Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
miben ?Fake
Szerintem abban, hogy "nye."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miben ?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
nem. nem az a mas hanem tudod ezeknek az eloiteleteknek van bizonyos alapja is. annak az eloiteletnek is ami nekem jutott osztalyreszul meg annak is ami neked ...
mindenesetre nekem mar csak ennyi is eleg volt a nagy igazsagotokbol. ha zavi27 es te vmi nevtelenul fikazo seggarcuakkal azt mondjatok h velem nem lehet ertelmesen beszelni akkor abbol ket kovetkeztetest vagyok hajlando levonni. egyreszt veletek folottebb lehet masreszt ha ti mondjatok az minden bizonnyal ugy is van 😀Fake
minden második szavad obszcén/értelmetlen fröcsögés. Aki nem ért egyet veled, vagy ezt megmeri neked mondani az egyből névtelen seggarcú köcsög lesz. Nem védted meg az álláspontod, hanem ugatni kezdtél egyből. Most is.

Ezek alapján tényleg nem lehet veled normálisan beszélni. (Zavinak ebben igaza is volt). Abba meg ne menjünk bele, hogy én hozzád sosem szóltam ezen a fórumon, te viszont eddig 2-3szor hozzám, mind a 2-3 a legalpáribb, legbunkóbb beugatás volt, úgy, hogy sosem volt előtte vitánk.Amadeus91
nye. az imenti parbeszedben szamold meg legyszives az obszec/ertelmetlen frocsogo szavaimat. 1 jelzot biggyesztettem egy viselkedesformara. nem szemelyre nem zavira viselkedesformara. aki nem ert egyet velem (elofordult mar parszor ezen a forumon es nem lett mindbol automatikusan barom sot ezt egy paran igazolhatnak is ha ez alapbol nem lenne egy ovodas veszekedes 😉) az erveljen legyen kedves es ne a meggyozodeseihez ragaszkodjon. zavi legalabb megprobalt ervelni es nem kapott tolem semmifele dehonesztalo jelzot nemtudom eltudod-e olvasni ... azt te kaptad meg a kispalyas kispajtasaid akik a nagy kinyilatkozatasra miszerint velem nem lehet ertelemesen beszelni (ami neked egyebkent kulonosen nagy erosseged) egybol nyomkodtak a pluszt mint a felorultek. most nem vedtem meg az allaspontom hanem egybol elkezdtem ugatni ? 😀 te erted amugy amit irsz v csak jar a kezed ? 😀 ezek alapjan amit irsz valoban nem lehetne velem normalisan meg abnormalisan se beszelni de halistennek nemigen irtal le igazat v olyat aminek ne mondana ellen a vita ami feljebb volt es amibe kegyeskedtel belepofazni.
az meg h te sose szoltal hozzam en viszont 2-3 alkalommal is bicskanyitogato modon azt vallalom es teljes mertekben igazad van. siman elmehetnek a szinte minden topikban jelenlevo konstans eszosztasod mellett szotlanul es eskuszom az esetek tulnyomo tobbsegeben el is megyek mert annyira ertelmetlen dolgokat mondasz/irsz ami miatt turaztatnia is folosleges magat az embernek. sajnos tobb mint fel ev alatt viszont nalam 2-3 alkalommal viszont elszakadt a cerna es nem tudtam szo nelkul hagyni nagy vilagmegvalto igazsagaidat mester. igerem viszont ezentul meginkabb odafogok arra figyelni h hiabavalo karaktereket meginkabb ne ejtsek es koszonom joindulattal telitett figyelmeztetesedet 😉Fake
igazad van. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát, hogyne. Csak tudod, ami az egyiknél retard, az legyen a másiknál is. 😊 Vagy urambátyám módjára, az "máááás"?Amadeus91
nem. nem az a mas hanem tudod ezeknek az eloiteleteknek van bizonyos alapja is. annak az eloiteletnek is ami nekem jutott osztalyreszul meg annak is ami neked ...
mindenesetre nekem mar csak ennyi is eleg volt a nagy igazsagotokbol. ha zavi27 es te vmi nevtelenul fikazo seggarcuakkal azt mondjatok h velem nem lehet ertelmesen beszelni akkor abbol ket kovetkeztetest vagyok hajlando levonni. egyreszt veletek folottebb lehet masreszt ha ti mondjatok az minden bizonnyal ugy is van 😀Fake
minden második szavad obszcén/értelmetlen fröcsögés. Aki nem ért egyet veled, vagy ezt megmeri neked mondani az egyből névtelen seggarcú köcsög lesz. Nem védted meg az álláspontod, hanem ugatni kezdtél egyből. Most is.

Ezek alapján tényleg nem lehet veled normálisan beszélni. (Zavinak ebben igaza is volt). Abba meg ne menjünk bele, hogy én hozzád sosem szóltam ezen a fórumon, te viszont eddig 2-3szor hozzám, mind a 2-3 a legalpáribb, legbunkóbb beugatás volt, úgy, hogy sosem volt előtte vitánk.Amadeus91
nye. az imenti parbeszedben szamold meg legyszives az obszcen/ertelmetlen frocsogo szavaimat. 1 jelzot biggyesztettem egy viselkedesformara. nem szemelyre nem zavira viselkedesformara. aki nem ert egyet velem (elofordult mar parszor ezen a forumon es nem lett mindbol automatikusan barom sot ezt egy paran igazolhatnak is ha ez alapbol nem lenne egy ovodas veszekedes 😉) az erveljen legyen kedves es ne a meggyozodeseihez ragaszkodjon. zavi legalabb megprobalt ervelni es nem kapott tolem semmifele dehonesztalo jelzot nemtudom eltudod-e olvasni ... azt te kaptad meg a kispalyas kispajtasaid akik a nagy kinyilatkozatasra miszerint velem nem lehet ertelemesen beszelni (ami neked egyebkent kulonosen nagy erosseged) egybol nyomkodtak a pluszt mint a felorultek. most nem vedtem meg az allaspontom hanem egybol elkezdtem ugatni ? 😀 te erted amugy amit irsz v csak jar a kezed ? 😀 ezek alapjan amit irsz valoban nem lehetne velem normalisan meg abnormalisan se beszelni de halistennek nemigen irtal le igazat v olyat aminek ne mondana ellen a vita ami feljebb volt es amibe kegyeskedtel belepofazni.
az meg h te sose szoltal hozzam en viszont 2-3 alkalommal is bicskanyitogato modon azt vallalom es teljes mertekben igazad van. siman elmehetnek a szinte minden topikban jelenlevo konstans eszosztasod mellett szotlanul es eskuszom az esetek tulnyomo tobbsegeben el is megyek mert annyira ertelmetlen dolgokat mondasz/irsz ami miatt turaztatnia is folosleges magat az embernek. sajnos tobb mint fel ev alatt viszont nalam 2-3 alkalommal viszont elszakadt a cerna es nem tudtam szo nelkul hagyni nagy vilagmegvalto igazsagaidat mester. igerem viszont ezentul meginkabb odafogok arra figyelni h hiabavalo karaktereket meginkabb ne ejtsek es koszonom joindulattal telitett figyelmeztetesedet 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
de te retard vagy nem,amadeus?Joci
hát, hogyne. Csak tudod, ami az egyiknél retard, az legyen a másiknál is. 😊 Vagy urambátyám módjára, az "máááás"?Amadeus91
nem. nem az a mas hanem tudod ezeknek az eloiteleteknek van bizonyos alapja is. annak az eloiteletnek is ami nekem jutott osztalyreszul meg annak is ami neked ...
mindenesetre nekem mar csak ennyi is eleg volt a nagy igazsagotokbol. ha zavi27 es te vmi nevtelenul fikazo seggarcuakkal azt mondjatok h velem nem lehet ertelmesen beszelni akkor abbol ket kovetkeztetest vagyok hajlando levonni. egyreszt veletek folottebb lehet masreszt ha ti mondjatok az minden bizonnyal ugy is van 😀Fake
minden második szavad obszcén/értelmetlen fröcsögés. Aki nem ért egyet veled, vagy ezt megmeri neked mondani az egyből névtelen seggarcú köcsög lesz. Nem védted meg az álláspontod, hanem ugatni kezdtél egyből. Most is.

Ezek alapján tényleg nem lehet veled normálisan beszélni. (Zavinak ebben igaza is volt). Abba meg ne menjünk bele, hogy én hozzád sosem szóltam ezen a fórumon, te viszont eddig 2-3szor hozzám, mind a 2-3 a legalpáribb, legbunkóbb beugatás volt, úgy, hogy sosem volt előtte vitánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még szép, hogy vállalom. 😊Amadeus91
de te retard vagy nem,amadeus?Joci
hát, hogyne. Csak tudod, ami az egyiknél retard, az legyen a másiknál is. 😊 Vagy urambátyám módjára, az "máááás"?Amadeus91
nem. nem az a mas hanem tudod ezeknek az eloiteleteknek van bizonyos alapja is. annak az eloiteletnek is ami nekem jutott osztalyreszul meg annak is ami neked ...
mindenesetre nekem mar csak ennyi is eleg volt a nagy igazsagotokbol. ha zavi27 es te vmi nevtelenul fikazo seggarcuakkal azt mondjatok h velem nem lehet ertelmesen beszelni akkor abbol ket kovetkeztetest vagyok hajlando levonni. egyreszt veletek folottebb lehet masreszt ha ti mondjatok az minden bizonnyal ugy is van 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mint kiderült már a bemelegítésnél gebasz volt a combjával, nem tudom lehet nem kellett volna kezdetnie Allegrinek így, de mind1 sajna ez már megtörtént...empty taxi
Gondolom Silva nem szólt, hogy combgondja van, azt hitte semmiség és játszhat.
Nem hinném, hogy ez Allegri hibája volt.Stez
Maga Allegri nyilatkozta h ő döntött úgy akkor h kockázat és játszatja Silvát, de én se akarom az ő nyakába varrni ezt. Ellenben a MilanLab mondjon le.empty taxi
Egy éve cseréltük le a full orvosi stábot, mert annyi volt a sérülés, hogy az már elfogadhatatlan volt. 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
Mint kiderült már a bemelegítésnél gebasz volt a combjával, nem tudom lehet nem kellett volna kezdetnie Allegrinek így, de mind1 sajna ez már megtörtént...empty taxi
Gondolom Silva nem szólt, hogy combgondja van, azt hitte semmiség és játszhat.
Nem hinném, hogy ez Allegri hibája volt.Stez
Maga Allegri nyilatkozta h ő döntött úgy akkor h kockázat és játszatja Silvát, de én se akarom az ő nyakába varrni ezt. Ellenben a MilanLab mondjon le.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/photo.php?v=279214815487029 remélem ti is meg tudjátok nézni, a minősége ugyan nem a legjobb, de magáért beszél 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
Mint kiderült már a bemelegítésnél gebasz volt a combjával, nem tudom lehet nem kellett volna kezdetnie Allegrinek így, de mind1 sajna ez már megtörtént...empty taxi
Gondolom Silva nem szólt, hogy combgondja van, azt hitte semmiség és játszhat.
Nem hinném, hogy ez Allegri hibája volt.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
Mint kiderült már a bemelegítésnél gebasz volt a combjával, nem tudom lehet nem kellett volna kezdetnie Allegrinek így, de mind1 sajna ez már megtörtént...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
13. helyen a Vasas. Játszik a csapat!Höri
Gondolom pont a meccs előtt kaptak végre fizetést a játékosok.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊Fake
még szép, hogy vállalom. 😊Amadeus91
de te retard vagy nem,amadeus?Joci
Te meg honnant tudod mennyit késlekedett? Fake- ezett habzás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
„Koscielny ma reggel úgy kelt fel, hogy be volt gyulladva a térdszalagja. Nem tudom, milyen pózban aludhatott, de járni sem bírt rendesen." Gyönyörű, hogy még az ágyban is sikerül egy Arsenal játékosnak megsérülnie. Ezen már tényleg csak nevetni lehet. 3 pont az előny a Spurs-szel szemben, és könnyebb is a sorsolása a csapatnak, remélem meglesz a dobogó, és akkor ismét egy remek szezon lesz a csapat mögött.kisvanek4
biztos kúrt az asszonnyal, aztán amint látjuk, manapság a túl sok szex nincs jó hatással a játékosok egészségügyi állapotára 😀

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
„Koscielny ma reggel úgy kelt fel, hogy be volt gyulladva a térdszalagja. Nem tudom, milyen pózban aludhatott, de járni sem bírt rendesen." Gyönyörű, hogy még az ágyban is sikerül egy Arsenal játékosnak megsérülnie. Ezen már tényleg csak nevetni lehet. 3 pont az előny a Spurs-szel szemben, és könnyebb is a sorsolása a csapatnak, remélem meglesz a dobogó, és akkor ismét egy remek szezon lesz a csapat mögött.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊Fake
még szép, hogy vállalom. 😊Amadeus91
de te retard vagy nem,amadeus?Joci
hát, hogyne. Csak tudod, ami az egyiknél retard, az legyen a másiknál is. 😊 Vagy urambátyám módjára, az "máááás"?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.zavi27
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊Fake
még szép, hogy vállalom. 😊Amadeus91
de te retard vagy nem,amadeus?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.zavi27
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊Fake
még szép, hogy vállalom. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.zavi27
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
Atyaég, Crouch mekkora gólt ragasztott a citynek :o

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.Fake
Ez amit leírsz példa a 4 védővel, ha így volt, abszolút edzői hiba, ő mondja hogy mikor hány védő maradjon hátul, ki menjen előre vagy sem, magától ő nem szaladgálhat el. Motiválni, túzben tartani a keretet is egy szakmai stábnak kell, természetesen a hajtás, küzdés, tudás alap kéne hogy legyen, de hát ez a magyar bajnokság, magyar játékosokkal mit vársz? 😊zavi27
jolvan akkor igazad van mindenert az edzo a hibas azert is ha a jatekosainak fullra nincs nemhogy agya de megcsak idegrendszere sem ami kicsit iranyitani a kis testuket h ne rangjanak ugy mint akit folyamatosan vag az aram. basszuk ki az edzot aztan majd ne gyere sirni ha kiesunk a gecibe hanem ugyigy vedd meg a bundas faszszopo szivszerelmeidet.Fake
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.zavi27
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.Fake
Ez amit leírsz példa a 4 védővel, ha így volt, abszolút edzői hiba, ő mondja hogy mikor hány védő maradjon hátul, ki menjen előre vagy sem, magától ő nem szaladgálhat el. Motiválni, túzben tartani a keretet is egy szakmai stábnak kell, természetesen a hajtás, küzdés, tudás alap kéne hogy legyen, de hát ez a magyar bajnokság, magyar játékosokkal mit vársz? 😊zavi27
jolvan akkor igazad van mindenert az edzo a hibas azert is ha a jatekosainak fullra nincs nemhogy agya de megcsak idegrendszere sem ami kicsit iranyitani a kis testuket h ne rangjanak ugy mint akit folyamatosan vag az aram. basszuk ki az edzot aztan majd ne gyere sirni ha kiesunk a gecibe hanem ugyigy vedd meg a bundas faszszopo szivszerelmeidet.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
Nyugi tudjuk mi az ilyeneket nem kihasználni. Egyébként is Ibra extra motivált lesz és jó formában van tartok rendesen a párharctól.dande
Tok mindegy, Ibra lofaszt sem fog csinalni, nagy ellenfelek ellen az a modi.
Eldolt a parharc ezzel a serulessel, mar igy a legelejen.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
eldőlt...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...Fake
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.zavi27
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.Fake
Ez amit leírsz példa a 4 védővel, ha így volt, abszolút edzői hiba, ő mondja hogy mikor hány védő maradjon hátul, ki menjen előre vagy sem, magától ő nem szaladgálhat el. Motiválni, túzben tartani a keretet is egy szakmai stábnak kell, természetesen a hajtás, küzdés, tudás alap kéne hogy legyen, de hát ez a magyar bajnokság, magyar játékosokkal mit vársz? 😊