Soccer
41 feliratkozó
több mint 5 éve
Sztem ki van kötve h kölcsönre rá kell bolintania.De ha nincs is. Most ha nem lesz FA kupa gyozelem, megis mivel csabitanak oda jobb jatekosokat? Foleg, ha ezt megteszi Ozillel? Mindegy, jovore jar le a szerzodese. Arteta addig mondhatja, o nem kototte ezt, nem akarta ezt, jatszatja ha muszaj, es kesz. Majd felszabadul az osszeg, igazol aki neki tetszik.
csebi

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Sztem ki van kötve h kölcsönre rá kell bolintania.Egyébként poénból egy olyat nem lehet meghúzni, hogy kölcsönadják a kongói másodosztályba, úgy, hogy az Arsenal állja a fizuját? Özil gondolom nem jelenne meg edzésen --> szerződésszegés --> ki lehet rúgni ingyen. Sőt, ha lenne egy kis humorérzékük, akkor van még jobb ötletem, 2 is:Özil az új példaképem!Ezert nem tudjak eladni. Ozil megmondta, neki ez igy megfelel. Nulla moticacioja van, miota a nemet valogatott oly szepet bukott, es ot betalaltak minden iranybol. Csak hat a csapatnak ez karos. Nemcsak a penz. De az oltozoben is mindenki latja mennyire leszarja, miket mond. Es jobban keres mint barki ott. Megteheti. MRI is el akarta adni mar, Arteta is. Meg a torok ligaba is elmentek, hogy az Arsenal allja a fizeteset jo reszet tovabbra is. De Ozilnek igy nagyon fasza. Minek focizzon, foleg kis csapatban, ha igy is hulyere keresi magat? Es sok Arsenal szurkolo imadja. Egyik legnepszerubb Arsenal jatekos itt angliaban. Bizony. Ugyhogy jo pledakepet valsztottal, bizonyos szempontbol. 😉
Az elmúlt két évben kb nettó 200 millió fontot költöttünk fizetésre. Őzi nettó kb 26 milliót vitta haza ebből.
Cserében kaptunk tőle 58 meccsen 7 gólt és 6 gólpasszt! 13 kanadai pont.
2 millió fontba került kanadai pontonként.
Fast Willie
ulpianus
index.hu/sport/futball/2017/11/07/a_sved_fegyelem_es_a_kurd_batorsag_diadala/
www.focitipp.hu/cikk/3184
Mindkét helyen biztosan népszerű lenne.
somoskovig
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Egyébként poénból egy olyat nem lehet meghúzni, hogy kölcsönadják a kongói másodosztályba, úgy, hogy az Arsenal állja a fizuját? Özil gondolom nem jelenne meg edzésen --> szerződésszegés --> ki lehet rúgni ingyen. Sőt, ha lenne egy kis humorérzékük, akkor van még jobb ötletem, 2 is:Özil az új példaképem!Ezert nem tudjak eladni. Ozil megmondta, neki ez igy megfelel. Nulla moticacioja van, miota a nemet valogatott oly szepet bukott, es ot betalaltak minden iranybol. Csak hat a csapatnak ez karos. Nemcsak a penz. De az oltozoben is mindenki latja mennyire leszarja, miket mond. Es jobban keres mint barki ott. Megteheti. MRI is el akarta adni mar, Arteta is. Meg a torok ligaba is elmentek, hogy az Arsenal allja a fizeteset jo reszet tovabbra is. De Ozilnek igy nagyon fasza. Minek focizzon, foleg kis csapatban, ha igy is hulyere keresi magat? Es sok Arsenal szurkolo imadja. Egyik legnepszerubb Arsenal jatekos itt angliaban. Bizony. Ugyhogy jo pledakepet valsztottal, bizonyos szempontbol. 😉
Az elmúlt két évben kb nettó 200 millió fontot költöttünk fizetésre. Őzi nettó kb 26 milliót vitta haza ebből.
Cserében kaptunk tőle 58 meccsen 7 gólt és 6 gólpasszt! 13 kanadai pont.
2 millió fontba került kanadai pontonként.
Fast Willie
ulpianus
index.hu/sport/futball/2017/11/07/a_sved_fegyelem_es_a_kurd_batorsag_diadala/
www.focitipp.hu/cikk/3184
Mindkét helyen biztosan népszerű lenne.
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
nem rajuk erettem. tudom hogy nagy nev lett a sogoroknal.csak mi magyarok, vagyis az edzok kukaztak a valogatottbol.Ausztriában lehet nem tudtak erről a jugó meccsről...Amugy a 20 ev sztem teljesen megfoghatatlan.Az evtized az igen, egyszerubb lenne.m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Nálam Sáfár lenne a befutó.
Sobri Jóska
Safar-t kukaztak a 97-es yugo meccs utan,SAJNOS!
Meg mindig talan Kiraly mert top liga+valogatottsag.lehet osztalyzat alapjan nem a legjobb, de akkor is.
ZoliMP
Sobri Jóska
Nagyon felneztem Safarra, mivel Vasas neveles voltam es hatt. sajnos csak Vegh Zolival sikerult egyutt edzenem
több mint 5 éve
De csak 3 évet játszott az előző évezredben a Herthaban, 4et az újban, plusz még ugye volt 2-3 egész jó éve a Palaceban. Igaz előtte volt a Haliban is 4 éve, de arról nincs infom, h nyomta (gondolom jól ha utána vitték Berlinbe 😊 )Ezt írtam pontosanAzért a Hertha-Palace időszakára én pl boldogan gondolok vissza.m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
ozibozi
Borbinho
Az 2005- ben véget is ért.
ozibozi
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Ausztriában lehet nem tudtak erről a jugó meccsről...Amugy a 20 ev sztem teljesen megfoghatatlan.Az evtized az igen, egyszerubb lenne.m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Nálam Sáfár lenne a befutó.
Sobri Jóska
Safar-t kukaztak a 97-es yugo meccs utan,SAJNOS!
Meg mindig talan Kiraly mert top liga+valogatottsag.lehet osztalyzat alapjan nem a legjobb, de akkor is.
ZoliMP
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
Amugy a 20 ev sztem teljesen megfoghatatlan.Az evtized az igen, egyszerubb lenne.m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Nálam Sáfár lenne a befutó.
Sobri Jóska
Safar-t kukaztak a 97-es yugo meccs utan,SAJNOS!
Meg mindig talan Kiraly mert top liga+valogatottsag.lehet osztalyzat alapjan nem a legjobb, de akkor is.
több mint 5 éve
Ezt írtam pontosanAzért a Hertha-Palace időszakára én pl boldogan gondolok vissza.m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
ozibozi
Borbinho
Az 2005- ben véget is ért.
több mint 5 éve
m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Nálam Sáfár lenne a befutó.
több mint 5 éve
Azért a Hertha-Palace időszakára én pl boldogan gondolok vissza.m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
ozibozi
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
több mint 5 éve
Erdekessegkent kozben transfermarkton kijott egy statisztika, hogy ebben az evszazadban ki hagyta ki a legtobb buntetőt a top ligakban. Az elso helyezett nem meglepetesre No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
a fontos meccseket is hozni kell, nem csak a gyengébbek ellen gálázni, ez ennyiről szólszép finálé lesz ez az ezüstért a taljánoknálMondjuk az vicces hogy 100 góllal és messze legjobb gól különbséggel lesz mondjuk 3. az Atalanta.
slowmotion
Toca
több mint 5 éve
m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Köteles is elég sokat védett külföldön, hosszú évekig volt a Genk kezdője, nyert velük több trófeát is, BL-ben is védett.
Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Fülöp Marci meg már majd 5 éve, hogy itt hagyott minket...repül az idő :/
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee
9 845
m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
több mint 5 éve
Közben a cseh első osztály létszámát 16-ról 18 csapatra növelték, idén nem voltak kiesők.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
szép finálé lesz ez az ezüstért a taljánoknálMondjuk az vicces hogy 100 góllal és messze legjobb gól különbséggel lesz mondjuk 3. az Atalanta.
slowmotion
több mint 5 éve
szép finálé lesz ez az ezüstért a taljánoknál
több mint 5 éve
A svédek szerint akkor is 😊Nézd, Busai még létezik?Svédország kellemes ország. (Ha épp nincs pandémia.)
www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825
Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?
******= jávorszarvas nyalván
Fast Willie
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Csupa napfény, tengerpart, pia....😀Nézd, Busai még létezik?Svédország kellemes ország. (Ha épp nincs pandémia.)
www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825
Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?
******= jávorszarvas nyalván
Fast Willie
Sobri Jóska



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Nézd, Busai még létezik?Svédország kellemes ország. (Ha épp nincs pandémia.)
www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825
Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?
******= jávorszarvas nyalván
Fast Willie
több mint 5 éve
Nézd, Busai még létezik?www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825
Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?
******= jávorszarvas nyalván
több mint 5 éve
Mariano Diaz koronavírusos, így szinte fixen kihagyja a City elleni meccset. Ha több Real játékos is elkapta, akk sztem ennyi is volt a (Realnak) a BL idén.Mondjuk ahhoz fontos embernek kell kidőlnie.
Borbinho
Meghát a Pep faktorban bármikor lehet bízni
több mint 5 éve
Mariano Diaz koronavírusos, így szinte fixen kihagyja a City elleni meccset. Ha több Real játékos is elkapta, akk sztem ennyi is volt a (Realnak) a BL idén.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Én Sanchót sem tudom elképzelni hogy olyan nagyon jó legyen náluk.Amúgy én ezt a Pogba, Fernandes, Grealish triót nem látom működni együtt.Ehhez mit szolunk? En Dortmund supporterkent nagy fanja vagyok a sracnak. Angol jatekos (Londoni, de fontos, hogy angol, kupaban is fontos, hogy meglegyen a nemzetkozi arany), menni fog a PL-be, es nagyon jo lehetne az MUban. Eredetileg asszem vmi 85 (89?) milliot ajanlottak fel a sracert, egy "picit" tobbet ker a Dortmund. Nagyon fiatal (20 eves), de vilagszinvonalu tamado. Brutalis lehetne az a tamadosor vele.Grealish jobban kell mint Sancho. Utóbbi a jobb játékos de én jelenleg a Rashford-Martial-Greenwood támadó kezdőt favorizálom, még legalább 1 évig. Greenwood fejlődését teljesen megtörné ha nem lenne stabil kezdő jövőre, sosem derülne ki mire képes. Sancho jelenleg erősítés, de ha kijön Greenwoodból is egy hasonló kaliber (simán benne van hogy olyan hatékony lesz, bár a 2 játékosnak kicsit más a stilusa így nem jó igazán összehasonlítani) akkor kvázi minek költeni újra valakire ha ott a saját nevelés. Ja és még valami: ezek a saját nevelések nem fogják kiverni a hisztit akkor sem ha a real hivja őket mert ők a Unitedben akarnak nagyok lenni és ez nálam nagyon sokat ér mert ha esetlegesen világsztár lesz akkor sem fog elmenni. Ami még mindenképp Greenwood mellett szól hogy tavaszra feltűnően jól működik ez a támadó hármas a meccsek többségében, ezt vétek lenne most megtörni.
www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8565525/Manchester-United-REFUSE-meet-Borussia-Dortmunds-110m-asking-price-Jadon-Sancho.html
Jut eszembe, a Villa bent maradt, de Grealishert is komolyan bejelentkezett az MU.
ulpianus
davemayer
FLZOLI
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May