Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Keitának sem kellene a pályán lennie már...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
azért jellemző, hogy Messi nem kap sárgát arra, amire a másik meg kapott azonnal

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinho te fos...
minél többször nézem vissza itt a kihagyott ziccerét, annál jobban bassza az agyam ez a kis hülyegyerek
minden Serie A-s meccsen kihagy további 3 ziccert

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem lepődtem volna meg, ha a félidő 3-3 😀 Nagyon jó meccs.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Amíg Seedorf a pályán van, nincs mitől tartani. 😀 Szünetben le kell hozni majd, nincs mese.
Most nagyon lassítja a játékunkat, de Robinho is ugyanez, és írtóra sok a szerencsétlenkedés Tőlük.
Nem fogjuk ezt bírni 90 percig.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos jobb a Barca egyértelműen, a védelmünkben káosz van Silva hiányában teljes mértékig.
De nagyon sajnálom a sorsolást, mert a Barca-Real duón kívül bárkit vernénk. Mindegy, ez egyelőre még kevés, még kelleni fog 2-3 jó igazolás, egy jó Montolivo és talán partyban leszünk a spanyolokkal is.Stez
Azért messze még a vége mutattuk idén bőven, hogy tudunk mi szórakozni rendesen Ibrától azért tartok.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos jobb a Barca egyértelműen, a védelmünkben káosz van Silva hiányában teljes mértékig.
De nagyon sajnálom a sorsolást, mert a Barca-Real duón kívül bárkit vernénk. Mindegy, ez egyelőre még kevés, még kelleni fog 2-3 jó igazolás, egy jó Montolivo és talán partyban leszünk a spanyolokkal is.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
sima lesgól, a tizi viszont kérdéses volt.. az a baj, hogy Alexis kiabszottul el is akart esni
mindegy, fossá leszünk verve, ez így 18 perc alatt kiderült
nem fogjuk megúszni 3 kapott gól alatt sajnos, Seedorfot meg berakni alapból öngyilkosság volt egy ilyen ellenfél ellen
hatalmas butaságStez
Ez a lesgólt nem értem? mert nem az elejétől láttam vagy a szabadrúgás figurát láttad annak?dande
a lövés pillanatát kell nézni a lesnél, az pedig simán kétméteres les volt
én most Messi góljáról beszéltem, nem a szabadrugásról
az kibaszott jó figura volt, be is nyaltuk nagyon, ettől függetlenül nem vélem egyértelmű tizinek Alexis esését, kétes volt valóban, a spori meg jobbnak látta nem ezzel eldönteni már most a meccset a Barca javáraStez
Igen Messi gólját azt nem láttam de biztos úgy volt mindegy én már csak arra vágyom, hogy a jobb! csapat menjen továűbb bírói közreműködés nélkül ha ti lesztek azok akkor annak is örülni fogok ha valóban megérdemlitek és mi is legyünk így
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
sima lesgól, a tizi viszont kérdéses volt.. az a baj, hogy Alexis kiabszottul el is akart esni
mindegy, fossá leszünk verve, ez így 18 perc alatt kiderült
nem fogjuk megúszni 3 kapott gól alatt sajnos, Seedorfot meg berakni alapból öngyilkosság volt egy ilyen ellenfél ellen
hatalmas butaságStez
Ez a lesgólt nem értem? mert nem az elejétől láttam vagy a szabadrúgás figurát láttad annak?dande
a lövés pillanatát kell nézni a lesnél, az pedig simán kétméteres les volt
én most Messi góljáról beszéltem, nem a szabadrugásról
az kibaszott jó figura volt, be is nyaltuk nagyon, ettől függetlenül nem vélem egyértelmű tizinek Alexis esését, kétes volt valóban, a spori meg jobbnak látta nem ezzel eldönteni már most a meccset a Barca javára

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
sima lesgól, a tizi viszont kérdéses volt.. az a baj, hogy Alexis kiabszottul el is akart esni
mindegy, fossá leszünk verve, ez így 18 perc alatt kiderült
nem fogjuk megúszni 3 kapott gól alatt sajnos, Seedorfot meg berakni alapból öngyilkosság volt egy ilyen ellenfél ellen
hatalmas butaságStez
Ez a lesgólt nem értem? mert nem az elejétől láttam vagy a szabadrúgás figurát láttad annak?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ááááááááááááááá Ibra basszameg
két ziccert hagytunk ki már most, ezt nem lehet egy Barca ellen

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
sima lesgól, a tizi viszont kérdéses volt.. az a baj, hogy Alexis kiabszottul el is akart esni
mindegy, fossá leszünk verve, ez így 18 perc alatt kiderült
nem fogjuk megúszni 3 kapott gól alatt sajnos, Seedorfot meg berakni alapból öngyilkosság volt egy ilyen ellenfél ellen
hatalmas butaság

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gyerekek hivatalosan is kérem a visszajátszást a soccerben ez vicc. Ott áll két méterre az ötödik bíró de minek????????????????????????????? ennél egyértelműbb 11-st s még a Milánosok reklamálnak :o
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Halkan megsúgom, hogy a belgák az első meccsen lefocizták a magyar válogatottat és isteni csoda volt az a 2-2...JC6
Ugyanilyen isteni csoda vezette rájátszásba a Denvert, mégsem óvott az Oaklandjjncaa
Marhára ideillik ez a hsz-ed, nagy soccer tudós... De majd biztos kapsz érte 10 like-ot.
Ha nincs a hazai pálya, semmi esélye a fiainknak. A belgák jobban megérdemlik az első helyet. Ennyit akartam mondani. Ettől függetlenül gerinctelen húzásnak tartom az óvást.JC6
LOL Ezt te sem mondod komolyan. Az érdemli meg a továbbjutást aki több pontot szerez. Kurvára lényegtelen, hogy mi történt azon a meccsen. És a Denveres példa ide illik akár tetszik akár nem.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Csak mert nem vagyok divatszurkoló, az alázós vereségről is bátran készítek és ajánlok összefoglalót. 😀
http://denversports.blog.hu/2012/03/28/rapids_mar_nem_vagyunk_veretlenek

Bár ha az idióta európai sampionok ligában éppen játszanak, akkor úgyse figyel rá senki. Azért Castrillon király volt megint, a lényeg, hogy legyen jó kedvünk és fehér az orrunk. Hétvégén már játszhat Rivero, a köcsög argentínok kölcsönadták nekünk, de a játékengedélyét nem akarták megadni több mint egy hónapon keresztül, de a hős FIFA elintézte. Meg kéne tanulni spanyolul, hogy a végére vezényszavakat tudjak írni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinho azt a kurva 😂 😂
ezt nem hiszem el
de mlég jó, hogy mindenki szerint egy király, ez szánalmas volt

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Seedorf kezd! 😂
ITT A VÉGE!

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
valaki majd ideböföghetne egy linket a Milan-Barcára, lejárt a live247 előfizu 😕
bár sajnos nagy cidázás lesz, de azért nézni kellStez
Hasonlóképpen érzek én is. :/

http://www.firstrowsports.eu/watch/115881/1/watch-ac-milan-vs-fc-barcelona.html
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
valaki majd ideböföghetne egy linket a Milan-Barcára, lejárt a live247 előfizu 😕
bár sajnos nagy cidázás lesz, de azért nézni kellStez
Szerk: sry a Marseille linket nyomtam először, http://onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=6JoeyPorter
be kell lépni, hogy nézhessem, regelve meg nem vagyok, és nem is enged regelni 😀Stez
http://tvzz.eu/musor1.php
http://online.livesport.cc/index.php
Akkor nézd meg ezt a kettőt

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
valaki majd ideböföghetne egy linket a Milan-Barcára, lejárt a live247 előfizu 😕
bár sajnos nagy cidázás lesz, de azért nézni kellStez
Szerk: sry a Marseille linket nyomtam először, http://onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=6JoeyPorter
be kell lépni, hogy nézhessem, regelve meg nem vagyok, és nem is enged regelni 😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
valaki majd ideböföghetne egy linket a Milan-Barcára, lejárt a live247 előfizu 😕
bár sajnos nagy cidázás lesz, de azért nézni kellStez
Szerk: sry a Marseille linket nyomtam először, http://onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=6

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
valaki majd ideböföghetne egy linket a Milan-Barcára, lejárt a live247 előfizu 😕
bár sajnos nagy cidázás lesz, de azért nézni kell

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Halkan megsúgom, hogy a belgák az első meccsen lefocizták a magyar válogatottat és isteni csoda volt az a 2-2...JC6
Ugyanilyen isteni csoda vezette rájátszásba a Denvert, mégsem óvott az Oaklandjjncaa
Marhára ideillik ez a hsz-ed, nagy soccer tudós... De majd biztos kapsz érte 10 like-ot.
Ha nincs a hazai pálya, semmi esélye a fiainknak. A belgák jobban megérdemlik az első helyet. Ennyit akartam mondani. Ettől függetlenül gerinctelen húzásnak tartom az óvást.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Halkan megsúgom, hogy a belgák az első meccsen lefocizták a magyar válogatottat és isteni csoda volt az a 2-2...JC6
Ugyanilyen isteni csoda vezette rájátszásba a Denvert, mégsem óvott az Oakland


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Halkan megsúgom, hogy a belgák az első meccsen lefocizták a magyar válogatottat és isteni csoda volt az a 2-2...