Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
A Pogba-Fernandesre is mindenki ezt mondta. Btw nem is kellene nekik együtt működniük. Grealish tehermentesítőnek jönne. Maranda szvsz harmadik kp-nek a Matic/McTomy esetleg Fred trió.Amúgy én ezt a Pogba, Fernandes, Grealish triót nem látom működni együtt.Ehhez mit szolunk? En Dortmund supporterkent nagy fanja vagyok a sracnak. Angol jatekos (Londoni, de fontos, hogy angol, kupaban is fontos, hogy meglegyen a nemzetkozi arany), menni fog a PL-be, es nagyon jo lehetne az MUban. Eredetileg asszem vmi 85 (89?) milliot ajanlottak fel a sracert, egy "picit" tobbet ker a Dortmund. Nagyon fiatal (20 eves), de vilagszinvonalu tamado. Brutalis lehetne az a tamadosor vele.Grealish jobban kell mint Sancho. Utóbbi a jobb játékos de én jelenleg a Rashford-Martial-Greenwood támadó kezdőt favorizálom, még legalább 1 évig. Greenwood fejlődését teljesen megtörné ha nem lenne stabil kezdő jövőre, sosem derülne ki mire képes. Sancho jelenleg erősítés, de ha kijön Greenwoodból is egy hasonló kaliber (simán benne van hogy olyan hatékony lesz, bár a 2 játékosnak kicsit más a stilusa így nem jó igazán összehasonlítani) akkor kvázi minek költeni újra valakire ha ott a saját nevelés. Ja és még valami: ezek a saját nevelések nem fogják kiverni a hisztit akkor sem ha a real hivja őket mert ők a Unitedben akarnak nagyok lenni és ez nálam nagyon sokat ér mert ha esetlegesen világsztár lesz akkor sem fog elmenni. Ami még mindenképp Greenwood mellett szól hogy tavaszra feltűnően jól működik ez a támadó hármas a meccsek többségében, ezt vétek lenne most megtörni.
www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8565525/Manchester-United-REFUSE-meet-Borussia-Dortmunds-110m-asking-price-Jadon-Sancho.html
Jut eszembe, a Villa bent maradt, de Grealishert is komolyan bejelentkezett az MU.
ulpianus
davemayer
FLZOLI
több mint 5 éve
Amúgy én ezt a Pogba, Fernandes, Grealish triót nem látom működni együtt.Ehhez mit szolunk? En Dortmund supporterkent nagy fanja vagyok a sracnak. Angol jatekos (Londoni, de fontos, hogy angol, kupaban is fontos, hogy meglegyen a nemzetkozi arany), menni fog a PL-be, es nagyon jo lehetne az MUban. Eredetileg asszem vmi 85 (89?) milliot ajanlottak fel a sracert, egy "picit" tobbet ker a Dortmund. Nagyon fiatal (20 eves), de vilagszinvonalu tamado. Brutalis lehetne az a tamadosor vele.Grealish jobban kell mint Sancho. Utóbbi a jobb játékos de én jelenleg a Rashford-Martial-Greenwood támadó kezdőt favorizálom, még legalább 1 évig. Greenwood fejlődését teljesen megtörné ha nem lenne stabil kezdő jövőre, sosem derülne ki mire képes. Sancho jelenleg erősítés, de ha kijön Greenwoodból is egy hasonló kaliber (simán benne van hogy olyan hatékony lesz, bár a 2 játékosnak kicsit más a stilusa így nem jó igazán összehasonlítani) akkor kvázi minek költeni újra valakire ha ott a saját nevelés. Ja és még valami: ezek a saját nevelések nem fogják kiverni a hisztit akkor sem ha a real hivja őket mert ők a Unitedben akarnak nagyok lenni és ez nálam nagyon sokat ér mert ha esetlegesen világsztár lesz akkor sem fog elmenni. Ami még mindenképp Greenwood mellett szól hogy tavaszra feltűnően jól működik ez a támadó hármas a meccsek többségében, ezt vétek lenne most megtörni.
www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8565525/Manchester-United-REFUSE-meet-Borussia-Dortmunds-110m-asking-price-Jadon-Sancho.html
Jut eszembe, a Villa bent maradt, de Grealishert is komolyan bejelentkezett az MU.
ulpianus
davemayer
több mint 5 éve
Hát nem éppen.Iktriad a nagy fulham drukker a jax tulaj miattNemnem, én Leeds drukker vagyok 😊Vallahato meccs volt. En a Leedsnek szurkoltam iden a Champsben. warr_b aki Fulham szurker, ha jol mondom.Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.2-0-ra nyerték az odavágót.
ulpianus
iktriad
En tovabbra is ajanlom a mini rajatszast minden focirajongonak, aki tud streamet hozza (vagy van ra elofizetese barhol).
ulpianus
warr_b
r.baggio
több mint 5 éve
Igen, ez mind igaz. Viszont az biztos, hogy kell a depth. Ahogy elég sokszor lehetett hallani itt év végén, hogy megvan a gála kezdő, de mögötte szakadék. Lehetett nézni, hogy ki az akit be lehet dobni meccs közben, de ha támadni kell, nem igazán tud onnan segítség jönni. Arról nem beszélve, hogy 3 támadóval nem lehet lehozni egy szezont. James, Lingard, ehhez kevés. Max Ighalo, akit be mernék küldeni.Ehhez mit szolunk? En Dortmund supporterkent nagy fanja vagyok a sracnak. Angol jatekos (Londoni, de fontos, hogy angol, kupaban is fontos, hogy meglegyen a nemzetkozi arany), menni fog a PL-be, es nagyon jo lehetne az MUban. Eredetileg asszem vmi 85 (89?) milliot ajanlottak fel a sracert, egy "picit" tobbet ker a Dortmund. Nagyon fiatal (20 eves), de vilagszinvonalu tamado. Brutalis lehetne az a tamadosor vele.Grealish jobban kell mint Sancho. Utóbbi a jobb játékos de én jelenleg a Rashford-Martial-Greenwood támadó kezdőt favorizálom, még legalább 1 évig. Greenwood fejlődését teljesen megtörné ha nem lenne stabil kezdő jövőre, sosem derülne ki mire képes. Sancho jelenleg erősítés, de ha kijön Greenwoodból is egy hasonló kaliber (simán benne van hogy olyan hatékony lesz, bár a 2 játékosnak kicsit más a stilusa így nem jó igazán összehasonlítani) akkor kvázi minek költeni újra valakire ha ott a saját nevelés. Ja és még valami: ezek a saját nevelések nem fogják kiverni a hisztit akkor sem ha a real hivja őket mert ők a Unitedben akarnak nagyok lenni és ez nálam nagyon sokat ér mert ha esetlegesen világsztár lesz akkor sem fog elmenni. Ami még mindenképp Greenwood mellett szól hogy tavaszra feltűnően jól működik ez a támadó hármas a meccsek többségében, ezt vétek lenne most megtörni.
www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8565525/Manchester-United-REFUSE-meet-Borussia-Dortmunds-110m-asking-price-Jadon-Sancho.html
Jut eszembe, a Villa bent maradt, de Grealishert is komolyan bejelentkezett az MU.
ulpianus
davemayer
Mondjuk a védelem is hasonló. Mindig félek kicsit, amikor bejön a dupladinamit Bailly 😀 Benne van, hogy hatalmas tanár lesz a meccsen és az is, hogy kapunk róla kettőt hülye hiba miatt.
több mint 5 éve
Mindig is fura ízlése volt 😊Iktriad a nagy fulham drukker a jax tulaj miattNemnem, én Leeds drukker vagyok 😊Vallahato meccs volt. En a Leedsnek szurkoltam iden a Champsben. warr_b aki Fulham szurker, ha jol mondom.Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.2-0-ra nyerték az odavágót.
ulpianus
iktriad
En tovabbra is ajanlom a mini rajatszast minden focirajongonak, aki tud streamet hozza (vagy van ra elofizetese barhol).
ulpianus
warr_b
r.baggio

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Iktriad a nagy fulham drukker a jax tulaj miattNemnem, én Leeds drukker vagyok 😊Vallahato meccs volt. En a Leedsnek szurkoltam iden a Champsben. warr_b aki Fulham szurker, ha jol mondom.Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.2-0-ra nyerték az odavágót.
ulpianus
iktriad
En tovabbra is ajanlom a mini rajatszast minden focirajongonak, aki tud streamet hozza (vagy van ra elofizetese barhol).
ulpianus
warr_b

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Nemnem, én Leeds drukker vagyok 😊Vallahato meccs volt. En a Leedsnek szurkoltam iden a Champsben. warr_b aki Fulham szurker, ha jol mondom.Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.2-0-ra nyerték az odavágót.
ulpianus
iktriad
En tovabbra is ajanlom a mini rajatszast minden focirajongonak, aki tud streamet hozza (vagy van ra elofizetese barhol).
ulpianus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ehhez mit szolunk? En Dortmund supporterkent nagy fanja vagyok a sracnak. Angol jatekos (Londoni, de fontos, hogy angol, kupaban is fontos, hogy meglegyen a nemzetkozi arany), menni fog a PL-be, es nagyon jo lehetne az MUban. Eredetileg asszem vmi 85 (89?) milliot ajanlottak fel a sracert, egy "picit" tobbet ker a Dortmund. Nagyon fiatal (20 eves), de vilagszinvonalu tamado. Brutalis lehetne az a tamadosor vele.Grealish jobban kell mint Sancho. Utóbbi a jobb játékos de én jelenleg a Rashford-Martial-Greenwood támadó kezdőt favorizálom, még legalább 1 évig. Greenwood fejlődését teljesen megtörné ha nem lenne stabil kezdő jövőre, sosem derülne ki mire képes. Sancho jelenleg erősítés, de ha kijön Greenwoodból is egy hasonló kaliber (simán benne van hogy olyan hatékony lesz, bár a 2 játékosnak kicsit más a stilusa így nem jó igazán összehasonlítani) akkor kvázi minek költeni újra valakire ha ott a saját nevelés. Ja és még valami: ezek a saját nevelések nem fogják kiverni a hisztit akkor sem ha a real hivja őket mert ők a Unitedben akarnak nagyok lenni és ez nálam nagyon sokat ér mert ha esetlegesen világsztár lesz akkor sem fog elmenni. Ami még mindenképp Greenwood mellett szól hogy tavaszra feltűnően jól működik ez a támadó hármas a meccsek többségében, ezt vétek lenne most megtörni.
www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8565525/Manchester-United-REFUSE-meet-Borussia-Dortmunds-110m-asking-price-Jadon-Sancho.html
Jut eszembe, a Villa bent maradt, de Grealishert is komolyan bejelentkezett az MU.
ulpianus
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Itthon adja a Galaxy4 vagy Arena4.Vallahato meccs volt. En a Leedsnek szurkoltam iden a Champsben. warr_b aki Fulham szurker, ha jol mondom.Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.2-0-ra nyerték az odavágót.
ulpianus
iktriad
En tovabbra is ajanlom a mini rajatszast minden focirajongonak, aki tud streamet hozza (vagy van ra elofizetese barhol).
ulpianus
több mint 5 éve
Ehhez mit szolunk? En Dortmund supporterkent nagy fanja vagyok a sracnak. Angol jatekos (Londoni, de fontos, hogy angol, kupaban is fontos, hogy meglegyen a nemzetkozi arany), menni fog a PL-be, es nagyon jo lehetne az MUban. Eredetileg asszem vmi 85 (89?) milliot ajanlottak fel a sracert, egy "picit" tobbet ker a Dortmund. Nagyon fiatal (20 eves), de vilagszinvonalu tamado. Brutalis lehetne az a tamadosor vele.www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8565525/Manchester-United-REFUSE-meet-Borussia-Dortmunds-110m-asking-price-Jadon-Sancho.html
Jut eszembe, a Villa bent maradt, de Grealishert is komolyan bejelentkezett az MU.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Nagyon csúnya ez az új Fradi mez 😀És mégcsak nem is 2Rule
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Vallahato meccs volt. En a Leedsnek szurkoltam iden a Champsben. warr_b aki Fulham szurker, ha jol mondom.Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.2-0-ra nyerték az odavágót.
ulpianus
iktriad
En tovabbra is ajanlom a mini rajatszast minden focirajongonak, aki tud streamet hozza (vagy van ra elofizetese barhol).

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.2-0-ra nyerték az odavágót.
ulpianus
több mint 5 éve
Most nézek kb előszor Arena4-et, de az egyből feltűnt, hogy a képminősége az lényegesen eltér mondjuk akár Spílerétől.mert SD...
Ezt tudjuk miért van amúgy?
Kenny
több mint 5 éve
Nem szar gol akasztott a Fulham kozben.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Özil az új példaképem!Ezert nem tudjak eladni. Ozil megmondta, neki ez igy megfelel. Nulla moticacioja van, miota a nemet valogatott oly szepet bukott, es ot betalaltak minden iranybol. Csak hat a csapatnak ez karos. Nemcsak a penz. De az oltozoben is mindenki latja mennyire leszarja, miket mond. Es jobban keres mint barki ott. Megteheti. MRI is el akarta adni mar, Arteta is. Meg a torok ligaba is elmentek, hogy az Arsenal allja a fizeteset jo reszet tovabbra is. De Ozilnek igy nagyon fasza. Minek focizzon, foleg kis csapatban, ha igy is hulyere keresi magat? Es sok Arsenal szurkolo imadja. Egyik legnepszerubb Arsenal jatekos itt angliaban. Bizony. Ugyhogy jo pledakepet valsztottal, bizonyos szempontbol. 😉
Az elmúlt két évben kb nettó 200 millió fontot költöttünk fizetésre. Őzi nettó kb 26 milliót vitta haza ebből.
Cserében kaptunk tőle 58 meccsen 7 gólt és 6 gólpasszt! 13 kanadai pont.
2 millió fontba került kanadai pontonként.
Fast Willie

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Most nézek kb előszor Arena4-et, de az egyből feltűnt, hogy a képminősége az lényegesen eltér mondjuk akár Spílerétől.Ezt tudjuk miért van amúgy?
több mint 5 éve
Özil az új példaképem!Azért az Arsenal-t egy kalap alá venni a többi élcsapattal az elmúlt tízen pár évet nézve azért nem biztos hogy kellene. Ott azért pénzt gyártottak a tulajok, nem elődöntőket. 😊Az Arsenal mostansag inkabb bukja a penzt a jatekosmozgasokon, mint keresi.
ozibozi
Egyszeruen rosszul igazolnak. Van kulonbseg penzugyi lehetosegeiket tekintve a kremtol, de azert ok nem a Sheffield vagy Leicester, Wolfes, stb.
ulpianus
Az elmúlt két évben kb nettó 200 millió fontot költöttünk fizetésre. Őzi nettó kb 26 milliót vitta haza ebből.
Cserében kaptunk tőle 58 meccsen 7 gólt és 6 gólpasszt! 13 kanadai pont.
2 millió fontba került kanadai pontonként.
több mint 5 éve
Azért az Arsenal-t egy kalap alá venni a többi élcsapattal az elmúlt tízen pár évet nézve azért nem biztos hogy kellene. Ott azért pénzt gyártottak a tulajok, nem elődöntőket. 😊Az Arsenal mostansag inkabb bukja a penzt a jatekosmozgasokon, mint keresi.
ozibozi
Egyszeruen rosszul igazolnak. Van kulonbseg penzugyi lehetosegeiket tekintve a kremtol, de azert ok nem a Sheffield vagy Leicester, Wolfes, stb.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
A helyi Rósa Dénes 😀
Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
AAzért az Arsenal-t egy kalap alá venni a többi élcsapattal az elmúlt tízen pár évet nézve azért nem biztos hogy kellene. Ott azért pénzt gyártottak a tulajok, nem elődöntőket. 😊www.spotrac.com/epl/payroll/
ozibozi
ha ezt megnézed akkor ott van a top5ben
Negritis
A fizetésben vlsz ott van,de a játékospolitika’ 😕Azért az Arsenal-t egy kalap alá venni a többi élcsapattal az elmúlt tízen pár évet nézve azért nem biztos hogy kellene. Ott azért pénzt gyártottak a tulajok, nem elődöntőket. 😊www.spotrac.com/epl/payroll/
ozibozi
ha ezt megnézed akkor ott van a top5ben
Negritis
Az évtized óta tartó nyereségEssék /ameddig megvolt a BL/
és annak a mértéke miatt gondoltam, hogy lehet nem egy kávéház a nagyokkal. 😉
Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
A masodik bekezdesem elejen a keretek ertekerol irtam.De az egyik saját nevelés, a másik meg 10 millió fontért jött, és a fizetéseik is nevetségesen alacsonyak, szóval nem értem.Borbinhoadott evi 25os keretetek nezve azert a City kiemelkedett es a Pool isA két szélsőhátvéd hogy jön ide?
Borbinho
Mikey
Mikey
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Azért az Arsenal-t egy kalap alá venni a többi élcsapattal az elmúlt tízen pár évet nézve azért nem biztos hogy kellene. Ott azért pénzt gyártottak a tulajok, nem elődöntőket. 😊En inkabb utobbi 5 evre gondoltam. Mondjuk miota Klopp a Poolban van
ozibozi
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
De az egyik saját nevelés, a másik meg 10 millió fontért jött, és a fizetéseik is nevetségesen alacsonyak, szóval nem értem.BorbinhoDe adott evi 25os keretetek nezve azert a City kiemelkedett az utobbi par evben (akkori arakon dragan vettek jatekosokat, ami am ma potom penznek szamit), es a Pool is, mert naluk is volt par ilyen igazolas, meg ugye pl a ket szelsohatved aki 60-100(?) misit ernek fejenkent, az se szar 😀A két szélsőhátvéd hogy jön ide?
Borbinho
Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Azért az Arsenal-t egy kalap alá venni a többi élcsapattal az elmúlt tízen pár évet nézve azért nem biztos hogy kellene. Ott azért pénzt gyártottak a tulajok, nem elődöntőket. 😊www.spotrac.com/epl/payroll/
ozibozi
ha ezt megnézed akkor ott van a top5ben
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!