fene kommentel a 20 IQ-s embereken kívül ?
4. Nem kurva mindegy ?
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Na bazmeg ilyen egy erős kezdés...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
ez a Rafael sem szimpatikus játékos túlzottan, de Di Mariától elkap az akut hányinger
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

Borbinho
Ő így szolgálja a BLM-et😊
Fast Willie
???
Borbinho
Kádár feketére tetováltatja magát
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
ZoliMP
Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?
Mikey
Amugy ma mar a szem tetko a meno, bar az h megvakulhat az ember picit nagy kockazat.

Egy igenyes tetko amugy tenyleg kva jol tud kinezni. Plusz ma mar szinte teljesen le is lehet szedni.

Nagy hizasnal v fogyasnal amugy gondolom azert eleg gazul is kinezhet.

Idovel nem kell amugy javitani? Foleg a szineseket, nem kopik a szinuk 5-10 ev utan?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
ZoliMP
Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?
Mikey
Marmint az elejen mikor keszul/keszult.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
ZoliMP
Nem feltétlen fáj az, nekem pl. kifejezetten tetszett mikor tetováltak. 😀 Amúgy miért kéne óvni?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

Borbinho
Ő így szolgálja a BLM-et😊
Fast Willie
???

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
slowmotion
En abszolut nem ertem a tetkokat.draga csinaltatni, faj is, ovni kell,van ami honapokig tart es szinte gyilkolod a sajat borod.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Van még hely tetkónak?
#JC6
azt olvastam, hogy mostanában az íny- és szájpadlástetkók a divatosak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

Borbinho
Ő így szolgálja a BLM-et😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.
Sobri Jóska
Tokeletesen latszik a kepen is.

Hint:

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress


Van még hely tetkónak?
#JC6
Nem akarod te látni azt a helyet.

több mint 5 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279


Van még hely tetkónak?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut
empty taxi
Újabb akadémista aki felkerült a felnőtt csapathoz, nagyszerű siker ez a magyar akadémiai rendszernek!

Ja nem. 😥

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut
empty taxi
Bazzz, aszittem euro. A tanyasi Nejmár
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481

hehe 😀
Kenny
Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
Kampman
Már nem..
#JC6
Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.
Kampman
Állítólag nagy GB-fan. A sajtot ugyan nem szereti, de neki a GB a “pogácsások”.
#JC6
Green Bay Cheesy Scones (Sajtos Pogisok)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481

hehe 😀
Kenny
Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
Kampman
Már nem..
#JC6
Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.
Kampman
Képzelem mekkora dilemma lesz, hogy a Mattersburg, az Eszék vagy a Gyakadémia indulon-e a BL-ben!
Fast Willie
mindegyik. is. ha a Lipcsével és a Sóvárossal meg tudták csinálni egyszerre, akkor máshol is meg lehet.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481

hehe 😀
Kenny
Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
Kampman
Már nem..
#JC6
Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.
Kampman
Képzelem mekkora dilemma lesz, hogy a Mattersburg, az Eszék vagy a Gyakadémia indulon-e a BL-ben!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
igen ezt nem vitatom, mindkettő igaz. akkor azt az állítást nem fogadtam el, hogy Klopp saját maga nevelte ki a játékosokat, és a győzelmeket, és erre hoztam, hogy nem így van.
Spurs addig nem lép szintet amíg José ott van.
csebi
dehogy is ő nevelte ki, ez nettó baromság. annyi van, hogy az a pár ember, aki felkerült az UP-ból (TAA, Neco Williams, Curtis Jones) ők 2015 óta ebben a rendszerben tolják, de nem ő választotta őket ki.

Klopp szerepe a motivációban és csapatépítésben van. elhatározta, mi lesz a taktika, az ehhez inkompatibilis kerettagokat kirostálta, a többieknek megtalálta a helyét, és - egyelőre - megfelelő embereket hozott, meglepően kevés buktával. igazából a legnagyobb bukó Shaqiri lehetne, mert ő 13,5 millióért jött, de ő meg elég fontos gólokat szerzett és asszisztokat adott.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Kádárnak 4(!) darab percet sikerült a pályán töltenie bemutatkozó meccsén Kínában.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut
empty taxi
Na ez mondjuk meleg, elég jó pedigréje van.
Holnap elvileg a ZTE robbantani fog két nagyot a piacon.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Höwedes is visszavonult.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 foci.444.hu/2020/07/31/700-milliosra-becsult-roman-valogatott-csatart-vett-a-felcsut


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 is
FLZOLI
ezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
gordon
eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.
csebi
Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀
Mikey
vagy félreértetted, amit korábban írtam vagy már nem emlékszel jól. én anno annyit írtam, hogy amíg Klopp sem költött kimagasló összeget 2-3 pillér játékosra addig nem nyert semmit. ugye Allison, van Dijk és Keita is elég sokért jött, bár utóbbi nem lett alapember. Amióta megvan az a 15-17 játékos a keretben, akik kellenek Kloppnak azóta nincs nagy költés.
azt, hogy a Barca mennyire hülye volt Coutinhonál az őket minősíti. őt leszámítva, azért nektek nem volt olyan hatalmas bevételt jelentő eladásotok.
csebi
két kis megjegyzés:
1, Keita most szezon végére kezdett nagyon formába lendülni, ha egész évben így tolja, akkor senki sem csodálkozna az árcédulán
2, azok a csapatok lesznek sikeresek, akik nem félnek mélyebben a zsebükbe nyúlni. Kloppnak kellett megbízható upgrade a kapuba és a védelembe, mindkét helyre világ top 5-ös játékost hozott, meg is lett az eredménye (csak a két BL-menetelésből kb visszahoztuk az árukat). meg lehet nézni, hogy a Tottenham a Liverpool előtt volt, de tosztak még egy világsztárra kiadni zsét, nem is sikerült a szintlépés (és szvsz minimum pár évig nem is fog).
slowmotion
igen ezt nem vitatom, mindkettő igaz. akkor azt az állítást nem fogadtam el, hogy Klopp saját maga nevelte ki a játékosokat, és a győzelmeket, és erre hoztam, hogy nem így van.
Spurs addig nem lép szintet amíg José ott van.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.