NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
mekkora meccs van a Signal Iduna Parkban 😀

4-3 😀Habi
aha, persze...

és egyből le is fújják, elmehet mindenki a kurva anyjába, és persze hogy akkor amikor ennyi pénz múlik rajta, gyakorlatilag nyertem volna még egy fizetést magamnak erre a hónapra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mekkora meccs van a Signal Iduna Parkban 😀

4-3 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ez egy kibaszott vicc b+, 10 meccses tippmixet bukok a kurva dortmund miatt aki hazai pályán 10 perc alatt 2-0ról 2-3-ra áll, ez mi?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csóri Petrov... jobbulást!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fuh de antipatikus ez a Siófok, mini pályán 10 emberrel védekeznek majd onnan kontráznak... (mondjuk eredményes)
remélem ki tudjuk használni, hogy a 2. félidőben nekünk kedvez majd a szél, nagyon kéne a 3 pont
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nagyon rákattantak erre a Mourinho-City témára spanyolországban, kíváncsi vagyok, mi igaz az egészből
de hamarosan kiderül

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Sport M streammel tud valaki szolgálni? :rolleyes:kristof
Nem tom h a netem szar most épp vagy a stream: de ez elvileg az: http://onlinetv.gportal.hu/gindex.php?pg=33464239&melyik=5


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sport M streammel tud valaki szolgálni? :rolleyes:kristof
már megoldottam (firstrow)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sport M streammel tud valaki szolgálni? :rolleyes:
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://uk.eurosport.yahoo.com/30032012/58/premier-league-villa-star-petrov-leukaemia.html
szörnyű hír :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És mindezt úgy hogy csak baszk játékosokra támaszkodnak 😊Jack Zoltán
amíg szét nem kapkodják őket a "nagyok"... 😛Divat
3-4 játékos van akit igazán akarhatnak a nagy csapatok, elsősorban Llorrente-t ugye.
Nem vagyok képben az utánpótlás csapataiknál, de sztem nagyon sok tehetség rejlik ott.
A közönségük meg, váááóóó. Mindig röhögök amikor valaki a Barca közönségétől van elájulva.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És mindezt úgy hogy csak baszk játékosokra támaszkodnak 😊Jack Zoltán
Amorebieta Venezuelában született, és venezuelai válogatott. lebuktak 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tebowing után itt az Ibraing, már Stewie is nyomja:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ilyen ínséges időkben mikor azt sem tudjuk hogy merre van a kapu jól jön +1 csatár,hátha neki lesz olyan mázlija hogy a hátáról bepattan a labda a kapuba vagy valami. szomorú lesz a Jóska bácsi ha ezt a gyengus vásást nem tudjuk majd kitömni.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
16/3-as gólátlag eddig meg van neki...annyit biztos fog majd csinálni, mint józsua lórikája v honma, tehát a semminél! 😊

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
lassan Steelers 2 leszünk...

Divat
A Steelersben am nem játszott rosszul amikor én láttam,mondjuk ilyen Pölöskey féle 3-4 gólos szezonokat ő is biztos tudni fog hozni :rolleyes:

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lassan Steelers 2 leszünk...


|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
És mindezt úgy hogy csak baszk játékosokra támaszkodnak 😊Jack Zoltán
amíg szét nem kapkodják őket a "nagyok"... 😛

|
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
És mindezt úgy hogy csak baszk játékosokra támaszkodnak 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Hetek óta sokkal élvezetesebb az EL, mint a BL. Megannyi jó, izgalmas és gólokban gazdag meccs.

Nem az FC Barcelona, nem az MU, nem a B. München és nem is a Real Madrid játszik szép és eredményes focit, hanem az Athletic Bilbao. Csodálatos labdatartás, villámgyors ellentámadások, fantasztikus passzok és gyönyörű játék.

Engem megvettek kilóra már 1 hónapja, de még most is ámulok és bámulok.JC6
ugyanez. jó két éve már sokkal kevesebb labdarúgást nézek, a Chelsea/Diósgyőr meccseket ugyan sose hagyom ki (pedig mostanában kurvára unom) már egy jó ideje csak háttérzajnak használom a rangadókat is, ez a Bilbao viszont.... lenyűgöző. nagyon szimpatikus módon játszanak és ami jó, hogy az ellenfelet is "kényszerítik" rá, így mindig jó a meccs
a visszavágó is kötelező program leszkristof
Egyetertek! Jo az EL most tenyleg!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kiv leszek Morattinak sikerül-e megszereznie Bielsát, nagyon akarja(ugye már tavaly is csábította)...

|
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Én már vagy 10éve Bilbao drukker vagyok, de ez a játék számomra is csak ámulatra méltó. Kár, hogy a bajnokságban ennek néha nyomát sem látni.
EL-ben meg jöhet a következő.
3 spanyol a 4 között?
(BL-ben meg 2)Bazzani
Hát, azért a Valencia képes egy jól megharcolt 1-1-es döntetlenre a Mestallaban... Persze lehet, hogy ez a gyenge forma csak a szokásos "Fallas-átok" elhúzódása ki tudja meddig. Egyébként meg Bielsa rulz.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én már vagy 10éve Bilbao drukker vagyok, de ez a játék számomra is csak ámulatra méltó. Kár, hogy a bajnokságban ennek néha nyomát sem látni.
EL-ben meg jöhet a következő.
3 spanyol a 4 között?
(BL-ben meg 2)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hetek óta sokkal élvezetesebb az EL, mint a BL. Megannyi jó, izgalmas és gólokban gazdag meccs.

Nem az FC Barcelona, nem az MU, nem a B. München és nem is a Real Madrid játszik szép és eredményes focit, hanem az Athletic Bilbao. Csodálatos labdatartás, villámgyors ellentámadások, fantasztikus passzok és gyönyörű játék.

Engem megvettek kilóra már 1 hónapja, de még most is ámulok és bámulok.JC6
ugyanez. jó két éve már sokkal kevesebb labdarúgást nézek, a Chelsea/Diósgyőr meccseket ugyan sose hagyom ki (pedig mostanában kurvára unom) már egy jó ideje csak háttérzajnak használom a rangadókat is, ez a Bilbao viszont.... lenyűgöző. nagyon szimpatikus módon játszanak és ami jó, hogy az ellenfelet is "kényszerítik" rá, így mindig jó a meccs
a visszavágó is kötelező program lesz
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hetek óta sokkal élvezetesebb az EL, mint a BL. Megannyi jó, izgalmas és gólokban gazdag meccs.

Nem az FC Barcelona, nem az MU, nem a B. München és nem is a Real Madrid játszik szép és eredményes focit, hanem az Athletic Bilbao. Csodálatos labdatartás, villámgyors ellentámadások, fantasztikus passzok és gyönyörű játék.

Engem megvettek kilóra már 1 hónapja, de még most is ámulok és bámulok.