Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja és csak úgy érdekességképen a meg nem adott gólról, nekünk ősszel 2! ugyanilyet nem adtak meg Zsivónak...

Kenő pedig a legbesztebb ez nem vitás, meg is rakom mixen!

|
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
kulturált ember ilyenkor kirúgja a labdát.gabtsi
Magyar fociban ilyen? C'mon man...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gabtsi: ha egy kapus nem elég határozott, és minimál testi kontakt után elkezd fetrengeni az miért automatikusan szabad kifelé?
peach
azért mert a minimális testi kontakt is tilos az ötésfelesen belül, és szabadrúgás jár érte kifelé, nincs kérdés, hogy mennyire értek hozzá. nem lehet. hibázott jova ? biztosan. szabálytalan volt, igen. többi részletprobléma.

a második gólnál meg jó láthatóan ostorcsapásszerűen csapott hátra a feje, nem kicsit esett. lehet színészkedett, lehet h nem, ezt nem keneseinek kell eldönteni sztem. kulturált ember ilyenkor kirúgja a labdát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kassai mindig ilyen okoskodóan és nagyképűen vezeti a meccseit az NB1-ben, szal ezen kár meglepődni! semmi következetesség nincs benne, Kenőmájasnak nem ad sárgát műesésért, Pölönek igen...
Jova eset? nem kell sokat visszamenni, csak a honvéd meccsig, ugyaneza szitu honvéd saját védője rálökött vkit sántára, érdekes módon kifele szabad volt...amúgy egyik se volt sztem szabálytalan, de érdekes módon megint mi voltunk a fasz rossz végén...
Abdi is mekkora fasz volt a végén többször is, nem érdemeltünk győzelmet a játék képe alapján, de még ígyis meglehetett volna. és Dömének qrvára igaza van, h állandóan minket szopatnak a bírók az ítéleteikkel, és meglepődnek ha ezek után nem kapna eltiltás... 😀

|
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 194 — Steelers fan
Jovának mind a meg nem adott gól előtt, mind a második gól előtt idegből bele kellett volna öklözni a labdába és akkor most nincs miről beszélni.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
gabtsi: ha egy kapus nem elég határozott, és minimál testi kontakt után elkezd fetrengeni az miért automatikusan szabad kifelé?

iskolában úgy tanítják, hogy térdet felhúzva tarolok mindent így megyek a lasztiért, nem ilyen tutyi-mutyi módon... sztem nem volt szabálytalan. 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jovát leütközték az ötésfelesen belül, szabadrúgás kifelé. nincs is semmilyen meg nem adott gól.gabtsi
Ja. Orosst elütötte Jova. Tizenegyes. 😛

http://www.youtube.com/watch?v=WLV6TMkRsWg
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
jovát leütközték az ötésfelesen belül, szabadrúgás kifelé. nincs is semmilyen meg nem adott gól.gabtsi
sztem is így van, de ezt már nem mertem beírni 😉

elsőre a haladás második gólja előtti ütközésre is azt mondtam hogy kifelé szabad de a lassítás megmutatta hogy mekkora gáz a védelem...davemayer
az már csak szőrszálhasogatás, hogy ha megsérül a kapus, jobb helyeken megáll a játék, "bátyámnak küldeném két DP közé" kenőnél nem.gabtsi
Jova megsérült? Amikor látta, hogy nincs szabadrúgás, egyből felpattant, csak akkor már jött a bepassz. Ha nem kezd el fetrengeni, akkor lett volna esélye visszazárni időben..
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jovát leütközték az ötésfelesen belül, szabadrúgás kifelé. nincs is semmilyen meg nem adott gól.gabtsi
sztem is így van, de ezt már nem mertem beírni 😉

elsőre a haladás második gólja előtti ütközésre is azt mondtam hogy kifelé szabad de a lassítás megmutatta hogy mekkora gáz a védelem...davemayer
az már csak szőrszálhasogatás, hogy ha megsérül a kapus, jobb helyeken megáll a játék, "bátyámnak küldeném két DP közé" kenőnél nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a zInter meg van. Szegények nagyon szét vasnak esve ez első gól mutatta Cacerest így egyedül hagyni... még rúghattunk volna vagy hármat (s csak a második félidő láttam 😛 ) Apropó Caceres így kicsit könnyebb a szívem a Barca felé, hogy most a Juvében játszik sajnáltam, hogy ott elengedtük de örülök hogy ide visszajött, tudtam, hogy jó játékos és még fiatal.
Forza Juve, Forca Barca a Döme meg mondjon le 😀dande
Első félidőben le lett focizva a Juve, de ez a Milito eskü be van oltva gól ellen. Forlán meg mint egy kis sértődött anyámasszonykatonája. Nem értem miért nem Pazza a kezdő csatár.JC6
Akkor a lényeget láttam 😊 az a helyzet, hogy Pazza sem jobb egyszerűen nincs középpálya pedig a játékos állomány elvileg erősebb mint a Juvénál de hát ugye nincs aki fazont szabjon a csapatnak pályán kívül sem. Ranierivel is csak cseberből vederbe. Na mindegy ez legyen az ő bajuk, most a Napoli bitang kemény lesz az is, hogy a Milant sikerül-e utolérni??? Meglátjuk, az a baj, hogy a nagy meccsekre tudunk igazán felpörögni a kicsik ellen meg eladjuk (lehet szó szerint is 😛 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na a zInter meg van. Szegények nagyon szét vasnak esve ez első gól mutatta Cacerest így egyedül hagyni... még rúghattunk volna vagy hármat (s csak a második félidő láttam 😛 ) Apropó Caceres így kicsit könnyebb a szívem a Barca felé, hogy most a Juvében játszik sajnáltam, hogy ott elengedtük de örülök hogy ide visszajött, tudtam, hogy jó játékos és még fiatal.
Forza Juve, Forca Barca a Döme meg mondjon le 😀dande
Első félidőben le lett focizva a Juve, de ez a Milito eskü be van oltva gól ellen. Forlán meg mint egy kis sértődött anyámasszonykatonája. Nem értem miért nem Pazza a kezdő csatár.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a zInter meg van. Szegények nagyon szét vasnak esve ez első gól mutatta Cacerest így egyedül hagyni... még rúghattunk volna vagy hármat (s csak a második félidő láttam 😛 ) Apropó Caceres így kicsit könnyebb a szívem a Barca felé, hogy most a Juvében játszik sajnáltam, hogy ott elengedtük de örülök hogy ide visszajött, tudtam, hogy jó játékos és még fiatal.
Forza Juve, Forca Barca a Döme meg mondjon le 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
jovát leütközték az ötésfelesen belül, szabadrúgás kifelé. nincs is semmilyen meg nem adott gól.gabtsi
sztem is így van, de ezt már nem mertem beírni 😉

elsőre a haladás második gólja előtti ütközésre is azt mondtam hogy kifelé szabad de a lassítás megmutatta hogy mekkora gáz a védelem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jovát leütközték az ötésfelesen belül, szabadrúgás kifelé. nincs is semmilyen meg nem adott gól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Mert?szaba
nem tudom láttad-e a haladás - fradit, de ha ezt egy bl meccsen műveli tuti nem utazik az eb-re. következetlen, összevissza fütyürészés, egyik hiba másikkal kompenzálása. és mégis minek ugat ennyit ?gabtsi
BL meccset 15x könnyebb vezetni, mint egy ilyen hulladékot.szaba
ez igaz, de most először láttam azt hogy konkrétan flegmán, gesztikulálva, grimaszokat vágva vezet meccset, ez sok. Egyetértek, ma finoman szólva sem volt a helyzet magaslatán. Fradi drukkerként mondom hogy az a partjelző aki nem látta hogy a Hali játékos fejese után tisztán áthaladt a gólvonalon a labda az keressen másik szakmát. Senki sem takarta a látásban, a szöglet miatt nagyjából vonalban is kellett hogy álljon az esetnél, ezt nem lehetett nem látni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
mekkora szégyen ez a kassai, te jó ég.gabtsi
Mert?szaba
nem tudom láttad-e a haladás - fradit, de ha ezt egy bl meccsen műveli tuti nem utazik az eb-re. következetlen, összevissza fütyürészés, egyik hiba másikkal kompenzálása. és mégis minek ugat ennyit ?gabtsi
BL meccset 15x könnyebb vezetni, mint egy ilyen hulladékot.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mekkora szégyen ez a kassai, te jó ég.gabtsi
Mert?szaba
nem tudom láttad-e a haladás - fradit, de ha ezt egy bl meccsen műveli tuti nem utazik az eb-re. következetlen, összevissza fütyürészés, egyik hiba másikkal kompenzálása. és mégis minek ugat ennyit ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
mekkora szégyen ez a kassai, te jó ég.gabtsi
Mert?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mekkora szégyen ez a kassai, te jó ég.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Joci
élő műsorban? nem sokan...JC6
Nem tudom mit mondott, de kétlem, hogy olyan nagyon lehúzta volna az edzők/szagértők által lenyomott nyilatkozatok színvonalát 😛fetomy
szerintem sem olyan vészes.
A tevezes beszólását meg egyelőre még nem űberelte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
Mekkora barmok a Juve szurkolók, most kapták meg a harmadik büntetést rasszista bekiabálások miatt a héten, de megint huhognak.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Na most ha az én egyik alkalmazottam ország-világ előtt leégetné a vállalkozásom, mint ahogy most Détári tette a Fradival (mert ő ott a Fradit képviselte), akkor már holnaptól nem lenne munkája...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 194 — Steelers fan
Én a Fradinak szurkolok, de már fel sem tudja b..ni az agyam egy vereség. Még az ilyen sem. Megérdemelte a győzelmet a Hali, Döme meg egy alkoholista pöcs.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Joci
élő műsorban? nem sokan...JC6
Nem tudom mit mondott, de kétlem, hogy olyan nagyon lehúzta volna az edzők/szagértők által lenyomott nyilatkozatok színvonalát 😛fetomy
A nyilatkozat leirata
Szemmel láthatóan idegesnek tűnik. Mi az oka?
– Nem vagyok ideges, egy kellemes délutánon vagyok túl... Gratulálok a csapatomnak, nagyszerűen játszottunk, elvettek tőlünk három pontot.
Miért vettek el három pontot?
– Azt hiszem, ha te értesz a futballhoz, ha te láttad, akkor tudnod kéne, én biztos vagyok benne, hogy a tv-nézők ezt látták.

Volt egy meg nem adott Haladás-gól és egy tizenegyes is.
– Ez a te véleményed, én meg más véleményen vagyok, mindenki mondhatja a magáét, de ez már a helyzeten nem változtat. Mégis elmondom még egyszer: elvettek tőlünk három pontot, ez egy megnyert mérkőzés volt.

A játékvezetők vették el?
– Mindenki úgy érti, ahogy akarja. Én nem akarom, hogy te provokálj itt, és el akkor fognak tiltani, mert én sértegetni fogok valakit. Nem fogok sértegetni senkit. Aki itt volt a stadionban, az látta, aki ült a tv előtt, az látta, akkor mit kell rákérdezgetni?
Video is:http://pepsifoci.hu/node/108399
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Joci
élő műsorban? nem sokan...JC6
Nem tudom mit mondott, de kétlem, hogy olyan nagyon lehúzta volna az edzők/szagértők által lenyomott nyilatkozatok színvonalát 😛