Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Sztem ki van kötve h kölcsönre rá kell bolintania.
csebi
De ha nincs is. Most ha nem lesz FA kupa gyozelem, megis mivel csabitanak oda jobb jatekosokat? Foleg, ha ezt megteszi Ozillel? Mindegy, jovore jar le a szerzodese. Arteta addig mondhatja, o nem kototte ezt, nem akarta ezt, jatszatja ha muszaj, es kesz. Majd felszabadul az osszeg, igazol aki neki tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Özil az új példaképem!

Az elmúlt két évben kb nettó 200 millió fontot költöttünk fizetésre. Őzi nettó kb 26 milliót vitta haza ebből.

Cserében kaptunk tőle 58 meccsen 7 gólt és 6 gólpasszt! 13 kanadai pont.

2 millió fontba került kanadai pontonként.
Fast Willie
Ezert nem tudjak eladni. Ozil megmondta, neki ez igy megfelel. Nulla moticacioja van, miota a nemet valogatott oly szepet bukott, es ot betalaltak minden iranybol. Csak hat a csapatnak ez karos. Nemcsak a penz. De az oltozoben is mindenki latja mennyire leszarja, miket mond. Es jobban keres mint barki ott. Megteheti. MRI is el akarta adni mar, Arteta is. Meg a torok ligaba is elmentek, hogy az Arsenal allja a fizeteset jo reszet tovabbra is. De Ozilnek igy nagyon fasza. Minek focizzon, foleg kis csapatban, ha igy is hulyere keresi magat? Es sok Arsenal szurkolo imadja. Egyik legnepszerubb Arsenal jatekos itt angliaban. Bizony. Ugyhogy jo pledakepet valsztottal, bizonyos szempontbol. 😉
ulpianus
Egyébként poénból egy olyat nem lehet meghúzni, hogy kölcsönadják a kongói másodosztályba, úgy, hogy az Arsenal állja a fizuját? Özil gondolom nem jelenne meg edzésen --> szerződésszegés --> ki lehet rúgni ingyen. Sőt, ha lenne egy kis humorérzékük, akkor van még jobb ötletem, 2 is:

 index.hu/sport/futball/2017/11/07/a_sved_fegyelem_es_a_kurd_batorsag_diadala/

 www.focitipp.hu/cikk/3184

Mindkét helyen biztosan népszerű lenne.
somoskovig
Sztem ki van kötve h kölcsönre rá kell bolintania.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Özil az új példaképem!

Az elmúlt két évben kb nettó 200 millió fontot költöttünk fizetésre. Őzi nettó kb 26 milliót vitta haza ebből.

Cserében kaptunk tőle 58 meccsen 7 gólt és 6 gólpasszt! 13 kanadai pont.

2 millió fontba került kanadai pontonként.
Fast Willie
Ezert nem tudjak eladni. Ozil megmondta, neki ez igy megfelel. Nulla moticacioja van, miota a nemet valogatott oly szepet bukott, es ot betalaltak minden iranybol. Csak hat a csapatnak ez karos. Nemcsak a penz. De az oltozoben is mindenki latja mennyire leszarja, miket mond. Es jobban keres mint barki ott. Megteheti. MRI is el akarta adni mar, Arteta is. Meg a torok ligaba is elmentek, hogy az Arsenal allja a fizeteset jo reszet tovabbra is. De Ozilnek igy nagyon fasza. Minek focizzon, foleg kis csapatban, ha igy is hulyere keresi magat? Es sok Arsenal szurkolo imadja. Egyik legnepszerubb Arsenal jatekos itt angliaban. Bizony. Ugyhogy jo pledakepet valsztottal, bizonyos szempontbol. 😉
ulpianus
Egyébként poénból egy olyat nem lehet meghúzni, hogy kölcsönadják a kongói másodosztályba, úgy, hogy az Arsenal állja a fizuját? Özil gondolom nem jelenne meg edzésen --> szerződésszegés --> ki lehet rúgni ingyen. Sőt, ha lenne egy kis humorérzékük, akkor van még jobb ötletem, 2 is:

 index.hu/sport/futball/2017/11/07/a_sved_fegyelem_es_a_kurd_batorsag_diadala/

 www.focitipp.hu/cikk/3184

Mindkét helyen biztosan népszerű lenne.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Nálam Sáfár lenne a befutó.
Sobri Jóska
Amugy a 20 ev sztem teljesen megfoghatatlan.Az evtized az igen, egyszerubb lenne.
Safar-t kukaztak a 97-es yugo meccs utan,SAJNOS!
Meg mindig talan Kiraly mert top liga+valogatottsag.lehet osztalyzat alapjan nem a legjobb, de akkor is.
ZoliMP
Ausztriában lehet nem tudtak erről a jugó meccsről...
Sobri Jóska
nem rajuk erettem. tudom hogy nagy nev lett a sogoroknal.csak mi magyarok, vagyis az edzok kukaztak a valogatottbol.
Nagyon felneztem Safarra, mivel Vasas neveles voltam es hatt. sajnos csak Vegh Zolival sikerult egyutt edzenem
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
ozibozi
Azért a Hertha-Palace időszakára én pl boldogan gondolok vissza.
Borbinho
Ezt írtam pontosan
Az 2005- ben véget is ért.
ozibozi
De csak 3 évet játszott az előző évezredben a Herthaban, 4et az újban, plusz még ugye volt 2-3 egész jó éve a Palaceban. Igaz előtte volt a Haliban is 4 éve, de arról nincs infom, h nyomta (gondolom jól ha utána vitték Berlinbe 😊 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Nálam Sáfár lenne a befutó.
Sobri Jóska
Amugy a 20 ev sztem teljesen megfoghatatlan.Az evtized az igen, egyszerubb lenne.
Safar-t kukaztak a 97-es yugo meccs utan,SAJNOS!
Meg mindig talan Kiraly mert top liga+valogatottsag.lehet osztalyzat alapjan nem a legjobb, de akkor is.
ZoliMP
Ausztriában lehet nem tudtak erről a jugó meccsről...

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Nálam Sáfár lenne a befutó.
Sobri Jóska
Amugy a 20 ev sztem teljesen megfoghatatlan.Az evtized az igen, egyszerubb lenne.
Safar-t kukaztak a 97-es yugo meccs utan,SAJNOS!
Meg mindig talan Kiraly mert top liga+valogatottsag.lehet osztalyzat alapjan nem a legjobb, de akkor is.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 722
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
ozibozi
Azért a Hertha-Palace időszakára én pl boldogan gondolok vissza.
Borbinho
Ezt írtam pontosan
Az 2005- ben véget is ért.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Babócsy András nélkül komolytalan a lista. 😊
Nálam Sáfár lenne a befutó.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
ozibozi
Azért a Hertha-Palace időszakára én pl boldogan gondolok vissza.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 722
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Azért is mókás lesz, mert itt a 21. Századról beszélünk, ott meg Királynak volt kb 4-5
Éve ami értékelhető, a többi azért Inkább vagy szomorú, ha nagyon finoman fogalmazunk, vagy Csak a kispad, vagy másodosztály, a mennyeit talán hagyjuk is. Amikor átlag felett nyomta az a múlt évezredben volt főleg szerintem plussz az a pár év amit átcsúszott.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Erdekessegkent kozben transfermarkton kijott egy statisztika, hogy ebben az evszazadban ki hagyta ki a legtobb buntetőt a top ligakban. Az elso helyezett nem meglepetesre Penaldo Messi lett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
szép finálé lesz ez az ezüstért a taljánoknál
slowmotion
Mondjuk az vicces hogy 100 góllal és messze legjobb gól különbséggel lesz mondjuk 3. az Atalanta.
Toca
a fontos meccseket is hozni kell, nem csak a gyengébbek ellen gálázni, ez ennyiről szól
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
ZoliMP
Köteles is elég sokat védett külföldön, hosszú évekig volt a Genk kezdője, nyert velük több trófeát is, BL-ben is védett.

Fülöp Marci meg már majd 5 éve, hogy itt hagyott minket...repül az idő :/

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/20-ev-aszai-nyugalom-kezzel-is-lehet-ki-volt-a-legjobb-kapus-2775175

Hat ezt jol szarul talaltak ki.
Babos aki azert Kiraly mellett tartosan kulfoldon vedett es pl a Feyenordban is volt.
Szucsot es Veghet nem teljesen ertem.Dibusz is kerdojel nalam.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben a cseh első osztály létszámát 16-ról 18 csapatra növelték, idén nem voltak kiesők.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
szép finálé lesz ez az ezüstért a taljánoknál
slowmotion
Mondjuk az vicces hogy 100 góllal és messze legjobb gól különbséggel lesz mondjuk 3. az Atalanta.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
szép finálé lesz ez az ezüstért a taljánoknál
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézd, Busai még létezik?

 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825

Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?

******= jávorszarvas nyalván
Fast Willie
Svédország kellemes ország. (Ha épp nincs pandémia.)
Sobri Jóska
A svédek szerint akkor is 😊
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Nézd, Busai még létezik?

 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825

Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?

******= jávorszarvas nyalván
Fast Willie
Svédország kellemes ország. (Ha épp nincs pandémia.)
Sobri Jóska
Csupa napfény, tengerpart, pia....😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Nézd, Busai még létezik?

 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825

Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?

******= jávorszarvas nyalván
Fast Willie
Svédország kellemes ország. (Ha épp nincs pandémia.)

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nézd, Busai még létezik?

 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-busai-es-volgyi-a-sved-harmadosztalyban-hivatalos-2774825

Amúgy ez milyen motiváció? ******* futtatnak Svédországban, vagy mi a cél? Vagy a svéd III. ennyit fizetne?

******= jávorszarvas nyalván
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mariano Diaz koronavírusos, így szinte fixen kihagyja a City elleni meccset. Ha több Real játékos is elkapta, akk sztem ennyi is volt a (Realnak) a BL idén.
Borbinho
Mondjuk ahhoz fontos embernek kell kidőlnie.
Meghát a Pep faktorban bármikor lehet bízni
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mariano Diaz koronavírusos, így szinte fixen kihagyja a City elleni meccset. Ha több Real játékos is elkapta, akk sztem ennyi is volt a (Realnak) a BL idén.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ehhez mit szolunk? En Dortmund supporterkent nagy fanja vagyok a sracnak. Angol jatekos (Londoni, de fontos, hogy angol, kupaban is fontos, hogy meglegyen a nemzetkozi arany), menni fog a PL-be, es nagyon jo lehetne az MUban. Eredetileg asszem vmi 85 (89?) milliot ajanlottak fel a sracert, egy "picit" tobbet ker a Dortmund. Nagyon fiatal (20 eves), de vilagszinvonalu tamado. Brutalis lehetne az a tamadosor vele.

 www.dailymail.co.uk/sport/football/article-8565525/Manchester-United-REFUSE-meet-Borussia-Dortmunds-110m-asking-price-Jadon-Sancho.html

Jut eszembe, a Villa bent maradt, de Grealishert is komolyan bejelentkezett az MU.
ulpianus
Grealish jobban kell mint Sancho. Utóbbi a jobb játékos de én jelenleg a Rashford-Martial-Greenwood támadó kezdőt favorizálom, még legalább 1 évig. Greenwood fejlődését teljesen megtörné ha nem lenne stabil kezdő jövőre, sosem derülne ki mire képes. Sancho jelenleg erősítés, de ha kijön Greenwoodból is egy hasonló kaliber (simán benne van hogy olyan hatékony lesz, bár a 2 játékosnak kicsit más a stilusa így nem jó igazán összehasonlítani) akkor kvázi minek költeni újra valakire ha ott a saját nevelés. Ja és még valami: ezek a saját nevelések nem fogják kiverni a hisztit akkor sem ha a real hivja őket mert ők a Unitedben akarnak nagyok lenni és ez nálam nagyon sokat ér mert ha esetlegesen világsztár lesz akkor sem fog elmenni. Ami még mindenképp Greenwood mellett szól hogy tavaszra feltűnően jól működik ez a támadó hármas a meccsek többségében, ezt vétek lenne most megtörni.
davemayer
Amúgy én ezt a Pogba, Fernandes, Grealish triót nem látom működni együtt.
FLZOLI
Én Sanchót sem tudom elképzelni hogy olyan nagyon jó legyen náluk.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May