NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A DVTK-nál és a PMFC-nél is bajnoki címet vártak?
Ha jól tudom, mind a két csapat erőn felül teljesít a bajnokságban - főleg az őszi eredményeket figyelembe véve - éppen ezért nem értem a kirúgásokat. Kiesni nem fognak, az európai kupákhoz viszont gyengék, így számomra értelmezhetetlen a döntés...

Lipták for president, mekkora gólpasszt adott már 😀 😀 😀JC6
khmm...Liktáp...khmm amúgy weltclasse volt 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A DVTK-nál és a PMFC-nél is bajnoki címet vártak?
Ha jól tudom, mind a két csapat erőn felül teljesít a bajnokságban - főleg az őszi eredményeket figyelembe véve - éppen ezért nem értem a kirúgásokat. Kiesni nem fognak, az európai kupákhoz viszont gyengék, így számomra értelmezhetetlen a döntés...

Lipták for president, mekkora gólpasszt adott már 😀 😀 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Közben nálunk és Diósgyőrben is elküldték az edzőt, kíváncsi leszek az utódokra.Dub
szentes lázár 😂

s,pisiljak meg a tanbá majd helyet cserélnek. nem lenne még ez sem meglepő... vagy valaki meglátja a bizniszt az öreg tésztásban és minden baj megoldva 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hamarosan sztem úttestről is elküldik, sztem Prukner se sokáig marad...szokásos magyar edzőkeringő 😊

|
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Közben nálunk és Diósgyőrben is elküldték az edzőt, kíváncsi leszek az utódokra.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Németh Krisztián megint gólt lőtt. :rolleyes:kristof
az a BALFASZ már megint győztes gólt lőtt, az elmúlt öt bajnoki közül 3 1-0-ás meccset és ezzel 9 pontot hozott Némeh gólja.
eaglesmcnabb
3 év után hozza azt, amit elvártak tőle itthon. Hogyan tovább?tüsi91
Még jó, hogy egy csatárnak az a dolga...a góllövés...
Hogyan tovább?
Irány a PL, Liverpool, gólkirály, bajnoki cím és BL 😀 egyértelmű 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Németh Krisztián megint gólt lőtt. :rolleyes:kristof
az a BALFASZ már megint győztes gólt lőtt, az elmúlt öt bajnoki közül 3 1-0-ás meccset és ezzel 9 pontot hozott Némeh gólja.
eaglesmcnabb
3 év után hozza azt, amit elvártak tőle itthon. Hogyan tovább?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
airsanyesz ismét villant a légtérbe!!!!! FIIIIESSSZTAAA!!!!!Divat
Pedig már kezdett slágerré válni a stadionban a "Sanyi elb*szta,Sanyi elb*szta" nóta 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
év elején ezt nem gondoltam volna....
a Juve-Napoli-ra a megfelelő kifejezés a mészárlás, oktatás, alázás stb-nek a keveréke. Grande Juve!!!!

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Menetelnek a zebrák, lesz még Milan - Juve meccs?JC6
nem
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Menetelnek a zebrák, lesz még Milan - Juve meccs? Ha igen, alig várom. Nagyon szépen tolják a torinóiak.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
airsanyesz ismét villant a légtérbe!!!!! FIIIIESSSZTAAA!!!!!Divat
Életemben elöszőr nem örültem neki. Miért nem tudta ezt is elrontani? Fene.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanyi 😀 ötödikre csak sikerült 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
airsanyesz ismét villant a légtérbe!!!!! FIIIIESSSZTAAA!!!!!

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Na, végre forradalom van nálunk, ez így már nem mehetett tovább! De istenem, nehogy már Kisteleki jöjjön vissza, amikor pl. ott van Nagy Laci, Véber, Várhidi! :o
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Simán. 1 embert IR-re rak - figyelmeztetés. 2. ember IR-en sárga, 3. ember IR-en piros 😀

Amúgy remélem senki nem vette komolyan a felállásunkat 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Aztakurva gyerekek:

Videoton FC
Íme a mai kezdőcsapatunk a Bp.Honvéd ellen:

Bozsovics - Brachi, Vinícius, Caneira, Szolnoki - Gyurcsó, Sándor, Evandro - Torghelle, Nikolics, Perics

Hát ha ez igaz, akkor a mai meccsen leélvezhet mindenki. 6 támadó szellemű játékos, hát gyakorlatilag 5 csatár (nyilván 2 szélsővel) Szolnoki is inkább kp mint védő, én már azt se tudom, itt most ki fog védekezni 😀fetomy
Egy jó Jusuf-ot azért elnéznék a 3 csatár mellett 😕

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aztakurva gyerekek:

Videoton FC
Íme a mai kezdőcsapatunk a Bp.Honvéd ellen:

Bozsovics - Brachi, Vinícius, Caneira, Szolnoki - Gyurcsó, Sándor, Evandro - Torghelle, Nikolics, Perics

Hát ha ez igaz, akkor a mai meccsen leélvezhet mindenki. 6 támadó szellemű játékos, hát gyakorlatilag 5 csatár (nyilván 2 szélsővel) Szolnoki is inkább kp mint védő, én már azt se tudom, itt most ki fog védekezni 😀fetomy
Kevés lesz ez a Kispet 6-3-1-hez képest, de talán így összejöhet egy 1-0 😀Höri
ja csak ha a picipest egyszer is eljut a 16osig, tuti kapnak büntetőt 😀Farky
Múlt héten nem is kaptunk tizit, óriási hiányérzetem is volt.
Egyébként Höri szerintem 8-2-0 lesz a felállás, Tchami meg Délczeg fog halászni a zavarosban, a többiek bekkelnek. Air Sanyi először játszik pályafutása során a Honvéd ellen. Remélem tudja mit kell ilyenkor tennie (=20 percen belül villanjon a piros neki 😊)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Aztakurva gyerekek:

Videoton FC
Íme a mai kezdőcsapatunk a Bp.Honvéd ellen:

Bozsovics - Brachi, Vinícius, Caneira, Szolnoki - Gyurcsó, Sándor, Evandro - Torghelle, Nikolics, Perics

Hát ha ez igaz, akkor a mai meccsen leélvezhet mindenki. 6 támadó szellemű játékos, hát gyakorlatilag 5 csatár (nyilván 2 szélsővel) Szolnoki is inkább kp mint védő, én már azt se tudom, itt most ki fog védekezni 😀fetomy
Kevés lesz ez a Kispet 6-3-1-hez képest, de talán így összejöhet egy 1-0 😀Höri
ja csak ha a picipest egyszer is eljut a 16osig, tuti kapnak büntetőt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
nafene mi van itt, Lució-Samuel páros nem az ellenfélnek hozz össze gólt... :rolleyes:Divat
Aszondom ne hozzanak má edzőt idény végin- kispacák teccetős. Pazzini picsába s vele együtt Forlán is mehet. Megvàrnám SnájderFánit azt ha ígyse ő is mehet, gyöjjön a primavera...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aztakurva gyerekek:

Videoton FC
Íme a mai kezdőcsapatunk a Bp.Honvéd ellen:

Bozsovics - Brachi, Vinícius, Caneira, Szolnoki - Gyurcsó, Sándor, Evandro - Torghelle, Nikolics, Perics

Hát ha ez igaz, akkor a mai meccsen leélvezhet mindenki. 6 támadó szellemű játékos, hát gyakorlatilag 5 csatár (nyilván 2 szélsővel) Szolnoki is inkább kp mint védő, én már azt se tudom, itt most ki fog védekezni 😀fetomy
Kevés lesz ez a Kispet 6-3-1-hez képest, de talán így összejöhet egy 1-0 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aztakurva gyerekek:

Videoton FC
Íme a mai kezdőcsapatunk a Bp.Honvéd ellen:

Bozsovics - Brachi, Vinícius, Caneira, Szolnoki - Gyurcsó, Sándor, Evandro - Torghelle, Nikolics, Perics

Hát ha ez igaz, akkor a mai meccsen leélvezhet mindenki. 6 támadó szellemű játékos, hát gyakorlatilag 5 csatár (nyilván 2 szélsővel) Szolnoki is inkább kp mint védő, én már azt se tudom, itt most ki fog védekezni 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Úgy néz ki a konda szépen kitömi a lilákokat 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Németh Krisztián megint gólt lőtt. :rolleyes:kristof
az a BALFASZ már megint győztes gólt lőtt, az elmúlt öt bajnoki közül 3 1-0-ás meccset és ezzel 9 pontot hozott Némeh gólja.

A CR-Higu dologhoz: rá pár percre "az a suttyó CÉ" adott Higunak egy gólpasszt, 2 méterről kellett üres kapura fejelnie. Ezzel CR 3. a gólpassz listán, csak Özil és Di Maria vannak előtte.

Ejj ezek a száraz tények... 😀 JA NEM. ELFOGULT VAGYOK. 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Divat! Érdekes egy meccset játszotok 😀

most már csak jön a H

letalpalják Lúciót és 11es 😀 a 3. Genoa 11es


JT Daniels fan