Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Böde interjú NSO-n reggel még kommentelhető volt, elkezdték kikezdeni hogy a terhes felesége mellett szeretője volt, utána meg otthagyta a családját és a cikk már nem is kommentelhető...
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
Na vinicius uruguayba ment.engem meglepett.
több mint 5 éve
két kis megjegyzés:vagy félreértetted, amit korábban írtam vagy már nem emlékszel jól. én anno annyit írtam, hogy amíg Klopp sem költött kimagasló összeget 2-3 pillér játékosra addig nem nyert semmit. ugye Allison, van Dijk és Keita is elég sokért jött, bár utóbbi nem lett alapember. Amióta megvan az a 15-17 játékos a keretben, akik kellenek Kloppnak azóta nincs nagy költés.Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 isezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
FLZOLI
gordon
csebi
Mikey
azt, hogy a Barca mennyire hülye volt Coutinhonál az őket minősíti. őt leszámítva, azért nektek nem volt olyan hatalmas bevételt jelentő eladásotok.
csebi
1, Keita most szezon végére kezdett nagyon formába lendülni, ha egész évben így tolja, akkor senki sem csodálkozna az árcédulán
2, azok a csapatok lesznek sikeresek, akik nem félnek mélyebben a zsebükbe nyúlni. Kloppnak kellett megbízható upgrade a kapuba és a védelembe, mindkét helyre világ top 5-ös játékost hozott, meg is lett az eredménye (csak a két BL-menetelésből kb visszahoztuk az árukat). meg lehet nézni, hogy a Tottenham a Liverpool előtt volt, de tosztak még egy világsztárra kiadni zsét, nem is sikerült a szintlépés (és szvsz minimum pár évig nem is fog).
több mint 5 éve
vagy félreértetted, amit korábban írtam vagy már nem emlékszel jól. én anno annyit írtam, hogy amíg Klopp sem költött kimagasló összeget 2-3 pillér játékosra addig nem nyert semmit. ugye Allison, van Dijk és Keita is elég sokért jött, bár utóbbi nem lett alapember. Amióta megvan az a 15-17 játékos a keretben, akik kellenek Kloppnak azóta nincs nagy költés.Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 isezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
FLZOLI
gordon
csebi
Mikey
azt, hogy a Barca mennyire hülye volt Coutinhonál az őket minősíti. őt leszámítva, azért nektek nem volt olyan hatalmas bevételt jelentő eladásotok.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Brentford-Fulham a Wembley-ben 😊Go Bees!!
warr_b
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Brentford-Fulham a Wembley-ben 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mindeközben, NSO:Juninho Felcsúton – brazil csatár érkezett a PAFC-hoz.
A támadó 24 meccsen 4 gólt (!) szerzett az ÖRMÉNY bajnokságban.
Magaslabda...
több mint 5 éve
Állítólag nagy GB-fan. A sajtot ugyan nem szereti, de neki a GB a “pogácsások”.Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.Már nem..www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
hehe 😀
Kenny
Kampman
#JC6
Kampman
több mint 5 éve
www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481Honnan tudhatod biztosra hogy igaz a pletyka? "Határozottan visszautasítja" a kormányzó hogy történt ilyen. 😊
hehe 😀
Kenny
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Ezek szerint ezért nem jutott már nekem soha semmi ingyen cucc a svédasztalról amikor ide felnéztem 😕Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.Már nem..www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
hehe 😀
Kenny
Kampman
#JC6
Kampman
több mint 5 éve
Ezen a ponton tekinthetjük biztosnak, hogy Gyuri olvassa a fórumunkat.Már nem..www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
hehe 😀
Kenny
Kampman
#JC6
több mint 5 éve
Már nem..www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
hehe 😀
Kenny
Kampman
több mint 5 éve
www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481Most akartam hozni 😊
hehe 😀
Kenny
Lölő terjeszkedne 🤣

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ausztria-magyar-tulajdonba-kerulhet-a-mattersburg-sajtohir-2775481Meglepő, hogy kommentelhető a cikk.
hehe 😀
Kenny
több mint 5 éve
A liláknál meg a hagyományos és a deszkás címer egyszerre lesz rajta a mezen 🤣De más gondjuk is van:
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-ismet-vegrehajtast-rendeltek-el-a-lila-feherek-ellen-2775373?utm_content=bufferb8890&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb&fbclid=IwAR2FNC8sDILGEl-afXZdcnnpt0Gg0qITWmE0cJG483AmDZ2KXQ-OA7WGVZQ

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Én mindig leírtam, hogy Coutinhoval mekkora mákotok volt, hogy a sügér Barca megvette...Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 isezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
FLZOLI
gordon
csebi
- - -
444.hu/2020/07/30/buntetoeljarast-inditottak-a-fifa-elnoke-ellen
Haha.
Mikey
több mint 5 éve
Remélem megélem, hogy egyszer ilyet a Liverpoollal kapcsolatban is ír valaki ebben a topikban. 😀eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 isezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
FLZOLI
gordon
csebi
- - -
444.hu/2020/07/30/buntetoeljarast-inditottak-a-fifa-elnoke-ellen
Haha.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Ironizáltam 😀eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 isezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
FLZOLI
gordon
csebi
több mint 5 éve
eladták Sanét, abból jött nekik is pénz azért.Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 isezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
FLZOLI
gordon
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 isezt nem értem, Dénes Ferenc azt mondta a magyar csapatok fogják lerabolni a játékospiacot..
FLZOLI
több mint 5 éve
Szerencsére a City kiheverte az UEFA "bünti" okozta sokkot és egyből elvert 60 milliót 😊 Ha még jön a sevillai védő lesz az 120 is
több mint 5 éve
A Swansea rugott egy nagyon szep golt (egy oriasi vedohiba utan). Amitol mindket edzo idegallapotba kerult. Egyik, mert nyerhetnek, masik mert veszthetnek, pedig olyan szep volt minden. 3-2 osszesitesben jelenleg. 😊Maradt is, playoff-döntőben a méhek.
ulpianus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
A Swansea rugott egy nagyon szep golt (egy oriasi vedohiba utan). Amitol mindket edzo idegallapotba kerult. Egyik, mert nyerhetnek, masik mert veszthetnek, pedig olyan szep volt minden. 3-2 osszesitesben jelenleg. 😊

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Idáig fejből írtam, most megnéztem Neten is. 5 éve volt ami értékelhető szerintem, mertDe csak 3 évet játszott az előző évezredben a Herthaban, 4et az újban, plusz még ugye volt 2-3 egész jó éve a Palaceban. Igaz előtte volt a Haliban is 4 éve, de arról nincs infom, h nyomta (gondolom jól ha utána vitték Berlinbe 😊 )Ezt írtam pontosanAzért a Hertha-Palace időszakára én pl boldogan gondolok vissza.m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
ozibozi
Borbinho
Az 2005- ben véget is ért.
ozibozi
Borbinho
Itt a 21. Sz kapusát keresik.
Nem Királyt bántom, csak ebben a szavazásban ahol az új évezredről van szó, ott nincs helye szvsz.
Időpontokra meg véletlen pont jól emlékeztem.
m.nemzetisport.hu/migralt_cikkek/20061118/kolcsonadas_rovidre_vagva
hu.m.wikipedia.org/wiki/Kir%C3%A1ly_G%C3%A1bor_(labdar%C3%BAg%C3%B3)