Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Az a legnagyobb baj, hogy egy ilyen felvétel után vígan fog játszani a döntőben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
hát ez mekkora gyökér 😀😀😀DDD
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez h gilardino a kezdő csatár a digóknál elég vicces 😀peach
tuti betalál ma

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ez h gilardino a kezdő csatár a digóknál elég vicces 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Kurva jól a klub egyik ikonjával teljesen normális ìgy viselkedni + tönkretenni a karrierjét. Valóban ez biztos jó volt nekik.... Pláne h annó 3 millió eurot adtak vna érte, most jó ha kapnak 300 ezret. Ez ám a bomba üzletpeach
szvsz van egy nemzetközi szinten megbízhatóan teljesítő középhátvéded, aki a csapatkapitány is egyben, akkor nem adod el az első ajánlatért. Nyilván többre tartották és úgy voltak vele, hogy max. ott marad nekik addig, amíg a kívánt szinten teljesít. Most már nem teljesít úgy, van helyette más.

klubikon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
Ő és Korcsmár építi legjobban a karrierjét szerintem.Mondjuk nekünk az lenne a legjobb ha hamar a kezdőben találná magát és nem mellékesen a románok elleni meccsre már lenne pár meccs a lábában.Kenny
Nem értek egyet, szerintem Korcsmárt a norvég bajnokság csak eltüntette a nemzetközi focivilág térképéről, és most 24 évesen kezdheti újra felhozni magát. Nekem ne mondja már senki, hogy 21 éves korában ne fért volna be egy Bundesliga 2-es csapatba, és akkor már nem itt tartana, ahol.Schleck
Azt figyelembe véve,hogy őt ugyanúgy nem engedte el a Brann mint Juhászt az Anderlecht ahhoz képest szerintem jó helyen van.Korcsmárnak mennie kellett volna tavalyelőtt a német kettőbe amikor hivták.
Juhász se itt tartana(Videoton nem nevezte az EL-re,mivel nem sikerült megállapodniuk a belgákkal),ha elengedik anno..Kenny
miért kellett volna elengedniük? A belgák a saját szempontjukból nézve jól intézték a dolgot.Amadeus91
Végülis,ha pályája csúcsán eladják 5-6-7 millio euróért akkor még keresnek is rajta igy meg rajtuk marad.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kurva jól a klub egyik ikonjával teljesen normális ìgy viselkedni + tönkretenni a karrierjét. Valóban ez biztos jó volt nekik.... Pláne h annó 3 millió eurot adtak vna érte, most jó ha kapnak 300 ezret. Ez ám a bomba üzlet



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
Ő és Korcsmár építi legjobban a karrierjét szerintem.Mondjuk nekünk az lenne a legjobb ha hamar a kezdőben találná magát és nem mellékesen a románok elleni meccsre már lenne pár meccs a lábában.Kenny
Nem értek egyet, szerintem Korcsmárt a norvég bajnokság csak eltüntette a nemzetközi focivilág térképéről, és most 24 évesen kezdheti újra felhozni magát. Nekem ne mondja már senki, hogy 21 éves korában ne fért volna be egy Bundesliga 2-es csapatba, és akkor már nem itt tartana, ahol.Schleck
Azt figyelembe véve,hogy őt ugyanúgy nem engedte el a Brann mint Juhászt az Anderlecht ahhoz képest szerintem jó helyen van.Korcsmárnak mennie kellett volna tavalyelőtt a német kettőbe amikor hivták.
Juhász se itt tartana(Videoton nem nevezte az EL-re,mivel nem sikerült megállapodniuk a belgákkal),ha elengedik anno..Kenny
miért kellett volna elengedniük? A belgák a saját szempontjukból nézve jól intézték a dolgot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
Ő és Korcsmár építi legjobban a karrierjét szerintem.Mondjuk nekünk az lenne a legjobb ha hamar a kezdőben találná magát és nem mellékesen a románok elleni meccsre már lenne pár meccs a lábában.Kenny
Nem értek egyet, szerintem Korcsmárt a norvég bajnokság csak eltüntette a nemzetközi focivilág térképéről, és most 24 évesen kezdheti újra felhozni magát. Nekem ne mondja már senki, hogy 21 éves korában ne fért volna be egy Bundesliga 2-es csapatba, és akkor már nem itt tartana, ahol.Schleck
Azt figyelembe véve,hogy őt ugyanúgy nem engedte el a Brann mint Juhászt az Anderlecht ahhoz képest szerintem jó helyen van.Korcsmárnak mennie kellett volna tavalyelőtt a német kettőbe amikor hivták.
Juhász se itt tartana(Videoton nem nevezte az EL-re,mivel nem sikerült megállapodniuk a belgákkal),ha elengedik anno..Kenny
Persze, ezzel egyetértek. Csak így már nem tudom, hogy miért pozitív példa az ő menedzsmentje. 😀

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
Ő és Korcsmár építi legjobban a karrierjét szerintem.Mondjuk nekünk az lenne a legjobb ha hamar a kezdőben találná magát és nem mellékesen a románok elleni meccsre már lenne pár meccs a lábában.Kenny
Nem értek egyet, szerintem Korcsmárt a norvég bajnokság csak eltüntette a nemzetközi focivilág térképéről, és most 24 évesen kezdheti újra felhozni magát. Nekem ne mondja már senki, hogy 21 éves korában ne fért volna be egy Bundesliga 2-es csapatba, és akkor már nem itt tartana, ahol.Schleck
Azt figyelembe véve,hogy őt ugyanúgy nem engedte el a Brann mint Juhászt az Anderlecht ahhoz képest szerintem jó helyen van.Korcsmárnak mennie kellett volna tavalyelőtt a német kettőbe amikor hivták.
Juhász se itt tartana(Videoton nem nevezte az EL-re,mivel nem sikerült megállapodniuk a belgákkal),ha elengedik anno..

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
Ő és Korcsmár építi legjobban a karrierjét szerintem.Mondjuk nekünk az lenne a legjobb ha hamar a kezdőben találná magát és nem mellékesen a románok elleni meccsre már lenne pár meccs a lábában.Kenny
Nem értek egyet, szerintem Korcsmárt a norvég bajnokság csak eltüntette a nemzetközi focivilág térképéről, és most 24 évesen kezdheti újra felhozni magát. Nekem ne mondja már senki, hogy 21 éves korában ne fért volna be egy Bundesliga 2-es csapatba, és akkor már nem itt tartana, ahol.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
Ő és Korcsmár építi legjobban a karrierjét szerintem.Mondjuk nekünk az lenne a legjobb ha hamar a kezdőben találná magát és nem mellékesen a románok elleni meccsre már lenne pár meccs a lábában.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
+ ugye évi 1 millió eurót írnak fizunak. dagesztánban a dupláját is megkereshette volna és még előrelépés is lett volna mert ott aztán tudott volna fejlődni sokat a hülyéje 😀peach
Mondjuk ez az évi 1 milla elég kevés. Szerintem benne van a pakliban, hogy csak csereként számítanak rá ez alapján. De ha kiszorítja Huntelaart, akkor minden rendben természetesen. 😊

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca


így már biztos a dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...somoskovig
+ ugye évi 1 millió eurót írnak fizunak. dagesztánban a dupláját is megkereshette volna és még előrelépés is lett volna mert ott aztán tudott volna fejlődni sokat a hülyéje 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.Toca
Végre egy értelmesnek tűnő karrierépítési lépéseket megtevő menedzsment/játékos...

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szalai a Schalkéban, ha így tud tovább fejlődni tökéletes hely számára.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
első Pali mosoly:


többszörös holland u-válogatott, hasonlóan szélvész, mint Soma.

|
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért Neymar a tnapi "alakításaival" szépen bele illik a bárkás vígszínházba....

|
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hrutka Jani!! RESPECT

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kispál fejesgólját beszopta Uruguay mint a (torkos) borz.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Uruguay ezt a meccset nem akarja megnyerni egyáltalán.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Már az is vicc, hogy egyáltalán bármilyen izraeli csapat részt vehet bármilyen európai kupasorozatba.Dub
Amúgy a Maccabi 2x-es ázsiai BL győztes.Shilkor
Érdekes lenne nekik elutazni mondjuk egy iráni csapathoz kupameccsre. Valszeg élve nem térnének vissza. Bár én egyik kontinensen sem engedném a részvételüket, semmilyen kupasorozatban.danyly
én kilőném őket a Zűrbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvédnál hivatalos Lil' Mancini és Testardi (no meg a jó nevű, de remélem nem csak a konyhában otthonosan mozgó Mensah) érkezése.

Rossi szerint egy Lanza kaliberű csatár jöhet még augusztusban. Mondjuk addgira mi már nem hiszem, hogy az ELben vitézkedünk...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már az is vicc, hogy egyáltalán bármilyen izraeli csapat részt vehet bármilyen európai kupasorozatba.Dub
Amúgy a Maccabi 2x-es ázsiai BL győztes.Shilkor
Érdekes lenne nekik elutazni mondjuk egy iráni csapathoz kupameccsre. Valszeg élve nem térnének vissza. Bár én egyik kontinensen sem engedném a részvételüket, semmilyen kupasorozatban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.